21 February 2019 @ 09:44 pm
jobanie sapņi  
Vai kādam nav labs padoms kā nomākt sapņošanu? Nekādi miega līdzekļi man nav laba darījuši. Pat, ja aizmiegu aiz pareiza gurdenuma, visu laiku rādās kaut kāda intensīva huiņa, ļoti daudz informācijas, situācijas, darbību. Breins burtiski neatslābst vai pat darbojas aktīvāk miega režīmā, nekā ikdienā un nav nekādas atpūtas no tā sasodīta miega, kurš jau tā ir īss un saraustīts (4-6h darbanaktī). Nav tā, ka rādītos baisi murgi un uncanny shit, vnk pārāk dahuja viskautkas un moments, kas smadzenēm ir pastāvīgs overload. Nekad nejūtos izgulējies.
Antidepresanti neinteresē, ir čekoti, vēl lielāks sviests par defolto stāvokli. (esmu pamēģinājis pregabalīnu, kas ir kaut kas bik cits un iespējams atgriezīšos pie tā - komenti?).
 
 
20 February 2019 @ 09:23 pm
Auto meistars  
Iesakiet lūdzu kur iespējami lētāk salabot loga pacelšanas/nolaišanas mehānismu automašīnai. Varbūt kāds pats prot? Vai vienkārši lētāku auto meistaru Rīgā.
 
 
20 February 2019 @ 01:34 pm
jauniešu runas veids  
Kas tas ir un kāpēc, un kopš kura laika jaunieši tik daudzus stāstījuma teikumus pabeidz ar, ēē, jautājošu intonāciju?
Tā, it kā nebūtu pārliecināti par to, ko paši saka. Teikuma saturam pat nav nozīmes, tas var būt pavisam drošs apgalvojums, bet tomēr beidzas uz tās jautājošās nots.
Varbūt visi cenšas būt šausmīgi pieklājīgi un drošības pēc apšauba katru savu vārdu, lai nevienu neaizvainotu? Vai kas tas ir?
Tags:
 
 
20 February 2019 @ 08:48 am
Ceļojums uz Parīzi (2/5)  
▶️ https://www.youtube.com/watch?v=_iPOQfQHhn8

Otrājā ceļojuma dienā uz Parīzi apmeklējam Galeries Lafayette šiko lielveikalu, zem kura milzu kupola dzīvojas tādi brendi kā Kenzo, Tiffany, Cartier, Dior un citi.

Pusdienojam atmosfēriski autentiskā Bouillon Chartier ēdnīcā, un esam pilnīgā sajūsmā. Visi cieši sēž pie mazītiņiem galdiņiem, ēd, malko vīnu un sarunājas - nevienam rokā nav viedtālrunis.

Uzmetam aci Parīzes pasāžai - laiks šķiet apstājies pirms simts gadiem.
Tālāk dodamies uz lielākajiem kapiem pilsētā, kur atrodas Alises elka, Džima Morisona atdusas vieta.

Mājupceļā uzmetam aci Parīzei no augšas un izmetam lociņu caur naksnīgo Mūlenrūžas rajonu. Lai arī ārā līst lietus un ir februāris, neatradām nevienu sausu vietiņu ārā kafejnīcās - viss pilns. 20 000 soļu.

Celojums-uz-Parizi-Ervina-vlogs-2serija-2
 
 
19 February 2019 @ 10:04 pm
 
viskija akmeņi - laba štelle vai nav jēga mēģināt?
 
 
19 February 2019 @ 09:58 pm
 
Nudien bija smieklīgi
Tags:
 
 
19 February 2019 @ 03:08 pm
Buratīno  
Sveiki!

Ir kāds labs un efektīvs līdzeklis vai veids, kas palīdz atgriezt virtuves "baltās (linoleja?) virsmas" to sākotnējā stāvoklī? Ir pāris iestāvējušies traipi utt., kas spītīgi nenāk laukā ar parastajiem abrazīvajiem virtuves virsmu kopšanas līdzkļiem.
P., varbūt zobupastas Buratīno un skābētu kāpostu sulas maisījums atstāts uz nakti?
 
 
19 February 2019 @ 01:40 pm
 
Esmu "uzkārusies" ar vannas istabas durvju izvēli. Vannas istaba maziņa, neko īpaši šiku nevajag, bet gribās, lai labi iztur mitrumu un viegli kopt. Stikls, alumīnijs? Nekur neatrodu, kur varētu nopirt tādas gatavas durvis, ja neskaita pirts un saunu durvis, tikai pasūtāmas. Kāda Jums pieredze? Paldies!
Tags:
 
 
19 February 2019 @ 11:06 am
Dermatologs  
Lūdzu iesakiet iejūtīgu dermatologu Rīgā cilvēkam ar patiešām ielaistām ādas problēmām (tādu, kurš nepārmetīs un nešūpos galvu - ai ai ai, kā tad jūs tā, bet būs vērsts uz problēmas risināšanu, cik nu tas attiecīgajā stadijā vispār iespējams). Paldies.
 
 
19 February 2019 @ 06:19 am
Par ātrajiem ielāpiem  
Vai šeit kādam nav sija ee, ko es varētu palietot pāris darījumiem? Viss tīrs, viss legāls, atstāšu komisiju par naudas trafiku.
 
 
18 February 2019 @ 08:46 pm
 
Cik jedzigi ir atteikties no majas interneta un vienkarsi izmantot telefona hotspot? Majas datoru pa lielam izmantoju tikai netflix un youtube.
 
 
18 February 2019 @ 07:10 pm
Par darbaspēku  
Pāris poustus atpakaļ man [info]mazeltov bija ierakstījusi šādus vārdus: Un kur lai liekas tā Latvijas masa? Ne rūpnīcu, ne uzņēmumu, ne pirktspējas. Toties ir korupcija, ātro kredītu zelta ādere (tik daudz pinokio) un daudz gudras diršanas.

Pastāstīšu pēdējo, pilnīgi svaigo ainiņu, ko man izstāstīja brālis, kas ar cilvēkresursiem ņemās. Meklējam metinātāju. Nav vērts aprakstīt kāds gūsts un sāpes bija iepriekšējie, bet pēdējāis, pēdējais – pat neredzētais, bija vis krāšņākais.

Esot atnācis cilvēks uz interviju, jā, visu māk, mig, tig (metināšnas termini), varot sākt rīt, bet nav kur dzīvot, bomzis. Ne gluži bomzis, no dziļiem laukiem, naudas pietika tikai biļetei līdz mums. Pirmo nakti pārnakšņos hostelī, pēc tam noīrēs dzīvokli. Pulkstenis 16:00. Labi, parādi vai māki metināt. Noiet uz cehu, šis parāda ka māk. Labi. Rekur 100 eiro avanss, pārlaid nakti hostelī, rīt domāsim kā tālāk. Kā Jums šķiet, vai pienāca RĪT?

Lai ko neteiktu [info]mazeltov un NLP, AGILE OFFICE, vai BIOS vai citi pašpalīdzības līdzekļi – gūsteknis ir gūsteknis, tādu tikai pātaga vai lode izmācīs.
 
 
18 February 2019 @ 04:04 pm
 
Pēc vairāk nekā mēneša pauzes atgriezties 10km/dienā (vai pat kaut 10K soļu/dienā) režīmā ir sasodīti grūti - izdarīt to principā var, bet pēc tam īsti vairs neko darīt negribas (ja atskaita akūtu vēlmi iesūkt kādu alu).
 
 
16 February 2019 @ 10:16 pm
pirmo  
Bingo šodien pirmo reizi bija birojā, kur nelaimīgā kārtā bija arī kolēģis, kurš pusdienām līdzi bija paķēris vītinātas desiņas. Tur bez apriešanas nekādi, nācās iespundēties kabietā. Stūrus un paklājus nesačurāja, varbūt rīt paņemšu atkal līdz.
 
 
16 February 2019 @ 07:23 pm
Par suņiem  
sveicināti,

Kā vislabāk - gan lielajiem, gan bērniem - sagatavoties suņa ienākšanai ģimenē (Rīgas dzīvoklī) - vai ir kādas must-read grāmatas, labi forumi (ar ieteikumiem), YT klipi, apmācību semināri suņu saimniekiem utt. ?

Ir jau braukts ciemā pie kādas esošas suņa saimnieces, to sīki iztaujājot, arī izejot kopīgā pastaigā... ir arī www šis tas meklēts, bet varbūt ir kaut kas konkrēts un specifisks no jūsu pieredzes, ko ņemt vērā un "iečekot"?

Suņa pieredzes nav - ir tikai kaķa.

Paldies
 
 
15 February 2019 @ 07:38 pm
Ceļojums uz Parīzi (1/5)  
▶️ https://www.youtube.com/watch?v=lyxdFYqIppg

1. diena Parīzē.

9:25 sākam 300 km braucienu līdz Viļņas lidostai, kas aizritēja ļoti gludi. Patīkami, ka pa Lietuvas štrāsi var braukt ātrāk nekā 110km/h.

Nolikām auto daudzstāvu stāvvietā un devāmies iestiprināties lidostas Subway - izdevīgi un sātīgi.

Tālāk ~2,5h lidojums un 1h brauciens ar vilcienu līdz beidzot 19:25 esam Parīzē, noguruši un izsalkuši.

Rajons ap ziemeļu staciju ir diezgan baiss, visur dīleri un bezpajumtnieki lielos daudzumos.

Iepērkamies jau zinamajā Carrefour veikalā un priecājamies par zemajām cenām - vīns 2€, alus ~2€, tomāti 3€/kg, vītināta gaļa 13€/kg utt.

Iečekojamies savā viesnīcas mini mansarda numuriņā, uzēdam našķus un dodamies gulēt, rīt būs gara diena.

Celojums-uz-Parizi-1-ervina-video-blogs-43
 
 
14 February 2019 @ 11:35 pm
 
Luther 5ā sezona - nu tā pavāji. Russian Doll Netflixā - odobrjam. Counterpart otrā sezona - brīnišķīgi, ļoti žēl, ka kanāls ar stulbo nosaukumu Starz atteicās finansēt trešo sezonu.
Tags:
 
 
14 February 2019 @ 09:48 pm
Valentīndiena, tātad  
Mani apsveica divas sievietes. Bezsakarā, klientes.
Pirmā V-diena kopš 10.klases, kad man nav pāra. Pat nekāda iekārotā objekta vai vnk īstermiņa uzšāvēja.
Nopirku meitai ilgi kāroto grāmatu, eklēru kasti, saldējumu, vīnogu sulu un mazmaziņu šokolādi, sev vīnu un ... viss ir ok.
Citās ziņās -
Šodien ček LOC. Diemžēl pēc nedēļas jāatgriežas uz papildus pārbaudēm. Tajā iestādē man gribas tik vienu - ierauties stūrītī, raudāt un saukt pēc mammas.
Man tur nenormāli nāk raudiens un drausmi jāturās, lai gan ikdienā nekāda pinkšķe neesmu.
Rīt ies secen kolektīvais pārgājiens pa Daugavgrīvu, jo bērnam rentgens un atkārtota ķirurga konsultācija - treniņā pati uzleca uz savas kājas īkšķa. Nesaprotu, kā.
 
 
14 February 2019 @ 08:29 pm
 
Vai ir vērts no LMT (15 eur/mēn) pāriet uz līdzvērtīgu tarifu plānu pie TELE2 (6 eur/mēn), lai ietaupītu 108 eur gadā? Atbildi lūdzu pamatot.
 
 
14 February 2019 @ 03:43 pm
 
Tā kā man pienākas nenormāli daudz brīvdienu, daļu no tām varētu šogad notērēt kādos ārzemju sezonas darbos. Kur īsā laikā var saraust visvairāk naudas un kā to robu atrast?
 
 
14 February 2019 @ 12:35 pm
par aktuālo  
no vīra Valentīndienā saņēmu dāvanā spilventiņu <3
un blenderi, jo tas esot nācis līdz kā bonuss...
 
 
 
13 February 2019 @ 08:02 pm
 
Savukārt, ja šogad nesavāksies 50, tas būs tādēļ, ka nolēmu izlasīt Iliādu. Pēc vienas nodaļas jau visi tie Eifemīdi un Diapatriokli un pārējie Kronīdi, kas kāliem soļo uz Aīda valstību, jo šķēps iedūrās krūtīs virs pupa, sāk ņirbēt prātā, kuru sāk vilkt uz miegu (tas nenozīmē, ka kļūst vieglāk aizmigt, tikai to, ka vieglāk ir nolikt Kindli malā un izslēgt gaismu). Ņemot vērā ka šortlistā stāv vēl viens otrs Nīls Stefensons un arī Odiseja, nu protams, priecāšos ja sanāks vismaz 10.
Tags:
 
 
13 February 2019 @ 06:40 pm
Jūras ķemmītes  
Ahoi!
Kura Rīgas lokāla ēdienkārtē ir gardi (lasi: nesamudrīti) pagatavotas jūras ķemmītes aka scallops?
Ir provēts @Riviera Antonijas/Dzirnavu ielā, bet tur tās pasniedz ar hollandaise mērci, kas man šķiet barbariski.
Vēlos askētiski vienkārši: sviests, ķiploks, citrons, kkādi zaļumi..
 
 
13 February 2019 @ 10:20 am
 
Poll #21279
Open to: All, results viewable to: All

Tu šķaudi un klepo

View Answers

plaukstā
8 (36.4%)

elkonī
9 (40.9%)

cakotā mutautiņā
1 (4.5%)

papīra salvetē
3 (13.6%)

Ha! Es ar šķaudienu varu nogāzt cilvēku 15 m attālumā!
1 (4.5%)

 
 
13 February 2019 @ 08:56 am
 
ja jau lietām jānotiek, tad viņam jānotiek vienlaicigi, vaine, aukstumpumpa, projekts un darba intervija, jes jes jes.
 
 
12 February 2019 @ 07:33 am
Badflower - x ANA x  
https://youtu.be/mjxYXNEbCP0
 
 
11 February 2019 @ 08:00 pm
 
WHAT????. Are you fucking kidding me?
 
 
11 February 2019 @ 04:11 pm
Plastika  
Sveiki.
Kādreiz bija tāda veidošanas masa - saucās "plastika".
Viņu vareja mīcīt un veidot un tad kad bija gatava forma ielikt karstā ūdenī un viņa sacietēja.
Un nebija jāgaida nekādas 24-48 stundas kā tagadējai.
Vai kāds zin vai to vecā tipa plastiku arī kaut kur vēl tirgo?
 
 
11 February 2019 @ 08:57 am
 
Vai un kā ir iespējams apskatīt konkrētai draugu "grupai" publicētos cibas ierakstus?
Tags:
 
 
10 February 2019 @ 10:59 pm
narkomāni  
Kāda ir jūsu pieredze iznīdēt/ apakarot regulāros viesus narkomānus, kuri iecienījuši poģikā vietu pie jūsu durvīm.. ir kameras, ir divi kodi- vienu viņi zin, otru- izlauž durvis ar spēku.. policija nekad nepaspēj atbraukt laikā.. 3x saucām.
 
 
10 February 2019 @ 08:45 pm
 
 
 
10 February 2019 @ 08:31 pm
 
bļa!
 
 
10 February 2019 @ 04:07 pm
 
starp citu, vēlīnajā bērnībā skatoties šo neapšaubāmi epohālo filmu, kas determinē cilvēka un tīģerdrakona ceļu (sk. nākamās piecas minūtes)
man likās, ka dzīvē tieši tā arī notiek
var aizvest meiteni uz centrālo dzelzceļa staciju un pateikt viņai
atvaino, dārgā, bet mēs nevaram palikt kopā, jo tagad MAN IR JĀIET STRAUJI MĀCĪTIES KUNGFU!!!
 
 
10 February 2019 @ 04:31 am
Par psihopātijas pievilcību  
Man te kaut kad sūtīja Delfu vai kāda cita vietējā dziļi analītiskā portāla rakstu par to, kā atpazīt psihopātiju vīrietī, un cik briesmīgi ar tādiem veidot attiecības, vai kaut kas tajās līnijās, katrā ziņā tas bija mājiens. Ezotērika, homeopātija un astroloģija, protams, mani dziļi neaizkustina, bet kaut kur doma par to, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā, aizķērās. Kad šī doma turpina dzīvot, tu uzķeries uz virsrakstu par to, vai psihopātus pievelk citi psihopāti.

Un tad īsumā par to, kas ir psihopātija:

"The first cluster, or factor, of psychopathy is Fearless Dominance, which is characterized by social and physical boldness, adventurousness, and immunity to stress. The second factor of psychopathy is Self-Centered Impulsivity, which is characterized by a narcissistic, callous and impulsive lifestyle and a willingness to take advantage of others without experiencing guilt."


Nezinu, cik "Scientific American" ir "scientific", bet varētu gadīties, ka mana personība ne tikai nav slima, bet spriežot pēc apraksta tālāk, pat ļoti vesela. Protams, ja neskaita faktu, ka pēkšņu pamošanos un nespēju atkal aizmigt es ārstēju lasot šādu bulšitu. Kā arī jāmeklē citi iemesli sajūtai, ka ar mani kaut kas nav kārtībā, lai gan jāatzīst, ka psihopātija būtu seksīga diagnoze, varētu releitoties ar visiem Nikolasa Keidža varoņiem, kas nav burviji.
Tags:
 
 
09 February 2019 @ 07:37 pm
pers. kods  
ja bērnam pēc dzimšanas izsniegts tas jaunas, debilais personas kods, kas ir nejēdzīgs ciparu savārstījums - vai var to palūgt nomainīt uz "normālo"?
 
 
09 February 2019 @ 08:04 pm
 
Kā dzīvē paskatīties pasaules labāko tenisu? Ir vērts iet?
 
 
09 February 2019 @ 02:34 pm
Stone Temple Pilots - Creep  
https://youtu.be/sT1DdO3SISg
 
 
08 February 2019 @ 01:26 pm
retro and timeless  
lietotājs phz sapratīs
bet šorīt pēkšņi iedomājos paspēlēt šo lietu
pirmā stunda bezmaz ar asarām acīs
kā gan man tevis visu šo laiku pietrūka, diženā specaģente keita ārčere!
 
 
08 February 2019 @ 11:58 am
 
bērns tiek pārziemots internetā