LiveJournal for Karlo.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 11 entries.

Wednesday, August 18th, 2004

Pulkstens:00:58
Music:NSRD - Labrīt Putra!.
Tieksme pazust kaut kur tālumā!!!
Nav domu..
Slīkt tālajos laika plašumos..
Laiks celties..

Tak celies augšā, Idiot!!!
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, June 9th, 2004

Pulkstens:22:11
Patīkami baudot ēdienreizi kārtējā naudas putekļusūcējā tika gūta, manuprāt, ļoti noderīga atziņa, kuru izteica kāds daudz gudrāks un pieredzējušāks cilvēks nekā es un domāju, ka arī vairums šīs skaistās, bojāejai nolemtās pasaules cilvēku.
"... nē, nu kādas muļķības," tika iesākts teikums:"galvenais... # ...neesi stulbs".
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, May 24th, 2004

Pulkstens:18:57
Jā sekss, kas gan ir sekss... dziļa un ļoti ietilpīga tēma, bet nu... par to gan es nerakstīšu.
Kārtējā diena, kad gribās izlikt visas sliktās, izdrāztās emocijas, bet kādu laiku padomājot... apdomājot... nemaz tik slikti nav. Kur gan vēl pinķerīgāka lieta kā nokļūt pretrunā pašam pret savi. Iepinoties šajos nebeidzamoajos maldu tīklos, apjūkot, zaudējot oreintāciju (šajā gadījumā es domāju ģegrāfisko/telpas nevis dzimuma), rodās jauni jautājumi, mazāk atbildes - kā jau visās tajās zinātnēs un ne-zinātnēs. Lūk tas.. tas padara dzīvi interesantāku, un vai tad visi nevēlas daudzveidīgu un ar bagātu krāsu spektru piepildītu dzīvi.
Pie kāda gan gala rezultāta nevar nonākt secinot, ka nu viss ir pakaļā.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, May 21st, 2004

Doma:vēlme izteikties...
Pulkstens:23:28
Visu laiku biju vadījies pēc motīva pārvarēt grūtības un nepadoties, bet laika gaitā tas padzisa, izzuda arī vēlme izteikt savas domas un izjūtas, jo tas tika uzskatīts par nevajadzīgu laika patērēšanu un domu ierobežojumu, taču laiku pa laikam, tā pat kā sievietēm mēnešreizes, vai kā tajā nodrāztajā anekdotē, dinozauriem - gadsimtreizes, tiek apjēgts, kas dzīvē ir noderīgs, svarīgs, tikai vajag pamudinājumu, kādu, kas norāda "pareizo" ceļu, virzienu kurā turpināt, vai gluži pretēji aizmirst esošo, paveikto, padarīto.
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, May 4th, 2004

Doma:nespēja
Pulkstens:22:30
Cik gan ierobežoti var justies, tā ka izmazgāta grīda, tad gan tīrības, gan drošības apsvērumu dēļ, jābūt ieslogotam pie datora. Nekas šausmīgs jau nemaz īstenībā nav, tikai - tā sajūta.
Horoskopiem neticu. Īstenībā neticu tikai sliktiem horoskopiem, labie vienmēr vēlami, taču dažu stundu laikā pagaist kā nebijuši. Bet vai tiešām tas viss ir patiesība. Liekas jau muļķīgi, ka planētas, kuras parasts mirstīgais vakaros redz tikai kā izbirušu rīsu lauku darvā (un arī tikai skaidros vakaros, vismaz Latvijā), tās šķietami mazās vienības, ietekmē tavu ikdienu visas dzīves laikā, jebkura momenta, pat šī, ritējumu. Nu bet ja runā zinātne, tad tas neliekas nemaz tik aplami. Visi, kaut gan ljoti minimāli ietekmējošie, gravitācijas lauki, ķermeņu savstarpējo spēku iedarbība, atskaites sistēmas utml.
Kaut gan kāda tam nozīme, galvenais, ka ir apziņa, ka dzīvi vadi tu pats un esi visa noteicējs. saistoši
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 27th, 2004

Doma:spārni bez spārēm utml.
Pulkstens:23:34
1)Viens milzīgs žili rozā papagailis palidoja garām. Ar savu milzīgo sarkano knābi apēda visus elefantus un iekrita daudzskaldņu prizmas augstumu centrā.
2)Nav lielāka prieka kā izlikt savu kreiso domu izklāstu. Loģiski, ka nekā loģiska tur nav bijis un nevar būt. Kā jau viesiem (es ceru). Nu lūk viena brīnišķīga diena ir aizritējusi, gandrīz visas 24 stundas ir godam šodien pieredzētas, ja ne apziņā, tad vismaz tās neredzemajā pusē, jeb kā es gribēju jau teikt - zemapziņā. Kārtējo negatīvo un pozītīvo enerģiju, vai, kā normāli cilvēki to mēdz dēvēt - domu izlāde.
3)Paskatoties uz zeķi, kas uzmaukta kreisajā kājā, un pamanot ka tā vieta kur jābūt papēdim ir pavisam otrā galā, sāk raisīties domas vai tā ir bijis visu šo laiku, vai tiešām es esmu nostaigājis ar tādu zeķes stāvokli uz kājas, ar kādu lietot nebija paredzējuši tās ražotāji. Es teiktu: Ļoti, ļoti aizdomīgi. Un tātad... atgriežoties pie otrās rindkopas....
4)Cik gan pamatīgi var ietekmēties no viena cilvēka uz laiku atrazdamies viņa sabiedrība. Iespaidīgi. Pat sevišķi neiedziļinoties satāstītajā un neanalizējot saklausīto, tagad var atcerēties gandrīz jebkuru tā cilvēka izteikto vārdu, ja ne to, tad domu noteikti. Kas tāds piemīt tikai ļoti savdabīgiem cilvēkiem. Pēc manām domām ļoti apsveicami un noderīgi, protams, ja tas nav kāds seksu sagribējies maniaks, kurš grib tevi apēst, bet nu... tas tā...
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 20th, 2004

Pulkstens:22:57
Neizmērojams spēka pilietojams šķietami mazsvarīgai, sīkai un nepielietojamai lieta. Apsverot visus par un pret, nonākot pie secinājuma, ka dzīve ir skaista un tā tas arī ir, jāziedo kāds nieka moments savas dvēseles un gara iztukšošanai rakstiski. Nomācoši. Cik gan jaunā paaudze ir neapdomīga, lai neteiktu stulba. Protams, ka TO vidū ir arī atrodami cilvēku ar neizmērojamu izcilu/ģeniālu domu krājumu, taču ejot pa garajiem un šķietami nebeidzamajiem skolas gaiteņiem parādās smīns uz sejas. Ne jau par dienas laikā izspertajiem apkārt esošo domugraudiem, kuri radikāli maina skatījumu uz dzīvi, bet gan par pamatskolas klašu "izcili gudro"audzēkņu sejām. Bljin... un tādi nākotnē vadīs plaukstošo un zeļošo Latvijas valsti. Lai gan negribētos būt iedomīgam, bet ar apmierinājuma sajūtu, saprasdams ka to prāta spējas nestāv ne tuvu tavējām, uzsitu sev pa plecu. Pacilājoši.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, April 12th, 2004

Pulkstens:23:44
Vienmēr iesākt ir visgrūtāk... ir vajadzīgs milzīgs talants, lai cilvēks spētu izteikt savas emocijas izsmeļoši un iespaidīgi citiem, kur nu vēl uzlikt uz papīra. Brīdī, kad ar dīvainu sajūtu pakrūtē tūlīt sāksi klāstīt savus piedzīvojumu pilnos pārdzīvojumus, kad notikumi izplūdīs no tavas mutes kā ūdens, kurš līst pāri malām vannā, kad par tās esamību, laižot iekšā ūdeni, esi aizmirsis, neko nevar izteikt. Vien raustītas frāzes un cienīgas filmu efektu skaņas, mēģinot attēlot jebkuru tajā brīdī dzirdēto skaņu.
Bet kas šodien par rītu bija. Ticu, ka lielākajai daļai no rīta mostoties, attiecīgi, kam brīvdienās jāceļas septiņos no rīta, rauga to ar riebumu uz sejas, murminot citiem ausij netīkamas skaņas.
Labsajūta nav aprakstāma. Kaut gan dienas sākums bija manāmi vēss, tā vien pavadīja vēlme uzturēties ārpus iekštelpu sienām. Iespējams, ka tīkamais garastāvoklis ir tikai viegla reibuma un labi pavadītas nakts iespaidā. Lai nu kā tas būtu, tas radikāli maina skatu uz apkārt esošo. Nakts pasākuma labā atmosfēra un jaukā kompānija, bija iemesls pārliecībai, ka labāk vairs nevar būt un domai, ka tādu notikumu dēļ ir vērts gaidīt nākamo dienu.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, March 21st, 2004

Doma:Taa kaa nav obligaati, nevar kodoliigi sakomponeet virsrakstu
Pulkstens:00:00
Iedvesma... nu kaa lai saka, gruuti to samekleet skatoties televizora ekraanaa vai paardomaajot visus taas iespeejamos produceetaajus no saakuma liidz beigaam (ja tas vispaar iespeejams). Peec pavadiita laika spriizha nomaacoshajaa kafejniicaa "Double Coffe" un paarrunaam par dziivi, taas eksistenci, visuma lielumu, darbiibas un meerkju jeegu, pluustot smagneejiem cigareshu duumiem paar tavu roku un izbaudot katru kafijas malku un sarunas dizho intensitaati, mekleeju iedvesmu.. Nebiju pat iedomaajies, ka izveidot ko nebijushu sagadaa tik lielas gruutiibas. Jaa... iedvesma
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, January 9th, 2004

Doma:...
Pulkstens:19:34
nu ko lai saka.... juutos kaa pa maakonjiem un tas viss tikai vienas meitenes zvana deelj... ne jau sakaraa ar kaut kaadu labu, mazaak ticami- sliktu, juutu izpausmi, miilestiibu utt. vienkaarshi zvans... jebkuraa gadiijumaa labas zinjas, nu vizsmaz man taa liekas... pagaidaam klausoties skaistaas muuzikas skanjaas un atslaabinoties liekas, ka esmu vienkaarshi kaa gaaze - peld pa gaisu, un atomi/molekulas tik taalu viena no otras, ka nav iespeejams noteikt, kuraa vietaa atrodas tavas kjermenja daljas... ja tas nav jauki, tad kas vispaar ir?
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, January 7th, 2004

Doma:nerullee....
Pulkstens:19:23
Patiikami ka eediens ribaas... peec miega, kas var buut veel labaak kaa kaartiigi pieriities un uzpiipeet, tachu nomoka nepipiepildiijuma sajuuta, ka nekas nav izdariits... vispaar gan shodien, vakar un visticamaak arii shonedeelj... dziive saak paarveersties par vienu vieniigu rutiinu un viss par ko biji tik ljoti priecaajies pagaajushajaa meenesii izgaisa liidz ar katru naakamo vienmuljo laika spriidi... depresiivii
Varbūt tu ko ierakstīsi?