Kaitnieks-San - Indago fenomens
Šodien: 13.04.2021
Vārdi: Egils, Egīls, Nauris
[info]kaitnieks rakstīja:


9. Janvāris 2007 - 17:55

Indago fenomens


(ir doma)
No:[info]kaitnieks - paitnieks
Datums:15. Janvāris 2007 - 14:15

Re: Kamazs

(Saite)
Atziistos, ka pāršāvu pār strīpu ar formālismu, bet es to darīju, lai liktu uzsvaru uz galvenajām nepilnībām - nevienam nav skaidrs, kas tieši tiek taisīts, programmētāji nenovērtē sistēmas apjmu, savus spēkus un iespējas, un mums ir kas, 20% izdošanās ratio?

Doma par konkursu, kā vietu, kur iesniegt savu spēli un padarīt to redzamu, man ļoti patīk, bet tad jāatsakās no visiem procesa kontroles mehānismiem (ka jābūt screenshotiem, jābūt demo, jābūt atskaitēm par pludmali) un jāievieš viens vienīgs spēles nodošanas galatermiņš. Indago lapu var atstāt kā neobligātu vietni ar izstrādātāja sasaisti ar spēlētājiem - komentāri, ierosinājumi, bugtraq.

Un tomēr, ja process tiek kontrolēts, tad to vajag darīt pamatīgāk, vismaz ar iesācējiem. Ir jānodarbojas ar apjomīgu izskaidrošanas darbu un ar pirkstu jāparāda, ko darīt labāk. Konkursa vadībai/komisijai jāuzņemas klienta vai publishera loma, un iesācēju gadījumā, arī projektu vadītāja loma.
No:[info]ra001 - pa001
Datums:15. Janvāris 2007 - 15:57

Re: Kamazs

(Saite)
Lapa ir nepieciešama obligāti un tai ir jābūt dnamiskai un vēl labāk ar apmeklētāju statistiku un citām blēņām. Kā Jūs domājiet no kurienes Indago ņem naudu balvām? Labi pirmos gadus maksājām no savām kabātām (BlackSnake, Hobitz un Ra001), bet tagad naudiņu cenšamies ņemt no sponsoriem un tai skaitā KKF, kuriem ir nepieciešamas šādas atskaites un arī vieta (norāde) uz saviem uzņēmumiem. Līdz ar to ir prasība par žurnāliem un tamlīdzīgām blēņām, lai tur būtu publika un, lai sponsoriem būtu kaut mazākā interese šo konkursu atbalstīt.

(ir doma)