ilvesa - atpūta [entries|archive|friends|userinfo]
ilvesa

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

atpūta [Jan. 26th, 2020|09:21 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
nu tātad, darba vieta par centību un vispār papildus darbu (interesantu, tādu, kas man pat patīk) piešķir dāvanu karti 2 personām uz SPA, Jūrmalā.

tiek ņemta līdzi foršā darba kolēģe un mēs dodamies piedzīvojumā .

Līdz šim ne viena, ne otra tādus cēlus gājienus tā īsti neesam baudījušas, tādēļ sākuma samulsums ir saprotams. Tomēr - tā ir viesnīca (liela) Jūrmalā, vakariņas, brokastis, spa, baseini un kas tur vēl.

Rezultātā : vakariņas ir paēstas normāli (ne pārāk izteiksmīgas ēdienu garšas, bet ir labi), Jomas iela izstaigāta, jūrā esam vēja izpūstas caurcaurēm, starp citu, tā aŗi citur neatradām īsti kur paēst tur, ņemot vērā, ka mūs gaidīja vakariņas. Tāda interesanta situācija, kuras rezultātā NArvesenā ēdām sildāmās maizes (pārdevējai gribējās uzšaut, profesionālais kretīnisms redz, bet bijām jaukas un mīļas).

Tātad, jau laicīgi noskaidrojām, ka abas neesam nekādas dižās publisku baseinu un pirts mīļotājas, bet nu ja reiz šāda laime, tātad jāaiziet paskatīties.

Tas bija ātrākais baseinu/pirts apmeklējums manā dzīvē :) :) :)

Nē, nē, viss bija labi, vienkārši izrādījās, ka iekāriena nebija uz to nevienai no mums un tā sajūta, ka peldēt ar citiem kopā, sēdēt uz lāvas .. (nu man mājās ir pirts, ja) nav tas ko vēlamies. Tādēļ puisis, kurš tur atbildēja par to visu bija zināmā šokā, ka divas dāmas, kuras ieradās uz to visu pēdējā brīdī (21:30) un tika nobrīdinātas, ka tik vēlu jau nu mēs te nelaižam iekšā.... jau pēc 10 minūtēm bija ārā no turienes : )))

Nu neesam mēs "tādas".

Brokastis bija burvīgas, pastaiga pa jūrmalas ieliņām arī un tad !!! tikai tad !!! bija TAS īpašais pasākums, kuru izvēlējāmies SPA centrā.
Veselības kapsula. Lūk - tas bija patiešām forši, vēl tagad ir silti un mīlīgi. SArakstīju kaudzi ar burvīgām atsauksmēm gan par pasākumu, gan par sievieti, kura tur strādāja.

un tomēr.... braucot mājās nolēmām iebraukt paēst, tika izvēlēta Akropolē esošā ēstuve, kurā paši gatavo makaronus (oij, nu pastu, atvainojiet).

Pasūtījām buljona zupiņu un katra pa porcijai (kādu nu tur.... ) un tad .... tad !!! man liekas, ka es beidzu 2x un kolēģe arī. Ja varētu stenēt skaļāk, es tā arī darītu, bet nu publiska vieta tomēr, bērni varētu nesaprast tās skaņas, kad es ēdu to buljonu. Tik.... akdies... tik pasakaina garša, tik piesātināti brīnišķīga, ka mans vēders apstulba pilnībā un nodevās orgasma trīsām vēl ilgi.... goč pendel!!!

Es varētu to pavāru.... nu labi. Pāriesim pie makaroniem. Arī tie bija tuvu tādam pat rezultātam. Mēs skatījāmies viena uz otru un vienlaicīgi teicām : nē, vīrieši šito TĀ nespēj izdarīt, nu vismaz tik ātri toč. Jo TĀ sajūta bija jau no pirmās zupas karotes, pirmās pastas nokļūšanas mutē.... nu īsi sakot tikai perversijas prātā.

un par to visu (kafija, zupa un otrais) es samaksāju tikai 10,50 . Gandrīz beidzo trešo reizi.

īsi sakot man ir jauna mīļākā ēšanas vieta.... es tur atgriezīšos. Es jau tagad to zinu.

p.s par to SPA pasākumu bija samaksāta ļoti glīta kaudzīte ar naudu, abas secinājām, ka ja būtu maksājušas pašas - būtu aplauziens :D

ak jā, izrādās, ka es esmu jau zinātāja viesnīcās - kur un kā jājautā, jādara, jāiet utt. tomēr tās ekskursijas ar dejotājiem un zušmērgli kaut ko ir devušas šajā jomā.
linkpost comment

Comments:
From:[info]mansgan
Date:January 26th, 2020 - 10:10 pm
(Link)
kura ir šī brīnišķā ēstuve? tur ir forši āzieši, bet nemanīju, ka makaronus pašiem dot taisīt
From:[info]ilvesa
Date:February 4th, 2020 - 03:59 am
(Link)
paši klienti netaisa, bet pavāri, ja pareizi saprotu. Paslēptās receptes, laikam tā saucās tā ēstuve
[User Picture]
From:[info]french_mime
Date:January 27th, 2020 - 12:35 am
(Link)
Labs apraksts :D