ilvesa [entries|archive|friends|userinfo]
ilvesa

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 25th, 2021|07:06 pm]
ja tava diena sākas 6:00, tad ļoti iespējams, ka jau 11:00 tu vari būt Tukuma mākslas muzejā.

Man patika.

Man vispār patika. Pēc tam atgriezties realitātē ir nereāli sarežģīti un prasa ļoti lielu devu nervu, spēka un ticības, ka viss būs labi tomēr.

Bet bija ļoti, ļoti, ļoti labi.
linkpost comment

6 mēneši [Sep. 15th, 2021|12:15 pm]
nu ko, varu apsveikt pati sevi ar jubileju. Mums ir 6 mēneši :) jā, esmu attiecībās jau tik ilgi. Pēc 10 gadu vientulības šis šķiet joprojām neierasti un bezgalīgi forši.
Nevaru teikt, ka viss ir gājis tik gludi, skaisti un burvīgi nepārtraukti, tomēr arvien vairāk un vairāk saprotu, ka jā - šis ir tas, ko es gribēju, gaidīju, lūdzu kosmosam. Ir tādas sīkas, it kā nenozīmīgas lietas, bet tik ļoti foršas, tieši tās, kuras es savulaik lūdzu un šobrīd saņemu. Pat biju jau aizmirsusi, ka to lūdzu, saņemot tas atnāk līdz apziņai un ir tāaaaaaads kaifs.

starp citu, augustā biju 2x uz teātri. Re ko nozīmē būt kopā ar kulturālu cilvēku, kam teātris ir otrās mājas brīžiem :) un man pat patika. abas reizes :)

Mīlestība. Jā, pie velna, tā ir mīlestība. Man ir pilnīgi pajāt ko kāds par to domā. Nenāciet klāt, ja šķiet, ka daru nepareizi, slikti un tā jau nu gan nevarēs ....

Pat mana mamma ir to sapratusi, mācās pieņemt. Par to viņai mana bezgalīgā cieņa un pateicība, kā arī apbrīna, ka viņa vispār to spēj. Fantastiski!!!!

Es tik ļoti sen neesmu jutusies tik ļoti mīlēta, un tik ļoti sen neesmu mīlējusi pati šādi.

Paldies. Es to ļoti novērtēju.
linkpost comment

[Jul. 3rd, 2021|01:46 pm]
nu ko, no šodienas esmu atkal par gadu vecāka :) Daudz laimes man!!!

Pēdējo mēnešu secinājumi ir:

1. Mīlestība nekad nebeidzas.
2. jā, mēs uzreiz zinām un jūtam, ja cilvēks ir savējais
3. šī ir tā sajūta, kuru es gaidīju 10 gadus.
4. man ir brīnišķīgas meitas, katra tik atšķirīga, bet tik fantastiskas!
5. saņemt gredzenu ir ārkārtīgi aizkustinoši, īpaši, ja tas nav klasiskais variants kā un kādēļ.
6. dāvināt kādam gredzenu ir ārkārtīgi pasakaina sajūta, kurā tu saproti, ka jā - šim ir jābūt šādi. Tīras sajūtas.
7. gaidīt "pareizo" brīdi vai laiku, kad beidzot drīkstēs ... ir pilnīgi bezjēdzīgi, tādēļ dzīvojam jau tagad.
8. man ir vienalga (es tā tiešām domāju), ko par to visu runā un saka pārējie. Klausīt visiem padomiem pēc kārtas ir neiespējami :)
9. ir cilvēki, kas ir tik ļoti laimīgi par mani, ka pieņem to, kas notiek un ar ko tas notiek. To es saucu par patiesu draudzību :)
10. Es spēju mīlēt, mīlu un esmu mīlama - šis ir skaistākais, ko es spēju novērtēt no visas sirds. Tas ir vairāk kā dzīves vērts :)
linkpost comment

nogurums [May. 20th, 2021|02:15 pm]
dotajā brīdī pār visu valda nogurums.

no viena grāvja otrā. un tā visu laiku. un tad nobrūk opītis, tad omīte, tad mazliet pieceļas viens, tad otrs, tad saproti, ka nespēj izskraidīt visur, jo esi sajutis saldo brīvības un esības garšu, no kuras ir ļoti grūti atteikties.

2 mēneši. tieši tik mēs izturējām režīmā, kas galīgi nebija normāls, saprātīgs un vispār cilvēcīgs.

Tieši tik vajadzēja, lai to nosauktu un sajustu par mīlestību, kura nekad nebeigsies. Jā, mīlestība nekad nebeidzas. Bet mēdz izbeigties viss cits.

Es vēl neko nezinu. Vakarā man tiks pateikts verdikts - būs vai nebūs. līdz nākamajai reizei. Bet mana šīsdienas sajūta ir nogurums no visa. Arī no mīlestības.
Toties burvīgi izkristalizējās cilvēki man apkārt. Absolūti pārsteidzoši un neparasti. Bet jā, notika.

Es acīmredzot neesmu radīta attiecībām vispār, nekādām, ne ar vienu. Jo es esmu cilvēks, kuram IR pienākumi, kuram IR jābūt tur, kur jābūt un jādara tās lietas, kas jāizdara. Tam nav nekāda saistība ar otru vai vispār kādu... tikai ar mani. Bet ne visi to saprot.

Izbeigt visu, kad viss ir vēl pilnās burās ir tā interesanti....

Baidos no sāpēm un saprotu, ka tās ir neizbēgamas. un ka es pat neko tur nevarēšu pateikt vai izdarīt.
link1 comment|post comment

[Apr. 23rd, 2021|06:44 pm]
Es diezgan skaidri atceros, kā tieši es kosmosam lūdzu savu cilvēku. Tieši šādiem vārdiem - nu davai, tagad, ir jābūt manam cilvēkam. Lūdzu. Es esmu gatava, jo ja ne tagad, tad es nezinu vēl, kad un kā, jo šobrīd tas ir viss, ko es spēju.

Man iedeva MANU cilvēku. Ir jau protams interesanti un tā, bet pašā pamatā man iedeva VISU sarakstu, kādu vien biju prasījusi. Jā, medaļai IR divas puses, bet tas ir tā vērts katru mirkli. KATRU.

Interesanti, ka bija jāpaiet tik ilgam laikam, lai šo saņemtu, lai spētu šo visu pieņemt, izturēt un saprast. Vai vienkārši būt un dzīvot tajā, kas šobrīd notiek.

Pēc 10 gadiem ir interesanti pateikt - jā, esmu attiecībās. Esmu aizņemta. Man ir pāris.... kā tādiem gulbjiem :)

Vēl viens fakts - pārāk daudz cukura attiecībās izraisa cukura trakumu. Tas nav forši, bet rezultātā ir ļoti labas, dziļas un pasakainas sarunas par dzīvi, par attiecībām, par jūtām un sajūtām, kas nekā citādi vispār nebūtu iespējamas. Jo cukurā šādu sarunu nav. Tās tad nav iespējamas.

Un vēl, par šīm attiecībām es nevaru pateikt visiem, kas mani pazīst. Bet tas brīnišķīgi ļauj paskatīties apkārt citām acīm uz tiem, kas nu man ir apkārt. Interesanti.

Liepāja laikam mūžīgi būs tā vieta, kur es (mēs) apmaldamies naktī. Vienmēr .... reāli vienmēr :)
link2 comments|post comment

[Apr. 2nd, 2021|09:46 am]
tādās lielās šaibās paskatoties uz to visu mazliet no malas, baigais zigzags. Burtiski. Nekad dzīvē, nevienās attiecībās nav bijis šāds zigzags. Pie kam nekāds līdzenais, strauji augšā un strauji lejā. un atkal. un atkal.

Kaut kādā brīdī iestājas fāze - varbūt to visu nevajag?! Nu patiešām, vai man to vajag?

Nākamā fāze - jā, vajag! un visdrīzāk, ka tieši šādi. Es saprotu, ka izvēlos cilvēkus, kurus nosaukt par vienkāršiem būtu...slimi :)

un tomēr. Es viņus izvēlos. Laikam jau katrs spriež pēc sevis. Kā arī piemeklē sev atbilstošāko. Tas šo un to izsaka arī par mani pašu.

Tieši tie brīži, kad ir labi, atver acis uz to, kas varētu arī nebūt. Un tajā brīdī vienkārši palaist visu vaļā un pateikt, ka man to nevajag, nav iespējams. Vispār. Nekādā formātā.

un vēl kas - es viņu izlūdzos kosmosam. Es protams nezināju, ka šāds būs tas formāts, kurā tiks viss ielikts, bet jā, es izlūdzos kosmosam SAVU cilvēku. Neviens neteica, ka būs viegli un vienkārši. Man nekad tā nav.

Man iedeva SAVU cilvēku. Nu ko, tīri teorētiski es esmu liela meitene un tikšu ar visu galā.

Mīlestība nekad nebeidzās. Nekad.
linkpost comment

[Mar. 30th, 2021|06:32 pm]
un izrādās, ka būt attiecībās arī ir jāmāk!

un izrādās, ka tas nav vienkārši, jo tas nav vienkārši.

un izrādās, ka tevi mīl tāpat vien, par to, ka esi un tu pretī dari tieši tāpat. Izrādās, ka var kauties un cīnīties par otru, jo jūti, ka esi vajadzīgs un mīlams, ka tieši te un tagad ir tas, kas ar tevi notiek, tieši šādi.

un izrādās, ka tas viss ir tik ļoti citādāk nekā esi sapņojis un tajā pašā laikā tas ir tieši, precīzi, līdz absurdam precīzi tas, ko esi lūdzis kosmosam. Un ne tu viens tāds.

es tik ļoti sen neesmu tā jutusies, tik ļoti savā vietā, laikā un būtībā. Tieši blakus. šādi. Par spīti sirdsklauvēm brīžiem, asarām, pašas stulbībai un otra idiotismam.

Mīlēt ja?!
linkpost comment

[Mar. 20th, 2021|02:07 pm]
ak jā, vēl viens piefiksēšanas vērts moments - darbā viņa atnāca, lai pateiktu čau pirms beidz maiņu. Nu stundu ātrāk nekā man darbs beidzās. Bet - KĀ viņa to izdarīja!!!

Vājprāts - gaita, skatiens, poza, balss - fuck!!! Es tur gandrīz saļimu!!!! Kolēģe blakus vispār laikam apstulba, jo nu nevarēja nesajust to enerģiju, kas tur bija.

Viņa atnāca pie SAVAS sievietes. Konkrēti!

p.s neviens jau patiesībā nezin kā ir patiesībā :)
linkpost comment

[Mar. 20th, 2021|01:49 pm]
es esmu "Kontinenta" grāmatu lasītāja. Nu tās salkanās, stulbās grāmatas ar laimīgām beigām. Vienmēr laimīgām beigām. Tās nu ļoti iespējams ir ietekmējušas mani līdz kaut kādam līmenim. Lai arī es tās lasu, tomēr jāatzīst, ka vienmēr esmu iesmīkņājusi par šo pārspīlēto, uzspēlēto, idiotisko attiecību attainojumu. Nu tur nevar gulēt naktīs, lūzt nost, kad otrs nav blakus... bla bla bla... Nu ko var ņemties?!!!!

Respektīvi - šobrīd esmu nokļuvusi šādā grāmatā. Un ne es viena tāda.

Bet viss jau nav arī tik saulaini. Tajā, manas histērijas dienā, mēs izšķīrāmies vakarā. Vai vismaz ļoti mēģinājām to izdarīt.

Gribat seriāla cienīgu faktu?! Cilvēkam draud aklums. Principā kā tāds, ne šodien, ne rīt... bet fakts. Nepielūdzams un nelabojams fakts. Tas ir izveidojis viņā tādu barjeru aiz kuras vispār aiziet nav iespējams. Nevienam. Nekad. Nespēja mīlēt sevi. Būtībā.

īsi sakot, mani pameta. Nu... saproti, pateica - ej prom, tev to nevajag, bla bla bla....

Es gandrīz biju jau ar mieru, jo kas gan cits man atliek?! Jā, jā, asaras, puņķi pa gaisu un sirds salauzta.

Bet ir viens BET !!!

Ja līdz šim ir bijis tā, ka mani pametot, es nejūtu to, ka mani joprojām vēlas tomēr, nu ja reiz pameta, tad tagad ar visām savām maņām es jūtu ko citu - nevēlēšanos aiziet un mežonīgas bailes no tālākā.
Pateikt kāda bija mana reakcija?! Es kāvos. Gandrīz reāli. No niknuma par notiekošo, no neloģiskuma, no nespējas aiziet. No tā, ka es jutu cik ļoti patiesībā esmu viņai vajadzīga. Un es kāvos, skatījos acīs un pateicu - NĒ! Nebūs!!! Ne šādi!!! Ne tagad!!! Vienkārši NE!

Es neko nesolīju, neko pārdabisku, bet skaidrs ir viens, ja ir kāds, kas spēj šo pacelt, tad es spēju. Jo tā jau ir bijis, es galu galā apglabāju savu sirdsdraudzeni, dvēseles daļu un spēju ielaist sevī arī šīs sajūtas. Es apglabāju cilvēku, kuru es mīlēju 14 gadus..., es apglabāju savu bračku, kuru būtībā atradu sevī tikai pēdējos gados... Tātad ... Ļoti iespējams es spēju arī šo, nu vai arī man jābliež vaļā kapu kantoris :)

Visu vakardienu bija tāds asarains histērijas stāvoklis, cerība, žēlums, mokas, asaras, atkal cerības. Atkal asaras. Un interesanti ir tas, ka es kā empāts (ka tavu māti) jūtu viņas sajūtas. Nu šitā man vēl nebija bijis, ka tik ļoti izteikti jūtu.
Var jau teikt, ka ko nu ņemies un izdomā to visu, bet nupat jau pofig, es vecumdienās rakstīšu memuārus.

ES nezinu kas būs tālāk, es pat nezinu kas būs rīt.

Bet jā, otra reize šāda vairs nebūs. Tad es aiziešu. Pametīšu to visu nafig un izdzīvošu par spīti visam. Ar šo man ir pieredze. Jo mana dzīvotgriba un dzīvotspēja ir visnotaļ pārliecinoša.

un jā, šobrīd ir miers. Tāds, ka abas beidzot izgulējāmies, katra savā mājā. Tāda drošības sajūta. Piederība.
linkpost comment

[Mar. 18th, 2021|09:44 pm]
sveiks, mans mazais draudziņ!

Kā Tev klājas šajā laikā? Labi? slikti? priecīgi? bēdīgi?

Un Tev pašai, Tu jautāsi?! Man?! ak.... man...

Nu ... tad es savu stāstu sākšu ar jautājumu rindu...

Vai Tu kādreiz esi nojūdzies totāli pāris dienu laikā? Vai esi kādreiz uzlidojis tik tuvu saulei klāt, ka viss ko saproti ir žilbinoša gaisma un kritiens lejā? Vai esi kādreiz sapratis, ka līdz šim ir iespējams bijis dzīvot arī citā galaktikā? Ka...tavas pasaules vērtības galīgi nav ne stabilas, ne zināmas, ne ar robežām...

Nu re, man tā ir gadījies.

Zini, tas viss sākās ļoti pat nevainīgi, darba vietā... joki, vārdi, uzmundrinājumi, viss tā ļoti koleģiāli un jauki, mazliet jaukāk nekā citas reizes, bet vai tad tam ir kāda īpaša nozīme?

un nē, nekādu aizliegto augļu vai kā citādi nepareizu izvēļu. Viss notika pēkšņi, strauji un uzreiz. Viss uzreiz. Smadzenes ķīselī un sirds lupatās.

Teiksi - bet vai tad tas nebija tieši tas ko es vēlējos?! jā, es paprasīju kosmosam un man tapa dots, izrādās arī otrs cilvēks bija lūdzis, ko līdzīgu un saņēmis. Tā teikt - pasūtījumu galds strādā uz goda tur augšā.

Tikai tas kā vienmēr ir ar savu "odziņu". Nekad jau nav tā, ka mēs būtībā zinām ko lūdzam, līdz mums tas tiek iedots un saprasts, ka "ā, šitā arī to varēja nokomplektēt".

Tagad ir pagājušas 5 dienas ! Piecas. Principā es īsti ļoti labi un ilgi neesmu gulējusi, es īsti baigi labi nevaru paēst, stresa līmenis ir izšāvis korķus un tas deva sekas. Tāda panikas viļņa kā šodien man nav bijis nekad. Tieši nekad. Nekādos apstākļos tas nav vilcies TIK ilgi.

kādēļ panika, tu jautā, ja reiz viss tak ir labi?! Es esmu ieguvusi tik daudz vienlaicīgi, ka doma par tā visa zaudēšanu liek nonākt insulta stāvoklī gandrīz.

Es ļoti ticu, ka šodienā notikušais tomēr pāries stadijā "mums viss ir un būs labi", nevis stadijā "mēs tak tāpat pa īstam nevaram būt kopā, tāpēc šito visu kancelējam".

Bet to es uzzināšu rīt, kad satikšu savu .... kolēģi .

Līdz šim atklātās lietas varētu saukties "tā tiešām notiek ar mani?" "tu tiešām līdz galam izvēlējies mani", "kā man piecelties un vispār aizbraukt mājās no tevis", "kā vispār ir iespējams mīlēt šādi".

Tu man jautāsi - kādēļ visa šitā histērija un bļaušana, ja reiz viss ir tik labi?! nu tak ņem un esat kopā. Kas jums liedz?

Būtībā gan mana, gan viņas ģimenes situācija un dzīve kā tāda, kas būtu jāmaina pašos pamatos un uz doto brīdi tas vispār nav iespējams, tieši tehniski to izdarīt. Jā, tieši viņas.

Par to es arī nevienam pagaidām nevaru pateikt. Manā pasaulē šis ir citādāk. Prieks, ka bērni to pieņem ar prieku. Vismaz iespēju kā tādu.
link2 comments|post comment

[Mar. 3rd, 2021|02:19 pm]
un tad man vēl ir tādi cilvēki, kurus es varu ilgi neredzēt un nedzirdēt, bet zināt, ka viņu rūpes un domas par mani ir ļoti patiesas, mīļas un no sirds.
linkpost comment

[Mar. 1st, 2021|10:49 am]
alga man protams ir gandrīz uz pusi mazāka, bet nu nodokļu pārmaksas cipars patīkami pārsteidza :)

tad vēl tie gaidāmie 1000 par bērniem.... principā šķiet, ka būs daudz naudas, bet ja pavisam godīgi, tad tā jau ir sadalīta reizinātājos un iztērēta vēl nesaņemta.

Toties man nebūs neviena parāda (nu labi, gandrīz neviena).

ļoti daudz pārdomas par draugiem, draudzību un tamlīdzīgu figņu. Arī par to, ko gribu satikt, kurus negribu, kāpēc un kā.

Vakar sajutos slikti, bet tāpat sev pāri nepārkāpu, jo tā vajadzētu rīkoties godīgam, labam un atsaucīgam draugam. Es nepacēlu telefonu, zvanītājs mani jau labu laiku vairs neinteresē kā draugs, ir sajūta, ka no manis atkal kaut ko vajadzēs un man vnk nebūs ko dot, ne morāli, ne fiziski. Nekā. Tāpēc uzrakstīju, ka vakarā sazvanamies un aizmirsu piezvanīt.
jā, esmu neliete. un tad? šis, starp citu, ir vienīgais gadījums, kad tā rīkojos un pēc tam man ir lomkas. Bet tas liek aizdomāties, kāpēc konkrētais cilvēks manā dzīvē, kas savulaik bija ļoti ilgus gadus ļoti labs draugs uttt. šobrīd vairs nav svarīgs.

Jo vecāka palieku, jo vairāk domāju ko es gribētu, nevis ko man vajadzētu gribēt.

Atklāju, ka lētais šampis ir dzerama manta, īpaši, ja ir laba kompānija (un man tāda ir).

un vēl - meitai tikko palika 16.... un cienītajam būtu 49... pizģec cik daudz, es nejūtos vēl tik veca, lai būtu jau šādi cipari. Par meitu prieks!
linkpost comment

[Feb. 4th, 2021|05:56 pm]
nu tā, par laimi esmu jau pensijā, pareizāk sakot saņemu pensiju, nu labi, ne savējo, bet saņemu, par bērniem. Jo ja tā nebūtu, tad man šomēness būtu jāizdomā, kā lai izdzīvo ar 400 eiro. jo tieši tāda ir mana alga šajā mēnesī, kurā 8 dienas pavadīju dīkstāvē.
Varbūt te kāds zin, kad tiek izmaksāta dīkstāves nauda? vairs jau pat nav svarīgi cik.

No tāda vienkārša dzīvesveida ar "kaut ko jau varam atļauties" pārejam uz "nē, neko, tikai lētāko, vienkāršāko un bez jebkādām ekstrām". Pizģec.
linkpost comment

8 dienas [Jan. 31st, 2021|08:25 pm]
veselas 8 dienas dīkstāvē!!! Tās bija lieliskas dienas. Beidzot esmu nonākusi tiktāl, ka jūtu brīvās dienas, tieši izjūtu, ka ir brīvs, ka varu ko nu tur saplānot, vai tieši otrādāk neko neplānot.
Izberzu virtuvi, respektīvi - nomazgāju sienas, līdz pat griestiem. nopietni. gandrīz kā remontu būtu uztaisījusi. Tagad taupības režīms skarbais, jo tā dīkstāve, lai arī kaut ko tur samaksās, sitīs pa kabatu, tāpat arī februāra grafiks, kurā no atļautajām 160 stundām būs tikai 140 piešķirtās. Nu i paldies par to pašu.

Pamanījos pat ar družku šampi ieraut brīvajās dienās.

Sīkām tālmācība. Paldies visiem varenajiem, ka tāda eksistē. Kā būs, tā dzīvosim. Sūds ar visu. Nav ko iespringt. Tā ir mana jaunā mantra.
linkpost comment

[Dec. 6th, 2020|12:19 pm]
ak jā, kāpēc to visu atcerējos un domāju, rakstīju. Kaut kā nemanāmi esmu nonākusi līdz brīdim, kad doma par to, ka tā arī viena palikšu, nu ka tieši bez vīrieša savā dzīvē, mani vairs nebiedē un neliek sastingt. pirms 10 gadiem no šīs domas man sākās panika.

nu pareizāk sakot, ja man nebūs blakus sakarīgs vecis. Tā ļoti vienkārši, tieši priekš manis sakarīgs, ne priekš citiem.

Jo tikai bikses blakus man vienkārši nevajag. Nu tā, godīgi. Vēl jau sirds dzīva un pārējais arī. Mazliet ir tā bažīgi iedzīvoties tajā ērtajā stadijā, kad nevienu vairs nevajag, bet ko darīt?!
linkpost comment

[Dec. 6th, 2020|11:17 am]
kaut kā tā sanāca, ka vienu dienu iegāju savā draugiem.lv profilā. Es tur labu laiku nebiju gājusi, paskatījos vēstules un tā... un hops!!! izleca veca sarakste ar zušmērgli.
izrādās esam pazīstami jau 5 gadus!!!!

vispār, ja tā paskatās, tad interesants tas stāsts, kā toreiz lecu lidmašīnā un pirmo reizi viena pati lidoju uz Minheni, it kā zināju pie kā, bet tajā pašā laikā nē, jo interneta iepazīšanās ir tāda šaubīga lieta....
Toreiz viss bija skaisti, patiesībā, ļoti ļoti , ļoti skaisti, pie kam, ne tikai man, bet arī viņam. Reāli norāva jumtu. Abiem. Tam sekoja absolūti pasakaina jaunā gada sagaidīšana kopā, arī ar maniem draugiem un vispār .... teksti, ka esam viens otru atraduši un tā.... jā, toreiz man likās, ka baigi paveicās. Cilvēks foršs, jautrs, interesants, pat izskatīgs. Brīvs. Latvietis. Nu vienīgi citā valstī dzīvo.
Tam sekoja salauzta sirds (man) un asaras, jo izrādījās, ka medaļai ir arī otra puse, bet ko gan es par to varēju zināt?!

Izrādās var tā darīt, kā viņš izdarīja, gribēja citu, ņēma mani, sapinās meistarībā, un izvēlējās vēl trešo. Veselība redz esot svarīga un tā, seksu griboties, nē, nu viņa tak neesot nekāda sapņu sieviete, bet toties tuvu, pa rokai. Tas nekas, ka gaišā dienas laikā kopā ar viņu nekur pat netaisās doties.

Es zinu kā vajadzēja pareizi rīkoties, zinu. Es tā arī izdarīju uz kādu brīdi, laikam nepilnu gadu. Pēc tam atsākās sarakste, pie kam interesanta, jauka, daudzpusīga un pat sirsnīga. Johaidī!!!

Tā teikt -cilvēks jau būtībā labs, tikai zušmērglis.

Pēc tam es izšķīros ar toreizējo čali, kam lampiņas pārdega manā virzienā, tad atklāju (sieviete pēc 30 gadiem), ka vīriešus var izmantot arī manipulatīvi. Es līdz tam tā nebiju darījusi nekad. Kā arī parādījās iespēja kādam uzrakstīt kaut ko dzērumā !!! Arī tā es nebiju nekad līdz tam darījusi. Par laimi ātri pārgāja.

Interesanti, ka ar citiem kaut kādiem tur brūtgāniem man tā nebija, izšķīros un pat neko vairs no viņiem negribējās un nevajadzēja. A te tā aste vilkās un vilkās....

Gāja laiks, visādi gāja. Apmēram reizi gadā mēs satikāmies LV, lai kopā pavadītu apmēram 1-2 dienas. Skaidrs, ka pēc tam man bija sūdīgi, bet tās dienas bija tā vērtas. Reāli bija.

Reizēm gribās pajautāt - a ko, citi vīrieši neeksistē, ka šitāds mērglis jāņem pretī?! un te ir atbilde -nē, man nesanāk. Godīgi. pavisam godīgi. es neesmu ne stulba, ne nesmuka , ne vēl sazin kāda, bet man vienkārši NAV vīriešu apkārt ar kuriem iepazīties. Ak jā, viena pati uz krogiem neeju. Nopietni, tas ir drausmīgi.

Rezultātā man ir tāda interesanta draudzība izveidojusies ar zušmērgli, tās jūtas, kas bija, ir jau transformējušās pavisam citās, tomēr.... mūs velk vienam pie otra. Redz ko nodara vientulība. Tieši kā vīrietim un tieši kā sievietei. Būtībā jau viss ir ļoti vienkārši, ja mēs dzīvotu tuvāk, mēs mēģinātu, varbūt vēlāk to visu nožēlotu, bet ...

Visa pamatā ir tā, ka viņā ir ļoti daudz no tā, kas man šķiet vīrietī kā pamatkomplekts. un jā, skaidrs, ka ir medaļas otra puse, un viņam manī arī ir ļoti daudz lietas no tā, ko viņš gribētu redzēt sievietē, kas varētu dzīvē būt blakus. Bet mēs neesam blakus. un nebūsim.

Rezumē : dzīvē ir tik daudz pustoņu, par kuriem ilgus laikus pat nenojautu. un ir interesanti iemācīties par tiem, par sevi, par otru. Paskatīties citām acīm, ne tikai no sava augstā plaukta, kur viss notiek pareizi.

un nē, es nenožēloju. Tā ir pieredze, kura mani padarīja par citu cilvēku, ļāva ieraudzīt, ka arī es esmu tikai cilvēks ar savām vājībām, bailēm, izmisumu. Sieviete. Es nezināju, ka tā tiek atrasta manī SIEVIETE.
link1 comment|post comment

[Dec. 1st, 2020|11:33 am]
lēnām un pamazām. tā pavisam mierīgi. nu gandrīz jau sanāk.

dzīvojam tik nost.

starp citu, biju kaut kā iebraukusi bijušajā darba vietā, domāju - ieiešu sasveicināties ar bijušo (gandrīz draudzeni) un kolēģi. Jā, nu sasveicinājās gan. Bet tas arī viss. Pārējais bija tāds farss, ka man sanāca smiekli. Tik ļoti aizņemta, tik ļoti darbīga :D Aizmirsa jau, ka es arī tur reiz strādāju un šo aizņemtību zinu no galvas. Visnotaļ nožēlojami, ja godīgi.

un mazliet dīvaina sajūta, ka es kaut ko tāaaaaadu būtu kādam nodarījusi. vispār jau laikam esmu - es nemeloju par savām sajūtām un pasaules redzējumu. un es neizliekos laimīga, ja tāda neesmu, īpaši jau par attiecībām ar cilvēkiem!
linkpost comment

[Nov. 5th, 2020|08:14 pm]
pārsviedu jaunāko meitu uz tālmācību, to, kurā zin ko un kā jādara jau gadiem. Jā, būs man vēl mazāk izklaižu utt. bet sūds ar naudu.

Vecākā varonīgi cīnās, patiesībā apbrīnoju viņu par to. Malacītis.

Jaunākā dzer zāles un pagaidām ir tīri pozitīva. Vismaz noteikti ne tik stresaini nomākta.

Es esmu uzlikusi mīksto savām sajūtām vispār un dzīvoju tik nost, man nav citas izvēles.

Par izvēlēm dzīvē runājot, man vispār nav bijis pārāk daudz to izvēļu, kādreiz bija ļoti vienkārši : te tu dzīvosi, te būsi, to ēdīsi, tā darīsi utt. Bez variācijām vai vispār kaut kāda vēl mana viedokļa. Tādi bija laiki un to piešķirtās iespējas.

Tas ir izveidojis mani.
linkpost comment

[Oct. 21st, 2020|12:21 pm]
tātad!

meita ir mājās. divas nedēļas pavadīja nosacītā kūrortā bez telefona, datora utt. vispār kā izrādās bērnam NAV atkarība no šī visa. ļoti labi. Vēl labi ir tas, ka tika uztaisītas visas analīzes, pārbaudes utt.

kas nav tik labi ir tas, ka daktere ļoti cerēja, ka pēc frāzes "tu esi vienkārši slinka un izlaista, nenovērtē savu dzīvi" meitene, kurai ir 14 gadi sāks atklāti runāt , stāstīt un strauji laboties :)

vēl bija šādi un tādi momenti, kas vienkārši lika saprast, ka otru reizi es uz šādu pasākumu neparakstīšos.

bet kopumā ļoti daudz pārdomu, ideju, bezmiega, asaru, atkal pārdomu un sarunu ar bērniem. Abiem. ak jā, izrādās māsas viena otru ir spējīgas aizstāvēt līdz pat .... nu īsi sakot arī māte var atrauties, ja vajag :)

tagad jāsaprot ko darīt tālāk, interesanti, ka izrakstītie antidepresanti nav nopērkami tā īsti :) varbūt tā ir zīme :)
link1 comment|post comment

[Oct. 6th, 2020|05:45 pm]
nu te nu mēs esam. Jaunākā meita ir slimnīcā, psihiatrijas nodaļa. Nu vispār jau izklausās briesmīgāk nekā ir būtībā, bet ... tas nemaina būtību faktam, ka bērns savos 13-14 gados vnk nav gribējis dzīvot.
Ir bijuši iekšēji satricinājumi dvēselē, šķiet, ka tai skaitā arī nelaimīga iemīlēšanās, pie kam - meitenē. Draudzība, kas beidzās vienkārši tāpat vien, vienā brīdī, dienā, stundā. un viss....

tad vēl tā pavasara pandēmija ar skolu, māti, kurai bija bail padirst visu un vēl mazliet., tagad atkal skola un te nu mēs esam. Kā teica bērnu psihiatre Gaiļezerā (bērnu) viņa ir tāda... kā savītusi. Neko negrib, ne mācīties, ne darīt, nekas neinteresē. Nu labi, viņai nav tā mana stadija 5 gadu garumā, kad vnk sēdēju un skatījos sienā, bet tomēr fakts kā tāds.

otrai meitai ir nervu tiks, tiek šobrīd ārstēts. īsi sakot tituls "Gada māte" ir godīgi nopelnīts.

Kā man teica no malas, tad nevis es par maz daru, bet gan daudz par daudz, jo esmu vienīgais vecāks un pārcenšos. Bļin. Man kaut kur tā pareizā bērnu audzināšanas instrukcija izkrita, kad dzemdēju savas meitas.

ak jā, vēl kāda, mazliet labāka lieta - darba maiņa būtībā bija ielekšana pēdējā vagonā vilcienam, kas varēja aiziet totāli garām. es knapi paspēju, jo tieši pateicoties tam, ka biju mājās, man beidzot bija laiks ieraudzīt, pamanīt kas notiek ar manām meitām. /un labi vien ir.

Nu vēl jau protams visādas interesantas domas pašai par sevi, par dzīvi un tā. Sen neesmu tik ļoti daudz raudājusi. un apsolījusi sev, ka viss būs labi .
link5 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]