iguaana's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, June 4th, 2023
  bozena
  9:43p
  Cirslītis pārvācas un revidē atdodamās mantas. Kleitas, bikses, džemperus. Smuki saloka un pieliek klāt arī Samuraja nekad nelietoto melna sietiņa uzpurnīti (pārāk liels), pavadiņu (pārāk smaga) un auklu rotaļlietu ar diviem mezgliem (lietotājam nepatika).
  Kritiski apskatījis veikumu, Cirslītis tomēr suņu aksesuārus izņem laukā. Ja nu saņēmēji nesapratīs, ka tas ir suņam.
  f
  4:10p
  : dancing queen
  un pilnīgi offtopic, bet benny benassi - illusion ir dziesma, kas man dejojot pilnīgi uzdzen tirpas.
  also, varu teikt, ka pēc ilgstošas kārtīgas nedejošanas mazliet padancojot un palēkājot pa māju, tu vari just, ka esi vecs un stīvs, un ar vienu kāju kapā, un, jēziņ, vispār es vienmēr esmu sapņojusi, ka man būs liela viesistaba, kur dejot. tikai es vienmēr domāju, ka tur būs vairāki dejotāji, bet laikam visums manu vēlmi izpildīja tā, kā sadzirdēja.
  krii
  1:28p
  Aprunāšana ir kaut kas ne visai lāgā, tomēr tas, ko lielākā daļa cilvēku ikdienā dara un no kā neviens pārāk stipri necieš.

  Savukārt, ziņu pienešana, ko kāds par tevi teicis (īpaši, ja informācija no privātām sarunām tiek ievazāta profesionālajās attiecībās) ar tīšu mērķi "atvērt acis", "iestāties par taisnību" ir īsta nelietība, pat ja spontāna un izsprāgusi no ilgi krāta rūgtumiņa.

  Esmu saskārusies, esmu mēģinājusi pēc tam nogludināt situāciju. Diemžēl izrādās, ka tādos gadījumos cilvēka pašaizsardzības sistēma uzbūvē viltus realitāti, kurā viņš ne pie kā nav vainīgs, drīzāk otrādi. Un brutāli meli tiek pasniegti intonācijā, kas liek domāt - cilvēks to sev iestāstījis tik ļoti, ka pats arī tic.
  f
  12:50p
  : mauriņaudzētāja nopūtas
  nu tad beidzot arī šajā pusē kaut kas, no var nosaukt par lietu, no debesīm krīt kādas piecas minūtes.
  Saturday, June 3rd, 2023
  krii
  7:17p
  Kamēr ķemmēju Šarloti, Ričmonds aprija manas vakariņu šķiņķmaizītes.
  Mūsmājās katrs cīnās par izdzīvošanu, kā māk. Un vaino tikai sevi, ja ir izklaidīgs mākoņstūmējs.
  f
  4:25p
  : ratatouille
  šad tad man patīk gatavot, jo īpaši ja ir saulains laiks (kā pagājušajās brīvdienās).
  uzšmorēju ratatuju.
  garšvielas gan nācās improvizēt, jo izrādījās, ka biju tikai nosapņojusi, ka man ir timiāns un rozmarīns, bet tik un tā sanāca ļoti garšīgi.
  neņēmu vienu konkrētu recepti, bet kombinēju vairākas, jo kaut kā vispār internetā var uzdurties tādām receptēm, kuras, jeibogu, izzīstas no pirksta un neviens nav gatavojis pirms publicēšanas.
  f
  1:50p
  vai kāds ir lietojis google pixel? atsauksmes?
  f
  1:13p
  vienā elpas vilcienā noskatījos dungeons & dragons: honor among thieves, ļoti patika.
  nevaru sagaidīt, kad mēs ar E varēsim kopā skatīties filmas.
  tik daudz jau sakrājies!
  pajautaa
  [ zvaigznjustari ]
  11:51a
  Industrial aftercare
  Meistars ieteica 2x dienā pabīdīt un tīrīt arī pašu stieni, that mf painful as shit. Kādam ir pieredze un padomi prātīgai pirmo dienu kopšanai?
  Friday, June 2nd, 2023
  simamura
  8:38p
  Dienvidū piezagās izmisums. (No diendusas izrāva ļoti nikns gāziens; es dzīvoju pažobelē ar skārda jumtu. Turklāt pirms tam sapnī biju nonācis šaurā ejā starp padomju betona sētām (kaut kas līdzīgs ir Jūrmalas veloceliņa posmā starp Depo un Zolitūdi), kur man pretī nāca dusmīgs, dresētāju nomocīts, tāpēc visiem cilvēkiem atriebties gatavs zilonis.
  Kādu brīdi apsvēru neiešanu uz praidu. Rīta delfu gabals, ko Jansone nošēroja, pārsteidzošā kārtā izrādījās traumatisks. Tieši saraksta dēļ, kuru tas autors, starp citu, publicē ne pirmo reizi. Es it kā saprotu intenci – "mēs neesam vieni, mūsu ir daudz" –, bet šoreiz tas kaut kā asāk lika justies vienam un kailam. Tieši praida priekšvakarā, uz kuru es arī kaut kādā ziņā vienmēr esmu gājis viens. (Nē, nē, es augstu vērtēju pirmo reizi, kurā Džims mani paņēma pie rokas, otru, kurā iejuku bariņā kopā ar citām draudzenēm, un tādu pašu trešo, bet tas viss bija spontāni, bez kopīgas gatavošanās, bez kopienas sajūtas un ar drīzu atgriešanos atkal savā vienatnē.) Tagad arī. Stulbi jutos jau tajā Propagandas ballītē. Kā tāds stalkeris, kur visi pa pāriem. (Turklāt Jurģis pirms tam vairākkārt atgādināja par +1 manā ielūgumā, bet bēdīgā kārtā tā draudzene, kura visbiežāk ir bijusi mana +1 šādos gadījumos, nesen piedzīvoja bojfrenda pašnāvību, un tāpēc nevar.)
  Delfu saraksts visu saasināja arī tāpēc, ka tas ir mana rajona galvenais medijs. Es varu būt vis kaut kur izteicies, visādi dižojies utt, bet tas vienmēr ir tādās vietās, ko vidējais kaimiņš nepamana. Toties par varavīksnes masku ciema pieturā (2x14 eur Mozaīkas atbalstam pandēmijas laikā) uzrējienu un dunku sānos dabūju faktiski uzreiz. (Šeit jāpiebilst, ka esmu tēvocis piektā gadu desmita vidū.) Šogad esmu iepircis vēl visādus sartoriālus atribūtus visās krāsās, vienlaikus gan atbalstīdams visādas iniciatīvas, gan tiešām jusdams paļāvību un praidu, bet tagad nevaru saņemties un sashēmot rītdienas plānu: vilkt? nevilkt? Braukt ar taksi, lai ciemā ne ar vienu nav jāsastopas? Iet ar kājām visās krāsās, lai redz? (Tad tas būtu daudzreiz spēcīgāk par ieniršanu kopējā pulī uz to stundiņu centrā.) Kādam piezvanīt un pajautāt, vai un kā gatavojas? Un tādā garā.
  Izgāju vakara pastaigā un pieredzēju šausmas: viss ciems neiecietīgā vienotībā (es gāju pretējā virzienā) plūda uz stadionu, kur izrādās, šovakar ir hokejistu koncerts (viņi laikam, pagastveču apmaksāti, tagad tūrē pa Latviju kā tādi gagārini pēc kosmosa).
  Tas uzsita asini, un es nolēmu – nē, iešu visās krāsās visu ceļu, par spīti! Kā tas zilonis! (Lai gan tā nav tā sajūta, ar kuru patiešām gribētos iet praidā.)
  _re_
  9:09a
  sasniegts 2. jūnija nacionālais aukstuma rekords, my ass

  un jā, vakar ieslēdzām apkuri
  bozena
  12:53a
  Cirslītis ieiet aptiekā pirkt omeprazolu. Aizmirst vārdu “omeprazols”, toties atceras “protonu sūkņa inhibitors”.
  Visi priecīgi!
  Thursday, June 1st, 2023
  vajag
  [ laielais ]
  8:24p
  Kasetes
  Dabūju kasešu atskaņotāju. Kur var izdevīgi iepirkt alternatīvās mūzikas kasetes? Varbūt kāds pārdod kaut ko no savas kolekcijas?

  Current Mood: curious
  pajautaa
  [ lavendera ]
  11:02a
  kā jūtubē atrast normālas līgotnes, kas nav a la Drēģeris ar rumpi pumpi vai arī akadēmiskais koris? (vēlams komplektos, nevis pa vienai)
  Wednesday, May 31st, 2023
  simamura
  7:34a
  Labs tas Neona pavasaris.
  Monday, May 29th, 2023
  f
  8:46p
  kamēr pie valsts vadīšanas netiks sievietes, nekas labs nav gaidāms.
  tikai ne tādas, kā petravičas un kas vēl ne, kas nostājas vēstures nepareizajā pusē. i mean, srsly, kam galvā jādarās [..], bet tas ir cits stāsts.
  tagad mums būs atkal kaut kādi veci vīrieši pie varas, kas dzimuši pagājušā gada piecdesmitajos gados, kuru jaunība bija sešdesmitajos (vai septiņdesmitajos, bet tas nav līdzējis, jo viņi ir vīrieši; un psrs, for fucks sake). ir taču skaidrs kā diena, ka viņi ir tajā vecumā, kad viņiem ir viens pīpis par citu cilvēku, pat ja tie ir savi tautieši, vajadzībām. viņiem bija vienlaga pirms vecumdienām, un ir vienalga tagad.
  labi, prezidentam diez ko liela teikšana nav, tas vienīgais mierina.
  anyways, we are all doomed.
  šlesers dzimis 70. gadā, bāc, we are all totally doomed, viņš vēl ilgi grozīsies apkārt.
  bet kas ieņems ministru prezidenta vietu? aaargh, this is so depressing. visi ziņu portāli varētu izčibēt un palikt tikai grāmatas.
  f
  1:26p
  : 29. maijs - svētku diena
  tā kā šodien brīvdiena, ko es uzzināju 6:26 ar īsziņu no darba un ar vēl kādu kaudzīti whatsapp ziņu no bērnudārza un vēl no darba, tad varēju bez bēdu iet uz donoru dienu.
  tās agrās īsziņas iztraucēja manu izskaitļoto 8 h miegu, saules šodien maz, sajūta - neizgulējusies.

  donoru dienu izlēma apmeklēt laikam vismaz trīs reizes vairāk cilvēku, nekā parasti.

  anyways, labāk koncentrēties uz to, ka šī būs īsā nedēļa.
  lai arī palika mazāk laika izdarīt darbus līdz piektdienai.
  pajautaa
  [ begemots ]
  12:13p
  Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.
  Sunday, May 28th, 2023
  krii
  11:43p
  Neizvērsts n-komentārs
  Tas nav absurds, tas ir tas, ko tu nerubī.

  Sv. Augustīns ļoti labi formulējis, ka mīlestības būtība ir gribas akts, nevis intelektuāls lēmums vai ļaušanās spontānai kaislībai;
  [ kā solījumā par "nabadzībā un bagātībā, slimībā un veselībā"] arvien no jauna aktualizēta lojalitāte Otram.

  Ir vēls, nāk miegs, izvērsīšu kaut kad citreiz. Varbūt.
  krii
  11:07p
  Bēdīgi par Kemalu.
  pajautaa
  [ lidaka ]
  1:31p
  Papardes Zieds
  Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.
  krii
  5:49p
  Rajons ziņo, ka bronza. Dreb ne tikai rūtis, bet arī mūra sienas.
  krii
  3:40p
  "Agresīvas reakcijas pamatā vienmēr ir apdraudējuma sajūta; jo cilvēks/dzīvnieks mazāk trauksmains, jo retāk viņš izpaudīsies agresīvi (cilvēka gadījumā - arī pasīvi agresīvi)."

  Nu, nezinu, nezinu.
  Gribēju iebilst, ka agresiju var izsaukt arī fizisks (nu, vai mentāls, kurš neprojicējas somatiski, ja tāds vispār ir iespējams) diskomforts, bet tad atcerējos, ka sāpju pamatfunkcija ir aktualizēt bailes no nāves.
  krii
  12:34a
  Tenkas
  Jūs zināt, ka Liāna Langa ik vakaru, noņēmusi parūku un nomazgājusi kosmētiku, uzvelk sporta krekliņu un pavecus džinsus, atver datoru un sāk veidot Zahara Priļepina podkāstus?
  Saturday, May 27th, 2023
  krii
  11:19p
  Līdz vienpadsmitiem vakarā ir gaišs, un es jūtu, cik alkaini mana nīkulīgā ķermeņa izslāpušās šūnas kampj gaismu. Man gribas dzert gaismu, peldēties gaismā, ieelpot gaismu, iesūkt sevī, katras šūnas katrā organoīdā.
  Arī mijkrēšļi šajā gadalaikā ir skaisti. Un naktīs Ģertrūdes ielā dzied lakstīgalas. Bet mūsu pagalmā čabinās eži un, plivinādamies kā ēnas, medī sikspārņi.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba