User Profile
Friends
Calendar
šeit deg. uguns

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2020.03.25  21.07


nu ko. aarstniecisko pedikiiru nedriikst veikt, bet parasto driikst. kur ir robezza? vai ir noziime, kaadi papiiri cilveekam, kursh apkopj kaada nagus? ierobezzojumus tachu taisa taapeec, lai kaut ko noveerstu/pasargaatu/aizkaveetu utt....? tad kaapeec vienam nogriezz darbu kaa ar nazi, a otram bailees jaaiet uz darbu.
tas arii par mani. ir pilniigi ignore, ka daarzinji straadaa tikai teoreetiski, ja vispaar nav variantu, kur vest, uz darbu diemzzeel var noklluut tikai ar mikrinju.
plus darba vieta rupji paarkaapj valsts noteikumus. kam suudzeeties? kam ko teikt? es negribu nepatiksanas visai iestaadei, man patiik dazzi tur straadaajoshie darbinieki. jo ja suudzeetos ziepes buutu lielas. to es negribu. bet gribetu, lai ciena arii manas tiesiibas justies un straadaat droshi.

 
 


 
  2020.03.23  21.11


es domaaju- to pashu, ko visi ganjau. bez cik gan lietaam mees varam iztikt . bez cik aarpusmaajas kafijkruuzeem, eeshanas aarpus maajas..bet tomeer man jau pietruukst. taa sajuuta, ka nav tas stress un nemiers diivainais. nezinja.

 
 


 
  2020.03.18  15.24


tā vietā, lai saņemtu atbalstošu un vienotu attieksmi, manās darbavietās nostāja ir- no sērijas strādā, kamēr inficējies. viena knapi velk dzīvību, apkalpojot smieklīgu skaitu pacientu, otra ir privāta, tur cilvēku ap 80% turpina nākt, bet vadība ārdās par katru, kurš atsaka.. es baidos... savu divgadnieku aizsūtīju uz laukiem. baidos ņemt lapu, jo dārziņi taču oficc strādā (tas nekas, ka lielākā daļa vecāku uz turieni neved..). netieši man tiek pateikts par štatu samazināšanu... lapām... nu. varbūt arī zaudēšu darbu tagad. es nezinu.
pretīga tā neziņa. varētu pat apbimbāties.

 
 


 
  2020.03.05  21.43


reāli apsveru sameklēt mājkalpotāju /mājtīrītāju uz reizi nedēļa. esmu gatava maksāt, lai kāds iztīra man māju. divi darbi un sīkais. tas nav joks. gribu, lai spoguļi spīd un laistās.

 
 


 
  2020.02.17  15.54


viirs jau kaadu meenesi virtuvee elpo inhalatoru, visu laiku ir bez speeka, bez energjijas. tas nogurina arii mani. mazais arii ir paarsvaraa punkjis vairaak/mazaak rezziimaa. f*** ie daarzinja viirusi.
par sevi- es nemaaku atlaist, es nemaaku atpuusties, ja nogurums nav taads ''kriitugarzemi''. nemaaku atteikt pacientiem, bet arii gribu nopelniit veel un veel. un ne tikai ar rokaam. man vajag kaut ko vel klaat, lai piepildiitos mans finansiaalais meerkjis.

 
 


 
  2020.01.25  20.14


neesmu bijusi shitik ilgi dziivoklii viena khm. neatceroscik. nu ilgi. vispaar man pietruukst tas parastais njigunjegu no taa mazinjaa.

 
 


 
  2019.12.30  22.19


gulju uz pranamat eko(labi, ka nenopsihoju un neieliku andelee tomeer) un paarlasu citu gadu wishlisti. paagaajusho gadu neesmu uzrakstiijusi te, bet kaut kur neatrodami uz papiira. ceru, ka ir piepildiijies. vismaz sominja noteikti.
shogad arii gribu sominju:D
un ko veel? nu taa, lai taa riktiigi beidzot pietiek naudas un varu nopirkt to sominju nemirkshkjinot. taa, lai viiram daudz darbu veiksmiigu, taa lai deelam forshi daarzinjaa un kaa vienmeer nomest to gadiem milzu riepu, kura tik lielaaka vien kljuust:D un profesionaali turpinaat pieaugt, pilnveidoties un buut krutai beibei. ak jaa, celjojumu arii. miilestiibu, seksu, veseliibu. utt.

 
 


 
  2019.11.05  16.02


pat paraudaat nemaaku.
man nesanaak. nenaak aaraa.

 
 


 
  2019.10.08  22.17


cik patiikami gan ir resertificeeties divaas profesijaas, rakstiit papiirus , pieraadiit punktus utt. mm. man patiik. tik ljoti, ka ieshu guleet no baileem par to, kaa to izdariishu.

 
 


 
  2019.10.02  15.34


man visu laiku darbaa jaataisa taa suprlaipniatbalstoshaa seja, lai gan vairaak gribeetos sadot kaadam pa vinja seju. visvairaak muusu IT nodallai un visaadaam citaadam nebuushanaam. juutos izpumpeejusies, kameer viiram briivs un vins paspeejis buut kino un aizbraukt uz Magneetistu sektu, atstaajot mani ar daarzinjiznjemshanu un ratu stiepshanu uz piekto.
plus uzseedos uz dieetas un dzeru desertu/kafiju, kur sojas piena cukura daudzums liktu manai uzturniecei paleekties.. bet kur lai rodu prieku? ne jau taniis 3 atlautajaas sarkanviina glaazees nedeella. tur ir krietni par maz manam psihoemocionaalajam staavoklim.

 
 


 
  2019.09.28  16.30


sabllaavu uz beernu un ieveru raaveejsleedzii zodu. slikta sajuuta par sevi.

 
 


 
  2019.09.16  17.30


mmm. gandriiz divgadnieks. es nesaprotu, kaa saglabaat pacietiibu un palikt normaalai un konstanti neaurot uz vinju.

 
 


 
  2019.09.09  14.11


starp veemeklliem un slimoshanaam bez briivdienaam.
man, kam ir veemekllu trauma dziives garumaa- notiek briinishkjiigaakaa veemekllu terapija. tie silti liist gar manu kjermeni, uzshljakstaas uz kaajaam un apshlaksta visu pa perimetru, tie shkjiist mashiinaa pa autobenkjiisha shkjirbinjaam. maybe shaadi ieguust to imunitaati? beet.. iisteniibaa nav nekas vairaak, kaa gribeeshana, lai mazais rausis beidzot ir vesels. suuds ar veemeklliem. (bet tomeer ir gan traki man to panest)
un cerams, ka placebo, bet ka tik es pati tuulinj neeksplodeeshu veemekllu biedriibaa. jo saskare ir bijusi mega. i radi,i beernu slimniicaa tachu pilns ar to bacili. uh.

 
 


 
  2019.09.01  22.11


gaidu, kad izmazgasies vellas kalns, lai ietu guleet zinot, ka buu jaacellas un jaacellas daudzreiz.

 
 


 
  2019.08.20  10.49


visu laiku taadaa ikdienas skreejienaa esot..pirmo reizi atstaaju mazo daarzinaa uz diendusu. sirds luuzt. nenormaala vainas apzina, ka vins tacu vareeja guleet tepat savaa gultinaa. bet ko es dariisu, kad darbs saaksies? kad atkal viiram viss cits buus vissvariigaakais. kur es liksos ar saviem 40 eurikiem? man laikam vajag to laicinju.

 
 


 
  2019.07.05  13.41
ouuuu nooo

nekad nav bijušas tik spriedzīgas attiecības ar mammu kā tagad, kopš man ir mazais. tas ir vnk kosmoss

 
 


 
  2019.07.01  23.06


shodien ziedonjdaarza beernu laukuminjaa siroja triis kebabi(indieshi), kuri koljiija beernu mammas, meegjinot to darit gan caur komunikaaciju ar maziem beerniem, gan pa taisno ar mammu. es gandriiz uzspraagu savaa rasisismaa un aizkaitinaatiibaa, kad viens taads taisiijaas glaudiit manam beernam galvu, kameer cita kriievushka mammiite churaaja biksees no priekiem, kad viens taads kebabs, apsedies blakus uz smilshukastes vinjai deklameeja : ''i india, i not bad, i like u, want phone number''. tas likaas tik pretiigi, ka izmantoju savas necialaas anglu valodas zinaashanas, plus savu briesmiigo seju. biju gatava kraameet tam lopam.

 
 


 
  2019.07.01  23.03


chau ciba, es esmu dziiva. ik pa laikam palasu vecos labos un pashai arii nav garlaiciigi nemaz

 
 


 
  2019.05.02  22.53
31

wow. nu laikam ir man kriize.
juutos visvecaakaa un visresnaakaa visos spogullos.

 
 


 
  2019.04.29  17.09


taa kaa man ir dzziv e, sheit praktiski neko nerakstu. rakstiishu vien tad, kad buus pilniigaa pakallaa un privaati, lai nevienam tas nav jaalasa. bet citaadi- te dazzreiz ieluukojos. palasu kaa kuram iet.

 
 


 
  2019.03.07  22.59
kurutasinteresē, bet

ejot pa barona ielu skatos- iet tur Kivichu andris jeb klankaree, un vinju brashi stutee pati Liene. un Andri izdaillo lauzta roka. nu romantika, nu. ceru uz video vannaa, jo iepriekseejo neredzeeju.

 
 


 
  2019.03.01  13.49


deelinj, tu jau tik liels! un tik mazs vienlaiciigi. shodien bija mammas/deela sajuuta/ randins. pirmo reizi kafejniicaa puszoliidaakaa. lidins neskaitaas. es esmu no taam mammaam, kam drausmiigi besiitu un omu sabojaatu, ja mans beerns trauceetu citiem. taapeec izveelos iet tikai tad, ja esmu drosha, ka vareeshu vinju izklaideet, ka vinjam buuss forshi taa buus atpuuta mums abiem. izdevaas. chek.

 
 


 
  2019.02.11  21.57


ajjj, liekas , ka pasaule viegli sabrūk, kad aukle atraksta, ka slima... mans vienīgais glābiņš ārpasaulē pieaaugušo dzīvē sagruva... kā es gaidīju to trenniņu... ehhh.. būtu rausis lielāks, toč šoreiz ņemtu līdzi. no ir tā, ka jumts brauc. šitik pretīgs laiks, tāpat ārā nekur netiekam. rāpoju pa dzīvokļa sienām...jūdzos.. gribu vismaz parkus, zaļu zāli, pumpurus, aizmest kombinezonus..svaigu gaisu...

 
 


 
  2019.02.10  22.46
nariki

dzeru kārtējo apreol spirtz, jo aizlaist burbuļus postā būtu grēks.. vakar neizdzērās proseko līdz galam. un tad vēl ar vīru trenkājam prusakus/narkomānus, kuri par labu noskatījuši mūsu poģīti, jo nezinu kā zin vārtu kodu. kā detektīvi kamerās visu nopētījām. tarakāni nāk gandrīz katru dienu, šoreiz divreiz. divreiz saucām mentus, kuri nokavēja tieši 10 minūtes.. šļirces aiz sevis nesavāc un pat neizskatās pēc pusbomžiem, bet gan parastiem urāliem.
katrā ziņā- kā viņus no šejienes pārliecinoši izskaust- nezinu! vīrs gribēja iet ar malkas cirvi.. viens pret četriem.. bet saprotams, tas nebūtu labākais risinājums. asinis un smerdeļiem stabili visas iespējamās kaites.

 
 


 
  2019.01.10  23.16


kad satumst, es izvelku no stūra slotu, izmazgāju izsvaidītos biezeņus un visu ko piekātoju, kam pa dienu nav laika, lai atkal piecās minūtēs no rīta viss uzsprāgtu.
māja ne tuvu nav perfektumam klāt, bet kādas ir tām kas necenšas kā slimas (es) pēc nepārtrauktas kārtības un tīrības telpā? ko viņas dara vnk pofig viss ir kā ir?
tiešām jūtos komfortabili tikai tad, kad viss ir pa vietām. šeit tāpat jāpavada tik daudz laika ar mziņo, ka negribas to darīt miskastē.
vispār nezinu, ko darīt. iet stādāt, bezdarbnieks vai bezalgas atvaļinājums. termiņi tuvojas. vieglāk no tā nekļūst.

 
 


[ << Previous 25 ]