User Profile
Friends
Calendar
šeit deg. uguns

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2022.04.02  13.17


salst un punķi

 
 


 
  2022.01.03  15.10
kovida piezīmes

jāieraksta šeit, lai neaimirstas.beidzo arī mani dranķis noķēŗa. ar visām špricēm. noķēra vienu dienu pirms draugu ziemassētkiem, divas dienas pirms jaungada. drausmigā sajūta, ka būšu kādu vēl nolipinājusi. vēl neesmu vai vēl nezinu. paliku ar visu savu izdekorēto māju un desām rosolam. nereāls nespeks, vate, nav ožas. jgads likās mīļš ar vīru un mazo, bet tik ļoti maz enerģijas bija. liekas, ka esmu nogulējusi dibenu.vīrus krata viļnveidīgi ar mini enerģijas uzplūdu līdz pilnīgam garšļaukus. pirms pazuda oza, draudzene atveda jaunās smaržas. tik, cik paspēju paostīt un tagad nejūtu arī reņģes. ceru, ka drīzumā atkopšos un jutīšos dzīvāka.

 
 


 
  2021.04.20  22.08


man patīk iedzert vīnu un prosecco. tad jūtos dzīva (un resna no alko). un vēl labāk to būtu darīt terasē.ārā.un siltā pavasarvasars vakarā.

 
 


 
  2021.03.01  17.12


it kā ikdienā kaut kā ar sevi sadzīvoju, bet kad jāpilda ienākumu deklarācija vidā un jāmēģina kko tur saprast.. ej nost, toč dumja esmu. plus esmu wtf valstij parādā 166 eiras, kuras dienas laikā nomainījās uz 140 eirām. un tagad ievadīju ārstniecības čekus, kas varbūt dzēsīs daļu manu parādu (joprojām waaaatafak).

 
 


 
  2021.01.19  16.46


esmu kovidnogurusi. varbuut vareetu negruust tos miljonus sabiedriibas psihologiskajaa veseliibaa, bet atlaukt oficiali tikties kaut 2 maajsaimnieciibaam un iedzert kafiju ar distanci kofiiinos vai paeest kaut kur aarpus maajas ar distanci ar draudzeni.
par ienaakumu samazinaashanos vispaar negribas pat runaat, jo straadaaju skaistumkopshanaa un tas ir vnk vaaks. un kur tad visi daboun tos manikiirus? man ir. un nejuutos vainiiga, guljot vannaa un skatoties un smukajiem sarkanajiem nagiem un pedikiiru.

 
 


 
  2020.12.28  22.00


ej nost, atkal nāk viršu mugursāpe. laikam būs jāizmeklē.

 
 


 
  2020.12.15  22.06


ej di kaa pa nervu dod shis viss

 
 


 
  2020.09.10  21.59


es nesaprotu- vinji atkal perforee to asfaltu chakenee, vai kaimins diidzejs klausaas ''muzonu''

 
 


 
  2020.08.29  11.05


muus ar draudzeni vakar tallinas kvart. aicinaaja uz kaut kaadu privaatu balliiti liidz seshiem riitaa. haha. neaizbraucaam, jo tas uzsvars, ka lidz seshiem mani tieshi atbaidiija. kad iedomaajos par savu forsho gultu.

 
 


 
  2020.08.17  22.26


ej nost, nupat es jūtos nu tiiik sudīga muterīte. audzin saka, ka viņas 7 gadu pieredzē vēl nav bijis tāds bērns, kurš nu tik ļoti ilgi,regulāri un neatlaidīgi niķotos un negribētu un dārziņu.. pēdējie divi mēneši ir vnk auzas... pat plānoju iet kaut kur pakonsultēties. nesaprotu, ko tik ļoti esmu salaidusi dēlī.

 
 


 
  2020.07.31  12.36


man nepatika shitaas juulija beigas. par daudz naavju, par daudz raudaats, par daudz kashkju ar beernu un viiru. nav laba sajuutaa bet tagad jaanoveertee shiis dienas manas, kad meegjinaat sakaartot savu pauri.

 
 


 
  2020.07.18  19.00
dron koron

es gribētu, lai kāds no augšas dokumentētu, kas notiek ar tiem milzu pūļiem un cilvēku bariem pē 12iem naktī, kad visus mūs apņem korons. kur viņi iet? kur liekas? skaidrs, ka jaunieši kkur parkos, bet mana vecuma ļaudis- meitenes papēdenēs, kleitās zem ntajiem prosecco?:))

 
 


 
  2020.06.04  20.09


straadaaju loti, loti par daudz. esmu ar mazo daudz par maz. max izdegsana. neatcros, kad dariiju neko.neatceros, kad jutos mieriiga/

 
 


 
  2020.05.12  22.16


nopirku mahimaa sev briinumskaistu audzinu, kur rakstiits, ka tas ir domaats staadiisanai aaraa. nu nekas, lai jau pastaav. tikai viens bet. vins drausmiigi smird peec kakja miizalaam. jeezus. meeginaaju izlikties, ka tik traki nesmird. bet nu smird jau nu gan.

 
 


 
  2020.04.27  20.57
apnicis

nu reali apnicis. girbas visu ''normaali''. valsts visu laiku runaa par kaut kaadu ierobezzojumu atcelshanu, lai gan manos darbos nekaadi ierobezzojumi iisti nav bijushi. tikai neertiibas un pilns ar absurdaam situaacijaam. kaut vai tas, ka psihiatri un dietologi nekonsultee, bet driikste veikt dazzaadas kjermenja masaazzas (tikai ne aarsniecisko ar nosuutiijumu) utt. siikais uz daarzinu neiet, viiram darba nav, vinji prom laukos. arii kakjis tur. dzimenes balluks nespiid. karosh viss ir fan tas tiski

 
 


 
  2020.04.27  19.14


gribeeju kko par koronu, bet neeeeeee

 
 


 
  2020.04.21  21.26


jeeziit kaa gribas uzmochiit sarkanas luupas, neertus apavus un iet padejot kaa jauniibinjaa. mmm.

 
 


 
  2020.04.20  18.49


sakaartoju skapi. man riebjas kaartot lupatas un lociit dreebes. ljoti. bet secinaaju, ka vispaar jau man ir ko vilkt. vienigaa probleema- negribas pirkt vairak vispaar neko no suuda hm un tml. jo nenormaali kaitina to lupatu zemaa kvalitaate un visur tie bumbulli. visas taas dreebes nobumbullojas. meegjinu nezzeeliigi atbriivoties no taadaam tamliidziigaam dreebeem. un meerkjis ir pirkt pa vienai lietaam leenaam, bet kvalitatiivaam. esmu saakusi ar somaam. tas jau drusku paargaajis maanijaa, bet njaa... katrai savas vaajiibinjas.
gribu labas un kvalitativas lietas. amen.

 
 


 
  2020.03.25  21.07


nu ko. aarstniecisko pedikiiru nedriikst veikt, bet parasto driikst. kur ir robezza? vai ir noziime, kaadi papiiri cilveekam, kursh apkopj kaada nagus? ierobezzojumus tachu taisa taapeec, lai kaut ko noveerstu/pasargaatu/aizkaveetu utt....? tad kaapeec vienam nogriezz darbu kaa ar nazi, a otram bailees jaaiet uz darbu.
tas arii par mani. ir pilniigi ignore, ka daarzinji straadaa tikai teoreetiski, ja vispaar nav variantu, kur vest, uz darbu diemzzeel var noklluut tikai ar mikrinju.
plus darba vieta rupji paarkaapj valsts noteikumus. kam suudzeeties? kam ko teikt? es negribu nepatiksanas visai iestaadei, man patiik dazzi tur straadaajoshie darbinieki. jo ja suudzeetos ziepes buutu lielas. to es negribu. bet gribetu, lai ciena arii manas tiesiibas justies un straadaat droshi.

 
 


 
  2020.03.23  21.11


es domaaju- to pashu, ko visi ganjau. bez cik gan lietaam mees varam iztikt . bez cik aarpusmaajas kafijkruuzeem, eeshanas aarpus maajas..bet tomeer man jau pietruukst. taa sajuuta, ka nav tas stress un nemiers diivainais. nezinja.

 
 


 
  2020.03.18  15.24


tā vietā, lai saņemtu atbalstošu un vienotu attieksmi, manās darbavietās nostāja ir- no sērijas strādā, kamēr inficējies. viena knapi velk dzīvību, apkalpojot smieklīgu skaitu pacientu, otra ir privāta, tur cilvēku ap 80% turpina nākt, bet vadība ārdās par katru, kurš atsaka.. es baidos... savu divgadnieku aizsūtīju uz laukiem. baidos ņemt lapu, jo dārziņi taču oficc strādā (tas nekas, ka lielākā daļa vecāku uz turieni neved..). netieši man tiek pateikts par štatu samazināšanu... lapām... nu. varbūt arī zaudēšu darbu tagad. es nezinu.
pretīga tā neziņa. varētu pat apbimbāties.

 
 


 
  2020.03.05  21.43


reāli apsveru sameklēt mājkalpotāju /mājtīrītāju uz reizi nedēļa. esmu gatava maksāt, lai kāds iztīra man māju. divi darbi un sīkais. tas nav joks. gribu, lai spoguļi spīd un laistās.

 
 


 
  2020.02.17  15.54


viirs jau kaadu meenesi virtuvee elpo inhalatoru, visu laiku ir bez speeka, bez energjijas. tas nogurina arii mani. mazais arii ir paarsvaraa punkjis vairaak/mazaak rezziimaa. f*** ie daarzinja viirusi.
par sevi- es nemaaku atlaist, es nemaaku atpuusties, ja nogurums nav taads ''kriitugarzemi''. nemaaku atteikt pacientiem, bet arii gribu nopelniit veel un veel. un ne tikai ar rokaam. man vajag kaut ko vel klaat, lai piepildiitos mans finansiaalais meerkjis.

 
 


 
  2020.01.25  20.14


neesmu bijusi shitik ilgi dziivoklii viena khm. neatceroscik. nu ilgi. vispaar man pietruukst tas parastais njigunjegu no taa mazinjaa.

 
 


 
  2019.12.30  22.19


gulju uz pranamat eko(labi, ka nenopsihoju un neieliku andelee tomeer) un paarlasu citu gadu wishlisti. paagaajusho gadu neesmu uzrakstiijusi te, bet kaut kur neatrodami uz papiira. ceru, ka ir piepildiijies. vismaz sominja noteikti.
shogad arii gribu sominju:D
un ko veel? nu taa, lai taa riktiigi beidzot pietiek naudas un varu nopirkt to sominju nemirkshkjinot. taa, lai viiram daudz darbu veiksmiigu, taa lai deelam forshi daarzinjaa un kaa vienmeer nomest to gadiem milzu riepu, kura tik lielaaka vien kljuust:D un profesionaali turpinaat pieaugt, pilnveidoties un buut krutai beibei. ak jaa, celjojumu arii. miilestiibu, seksu, veseliibu. utt.

 
 


[ << Previous 25 ]