User Profile
Friends
Calendar
šeit deg. uguns

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2017.01.23  12.07


man šķiet, ka mazi bērni 80% laika slimo un ir slimi. tad es esmu kā mazs bērns

 
 


 
  2017.01.22  11.59


tad, kad liekas, ka viss ir ok, tad tikai izliekas. un dazaadas nejeedziigas probleeminjas izlien aaraa no visaam pasaules vietinjaam.

 
 


 
  2017.01.21  11.31


šodien es gribētu: uz kādu mākslas baudīšanas izstādi, uz teātri, uz kino, uz glāžu veikalu, uz branču, uz skaistām vakariņām. ko es no tā visa dabūšu? neko. apsveicu. būs mego un varbūt matīsa tirgus vienpatī.

 
 


 
  2017.01.21  11.25


nav labā aura. es esmu izbesījusies mājās, domās jau rāpjos pa sienām augšā. dusmojos uz vīru, jo viņam tikai savi hobiji un nevajag tās veceņu ''padaramkautkokopālūdzu'' lietas. pluss viss man tiek noliegts- nekur iet nevar, visur var pieslimt klāt. un es jau arī nezinu, cik varu, cik nevaru. piekūstu ļoti ātri un gribu darīt vairāk, nekā fiziski varu. šoreiz tak apņēmos izveseļoties līdz galam. bet uz matīsa tirgu pēc dzeltenām puķītēm gan aiziešu, jo vīrs aizmirsa..mani nogalina rutīna un es gribētu sajust kaut bišķiņ vairāk iniciatīvas no viņa . bet es saprotu, ka visam apakšā ir tās naudas lietas. kas ir ar tiem frīlanceriem, ka neviens nevar samksāt laikā?? vai tad visiem nav jāmaksā rēķini utt..? sviestaini.

 
 


 
  2017.01.20  13.02


tomēr nejūtos tā , kā gribētu justies. visi plāni par došanos uz kādiem tur veikaliem un sabiedrisko dzīvi, sabrukā kā kāršu namiņš, kad piecēlos uz divām kājām. galva ar acīm nedraudzējas, baigi grozīt nevar. vakar traks bezmiegs. riktīgs detox ar tām ripām. vēl viena jāierij un jācer, ka kaut kad jutīšos labi..

 
 


 
  2017.01.19  14.28


nu vot tā. arī lv sāk aizstāvēt resnos un resno tiesības ar palielu ''modes dizaineri'' priekšgalā.

 
 


 
  2017.01.18  18.54
gripa. gripiņa.

gripas epidēmijas laikā jūtos ļoti labi aprūpēta un tomēr infekcioza. iet ciet no gulešanas slīpi, gribas kustēties un trakot kā ierasts, bet ķermenis sien sevi pie gultas vēl.
ja rīt jutīšos labāk kā šodien, iespējams došos pastaigā/pārgājienā uz rajona mego , pirmo reizi 5u dienu laikā izvēdināt plaušu un pārbaudīt, vai protu vēl staigāt.

 
 


 
  2017.01.16  18.59


ja vēl kāds iepīkstēsies un bāzīs man sejā, ka jadzer daudz c vitamīns- goda vārds pa seju dabūs. man ir gripa. un ne jau no c vit trūkuma. visu laiku lietoju pat tā, ka mute jēla, jo viņš ir visos pulveros un karstajos dzērienos, jau no tās garšas vien rauj uz augšu. nu nezinu, ko lai vēl ielietoju, grādi ir augšā, pašsajūta zem nulles. un ko līdz tas ''dzer šķidrumu un c vit''..

 
 


 
  2017.01.12  22.55


janvaaris un februaaris vienmeer bijushi briesmiigaakie meeneshi gadaa. tad jau novembris veel ir labs. un augusts arii vienmeer beediigs, jo zin, ka priekshaa buus taa garaa tumsa. bet manaa topa augshgalaa noteikti ir janvaaris. tik suudiigi besiigi, ka gribas tikai izlidot no valsts.

 
 


 
  2017.01.12  15.25


gribu celjojumus. siltumu.

 
 


 
  2017.01.09  20.25


vīram paveicies- baigi neesam ar šito aizrāvušies, bet trenere ir blakus istabā un berzē rokas, lai viņu kārtīgi trenniņā izmocītu:) galu galā, cilvēki man par šito maksā naudu, vīram varu bez maksas novadīt un vēl minets pēc tam. ha. agāk, kad viņš nesportoja, par šito par neiedomājos

 
 


 
  2017.01.09  11.56


tā arī uz mežu, jūru netiku saelpoties svaigu gaisu, jo mašīnai aizsala rokasbremze vai kkas tml. vakar vīrs kā uz adatām gribēja uz to savu magnētu (es tur joprojām neiederos, jūtu sevī par daudz sievišķības, lai pa krūmiem saskrāpēta lauztos spīdīgās zeķubiksēs , vai arī sēdētu mašīnā bez bandanas kā visiem). tā nu sanāca elpot tikai vēl smirdīgāku lielveikalu. visu uztveru dramatiskāk kā ir, jo nāk pilnmēness un mēnešreizes , roku rokā sadevušies, un plosa mani no iekšām un ārām abi kopā:) viens liek būt raudulīgai, otrs uzpūš kā balonu un bez apstājas bāž rīklē visādus garšīgumus.

 
 


 
  2017.01.08  13.51


veljasmashiina naak pretii pati pa koridoru, puteklu suuceejs ne vella negrib suukt, es joprojaam gribu celojumu un kops vakardienas arii vienu jaunu, nejeedziigi daargu, sominu. izskataas, ka vajag naudas dievu vai beidzot to loterijas billeti. zb.

 
 


 
  2017.01.04  16.50


man besī tie pacienti, kuri atnāk ar, manuprāt, nebūtiskām traumiņām un čīkst tā, it kā roka kristu nost, bet tad, kad izlienu no ādas, iedodu visu ko zinu- viņš mājās pats nav darījis pilnīgi neko no tā! es arī neesmu dievs, vainu ir miljoniem un man vajag sagatavoties pēc tam, papildus palasīt, ja kaut kas specifisks, bet nu var tak izdarīt vismaz mazumu no tā, ko prasa.
raksta man brīvdienā, ka nenormāli kaut kas sāp, kad atnāk, tad izrādās pa pusei pārgājis un vairs nevar atrast, kuā vietā tas bij, bet nepadodas, ārstēt vajag.
šis man atgādina, ka kāds vīrietis bija atvilcies (narciss) pirmo reizi pie kolēģes kosmetoloģes uz sejas procedūru un pēc tam histērijā zvanīja un nāca atkārtoti, jo viņam ''kaut kas'' esot uz sejas- proti, mazs melnumiņš- putīte parādījusies. wtf. nu nevajag pārspīlēt.
ir lietas, kuras ārstē piparu plāksteri, silta vanna un mīlestība:)

 
 


 
  2017.01.02  11.50


brokastis gultā, nogulēts miljons stundu. ceļojums laikam nespīd, bet nu pa lielam nav par ko sūdzēties. bet čīkstēt gan.

 
 


 
  2016.12.30  21.35


šogad visas manas vēlmes pa lielam ir piepildījušās un tas ir ļoti priecīgi. mani apprecēja,bija fantastiska vasara un emocijas jaunajā statusā (ir joprojām), nomainīju jeb dabūju vēl vienu darbu, kurš man neriebjas un nes kaut kādus ienākumus stabilākus. apkārt ir labi draugi, ir kam piezvanīt. ā, nu ir savs dzīvoklis, labs vīrs, varu atļauties beidzot arī sev kaut ko nopirkt un labāk dzīvot.
ko es gribu nākošgad? laikam jau vēl vienu cilvēku mūsu ģimenē, labu veselību, vēl vairāk naudas, pabeigt remontu un labiekārtot dzīvokli, atstāt visādu vecu šņegu pagātnē un turpināt tikpat labi uzvesties un darīt laimīgu vīra kungu un sevi:)
p.s. ā, nu , protams, sportot vēl vairāk un augt vēl profesionāli, daudz pacientus un daudz labu ārstēšanas rezultātu

 
 


 
  2016.12.23  22.06


labvakar,
gaidu vīru no lidostas, gribu eglīti un tās smaržo. skujas visur un actiņās prieks.

 
 


 
  2016.12.21  18.58


nav forši tas, ka cilvēki savu slinkumu mēģina attaisnot ar neesošu slimību- psihiatrs visu neārstē. ja esi slinķis, mocies ar bezmiegu- vajag vairāk darīt, tad nebūs jāčīkst.

 
 


 
  2016.12.20  22.41


ak jaa. es dzeru viinu un klausos krievu muuziku. man pat gribetos kaadu krievu draugu, ar kuru vareetu meegjinaat runaat krieviski par ikdienishkjaam teemam. tas buutu izaicinaajums:)

 
 


 
  2016.12.20  22.00


baac, es nesaprotu, kas ir ar to manu braali- nu kaa var taa nevekties? kaa var visu ''sachakareet'? taa ir taada slinka personiiba vai kas tas ir? laasts? psihiatrija taa nav. aciiimredzot tomeer raksturs taads. ehh, kaa gribas, lai vinjam veicas, bet negribas un nav iespeejams izdariit vinja vietaa;/

 
 


 
  2016.12.19  19.32


ja gribat redzēt kādu, kurš paskatās uz maizīti un apresnē, es varu atsūtīt savu foto. nu ciiiik var domāt kā neēst.

 
 


 
  2016.12.18  21.57


saraksti. jaauztaisa saraksti. es gribu viinu vieeeenu.

 
 


 
  2016.12.17  21.28


esmu nospiedusi dibenu diivaanaa guljot. nav izdariits pilniigi nekas. pilniigi nekas.stipra taa gandzina bija. kas man dazreiz tas par trakumu naak virsuu, ka vajag veel.

 
 


 
  2016.12.17  15.50


neko negribas. neko. viiru tikai.

 
 


 
  2016.12.15  19.56


besī tie loši, kuru vienīgais mērķis ir pagarināt invalīda grupu, lai dabūtu pabalstu no valsts. viena tāda krievu ķoķa šodien bija un simulēja, cik viņai slikti. pēc brīža redzēju kā šī ''vārgā'' dāma nesās ar ķeselēm uz trolejbusu. es pat tik ātri neskrienu. būtu gatava šādai uzrakstīt garu, garu detalizētu atzinumu ar katra muskuļa pārbaudi, lai grupu noņemtu. ej strādāt, vecā grezele!!!

 
 


[ << Previous 25 ]