User Profile
Friends
Calendar
šeit deg. uguns

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2017.12.13  10.40


es vareetu vilkt kalendaaraa krustinus.skaitiit dienas. gribu savu viiru. tepat.tuvu tuvu.

 
 


 
  2017.12.11  12.28


un tur ārā i pavisam cita pasaule. biju uz stundiņu pie druškām, kuras lēja sevī iekšā daudz, daudz ruma. es jau ar tāpat kādreiz. man garšo rums. paties.
bet kur jāskrien? kur jāraujas? jā, pašapziņu uzlabot derētu. sevišķi pēc dzemdībām, bet citādi...? vai tiešām to pašapziņu uzlabo dekoltē izrādīšana omas brilijantos? ārzemnieku glūnīgie smaidiņi?
o jā, dejot man gribas un kā vel, bet labāk būtu, lai kāds apprecas vai vienkārši forša mājas ballīte. normāli padejot es nevarēju ar to milzīgo vēderu, tagad gribēto. kas vispār ir ar manu fizisko formu? nekas:D palēnām sāku teipot un vākt to visu kopā.
nē, es neesmu tāda sēne, man gribas ārpus mājas, bet pašlaik respektēju citus cilvēkus un negribu kafejnīcā kādam traucēt ar baurojošu bēbi.

 
 


 
  2017.12.11  12.23


esmu laukos, peizāža aiz loga kā kartiņā.puteņo. snieg. atceros, ka kaut kad sen putenis man saistījās ar skumjām, jo bij kaut kāda jaunības drāma ar vīru, kurš vēl nebija vīrs un pat nesapņoju, ka būs.
mācos mazbišķiņ laiku sev, mācos atlaist viņu uz tām pāris minūtēm un histēriski neskriet pie gultas kā torpēda. nav sanācis neņemt naktī blakus, baigi mīksta esmu uz šito.
tagad garas divas nedēļas un nervu pārbaude dzīvošanā ar senčiem, kamēr vīrs pa ķīnu komandējumā. es nezinu, kas ir gŗutāk- audzināt zīdaini, vai sadzīvot ar intensīvu mammu:)

 
 


 
  2017.12.03  19.03


es gribu max vidukli atpakal. man vienmer ir bijusi smuka pakalla un viduklis. kaa lai to realizee peec siikaa? ar nemaz brivo laiku un meenesi peec dzemdiibaam?

 
 


 
  2017.12.02  23.12


berninjam patiik lauki, lauku miers un tas, ka nav riebiigi troksni, smakas, mamma tiek aara staigaaties svaigu gaisu. pat negribs uz to riigu

 
 


 
  2017.11.29  16.46


gribas nevis izdzīvot un izvilkt dienu, bet dzīvot uz pilnu klapi

 
 


 
  2017.11.27  21.10


baidos palaist vīru prom un baidos no netikšanas galā jaunā vidē un citā režīmā.

 
 


 
  2017.11.27  19.27


ja man nebuutu viira, es noteikti buutu ar netiiriem matiem, vel vairaak noraudaajusies un vel vairaak bez dushas

 
 


 
  2017.11.24  22.04


tik loti forsaak,kad kaads paliidz

 
 


 
  2017.11.21  16.14


siikais pa dienu praktiski negull.kad viirs prom, gandriiz vispaar neko nevaru padariit.pilniigi neko.

 
 


 
  2017.11.20  18.53


jaabuut loti, loti , loti pacietiigai. un mieriigai.

 
 


 
  2017.11.20  18.50


raud beernins, raud mammiite.
salasiijusies gudrus rakstus, ka beernam vajag laut ''izrunaaties'' tanii valodaa, kaadu vins prot-raudot. pagaidaam jaaraud pashai ar liidzi. laikam nogurums un taa. un tik tieshaam nedriikstu neko sieriigu eest.iegraabos ar pesto,tak aizmirsu par sieru.rezultaataa-raudiigs beerns uz rokam visu dienu nonstopaa.un mammai ar hc.

 
 


 
  2017.11.15  20.50


oo.njirdzu par veganiem un gluten free tml, a tagad- pashai barjoshajai maatei jaatsakaas no piena produktiem un domaaju, ko nu riishu. uz deela vaarda dienu kuuku gribeetos. aa re she, uzcep nu bez piena produktiem. taa nu bij, ka apsmeeju tos visus

 
 


 
  2017.11.15  15.08


miega badiņš
riņķīsi zem acīm

 
 


 
  2017.11.12  22.00


es nezinu, kā es jūtos.
ja godīgi, visu laiku esmu pusbadā, jo baidos kaut ko ne to apēst. cik ilgi būs tā baiļu sajūta?
mans ķermenis ir sagraizīts, dzemdības beidzās ar akūtu ķeizaru. vismaz vāvere un leja vesela, bet rēta uz vēdera sāp un āda ap to ir mazjūtīga.
pēdējā nedēļa izdaiļoja manu dzīvi ar pilnīgi vēl nepiedzīvotām izjūtām- oo, tad šīs ir sāpes. daudz visādu pazemojošu darbību. es apbrīnoju savu vīru un viņa nervu sistēmu. viņš mani redzēja laikam vispazemojošākās situācijās un mūsu starpā diez vai ir daudz tabu. paldies, ka viņš palīdzēja man apsēsties uz poda un neviebās riebumā no visiem tiem skatiem. sāpošie pupi un pamelas izmēri utt.
krūtis ir milzīgas un mati šodien jau divreiz pabija dēla kakās. laikam cope ir neizbēgama.
pozitīvi ir tas, ka pirmkārt, es nenormāli mīlu savu dēlu un tas, ka beidzot sāku izskatīties pēc sievietes,jo kaut kur ir samanāms viduklis, lielums kg ir nost. pa 6 dienām mīnus 12 kg.
negatīvi ir tas, ka es visu laiku baidos būt slikta mamma. ir tik daudz jautājumu, uz kuriem man nav kam paprasīt atbildes. vai baroju pietiekami un pareizi. mani biedē tā aizrīšanās un vēl visādas mammu muļķības.
labi vēl, ka vīram patīku. īstenibā riktīgi gribas seksu un rītdienu sākšu ar sms ginekoloģei- kad es varu to darīt:D pēc dzemedībām dabiskām skaidrs, ka tad, kad sadzīs, a kas ar ķeizaru?

 
 


 
  2017.11.10  16.46
ierakstīšu kaut ko par kakām

pavisam grūti būs samierināties ar to, ka mana perfekti perfektā vanna vairs diez vai būs ikdienā tik smuki balta, jo izrādās bērnu kakas ir jifte. kārtīgi dzeltenas.
vakar piedzīvoju kaku fontānu, ar maksimālu spiedienu pa sienu un visu, kas apkārt.
jāsamierinās vēl ar daudz ko, bet nu viņš ir vesels un burvīgs bērniņš visparīgi:)

 
 


 
  2017.11.07  16.42


ballējam neguļam, mācamies. bet ir super.

 
 


 
  2017.10.30  10.25


pāris reizes esmu dabūjusi pa ribām. no dēla. es jūtu, kā viņam gribas izstiept kājiņas. ārā orkāns.piedzemdēt, kamēr vēl ir lapas tomēr neizdosies.

 
 


 
  2017.10.28  12.59


man ir superīgs kaķis. kaķis pedants. pelēka kaķene, kura dzīvē noteikti būtu skolotāja un vecmeita. paņēmām pavisam mazu no patversmes un jau no tā laika ir tramīga pilnīgi no katra mazākā trokšņa. nemīl cilvēkus, rokās dodas tikai man. un vīrs tiek izmantots kā sildelements, ja ielec viņam klēpī. bez jūtām. nekādas grābstīšanās gar viņu. ja nu retu reizi pie bļodiņām ar vistas fileju rokā.
mūsu mājās nedrīkst būt nomests pilnīgi nekas. pat visniecīgākā lupatiņa tiks apmīzta un apakašāta. visam ir jābūt savās vietās. nekādi pledi dīvānos, nekādi džemperi uz krēslu atzveltnēm. tas ļoti disciplinē, starp citu:)
un ja pēc viņas kritērijiem kastē būs nesvaigas smiltis- tad to arī saņemsim, ko šorīt- kamēr brokastojām svaigu mīzalu nesaklātā gultā. arī gulta ir jāsaklāj. vienmēr.

 
 


 
  2017.10.27  14.06


piiraadzinj naac aaraa, naac aaraa:)

 
 


 
  2017.10.26  16.54


jap jap, es esmu no tām, kura kartupeļus rosolam mizos, kamēr tie vēl karsti. tā, lai nagi apdeg, bet gribas taču ātrāk tuvoties mērķim. tāpēc šis laiks man īpaši nepacietīgs.
bet rosolīti taču ēd uz svētkiem. nu tad- uz to dēla jubileju :)

 
 


 
  2017.10.25  12.36


Nepacietiibinja

 
 


 
  2017.10.23  17.37


man ir ļoti mīļš vīrs.
un es ļoti mēģinu nebesīties, ka nevaru paredzēt dzemdības:)

 
 


 
  2017.10.19  13.43
savādāk

es to visu biju iztēlojusies daudz savādāk.
ka būšu ar otu rokā pie audekla, ka izšūsu, vismaz batikošu vai ko tml. ka iešu uz grūtnieču jogām, elpošanām, nūjošu un katru dienu pildīšu Kegel.
realitātē es neesmu bijusi pat nevienā zefīru vai ekleru meistarkalsē. man nav ko ielikt instagaram. pēc ūdens aerobikas jutos tikai sūdīgāk. varētu teikt, ka negāju vispār. man nav ''punča sesija ar zeķītēm ''i love dad'', tik dažas skaistas, vīra bildētas bildes , kas netika plānotas par vēdera sesiju un nav nekur pubilicētas.
neesmu satikusies ar nevienu dūlu un ezotērikas guru. apmeklēju dažas lekcijas pie mediķiem par bērna kopšanu un izlasīju vienu grāmatu.
neplānoju ēst vai blenderēt savu placentu. neesmu pat apsvērusi domu dzemdēt savā guļamistabā vai vannā visas ģimenes ielokā.
ir dienas, kad maz staigāju un vnk noguļu un nelasu ezotēriskas grāmatas, bet bieži vien vnk Ievu vai Unu.
max daudz centos pavadīt laiku pie dabas un dabā, pucēties, pirku sev kleitas, liku rotaslietas, krāsojos katru dienu, mājās vienmēr ir svaigi ziedi. regulāri eju pie manikīra, pedikīra, nevelku neglītu apakšveļu. bet to es esmu darījusi vienmēr.
tāds nu tas gaidīšanas laiks. tagad pavisam mazs.

 
 


 
  2017.10.12  11.12


šorīt pamodos pus7 un sit nost, nevaru aizmigt. visādas simts domas. paskatos pa logu- ak, nelaimīgie jau sēž korķos un velkas pa tumsu ar drūmiem lietussargiem. tas nav laiks, kad celties. vēh. tā nu bumbulēju pa gultu un mēģinu atkal nejusties vainīga. organims trenē mani negulēšanai.

 
 


[ << Previous 25 ]