User Profile
Friends
Calendar
šeit deg. uguns

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2018.04.25  20.26


pavisam drīz sprāgs balti rozā ziedu kupenas. ieelpoju tikko izplaukušu plūmi. trausla, maiga.
tāda es arī gribu būt. trausla, maiga mamma.
kā man iet? labāk. mati krīt,līdz presei vēl tālu un drīz būs tricārs. ir lietas, kuras nemainās un nezinu, kā mainīt. vecais labais, ka jāsāk ar sevi pašu. labi, ka ir tie retie trenniņi. tās trīs četras stundas pa nedeļu sev pašai.
bet viņš ir tik mīļs un mazs un var smieties un ironizēt,bet kaut kas tajās mazajās acīs ir tiiiik dziļš.
veci brūtgāni gandrīz neraksta, nekur netieku un bieži jūtos ieslodzīta un ierobežota. man vēl kaut kam jākāpj pāri. nu nemāku es ar mazu bērnu iet veikalos un kafejnīcās vēl mazāk. nepatīk tā sajūta, kā visa tā lielveikala huiņa bliež uz to mazo cilvēku. par daudz iespaidu un liekas info.
toties katru dienu redzu parkos kā pa centimetram lapas aug. nogaidu , kad iemieg un tad vannā nemierīgi, bet tomēr.
gribas dabu un harmoniju. skaistu, mierīgu vidi un nepazaudēt sevi. lai neesmu garlaicīga savam bērnam un vīram.

 
 


 
  2018.04.13  20.08


ja es nebarotu, es 100% nodzertos

 
 


 
  2018.04.04  14.03


vakar d vitamiinu alkstosaas jaunaas maaminas griizinaa kaa kjirzakas seedeeja uz soliniem, suupinot savus auklejamos. es ar. septinjas minuutes preciizi. taas es atceros veel tagad. jo ar aciim ciet, neskatoties uz sunju suudiem un auto es jutu kaa smarzzo zeme, miza, kastanja miza. un tagad jau vins nemaanaas. pavasaris buus. naak.
dod jel man visum atpakall manus matus, stingru veedera presi un paliidzi neta dziilees atrast skaistu pogaajamu kleitu, kuraa pabaro beernu.

 
 


 
  2018.03.29  19.47
pieci. bez piecam minūtēm

es beidzot atkal smejos. no sirds. tikai pēdējās dienas tā pa īsto. laikam sāku aklimatizēies.

 
 


 
  2018.03.28  16.28


es ticu,ka visam ir kads iemesls.ir iemesls,kapec vins nekad negul viens.parbauda,vai es turpt blakus silta.bet kas man cits jadara?jamiil.

 
 


 
  2018.03.20  12.59


man nav skaidrs, kā sazvanīt ARS un bērnu slimnīcu. ntās reizes visu rītu operatoriiraizņemtibļaģ

 
 


 
  2018.03.17  15.41


viss notiek tādā skriešanā ar neskaidriem miegiem. nav grafija, nav režīma. ir riktīgi forši brīži arī. man krīt laukā mati saujām . nekur tas stress nav noslēpies. dadzzu ells. hvz. cerams nepalikšu plipaure.
tik dalītas sajūtas par šo visu. brīžiem kaut kas līdzīgs skumjām, bet brīžiem laime, jo īstenībā dzīvei ir riktīgi lielāka jēga tagadiņ. un nekur nav jāskrien, japlēšas un jādzer.
gan jau veļ kādu ballīti paspēšu dzīvē.

 
 


 
  2018.03.14  18.19


triis dienu izaicinaajums pilniigaa nonstopaa vienai ar ziidaini
redzees, vai saieshu kjitee vai nee.

 
 


 
  2018.02.27  15.30


taa arii ir.kaa pirms gada baidiijos. haoss, mati chupa un es ar izkaartu pupu un zidaini pa vidu.bllin.vismaz neesmu resna.driizaak palieku vel tievaaka

 
 


 
  2018.02.25  16.46


uu jezus. shitais ir un cerams paliks pagatnee gruuts meenesis. man vienmer riebusies visi janvaari un februaari. tikai marts jau saak ieziimeeties normaalaaks. apriilis jau ir glaabinjsh. jes.
un arii mati kriit aaraa, jaa.

 
 


 
  2018.02.14  10.45
labriit Valerij

nu tad lai skan Dons. pagaajusho gadu bijaam Dona dziedaashanas tusinjaa un man veederaa jau bija mazais piparinjsh, par kuru nezinaju veel (un veel peedeejaas rumkolas..mmm)

 
 


 
  2018.02.11  16.31


esmu lauku trimdā ar zīdaini un mēģinu sadzīvot ar divām omēm un opi un maigi ieskaidrot , kas man liekas pieņemami un kas nē.
bet tā jau dzīve ekskluzīva- barojos

 
 


 
  2018.02.07  15.14


īstajām ratu mammam ar pieredzi noteikti ir roku sildāmais un termokrūze ar turētāju. kur viņas visas rīga centrā dzīvo? privātājā? kā pie velna var vēl visus tos pričendāļus nostiept. un vēl pilna ratu apakša ar kulēm parasti.
man jo mazāk, jo labāk. maza somiņa ar naudu kafijai un viss.
bet tā jau smuki ziemīgs, kaut gan lūru uz koku pumpuriem un domāju par ceriņu smaržu un to, ka tad pastaigām būs pavisam cita garša un smarža.

 
 


 
  2018.02.03  21.11


viirs stumda siiko ratos. istabaa. es seezu spekjainiem matiem diivaanaa un riju cepumus. ar kvieshiem. KVIESHIEM un GluteenU. Jo ziniet, es varu eest jeb neest dajebko, taapat uznaak nikjis, veedersaapes utt. grib guleet un negull, dikti nikjojas. mezzs un svaigs gaiss neliidzeja ne man, ne vinjam.

 
 


 
  2018.02.01  15.59
trīs.šodien

tikai pirms pāris dienām , retu reizi esot veikalā secināju, ka nav vairs tā trakā vate galvā. tas kosmoss, stress. nu vate vēl ir, bet jau ir izdevies kādas pāris stundas atlaist to spriedzi.uzticēties. bet vēl trausli un bailīgi tas viss notiekas.
un nav jau nekur jāsteidzas. vēl pavisam mazs. un mammu vajaga.
vēl tik jānotabilizējas ar to ēšanu un būtu pavisam forši.
un man ir vegānu šoko kūka.

 
 


 
  2018.01.29  15.49


visiem garshigajiem eedieniem ir klaat siers!!paeest aarpus maajas ir diezgan sarezzgiiti pat bez ziidainja.

 
 


 
  2018.01.29  15.47


gribu pavasari.tik nomaacosi peleeks un druums.pastaigaam tachu buus cita garsha. cerinji.. ievas..mazas lapinjas.. es sevi mierinu.gribu sportot, bet neesmu drosha, ka pietiktu energjijas visam. man it kaa ir darbs, it kaa nav.

 
 


 
  2018.01.25  15.37


yes,tajos superretajos brītiņos, kad mazais guļ, ko es daru?? es vai nu vingroju, vai tīru un kārtoju māju, nevis guļu, jo jūtos nereāli nemierīga, ja apkārt ir nesakārtota vide un bardaks. sanāk, ka upurēju miegu.nu maybe šito rūgti nožēlošu pēc laika:D

 
 


 
  2018.01.15  18.15


podinjaa no rimchika uzziedeejusas narcisiites. un ja pavisam tuvu piebaazz degunu, var just pavisam vieglu narcisiishu smarzzu. ehh, pavasar.

 
 


 
  2018.01.04  15.51


dziive (beerns) mani maaca saprast,kas tieshaam ir veertiigs.
taa noliek malaa lietas,kas vienmer saistiijushaas ar baudu.
eedu barojot ar rokaam, dakshu vairs neizmantoju, eedu ar karoti. eediens klluvis par energijas uznemsanas veidu, turklaat izsleedzot visu to, kas man tik ljoti, ljoti vienmeer garshojis.
ataa siers, ataa kvieshi, ataa marineejumi. manas baudas ex delikateses.
arii kraasoshanaas un kaartiiba maajaas izraadaas nav nekaada bauda.pie malas viss. visu.
labi, ka tas bezzobainais smaids tur pie dziiviibas.

 
 


 
  2017.12.29  16.07


vakaros sākām skatīties kopā filmas. kā senāk. ar bebi. visi trīs. es neticēju, ka tas kādreiz vispār būs iespējams. protams, ka ir savādāk, bet vismaz redzu, ka ir reāli, ka dzīve nav tikai pampers-pupi-midzināšana.

 
 


 
  2017.12.22  17.52


liekas, ka visiem citiem ir dzīve, tikai manējā iesprūdusi viesistabā uz senču dīvāna vienai pašai ar bebi. bet ir jau labi. ir jau labi. vīrs būs. pavisam drīz.

 
 


 
  2017.12.19  11.43


pa nakti mani apciemo baisi hičkoka sapņi un es nesaprotu, pa kuru laiku, jo es taču praktiski neguļu, vai arī guļu caurā pusmiegā, lai nesaspiestu bērnu. bet sapņi ir dzīvi izrādās.
gudrās bezbērnu draudzenes varkšķ: 'bet kā, guli pa dienu ar bērnu''. ejiet jūs d*** as tad nozīmētu, ka manas ā jau nedzīves sastāvā būtu tikai bebja aprūpe un miegs. bet gribas arī apēst kaut ko, sakopt sevi, kaut paelpot un ļoti vingrot.
žēl, ka man nav tuvu draudzeņu ar bebjiem, būtu vieglāk, nevis mēģināt kādam ieskaidrot to, ka nekad nesajēgs.
ārā sarma. vēl puse laika un vīrs būs tuvāk.

 
 


 
  2017.12.15  17.44


māju vējš izpūtis un pasaldējis, toties no augšas krīt baltas pūkas kā vate. rīts sākas ar platekrāna peizāžu aiz loga. ārā , protams, slapja šļura, bet tā kā te ir lauki, stumjos ar ratiem pa ceļa vidu. viss nospolēts, dubļains.
neesmu krāsojusies divas dienas. wow. nepatīk, es šito atmetīšu.
un gribētos katru dienu , lai dēls iedod man to pusstundu pavingrot, muskuļiem to vajag. ļoti.
bet citādīgi- gribu vīru kā parasti.

 
 


 
  2017.12.13  10.40


es vareetu vilkt kalendaaraa krustinus.skaitiit dienas. gribu savu viiru. tepat.tuvu tuvu.

 
 


[ << Previous 25 ]