ievaaariijums' journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, July 11th, 2019
19:59
Piestrādāt par slepeno pircēju ir diezgan ok, es ātri reaģēju, atceros scenārijus, un māku pa kluso visu safilmēt. Dažreiz man gan sanāk līdz galam neieslēgt smadzenes. Šodien pielaikojot bikses par 300 eiro, es pajautāju 'cik maksā klienta kartiņa?' un tūlīt pat to nožēloju.ja jau pelaikoju tik dārgas bikses tad gan jau man nevajadzētu par to uztraukties. pārdevēja izbolīja acis un atbildēja ka maksā vienu eiro.

Vienreiz vajadzēja pasūtīt ēdienu ar piebildi, ka nevēlos ēdienā kādu konkrētu sastāvdaļu. Bija jāvadās pēc darbinieka ieteikumiem, un man ieteica sēņu picu. Piebildu, ka nevēlos lai tur ir sēnes.. nu galīgi jocīga esmu :D atlikušo zvanu knapi savaldīju smieklus un kad noliku klausuli nevarēju nomierināties no tā kauna ko man nācās piedzīvot. Un tad ar kaunu gāju saņemt savu sēņu picu bez sēnēm, haha

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 3rd, 2019
08:32
Vienmēr plēšot tējas sēni vairākos gabalos es jūtos tā itkā es tai darītu sāpīgi

(ir ko piebilst)

Saturday, June 29th, 2019
23:06
Vai jums arī bieži ir kauns par jūsu uzvedību pēc alkohola lietošanas?

(9 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, June 18th, 2019
00:17
Pirmo reizi palieku pa nakti vietā kur klusumā ķirmji skaļi grauž mēbeles un interjeru

(ir ko piebilst)

Sunday, June 16th, 2019
18:58
Visas saulenes kuras es gribētu nopirkt maksā vismaz 90eiro. Man neder tās kuras pa 3 eiro un izskatās līdzīgi.
Man šķiet, ka es drīz sākšu zagt, jo es tik ļoti visu gribu, bet man vienkārši nav tādu līdzekļu.
Grūti būt man :<

Šī brīža saulenes vēlos izmest, jo ir sajūta ka tās ir nolādētas un nes nelaimi

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, May 31st, 2019
13:42
Besī pazaudēt etalonu

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 19th, 2019
22:09
Man tā besī, kad pārdevējas vai apsargi burtiski izseko mani veikalā, tā itkā es būtu zagle.
Šodien man tā gadījās ar apsargu, jau gandrīz dusmīga paliku, bet izrādījās, ka man šalle vilkās pa zemi. viņš vienkārši gribēja man to pateikt, lol

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 8th, 2019
19:39
Vakar braucot tramvajā man priekšā ar muguru sēdēja sieviete, kura izskatījās normāli, tīri mati, puslīdz kopta, gados. Bet mazliet neadekvāta. Un ik pa laikam izkustoties nosmird pēc benčiem. Rokās viņai rimī mazais bulciņu maisiņš.
Neadekvāta, jo runā ar sevi, sāk bezsakaru teikt blakus sēdošiem un pēkšņi sāka arī vicināties ar rokām un plaukstām. Sieviete, kas sēdēja man blakus burtiski aizbēga uz aizmuguri sēdēt. Godīgi sakot, arī man gribējās pārsēsties bet es nekur negāju jo viņa no aizmugures pārkarināja savu roku ar bulciņas maisiņu un es negribēju viņam pieskarties. Tad pēkšņi, kamēr skatījos ārā pa logu, kautkas notika un tai sievietei no tā bulciņu maisiņa izbira benčiki pa tramvaja grīdu. Tad es gandrīz apvēmos jo smirdēja nereāli, taču es nezinu kāpēc tur paliku sēdēt un drīz kāpu ārā. Mājās novilku drēbes un iegāju dušā jo likās ka viss vēl aizvien smird pēc benčikiem.


No rīta steigā apģērbos tīrās drēbēs un tikai pa tramvajā uz bibliotēku pamanīju ka mans mētelis smird pēc pelnutrauka. Visu dienu likās, ka apmeklētāji bibliotēkā jūt kā es smirdu.

Paralēli šim notikumam es jau otro nedēļu cenšos sarunāt ar vēstures pasniedzēju eksāmena pārlikšanu taču viņš ir noignorējis jau 4 manus epastus. Sāku krist panikā un vakar izstalkoju viņu fb un vēl atradu googlē viņa CV ar telefona numuru. Feisbukā viņš atzīmējās ka dosies vienu uz pasākumu vecrīgā 19:30. Nolēmu ka varbūt nevajag viņu traucēt tajā pasākumā un labāk rīt viņam uzrakstīt watsappā. Braucot no bibliotēkas ap plkst 18:30 gar vecrīgu es pamanīju ka kafejnīcas terasē sēž tas pasniedzējs. Es nedomādama fiksi izkāpu un skrēju viņa virzienā. Kad viņš jau bija manā redzes lokā es izdomāju ka varbūt nav tomēr viņš jātraucē jo viņš sēž ar vēl citu vīrieti. Tomēr es saprotu ka iespējams nenokārtošu savu eksāmenu ja nepienākšu tagad. Un kad es biju jau gatava iegriezties terasē es pēkšņi sajutu cik ļoti es smirdu pēc pelnutrauka. Un, protams, pagāju kafejnīcai garām :d

Tāda, lūk, diena,
Mēģināšu viņam rīt rakstīt watsappā.

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 7th, 2019
20:51
Man mājās ir 7 gandrīz nelietoti šampūni. Šodien beidzās kondicionieris un gāju uz drogām pirkt jaunu.
Ilgi izvēlējos pēc smaržas un rezultātā netīšām nopirku vēl vienu šampūnu :D

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, May 1st, 2019
23:43
Es esmu tik daudz naudas parādā, ka vairs pat nav smieklīgi

(ir ko piebilst)

Friday, March 29th, 2019
15:58
Savas kautrības dēļ es bieži iekļūstu nepieklājīgās situācijās.
Piemēram, man ir bailes runāt ar pasniedzējiem vai publikas priekšā. Tādās situācijās es dzeru miegazāles. Tas atslābina manu prātu, man pazūd baiļu funkcija smadzenēs, turklāt es vēlaizvien varu koncentrēties uz savu runu. Taču dažkārt, iespējams tāpēc, ka iedzeru tableti tukšākā dūšā man tās iedarbojas vairāk, un tad es sāku šļurināt runu, un man burtiski pa lūpu kaktiem tek siekalas.

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, March 2nd, 2019
14:29
Pastāstīju vectēvam, ka nesen sarunā ar piektklasnieku, pajautāju ''kas tas tāds Vējonis, par ko tu runā?'' atpakaļ dabūju saviebtu skatienu ar atbildi ''TU KO, NEZINI?'' sajutos neizglītota jo to man jautāja piektklasnieks.

No sākuma vectēvs smējās pusstundu, pastāstīja pārējiem radiniekiem, kas bija blakus, un tad teica ka principā man nav jāzin kas tas tāds par Vējoni, jo mēs jau viņu neievēlējām. Arī to es nezināju.
Lūk tā.

(ir ko piebilst)

Tuesday, February 26th, 2019
23:54
Pēdējā laikā man ir parādījusies mēnessardzība. Eju pa nakti uz ledusskapi vai ieslēgt datoru. Skaidri zinu, ka neguļu, jo atceros visu ceļu līdz ledusskapim. Taču brīdī, kad draugs jautā vai viss kārtībā, es itkā ieslēdzu smadzenes un vairs neatceros savu misisju ledusskapī vai kāpēc slēdzu iekšā datoru. Pirmstam devos, tā itkā zinātu savu mērķi.
Sāku domāt, varbūt citplanētieši mani sūta uzdevumos, nezinu kāpēc gan uz ledusskapi.

(ir ko piebilst)

Friday, December 21st, 2018
10:48
Viena no manām mīļākajām nodarbēm ir doties ēst ārpus mājām

(ir ko piebilst)

Thursday, August 2nd, 2018
20:15
Kādu nedēļu ledusskapī stāv paprika, jo nejauši apsolīju draugam, ka uztaisīšu pildītās paprikas. Lūk, vakar beidzot uztaisīju un draugam tik ļoti garšoja, visu atlikušo vakaru tiku apbērta ar komplimentiem. Pirmais, ko pamostoties no rīta man teica ''tās paprikas bija dievīgas''.
šķiet vēl bišķīt un būtu mani apprecējis :D

Ēdiens laikam tiešām darbojas uz vīriešiem. būs jāmācās gatavot..

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 30th, 2018
12:02
es ļoti gribētu saderināties bet precēties varētu atlikt uz pāris gadiem. tas būtu kā pre-precēšanās pārbaudes laiks.

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 4th, 2018
17:36
Kaimiņu bērni, kas dzīvo virs mana dzīvokļa regulāri zvanās pie manām durvīm un tad bēg ārā no kāpņu telpas vai ieskrien savā dzīvoklī. Ir skaidrs, ka tas tiek darīts prikola pēc, jo neesam vienīgais dzīvoklis pie kā zvanās. No sākuma gribēju ievilkt kādu bērnu dzīvoklī un personīgi nopērt, tad sāku domāt, ka varbūt tas ir pārāk brutāli un var sanākt nepatikšanas. Varbūt turēt uz palodzes ūdens vai atkritumu spaini un uzliet uz galvas ikreiz, kad piezvanīs un skries ārā.

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 15th, 2018
16:27
Skola ir beigusies. tagad nevar saprast, kur likties.

(ir ko piebilst)

Saturday, April 28th, 2018
01:18
ko cenšās panākt tās meitenes, kas aicina manu draugu kopā doties kautkur, wtf vnk, viņš ir mans. :((((((

(ir ko piebilst)

Sunday, April 1st, 2018
22:34
Jau otro nedēļu galvā skan beatles-"with a little help from my friends".
Es jau vairs nezinu vai tas kādreiz beigsies.

Šogad nevienu neizjokoju, bet nākamgad laicīgi sagatavošos.

(1 comment | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba