ievaaariijums' journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Tuesday, September 10th, 2019
17:23
Aizmirsu, atteikties no youtube premium un novilka 11€ :’(

(ir ko piebilst)

Saturday, August 24th, 2019
14:21
šodien iegāju frizētavā pie mājām un pajautāju ''cik maksātu izbalināt manus matus?'' un wow, man atbildēja tādā tonī, itkā es kautko jobanu būtu pajautājusi. ''ja jūs tikai izbalināsiet matus- jūs staigāsiet ar dzeltenu galvu, vai saprotiet, ka jums būs arī jātonē? nē nu ja jūs apmierina dzeltena galva tad lūdzu staigājiet ar tādiem.''

varēja arī laipnāk pateikt :s

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, August 4th, 2019
12:49
Kādu kleitu vaktēju atversskapī kopš pagājušā gada septembra, kā tāds manjaks visu laiku skatījos vai nav nopirkta. Patiesībā būtu jau to sen nopirkusi bet viņa bija L un es esmu xs. Parasti jau tā nav problēma, jo pāršuju visu uz savu izmēru, bet šī kleita ir tamborēta, viņai nav šuves, un roka necelās to bojāt ar šujmašīnu.
Tādu apģērbu kas man patīk reti izpērk. Agrāk es ticēju, ka tas ir tāpēc, ka tam bija lemts nokļūt tieši pie manis, bet tagad saprotu, ka latvijā salīdzinoši maz iedzīvotāji pērk piemēram indiešu sari vai āfrikāņu vaskoto audumu apģērbu, līdz ar to ir vērts pagaidīt, kad humana nolaidīs cenas un atverskapi arī, jo vienkārši nevienam neinteresē. Tāpēc man nav bail pagaidīt.
Biju iemīlējusies šajā zelta krāsas kleitā, un neviena cita vairs nepatika. Sāku pētīt tamborējumus, un meklēt cilvēkus kas varētu to pārtamborēt. Diemžēl noskaidroju, ka tas nav īsti iespējams, vieglāk būtu uztamborēt no jauna. Meklēju tamborējamās dzijas un neviena nelikās tik skaista, jo kautkas tomēr ir tajā 'vindidžā'. Tad konsultējos ar draudzeni, un kopā izdomājām, ka tamborējumi parasti ar svaru ''nokrīt'' uz leju, bet staipās horizontāli. Tādā veidā viņa man varētu derēt, un tici vai nē, izrādījās tieši tā- nopirku un galīgi neizskatās par lielu. Varbūt tomēr pastāv likteņi?

Tāpat es dažreiz domāju, par to kam varēja piederēt šī antīkā somiņa vai tā pati kleita. Varbūt mēs varētu būt bijušas draudzenes- iet kopā iepirkties, mainīties ar kleitām, iet uz frizētavu un tad uz manikīru, runāt par saviem vīriem utt,. Par to es aizdomājos, ikreizi, kad kautko iegādājos. Dažriez es iztēlojos, ka šī austā somiņa noteikti piederēja kādai bagātai jaunkundzei no lielbritānijas, diez viņa vēl ir dzīva? Varbūt viņa ir piederējusi vairāakiem cilvēkiem, var jau būt.. mana vecmāmiņa saka ka viņas vecmammai ir bijusi līdzīga somiņa.

Neatceros, kad pēdējo reizi tik ilgi nevarēju aizmirst par kādu konkrētu apģērbu. Priecājos, ka saņēmos nopirkt. Sludinājumā bija rakstīts, ka tā lieliski derēs jaunā gada ballei. Nu nezinu, es vakar viņu vilku uz maximu un šodien gāju uz parku. Kaut mēs visi ikdienā ģērbtos kā uz jaungada balli :)

(ir ko piebilst)

Saturday, August 3rd, 2019
17:51
Es nekad nedodu saviem kaķiem slapjo barību, bet pirmdien iedevu. Tagad uzvedas kā narkomāni. Katru reizi, kad dodos virtuves virzienā kaķi man skrien virsū un ņaud bez apstājas, vēl mīļojas un skatās acīs, cer ka vēl iedošu

(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, July 20th, 2019
14:43
Vispār es neskatos youtuberus, bet šodien ieslēdzās video, kur Evelīna Parkere uzdeva jautājumu 'Kas tev nepatīk meiteņu izskatā?' desmit dažāda vecuma čaļiem. Jocīgi likās tas, ka pilnīgi visi čaļi pateica, ka viņiem nepatīk, ja meitenei ir sarkana lūpukrāsa. Jautājums pat nebija par lūpukrāsu. Man godīgi sakot tas šķita sievišķīgi un piesaistoši.

Manam bijušajam draugam patika mana sarkanā lūpukrāsa, viņš man to pats pateica, bet pēc pāris mēnešiem viņš man sāka pārmest, ka es redz, mēģinu piesaistīt citu vīriešu uzmanību ar savu lūpukrāsu :D Vēl viņš teica, ka man nevajag krāsoties, vilkt kleitas un augstpapēžus. Teica, ka ļoti smuki izskatās ērtas botas un sporta bikses, taču pats uzmanību pievērsa meitenēm kuras ļoti krāsojās un vilka lielākus papēžus. Atbildēju, ka diemžēl kleitas un lūpukrāsa man ir svarīgākas par viņu, un ja viņam nepatīk viņš var iet dzīvot citur. Tā arī notika- viņš aizgāja tajā pašā vakarā. Es uzkrāsoju savu lūpeni un aizgāju uz čomski un iepazinos ar savu nākošo draugu, kura dēļ vēl vēlāk iepazinos ar savu šī brīža draugu :D Nezinu vai viņam nepatīk sarkana lūpene, es tagad pārgāju uz nude toņiem.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, July 11th, 2019
19:59
Piestrādāt par slepeno pircēju ir diezgan ok, es ātri reaģēju, atceros scenārijus, un māku pa kluso visu safilmēt. Dažreiz man gan sanāk līdz galam neieslēgt smadzenes. Šodien pielaikojot bikses par 300 eiro, es pajautāju 'cik maksā klienta kartiņa?' un tūlīt pat to nožēloju.ja jau pelaikoju tik dārgas bikses tad gan jau man nevajadzētu par to uztraukties. pārdevēja izbolīja acis un atbildēja ka maksā vienu eiro.

Vienreiz vajadzēja pasūtīt ēdienu ar piebildi, ka nevēlos ēdienā kādu konkrētu sastāvdaļu. Bija jāvadās pēc darbinieka ieteikumiem, un man ieteica sēņu picu. Piebildu, ka nevēlos lai tur ir sēnes.. nu galīgi jocīga esmu :D atlikušo zvanu knapi savaldīju smieklus un kad noliku klausuli nevarēju nomierināties no tā kauna ko man nācās piedzīvot. Un tad ar kaunu gāju saņemt savu sēņu picu bez sēnēm, haha

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 3rd, 2019
08:32
Vienmēr plēšot tējas sēni vairākos gabalos es jūtos tā itkā es tai darītu sāpīgi

(ir ko piebilst)

Saturday, June 29th, 2019
23:06
Vai jums arī bieži ir kauns par jūsu uzvedību pēc alkohola lietošanas?

(9 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, June 18th, 2019
00:17
Pirmo reizi palieku pa nakti vietā kur klusumā ķirmji skaļi grauž mēbeles un interjeru

(ir ko piebilst)

Sunday, June 16th, 2019
18:58
Visas saulenes kuras es gribētu nopirkt maksā vismaz 90eiro. Man neder tās kuras pa 3 eiro un izskatās līdzīgi.
Man šķiet, ka es drīz sākšu zagt, jo es tik ļoti visu gribu, bet man vienkārši nav tādu līdzekļu.
Grūti būt man :<

Šī brīža saulenes vēlos izmest, jo ir sajūta ka tās ir nolādētas un nes nelaimi

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, May 31st, 2019
13:42
Besī pazaudēt etalonu

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 19th, 2019
22:09
Man tā besī, kad pārdevējas vai apsargi burtiski izseko mani veikalā, tā itkā es būtu zagle.
Šodien man tā gadījās ar apsargu, jau gandrīz dusmīga paliku, bet izrādījās, ka man šalle vilkās pa zemi. viņš vienkārši gribēja man to pateikt, lol

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 8th, 2019
19:39
Vakar braucot tramvajā man priekšā ar muguru sēdēja sieviete, kura izskatījās normāli, tīri mati, puslīdz kopta, gados. Bet mazliet neadekvāta. Un ik pa laikam izkustoties nosmird pēc benčiem. Rokās viņai rimī mazais bulciņu maisiņš.
Neadekvāta, jo runā ar sevi, sāk bezsakaru teikt blakus sēdošiem un pēkšņi sāka arī vicināties ar rokām un plaukstām. Sieviete, kas sēdēja man blakus burtiski aizbēga uz aizmuguri sēdēt. Godīgi sakot, arī man gribējās pārsēsties bet es nekur negāju jo viņa no aizmugures pārkarināja savu roku ar bulciņas maisiņu un es negribēju viņam pieskarties. Tad pēkšņi, kamēr skatījos ārā pa logu, kautkas notika un tai sievietei no tā bulciņu maisiņa izbira benčiki pa tramvaja grīdu. Tad es gandrīz apvēmos jo smirdēja nereāli, taču es nezinu kāpēc tur paliku sēdēt un drīz kāpu ārā. Mājās novilku drēbes un iegāju dušā jo likās ka viss vēl aizvien smird pēc benčikiem.


No rīta steigā apģērbos tīrās drēbēs un tikai pa tramvajā uz bibliotēku pamanīju ka mans mētelis smird pēc pelnutrauka. Visu dienu likās, ka apmeklētāji bibliotēkā jūt kā es smirdu.

Paralēli šim notikumam es jau otro nedēļu cenšos sarunāt ar vēstures pasniedzēju eksāmena pārlikšanu taču viņš ir noignorējis jau 4 manus epastus. Sāku krist panikā un vakar izstalkoju viņu fb un vēl atradu googlē viņa CV ar telefona numuru. Feisbukā viņš atzīmējās ka dosies vienu uz pasākumu vecrīgā 19:30. Nolēmu ka varbūt nevajag viņu traucēt tajā pasākumā un labāk rīt viņam uzrakstīt watsappā. Braucot no bibliotēkas ap plkst 18:30 gar vecrīgu es pamanīju ka kafejnīcas terasē sēž tas pasniedzējs. Es nedomādama fiksi izkāpu un skrēju viņa virzienā. Kad viņš jau bija manā redzes lokā es izdomāju ka varbūt nav tomēr viņš jātraucē jo viņš sēž ar vēl citu vīrieti. Tomēr es saprotu ka iespējams nenokārtošu savu eksāmenu ja nepienākšu tagad. Un kad es biju jau gatava iegriezties terasē es pēkšņi sajutu cik ļoti es smirdu pēc pelnutrauka. Un, protams, pagāju kafejnīcai garām :d

Tāda, lūk, diena,
Mēģināšu viņam rīt rakstīt watsappā.

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 7th, 2019
20:51
Man mājās ir 7 gandrīz nelietoti šampūni. Šodien beidzās kondicionieris un gāju uz drogām pirkt jaunu.
Ilgi izvēlējos pēc smaržas un rezultātā netīšām nopirku vēl vienu šampūnu :D

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, May 1st, 2019
23:43
Es esmu tik daudz naudas parādā, ka vairs pat nav smieklīgi

(ir ko piebilst)

Friday, March 29th, 2019
15:58
Savas kautrības dēļ es bieži iekļūstu nepieklājīgās situācijās.
Piemēram, man ir bailes runāt ar pasniedzējiem vai publikas priekšā. Tādās situācijās es dzeru miegazāles. Tas atslābina manu prātu, man pazūd baiļu funkcija smadzenēs, turklāt es vēlaizvien varu koncentrēties uz savu runu. Taču dažkārt, iespējams tāpēc, ka iedzeru tableti tukšākā dūšā man tās iedarbojas vairāk, un tad es sāku šļurināt runu, un man burtiski pa lūpu kaktiem tek siekalas.

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, March 2nd, 2019
14:29
Pastāstīju vectēvam, ka nesen sarunā ar piektklasnieku, pajautāju ''kas tas tāds Vējonis, par ko tu runā?'' atpakaļ dabūju saviebtu skatienu ar atbildi ''TU KO, NEZINI?'' sajutos neizglītota jo to man jautāja piektklasnieks.

No sākuma vectēvs smējās pusstundu, pastāstīja pārējiem radiniekiem, kas bija blakus, un tad teica ka principā man nav jāzin kas tas tāds par Vējoni, jo mēs jau viņu neievēlējām. Arī to es nezināju.
Lūk tā.

(ir ko piebilst)

Tuesday, February 26th, 2019
23:54
Pēdējā laikā man ir parādījusies mēnessardzība. Eju pa nakti uz ledusskapi vai ieslēgt datoru. Skaidri zinu, ka neguļu, jo atceros visu ceļu līdz ledusskapim. Taču brīdī, kad draugs jautā vai viss kārtībā, es itkā ieslēdzu smadzenes un vairs neatceros savu misisju ledusskapī vai kāpēc slēdzu iekšā datoru. Pirmstam devos, tā itkā zinātu savu mērķi.
Sāku domāt, varbūt citplanētieši mani sūta uzdevumos, nezinu kāpēc gan uz ledusskapi.

(ir ko piebilst)

Friday, December 21st, 2018
10:48
Viena no manām mīļākajām nodarbēm ir doties ēst ārpus mājām

(ir ko piebilst)

Thursday, August 2nd, 2018
20:15
Kādu nedēļu ledusskapī stāv paprika, jo nejauši apsolīju draugam, ka uztaisīšu pildītās paprikas. Lūk, vakar beidzot uztaisīju un draugam tik ļoti garšoja, visu atlikušo vakaru tiku apbērta ar komplimentiem. Pirmais, ko pamostoties no rīta man teica ''tās paprikas bija dievīgas''.
šķiet vēl bišķīt un būtu mani apprecējis :D

Ēdiens laikam tiešām darbojas uz vīriešiem. būs jāmācās gatavot..

(2 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba