09 Jūnijs 2018 @ 21:45
Sukulentu brīvdiena  
Šīs dienas atziņa ir ''nu tak velns parāvis, kā cilvēki darot sirdslietu var aizraut/ieraut/paraut līdzi''. Tāpat arī ''dod iespēju, jo pirmais var būt, un vienmēr būs, totāli mānīgs''.
Rezultātā gribas audzēt kaktusus kā mazus bērnus.
Vandoties pa Botānisko paralēli arī iepriecināja reportāža no Praida, cik pozitīvs, mīlošs un brīvs, ar daudz skaistiem cilvēkiem, ir šis pasākums. Un protams, ka. Man citādāk nemaz nebija licies.
Un visi tie, kas meta līkumu šim pasākumam aiz bailēm, ka pēkšņi paši kļūst par homoseksuāļiem, tad ziniet, tā nenotiek. Ne reizi atrodoties maratona tuvumā, nav pēc tam kājas metušās skriet vai stāvot blakus vegānam, nav bijusi vēlme iekrist ar seju salātā. Respektīvi - vispār nekādā veidā netraucē un neietekmē mani.

Atrasts Rīgas dzelzītis. Kur maybe var uztaisīt branču urbāno.
Beidzot biju tur, kur zeme vaid un nerimst pukstēt sirds. gribu vēl. Smags un pieblīvēts gaiss, bet gribu vēl. Ko darīt, ka psihes dziļākie un tumšākie kakti pieprasa.

Un noslēgumā tepat degungalā relaksējošs, smuki iekopts atpūtas stūris. I noplunčāt, i pašūpāt, i grillu pakūpināt, i vienkārsi enjoy life un company.

Emociju gamma? no- līdz. Tāpēc ka tie cilvēki ir tieši tik dzīvi un momentā esoši.
Un tas nepadara viņus ne mazāk skaistus.
Kā gaviļniece šodien noteica ''life is life''.
 
 
( Post a new comment )
Liene[info]liene on 9. Jūnijs 2018 - 22:31
Starp citu, visi, kuri manā draugu lokā liek bildes no praida, ir totāli hetero vai vismaz par tādiem baigi sekmīgi izliekas visu dzīvi.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
Nestandarts[info]heishy on 9. Jūnijs 2018 - 22:33
Same reportāža nāca no hetero.
Tā ka, jā. Es - (:
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)