You can't believe in a dream, until you can believe in yourself. [entries|friends|calendar]
Guna

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Hah.. Kā Tu domā? Vai zilmatainās meitenes vārdos varētu būt daļa patiesības? [01 Dec 2006|09:15am]
Manā skatījumā. No vienas puses viņai varētu arī būt taisnība.

A no otras.. Kas to lai zin, kā ir. Katram tik viena sirds piešķirta.


P.S. Šeit ir vairāk - http://www.metro.co.uk/nemi
1 comment|post comment

[21 Sep 2006|09:51pm]
Ceļasoma sakravāta. Rīt lidoju uz Mančestri.

Esmu pārliecināta, ka nez vai braukšu atpakaļ uz Latviju (atgriezīšos Latvijā). Varbūt kaut kad kaut kā iegriezīšos apciemot dažus man tuvus cilvēkus, bet savādāk mani te nekas nesaista.

Man ir daži mērķi, kurus gribu (vēlos) īstenot un Latvija tiem ir tikai šķērslis.

Tie kas mani mazliet labāk pazīst, zin kurai valstij un arī varbūt kāpēc pieder mana sirds. Tas ir galamērķis, kuram pa vidu vēl daudz darāmā jāpaveic un sapņi jāpiepilda.

P.S. Ref, viss būs kārtībā, tikai nenokar galvu, ok?, degunu augšā. Tu tā jūties līdzsvara pēc, jo tā vienkārši ir iekārtots, ka labajam un sliktajam ir jābūt līdzsvarā. Esmu pārliecināta, ka tu atradīsi sevī to, ko uz doto brīdi iespējams esi nozaudējis. Tikai tu nedrīksti tagad padoties.
5 comments|post comment

[01 Aug 2006|09:54pm]
Ārā līst. Lāses sitas pret palodzi. Zibsnī zibens. Tālumā dārd pērkons.

Dvēselē izmisus, nedrošums, bezcerība. Nevis ārā esošā laika dēļ. Bet gan iekšējās pasaules, kas jo dienas jo vairāk slīd ārā no rokām. Es vairs to nekontrolēju. Un tas mani nežēlīgi grauj.

Cik ilgi vēl? Cik?
2 comments|post comment

[20 Jul 2006|09:45pm]
[ mood | apjucis ]

Ko tad, ja man neatradīsies vieta nekur?

3 comments|post comment

[20 Jul 2006|07:45pm]
Dažreiz laime dzīvē ir atkarīga no naudas. Es to pavisam nopietni.
1 comment|post comment

Man kaut kā pēdējā laikā galīgi neiet. [17 Jul 2006|07:11am]
Varbūt tā ir zīme, ka dzīvē kaut kas jāmaina. Pamatīgi jāmaina.
post comment

Slimot vienreiz tūkstoš gados = justies reāli draņķīģi. [07 Jul 2006|10:42am]
Šis karstums mani beidz nost. Tā pa īstam. Pluss vēl Ich bin krank. Klepus, iesnas, sāpošs kakls. Neizturami.

Es pat konkrēti zinu, kad un kā saaukstējos. Mazliet pārforsēju ar ātrumu ar kādu ēdu saldējumu. Tad jau es neiedomājos, ka ķermenis nebūs priecīgs par tik strauja ķermeņa siltuma maiņu. Es pat jutu kā tas auksts slīdēja lejup pa manu barības vadu. Klepot sāku svētdienas vakarā. Pirmdien parādījās iesnas un galvassāpes, bet trešdien sāpošais kakls. Ar jauno (cerams īslaicīgo) jušanos kaut kā nepavisam nejūtos savā ādā. Iespējams tāpēc, ka slimoju vienreiz tūkstoš gados.

Šonedēļ vēl biju uz darba interviju. Tad jau redzēs kā būs.
post comment

BEIDZOT! :) [01 Jul 2006|10:09pm]
[ mood | happy ]

Šo mirkli es gaidīju visai ilgi un ar nepacietību. Te nu ir viens no maniem veikumiem. Pieejams arī pārējiem.

http://www.gfb-interactive.com/softfactory/

post comment

Neko daudz. [22 Jun 2006|08:24pm]
Šovasar dzīvojos pa Rīgu.

Ir pabūts pie jūras. Ir pagūts neuzmanības dēļ sagriezt kājas īkšķi pret sasistas pudeles lauksu un apdedzināt kāju pēdas uz karstā asfalta.

Pa vidam velna dzīšanai, iešanai uz kino, ārstnieciskajai vingrošanai un aerobikas nodarbībām vēl tiek ļoooti pasīvi meklēts darbs.

Un vēl kas. Man pavisam negribas iet uz savu izlaidumu, bet jo tuvāk tas tuvojas, jo skaidrāk kļūst, ka no šī pasākuma apmeklēšanas es nekādi nevarēšu izlocīties.
post comment

Dusmojos. [11 Jun 2006|10:41pm]
Dusmojos. Dusmojos. Dusmojos. Drīzāk spītējos un palikšu pie sava.

Ja darīšu tā kā citi uzskata par labāku, drošāku utt., tad nekur tālāk ar netikšu. Ja es gribu, tad es gribu. Esmu pietiekoši pieaugusi, lai lemtu pār savu dzīvi pati. Punkts.
post comment

Kaut kā brīžam neticējās, ... [06 Jun 2006|02:30pm]
... bet beigu beigās viss nokārtojās. Kvalifikācijas darbs uzrakstīts, nodots un aizstāvēts. Saņemts pozitīvs vērtējums (konkrētāk 6). Vienvārdsakot - skola pabeigta. Tikai vēl izlaidums un tad gan atā atā LU.

Mazliet baida apziņa, ka nākamajā mācību gadā nekur nemācīšos. Jo ir tādi miglaini nākotnes plāni, kuros skola pārāk ierobežotu manas izvēles realizēšanas iespējas.
post comment

Filma Da Vinči Kods [03 Jun 2006|12:07pm]
Vakar noskatījos Da Vinči Kodu. Gaidīju, ka filma būs interesantāka, aizraujošāka. Esmu mazliet vīlusies.

Tā kā esmu grāmatā tikusi līdz trīsdesmitajai nodaļai (vēl jo projām), tad filmas sākumu es kaut kā centos sasaistīt ar grāmatā rakstīto, bet nesanāca. Visu laiku bija tā pretruna - grāmatā taču tā nebija!

Kaut vai tā aina, kur Lengtonam paziņo, ka muzeja pārzinis ir nogalināts. Filmā viņam paziņo tad, kad viņš sniedz autogrāfus, bet grāmatā viņu pamodina nakts vidū viesnīcas numurā. Pilnīgi nepas kopā. Tad vēl Sofijai Nevē grāmatā bija sarkana Smart mašīna, bet filmā pelēka. Un tā es varētu turpināt vēl ilgi.

P.S. Cerams grāmatu vēl jo projām būs interesanti izlasīt.
post comment

Vnk kretinē ārā! [30 May 2006|10:47am]
Tas, ja tiek izjaukti visi mani plāni. Viss mans nedēļas plānojums. Tik redzieties tāpēc, ka kvalifikācijas darba vadītājai nebija vēlmes vakar ierasties uz sarunāto konsultāciju. Bļja. Laicīgi paziņot viņa ar šķiet nevarēja. Gandrīz pusotru stundu vēlāk paziņo, ka nebūs.

A saplānots man bija tā:
  • pirmdien konsultācijas laikā pabeidzu kvalifikācijas darbu rakstīt
  • vēlāk vakarā nosūtu darba anotāciju iztulkošanai uz angļu valodu
  • otrdien kvalifikācijas darbam pielieku pēdējo punktu ar iztulkoto anotāciju, izdrukāju k.d. fakultātē uz vietas
  • vēlāk vakarā dodos uz CopyPro, lai iesietu darbu
  • trešdien divus k.d. eksemplārus iesniedzu fakultātē
  • ceturtdien jau jūtoties kā cilvēks, pēcpusdienā, dodos uz ForumCinemas
Tagad ir pavisam nesaprotami, kas, kad un kā, bet ceturdien vakarā darbam ir jau jāatrodas lietvedei uz galda. Izdarīt jau izdarīšu, kur likšos, bet fakts kā fakts.

Jā, es esmu dusmīga, drīzāk jau nikna.

P.S. Uz ForumCinemas es iešu piektdien, lai vai kas tur, bet iešu.
post comment

K.D. [21 May 2006|09:16pm]
Kvalifikācijas darbam lappušu skaits ar katru dienu kļūs lielāks. Arvien lielāka varbūtība, ka uzrakstīšu līdz galam, pārsteidzoši labi aizstāvēšu un pabeigšu augstskolu.

Tas būtu tiešām ļoti forši. Tikai vēl mazliet jāsaņemas.
post comment

"Akeelah and the Bee" [03 May 2006|05:00pm]
Noskatoties vakar "Akeelah and the Bee" filmu, man šķita, ka tomēr mazā, kompaktā filmas trailerī ir daudz vairāk emociju nekā visā filmā kopumā. A varbūt tikai tāpēc, ka pašu filmu skatījos vnk "uuberlabaa" kvalitātē un tā nesaminkstinājās sabojāt visu, ko vien varēja sabojāt.
post comment

Izskatās cerīgi. [28 Apr 2006|06:25pm]
Ok. Es sevi cenšos uzmundrināt, lai viss neizskatītos tik drūmi pelēcīgās krāsās.

Priekšmetā "Lielās datu bāzes" no piedāvāto referātu tematiem izvēlējos tematu - VLDB datu nesēju attīstības tendences. Temats izskatījās visai vnk un tāds par kuru būtu visai vnk atrast informāciju. Tomēr tā bija maldīgi domāt, jo vai nu es neprotu tā pareizi googlei pajautāt vai arī vnk neprotu sameklēt infoprmāciju par kuru man nav gandrīz nekādas skaidrības vai arī kāds cits iemesls, bet es nekādi netieku uz priekšu. It kā ir uzrakstīti pirmie divi teikumi, bet tie nav par VLDB datu nesēju attīstības tendencēm, bet gan par to, kas ir VLDB. Iesākts jau it kā ir un tagad būtu tikai jāturpina rakstīt uz priekšu, bet kā lai to izdara, ja nav informācijas ko rakstīt. ... Tā it kā būtu pirmā sāpe.

Kāda ir otrā? Tā arī ir saistīta ar mācībām. Tikai te ir jāuzraksta daudz apjomīgāks un nozīmīgāks darbs - Kvalifikācijas darbs. Dienu no dienas aizvien mazāk laika paliek šī darba rakstīšanai. Pagaidām tik ļoti mani tas neuztrauc, jo pirms tam ir jāuzraksta tas pirmais mazāka apjoma darbs. Tikai ir kāda problēma ar to lielo darbu. Man nav tā saucamā Kvalifikācijas darba vadītāja. Un man ir doma vispār palikt bez tāda. Tikai es nezinu vai tā drīkstēs. Tā lūk.

Atkāpjoties nostāk no mācībām, varētu pat teikt ka ir labi. Plus aerobikas treniņiem sportaklubā, klāt ir nākusi ārstnieciskā vingrošana. Tas tāpēc, lai mans skelets neturpinātu deformēties tālāk. Esmu sākusi aprast ar domu, ka mans skelets nav tik vesels kā visus šos gadus biju domājusi. Kā arī ar to, ka man ir plakanā pēda. Neviens taču nav ideāls.
post comment

Sabrucis kāršu namiņš. [21 Apr 2006|02:26pm]
No jauna jāstutē kārts pie kārts.
post comment

Līdz pat šai dienai nezināju, ka ... [13 Apr 2006|11:23am]
... man ir plakanā pēda. Es pat 100% biju pārliecināta, ka man nav, bet redzi nu, ka ir.

Pēdu datordiagnostika jeb podometrija - tā ir kāju pēdu noslodzes datordiagnostika.
Pacients uzkāpj uz īpašas virsmas, kas savienota ar datoru. Ekrāns parādīs pēdas karti, iekrāsos tos punktus, kuri ir pārslogoti un parādīs tās vietas pēdā, kas netiek pietiekoši nodarbinātas. Fizioterapeits analizējot šos datus ieteiks supinatorus - īpašas zolītes, kas palīdzēs pēdai strādāt pareizi un likvidēs traucējošās blakusparādības.
post comment

Un kas no tā, ka atlaides?.. [07 Apr 2006|05:00pm]
Man kaut kā ne visai gribas rādīties Stockmann'aa. Es pat to nedaru. To cilvēku tur ir tik daudz, tur ir tāāāāda burzma un tur ir tik, tik, tik daudz tās dzeltenās krāsas un megadaudz visādu preču, kurām ir atlaides. OK. Man patīk tas dzeltenais spoks uz veikala jumta un tas arī viss.

Sanāca vakar iegriezties, tikai tāpēc, ka Forum Cinemas atrodas tajā pašā ēkā.

P.S. Cilvēki dzeltenos iepirkuma maisiņos ieņem Rīgas pašu centru. Vai tiešām viņiem visas tās nopirktās preces tik ļoti uz sitiena būs vajadzīgas? Vai arī viņi tik daudz iepērkas tikai tāpēc, ka redzieties ir baigās atlaides?
post comment

Es esmu tikai cilvēks. [03 Apr 2006|09:55am]
Tas STUFF tikai bojā attiecības starp mums (no manas puses, jo es vnk nevaru to pieņemt), man nevajag to nezināmo, es centos, bet man tas neder, vnk neder. Patiesībā es negribu, man nevajag, es varu iztikt bez tā. Esmu iztikusi, pat ļoti labi. Un jūtos labāk iztiekot bez tā. Kā arī es neticu tam. Viena lieta ir apzināties ka varbūt, tiešām nu grūti ticami varbūt tas eksistē un otra - tajā visā būt iekšā. NĒĒ. Es nē.

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]