Atpakaļ 20

21. Nov 2019

dārgie lasītāji, ja jūsu otrā pusīte ir lupata, tad, lūdzu, lūdzu, izžmiedziet to un izmetiet, nevis velkat mugurā un kliedziet visiem virsū, lai izsaka jums komplimentus, par jūsu stila avangardu. tas būs labāk gan jums, gan lupatai

runājot par any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic (c) arturs cē klārks
ar mūsu 21. gadsimta medicīnu, ja tā paskatās teiksim no mirstības perspektīvas pirms gadiem 300, ir sasniegta nemirstība

20. Nov 2019

Cidonijas sauc arī par aivām.

19. Nov 2019

today i learned:
pračeta the watch bbc adaptācijā vetinari spēlēs sieviete
cmot dibbler vispār arī
Tags:

Izbraukuma kafijas pauze

Jāorganizē kafijas pauze ar uzkodu galdu svinīgam pasākumam (aptuveni 35 personām). Vai ir kādi ieteikumi labam izbraukumu servisam ar skaistiem, ņammīgiem gardumiņiem? Mīļš paldies!

Kur Rīgā iegādāties Lithops?

Šāds te augs. Internetā pasūtīšanas iespējas zināmas, varbūt var dabūt dzīvajā bez riska, ka pa ceļam nosprāgs. Botāniskajā dārzā šobrīd neatbild.

Lūdzu, sakiet, ja esat redzējuši kādā LV IRL veikalā.

17. Nov 2019

Mājas ofiss/istaba diviem

Ir kādi labi ieteikumi vai pašu pieredze, vai kkur redzēts, kā mājas "ofisu" (t.i. 1 esošo istabu) veiksmīgi pārveidot no "1 cilvēka" uz "2 cilvēku", domājot arī par ergonomiskumu utt.
1 cilvēkam tā būtu patiešām ikdienas (darbdienu) mājas ofisa vieta, kad tam otram vairāk pa vakariem vai citās dienās, resp., abi vienlaikus to telpu dalītu neregulāri un neilgi, bet tomēr būtu reizes, kad abi izmanto
Interesē arī kompakti galdu virsmu risinājumi, kas piemēroti 2 cilvēkiem (sēžot kkā pretī/pa diagonāli, bet ne blakus) - tādi vispār ir?
Varbūt pat ir ar nolaižamu/paceļamu galda daļu/virsmu, kas kalpo kā vietam otram cilvēkam?

Kā esošās vides/galda piemērs https://images.app.goo.gl/kpXckAQhtooaiYkd6

Staro Rīga 2019

Staro Rīga šogad - vai varat ko ieteikt kompānijai ar trim bērniem 4-8g?
Pagaidām plāns ir nelīst Vecrīgā, bet iet pa parkiem (Elizabetes iela, Vērmaņdārzs, Esplanade, Mākslas muzejs, varbūt līdz Latvenergo. Bet arī tas ir kārtīgs gabals, tad nu jautājums pēc Top 3 vai 5, kas ir WOW

16. Nov 2019

Jungle pop

Kā tev šķiet,kāda garša bija zaļajam Jungle Pop (kuru vairs neražo :(((( )??


Ļoti svarīgi, citādi te notiek totāls Mandela effect :o

15. Nov 2019

LSM. Filma «Māras pusē» atklās nezināmo par labi zināmo dzejnieci

DELFI. Krievijas reiva supergrupas jaunais videoklips pāris stundās kļūst par sensāciju. Viss liecina par to, ka arī muzikālās apvienības jaunākais veikums kļūs par hitu un, iespējams, pat aizsāks kādu jaunu stulbingu.

Pie visādām diskusijām par to, vai medicīna strādā vai nestrādā.

Vai esat aizdomājušies, ka būtu iespējams medicīnas sistēmas, kuras ir pilnīgi atšķirīgas no mūsējās?

Šobrīd Rietumu medicīnas oficiālais mērķis, kā es to saskata, ir "do no harm" (deontoloģiskā ētika, Hipokrāta zvērests). Faktiskais mērķis nereti ir cits - maksimizēt utility, dot maksimālu labumu maksimālam daudzumam pacientu, bet tas ir ierobežots (constrained) ar to do no harm principu. Piemēram, mēs nevaram veikt eksperimentu, kurā nogalinam vienu pacientu, pat ja tā eksperimenta rezultātu dotu inkrementālu uzlabojumu miljonam citu pacientu.

Līdz ar to no oficiālā medicīnas viedokļa labs ir tas, kas maksisizē utilītu un nepārkāpj šo principu ("nekaitē pacientam"). Bet varētu būt arī pilnīgi citi medicīnas sistēmas mērķi - piemēram, varētu būt tīri utilitārais. Tas atļautu veikt "neētiskus" eksperimentus, un tas jaunus cilvēkus vērtētu daudz augstāk par veciem (jo no pirmajiem ir sagaidāms vairāk cilvēkgadu).

To, ka konstreints "do no harm" ir problemātisks, redzam jau tagad - mirstošu veco cilvēku bezjēdzīgā un antihumānā uzturēšana pie dzīvības tam ir piemērs. Tai pašā laikā ar utilitāro aspektu cilvēkiem ir vēl vairāk problēmu. Ir labi zināt, ka medicīna kopumā virzās uz priekšu, ka ir progress ar minimālu daudzumu upuru atsevišķās situācijās - ja vien tu neesi tas, kurš ir nonācis tajā atsevišķajā situācijā, kuru medicīna ir upurējusi uz vispārējās utilītfunkcijas altāra!

Ir "alternatīvas" kā homeopātija, kuras ir vienkārši bezjēdzīgas, nekas vairāk par dārgu placebo. Bet holistiskā medicīna, piemēram, ir piemērs tādai sistēmai, kurā veselība ir optimizēta pavisam citā veidā. Inside look vs. outside look - var teikt arī, ka Rietumu medicīna ir laba populācijai, bet ne tev konkrēti.

Dumpis Šajā Kucē no Da Wenom Tape Vol. 1

Aicinu noklausīties tos, kam patīk reps un hiphops. 

14. Nov 2019

Dārgie! Meklēju īsas, bet smieklīgas anekdotes, kuras būtu atbilstošas auditorijai virs 60+, tāpēc der arī par padomju laikiem un citām saistošām tematikām.

Mērķis: ar humora palīdzību, nodrošināt patīkamāku rehabilitācijas un saskarsmes gaisotni slimnīcā.

DELFI. Japānas valdība atcēlusi tradicionālos ķiršu ziedēšanas svētkus

13. Nov 2019

Iesakiet kafejnīcu/restorānu, kurā ~15 cilvēku kompānija varētu nosvinēt lielu, apaļu jubileju. Lielākā daļa cilvēku stipri gados, noderētu auto stāvvieta blakus/ļoti netālu. Īpašu vēlmju nav, vismaz iesākumā, idejas stadijā.

p.s. Un varbūt arī - kas tajā vietā ir īpašs - kādēļ iesakāt?

12. Nov 2019

tas ir fuck. brīvdienās pacilāju glāzīti nedaudz. uzsitu zilu aci vienam no saviem tuvākajiem čomiem, uzaicināju Kambo pie sevis ciemos, izraisīju tādu naidu Gačo, ka viņam nācās izliet kečupu pie manām durvīm, lai es tajā iekāptu. gandrīz sakāvos arī ar Gačo, tad vēl pacilāju glāzīti, aizgājām uz valteru un grapu, kur es aizmigu un tiku atstāts viens, bez atslēgām, maka un telefona. tad pārnācu mājās un manā gultā joprojām gulēja lj user = neetiski un tad es atrubījos un pamodos no tādas saindēšanās, ka ir otrdiena, bet man joprojām nav labi. bet par laimi izlietoju visas narkotikas kas man mājās bija (iedevu nedaudz dmt Kambo) un tagad mierīgu sirdi varu paņemt str8 edge periodu. nu uz visu, izņemot seksu, vinīgi ar ko lai pišas, ja nevienu skaidrā negribas satikt. nu visaz es nedročiju.

dimanta satiksmes mezgls

vai Latvijā kaut kur ir kāds DDI ceļu mezgls?

mobilā gļuks

Jau kuro reizi ir tā, ka mani nevar sazvanīt. Telefons ir ieslēgts, rāda, ka zona ir. Bet nekā, cilvēks nonāk pa tiešo uz manu voicemail.

Kas tas varētu būt par gļuku?

Telefons vispār darbojas pilnīgi normāli, pirku pirms gandrīz precīzi diviem gadiem. Septītais iphone.

Pilnā vilcienā no Jūrmalas uz Rīgu sēdēja kāda pusmūža sieviete ar brillēm un plāniem, lejup noslīdējušiem vaigiem, kas, pielikusi pie auss, klausījās telefonā kaut kādu krievu radio. Kad sākās horoskopi no Tamāras Globas, viņa pagrieza skaļāk, kad pienāca kārta Jaunavām - vēl mazliet, bet kad sāka stāstīt par Jaunavu izredzēm "mīlas frontē", to dzirdēja jau viss vagons.

Jūlijs 2019

Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Powered by Sviesta Ciba