Jauns neatjēdzīgs skatījums uz lietām
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends View]
Friday, October 29th, 2021
Time |
Event |
6:50a |
Manā izpratnē cilvēki, kas raksta “change my mind” signalizē – es neko nesaprotu un nevēlos saprast. :D | 6:56a |
Es arī domāju, ka nekādas pandēmijas nav. Vismaz šeit, kur es esmu. Kādreiz bija sodi par mājsēžu pārkāpumiem, bet tagad tie visi tiek atcelti un naudiņa atmaksāta. Biju muļķis, ka pārāk godīgi tos ievēroju un pat nevienu sodu neizpelnījos.
Latvijā gan pandēmija ir, bet tā ir tāpēc, ka cilvēki to grib, un vienprātīgi ir devuši atbalstu valdībai, kas neveicina vakcinēšanos veco cilvēku vidū, bet liek visiem sēdēt mājsēdēs. Ja tas ir tas, ko jūs gribat, tad jau viss ir normāli, tātad arī nav nekāda ārkārtas stāvokļa. Līdz ar to jūsu prātos pandēmijas nav :D | 7:26a |
Pēc idejas, ja vakcīnas diezgan ātri zaudē efektivitāti, bet imunitāte pēc pārslimošana ar kovidu saglabājas ilgāku laiku, tad visefektīvāk būtu saķert kovidu neilgu laiku pēc vakcinācijas. Vakcīna būs nodrošinājusi pietiekamu aizsardzību no smagas slimības, savukārt izslimošana nodrošinās to ilgtermiņā labāk nekā revakcinācijas deva.
Šis nav nekas negaidīts un precīzi atbilst mūsu paradigmai par saaukstēšanās vīrusiem. Mēs visi no maza bērna kājas ik pa laikam saķeram iesnas, tādējādi nodrošinot aizsardzību pret smagu saslimšanu vai pat nāvi no šiem vīrusiem. Kovids bija kā smags sitiens veciem cilvēkiem un riska grupām, bet ilgtermiņā tas vienkārši kļūs par kārtējo saaukstēšanās vīrusu.
Šis vēlreiz apstiprina, ka nav jēgas no kovida pasargāt bērnus. Pat ja mēs viņiem liksim nēsāt maskas, ir neizbēgami, ka viņi tik un tā saķers šo slimību. Pat ja mēs viņus vakcinēsim, tad tik un tā vakcīna drīz zaudēs efektivitāti, un viņi saķers šo slimību. Viļņa aizkavēšana šogad nozīmē lielāku vilni nākamajā gadā. Nu vienīgi tā problēma, ka Latvijā nav pietiekami vakcinēti vārīgie vecie cilvēki.
Vēl par retajiem miokardīta gadījumiem bērniem ir ļoti aizdomīgi, ka tie pētījumos bija tikai zēniem, bet nebija nevienai meitenei. Vai tas ir 1) tāpēc, ka zēni ir fiziski aktīvāki un lielāka slodze sirdij, vai 2) tāpēc, ka meitenes mazāk sūdzas par veselības problēmām un šie gadījumi paliek neievēroti, vai 3) tomēr ir pietiekami lielas ģenētiskas atšķirības jau pat maziem bērniem? Tik daudz neatbildētu jautājumu. |
|