20 Augusts 2019 @ 09:50
No sarunas ar draudzeni sapnī  
Konteksts -

Mana japāņu draudzene, kura strādā par modeli, bet kuras mamma un māte dzīvo Latvijā. Saruna par jaunām meitenēm modes sfērā un vispār.

***

Viņa - everyone is hot in the fashion industry. Girls get to travel, see the world, live a fancy life. Yea, there are boys, but the experience itself is much more.

Es - but what do the girls want? If they can get what "normal" girls dream of, what else is there?

Viņa - (jokingly) they want the D. It is hard to get if you are abnormally rich or beautiful.

Es - nah, the girls want marriage. These hysterical girls with a rollercoaster of emotions, they want stability, warmth and security.
 
 
20 Augusts 2022 @ 14:03
 
Es tak biju purification ceremony - naktii sveeta avota templii baltaa sarongaa ietinies, ludzies, ipasaa kartiibaa veedini viraku uz ipasaam pukiteem un lekso pa aukstu baseinu un ludzies pie 12 vai cik tur struklakaam (iespaidigak ka jus domajat, esi lidz vidum aukstaa udenii un tas struklakas gazas par tevi katra ar savu nozimi, un ir tumss un visur viid zvweeu purni, ir 2 struklakas, pie kuram nedrikst iet (laikam tikai naves gadijumaa drikst)+ ap roku apsien 3 krasas- sarkans-piedzimsana, melns - dzive, balts - naave) (pec tam pargeerbies sauss un dodies pie priestera kas tevi apslaksta utt)
 
 
20 Augusts 2019 @ 08:44
 
kādas jocīgas/interesantas/netipiskas/tipiskas sieviešu darbības esat novērojuši, stāvot wc rindā? kas šīm rindām raksturīgs?
 
 
20 Augusts 2019 @ 02:49
 
Pamodos no apokaliptiska murga, kur plātnes ar senatnīgu tekstu lēnām likās vienotā datorkodā, visas iespējamās notikumu versijas ar dažādu nedaudz agrāku notikumu galu iemirgoja kā uzplaiksnījumi starp esošo realitāti, mans mirušais tēvs nāca uz tikšanos ar ģimeni, un mums visiem uzbruka uguni spļaujoša dieviete ar pūķi. To apturēt mēs spējām tikai skaļi saucot viņas agrāko formu vārdā, vārds bija Minitari, Minitari, Minitari. Es pamodos ar šo vārdu kā svarīgu vēsti uz lūpām. Viņa tad pārvērtās par sievieti ar pūķa vai pat čūsku locekļiem.
Lūk, kas notiek, kad lasījumā lasi himnu Astartei un dzejoli, adresētu Dionīsam.
 
 
19 Augusts 2019 @ 20:26
 
Kāda atšķirība starp "prezumēt" un "pieņemt, ka"? Vai arī tādas atšķir.nav?
 
 
18 Augusts 2019 @ 15:01
 
Kimai ir tumšādainu bērnu bariņš, man - blondu

Tags:
 
 
18 Augusts 2022 @ 15:37
 
Laikam esmu jau nomirusi un attapusies paradizee
Varbut tas emiraatu airlines iekrita okeana
Bet seit ir paradize
Plasa akmens maajjnja, ar Budu un puukji, dzunglos, bet nav odu ! Nav karstuma! Ir viss un loti labs (wwww darbojas pat uz terases), karsts udens, dzeramaa udens mucinja, pat vusadi skaistuma kopsanas pricendalji utt
 
 
18 Augusts 2019 @ 10:08
 
kur pirkt tos lētos lietotos velosipēdus? dzirdēju tikko, ka ir kaut kāda jauna vieta bet aizmirsu kur.
 
 
18 Augusts 2019 @ 10:07
 
Piedāvāju divas biļetes uz koncertu šovakar plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē, uzstājas čellists Miša Maiskis un Krievijas Nacionālais orķestris, programmā Bizē, Sensānss un Prokofjevs. Ja interesē, atsūti ziņu uz zaneko@inbox.lv.
 
 
17 Augusts 2019 @ 21:46
 
Šis ir aizaudzis skrejceļš, kam galā ir zampa, un virs galvas lidmašīnas zīmē sirsniņas

 
 
17 Augusts 2019 @ 21:01
Ir kaut kā jāpārstāj rīt  
Sveiki.
Meklēju izmisīgi palīdzību kompulsīvās pārēšanās ārstēšanai. Eju pie psihoterapeita, bet nav progresa, iespējams, ka vajadzīgs speciālists ar dziļāku specializāciju, varbūt kādam ir ieteikumi un pieredze? Liekas, ka visjēdzīgākais būtu sevi ielikt kaut kādā rehab facility tipa iestādē, bet google saka, ka LV šādu pakalpojumu nepiedāvā.
Ar šo cīnos jau kādus 10 gadus un slīkstu arvien dziļākā depresijā. Ļoti vēlos palīdzību, bet nezinu, kur lai viņu dabū, jo pati sev palīdzèt es pagaidām neesmu spējusi.

Paldies
 
 
18 Augusts 2022 @ 01:05
 
Esmu shokaa! Briniskigakais retrits kadu enu redzejusi ! Gulta ar baldahinu, plasi, omuligi, terase ar atzveltneem uz dzungliem, Budu un strautu, tads miers un skaistums
Programmaa kapsana vulkaanaa 2.30 (tresdien)
 
 
17 Augusts 2019 @ 11:35
Rūgts  
Kāda/-s mācēs pateikts, vai tā ir prakse visām baznīcām/konfesijām Latvijā, ka savos dievnamos salaulā tikai savas konfesijas piederīgos? Jā, ir atsauces, ka viens var būt arī citas draudzes loceklis vai no kristīgās konfesijas (p., luterānis + katolis), bet konfesijas piederība, šķiet, visur ir noteicošais.
Tas nāk tikai no pašas konfesijas priekšrakstiem vai to nosaka arī kāds likumdošanas pants (nu, ka baznīcā slēgtā laulība ir oficiāla/likumīga, bet tās to drīkst praktizēt tikai "savējiem")
 
 
17 Augusts 2019 @ 11:42
Rīga - Liona  
Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi vai idejām kā septembrī vislētāk tikt no Rīgas vai Lietuvas uz Franciju (vajag Lionu, bet varbūt izdevīgāk tikt vispirms uz Parīzi, Nicu vai Marseļu)? Kaut kādi Eiropas autobusi, lidmašīnas? Stopēšana šoreiz nederēs. Pateicos jau iepriekš.
 
 
17 Augusts 2019 @ 09:58
 
Tags:
 
 
16 Augusts 2022 @ 13:44
 
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0048969719338380

sis ir tas raksts, kas man prasija +10 kg (tagad ceru 3 nedeljas visus 10 nomest)

(raksts vel nav gala versija, drusku drebu bailees, kadas bus tabulas un figures)
 
 
16 Augusts 2019 @ 13:17
 
jāraksta 3 raksti. FK, P un es jau aizmirsu, kas bija trešais
Tags:
 
 
16 Augusts 2019 @ 12:57
Hp laptopa "barošanas" vadu.  
Labdien cibiņi,
varbūt kādam mājās mētājās hp laptopa uzlādes vads? Sīkie nometa, vads salūza... Meklēt un pirkt jaunu negribas, jo nezinu, vai no kritiena nav saplīsis cietais disks (laptopa baterija jau sen nobeigusies, tāpēc par to nevaru pārliecināties).
Varbūt var aizņemties? Vai par šokolādi iemainīt?

 
 
16 Augusts 2019 @ 10:50
Ieskriešanās josla  
Kārtoju tiesības un man ir iestājies konkrēts apjukums par ieskriešanās joslām. Kad mācību laikā braucu ar instruktoru iekārtoties no Salu tilta uz Krasta ielu, tad būtībā tikko kāda šķirbiņa bija, tā spiedu gāzi līdz galam un spiedos iekšā.

Bet tad liku 1x skolas eksāmenu un arī bija iebraukšana no Salu tilta Krasta ielā un tur vispār nebija šķirbas plus virsū dzinās smagais. Sanāca uz iebraukšanas joslas samazināt ātrumu un palaist smago. Un tad jau ieskriešanās josla bija beigusies un ar tādu kāds nu tas ātrums bija braucu uz Krasta ielas. Eksaminotors mani izlamāja, ka man ir bijis par mazu iebraukšanas ātrums, blakus joslā mūs esot apsteidzis pat autobuss. Tādā situācija vajadzējis apstāties pie zīmes Dodiet ceļu estakādes beigās/ieskriešanās ceļa sākumā un gaidīt līdz parādās šķirba un tikai tad ieskrieties.

Tad liku 2x skolas eksāmenu ar citu eksaminatoru, bija īsa ieskriešanās josla. Likās, ka redzu šķirbu, kur iespraukties, un es gāzi līdz grīdai, braukšu, bet eksaminators uzblieza pa bremzēm un teica, ka bijis jāgaida. Šajā gadījumā man likās, ka šķirba bija lielāka nekā Krasta ielā, kur dabūju samazināt ātrumu. Varēja redzēt, ka mašīna aiz manis bija spiesta pārkārtoties, bet es tā arī nesapratu vai tas bija dēļ tizlās sabremzēšanās vai tāpēc, ka tiešām šķirba bija par mazu un būtu bijis jāpārkārtojas/jābremzē jebkurā gadījumā. Paskaidroju šim eksaminatoram par 1. eksāmenu un viņš bija šokā par ideju stāties pie Dodiet ceļu zīmes uz Salu tilta estakādes. Viņš teica, ka esot jābrauc cik vien var pa ieskriešanās ceļu un ja ir intensīva satiksme, tad turpat ieskriešanās joslas beigās jāapstājas, jāpalaiž visi garām un tad jābrauc.

Labi, skolas eksāmenu ar 3x nokārtoju, bet es vispār tagad nesaprotu, kas ir ar tiem ieskriešanās ceļiem un nav pārliecības, ka vēl papildus instruktora ņemšana pirms CSDD eksāmena baigi līdzēs, jo vaina nav īsti braukšanas prasmē, bet tajā, ka es nezinu, kuram instruktoram ticēt, no kā arī ir atkarīgas manas darbības.

Please help!


UPD: Piezvanīju uz CSDD, kur mani informēja, ka 2. variants ir pareizais. Ja uz ieskrējiena joslas nepieciešams apstāties, tad tā ir apturēšana nevis stāvēšana un tas esot labāk nekā spiesties iekšā uz galvenā ceļa un traucēt tur jau esošajiem. Un specifiski uz Salu tilta nobrauktuves pie intensīvas satiksmes nav jāstājas pie Dodiet ceļu zīmes, bet tad drīzāk ieskriešanās joslas vidū/beigās. Bet sekošu lavenderas ieteikumam un centīšos saņemt atbildi uz šo arī rakstiski, lai domstarpību gadījumā ir pierādījumi.
 
 
16 Augusts 2019 @ 01:09
 
bijām ar Eiženīti atkal uz Pēru Gintu, un iesim 3.x, jo troļļi ir tik cool
stalkera foto no pretējā balkona )
 
 
15 Augusts 2019 @ 20:47
Antikvariāti  
čau cibiņi,
kur Rīgā ir forši antikvariāti, vai lampu veikali? Meklēju lampas dzīvoklim, kurš ir pilnīgi pliks, un atduros pret gākas baismām...
 
 
15 Augusts 2019 @ 18:56
 
Sveiki!

Vai kādam ir pieredze iet ar kājām no Siguldas centra uz Krimuldas baznīcu? Skatoties google maps, izskatās, ka jāmet paliels loks līdz Turaidas pilij, tāpēc gribēju saprast - vai ir sakarīgs ceļš arī ejot taisni? Un vai autobuss no Krimuldas uz Siguldas centru pietur baznīcas apkārtnē?
 
 
15 Augusts 2019 @ 17:43
noīrēt auto  
Iesakiet lūdzu pēc nesenas pieredzes, kur Rīgā vislabāk noīrēt vieglo auto pāris līdz 10 dienām LV braukāšanai? Der kompaktie (malku gluži nevedīsim), bet varbūt ne galīgi knapi auto! Un no kurām firmām toč izvairīties - absurdi noteikumi, apčakars, auto no šrota?
pateicos!
Tags:
 
 
15 Augusts 2019 @ 11:35
Sporta treneri  
Kādos sporta veidos šobrīd Rīgā trūkst treneru?
 
 
14 Augusts 2019 @ 22:32
 
mans bērns ar punkta bērnu ir labākie draugi. satikšanās reizēs viņi kliegdami skrien pa gabalu viens otram pretī un tad izpilda "ruba ruba" berzēšanās rituālus. vakarā punkti mūs pavadīja uz vilcienu, un mēs kādu stundu huligānējām pa zālāju, kritām gar zemi un apšaudījāmies ar stacijas apstādījumu ogām. ideja bija pieplūkt pilnu sauju spožās klintenes un tēmēt pa draugu, saucot "kakselīšu lietus"

 
 
14 Augusts 2019 @ 20:02
 
labprāt uzklausītu pieredzes stāstus un argumentētus ieteikumus par vietām, kur 26gadīgs peldētnepratējs varētu iemācīties tomēr peldēt. šķiet, ka šajā vecumā, kad bailes no dziļuma sāk tikai pastiprināties, nu vajag psiholoģiski orientētu un profesionālu instruktoru.
 
 
14 Augusts 2019 @ 19:27
Cilvēku mājas kinozāles uzstādīšanai  
Meklēju kādu, kurš varētu atnākt un savest kārtībā problēmas ar mājas kinozāli. Jāpiemeklē pults (pazudusi) un jāsavieno vadi, lai viņa skanētu arī izmantojot interaktīvo TV.
Par atlīdzību vienosimies.
 
 
14 Augusts 2022 @ 13:11
 
diezgan priecigi nodarbojos ar saadaam lietaam, open access utt:

This means that your article will be published open access; it will be available online for anyone to read, anywhere.

What happens next?

If you have already signed an open access publishing agreement, you don’t need to do anything.
 
 
14 Augusts 2019 @ 11:27
Divas elegantas panteras meklē mājas!  
Andromeda un Antlia ir burvīgas 3 mēnešus vecas kaķenītes, kas ar nepacietību gaida savus vismīļākos cilvēkus. Abām ir lielisks raksturs - vienmēr gatavas draiskām rotaļām, bet klusākos brīžos nāk glaudīties un sēdēt klēpī. Ja ir vēlēšanās sākt dienu ar murrīgiem rīta sveicieniem, tad šie kaķēni ir īstie!

Andromeda ir ekstrovertākā no abām, viņai patīk viss un visi, savukārt Antlia ir introvertāka un savu mīlestību dāvās labāk iepazītiem mīļcilvēkiem. Abas arī saprot norādījumus neiet vietās, kur viņām nav ļauts un tos ievēro, ir attārpotas un atblusotas, nokārtojas tikai kastītē.

Ja tev liekas, ka kaķenītes būtu tavs ideālais četrkājainais draugs, lūdzu, raksti uz rrokidt at gmail.com vai atstāj ziņu komentāros!


BILDES )
 
 
14 Augusts 2019 @ 08:44
 
kopš izgatavoju lego sarkanās zivs bosu, tas ir kļuvis par patriarha figūru pie mūsu ēdamgalda, kuru Simo klausa. boss rupjā balsī liek izēst šķīvi un saka, ka tikmēr pieskatīs viņa mantas. boss seko līdzi, cik ēdienu drīkst atstāt šķīvī, un simo klausa uz vārdiņu. bet boss ir arī jauks - kamēr simo ēd, boss ucinās ar viņa kalmāru, abi riņķo pa galdu, un boss mātišķi bubina
 
 
13 Augusts 2019 @ 23:34
 
saslējām 2stāvu gultas stalažu. lai arī man patīk japānīgi visiem uz grīdas, kas gan tā par bērnību bez divstāvu gultas. pašam savas hoteļa kapsulas.
simo izbļāva sev tiesības gulēt augšā un tiesības gule6t man blakus, t.i, es tagad guļu otrā stāvā zem mansarda slīpumiņa, tūlīt atvēršu logu un perseīdu lietus kritīs man acīs.
 
 
13 Augusts 2019 @ 23:25
 
simo izlasīja: pūķi, kuģi, roboti un kosmoss
 
 
13 Augusts 2019 @ 10:25
labas dzīves sakarā  
iznāc iedzert vakarā :)

rīt neō debesbraukšanas diena un rīgā vairs nebūs. varbūt kādam šodien slāpst?
upd. nerakstiet man feisbuķī, i killed the messenger :) ig/vacaps, lūdzu.
 
 
Garastāvoklis:: dzīfs
Mūzika: Gang of Four - Damaged Goods
 
 
12 Augusts 2019 @ 23:05
lego, how cute  
Tags:
 
 
12 Augusts 2019 @ 16:59
 
šodien apēdu paciņu semočku un žāvētu fizāļu, uzrakstīju 2 vanckarus
 
 
12 Augusts 2019 @ 10:56
 
Roma, tu esi liela un varena . Visi ceļi ved pie tevis, un saule tevi apspīd visu laiku. Impērijas sabrūk, noriet un izzūd, ne tu.
Visi ceļi joprojām ved pie tevis, Stas.
Tu esi lielāks par dzīvi.
 
 
12 Augusts 2019 @ 08:45
Sapnis  
Sapnī vesela filma. Par divām lesbietēm, kuras sākušas attiecības studiju gados, ap 20.

Viena no viņām bija tāda kā būvētāja - gribēja karjeru, attiecības, savu silto mājas ligzdiņu, gribēja daudz mīļuma un sirsnības. Viņa bija gatava ielikt visu savu sirdi iekšā, lai piepildītos viņas sapņi un mērķi.

Viņas partnere bija tāda pustraka - gribēja ballēties, gribēja ceļot, gribēja asas emocijas.

Pirmajos gados būvētājai izdevās pārliecināt partneri, ka sākumā, jaunībā, ir jāizveido pamats. Un tas partneri noturēja grožos.

Taču ap 30 partnere jutās aizvien sasaistītāka attiecībās, aizvien vairāk piesieta. Viņa uzstādīja noteikumu, ka viņas nekad neadoptēs bērnus, kam būvētāja nelabprāt piekrita. Ne jau tāpēc, ka viņa gribētu bērnus, bet tāpēc, ka noteikumi un ultimāti attiecībās reti liecina par ko labu.

Vēlāk partnere sāka runāt, ka neredz vairs dzīvē jēgu ārpus attiecībām un tas viņu nomāc, viņa grib brīvību. Viņa gribēja brīvās attiecības, gribēja braukt rallijos, gribēja satikt cilvēkus citās valstīs. Būvētājai tas viss likās šaubīgi, taču viņa saprata, ka jādod partnerei laiks, lai nomierinās.

Partnere sāka regulāri braukt auto sacensībās, flirtēt ar citām sievietēm, vairāk kopt un pucēt sevi, dzīvot it kā dzīvāk.


***

Taču tad viņa treniņu laikā autotrasē nenovaldīja mašīnu un, lielā ātrumā braucot, izkrita no trases. Daudzi kaulu lūzumi, mēnešiem ilga atveseļošanās.

Būvētāja bieži gāja uz slimnīcu un rūpējās par viņu.

***

Sapņa beigās izrādījās, ka šo visu stāsta būvētāja kādiem jauniešiem kādā ballītē. Jaunieši prasīja: "Nu, bet tad jau sanāk, ka Tu arī esi brīvajās attiecībās, esi brīva meitene, vari tikties ar citām?"

Uz ko būvētāja atbildēja jokodamies: "Nē, man tagad patīk zēni."
 
 
11 Augusts 2019 @ 17:24
 
Vai Jums kādreiz esot pie homeopāta ir bijis tā,ka vizītes beigās homeopāts saka:" Ziniet, jums viss ir kārtībā,tādēļ nekādu homeopātiskisku līdzekli Jums nav nepieciešams izrakstīt.".
 
 
11 Augusts 2019 @ 17:10
 
simo: mamma, vai es tev patīk?
es: protams, simoniņ.
simo: vai es esmu "mans"?
es: jā, tu esi mans.
simo: mamma? paldies par uzmanību.
Tags: ,
 
 
 
10 Augusts 2019 @ 20:24
 
Interese, kur cilveks ap 40 var iziet pamatigu, kvalitativu, vispareju veselibas check up. Gimenes arste ir bezceriga, Premium Medical cenas trakas.
 
 
10 Augusts 2022 @ 18:55
 
mans raksts ir pienemts, mani ABI raksti ir pienemti
Thank you for giving us the opportunity to review your article
nu kom, varu fokuseties uz nakamiem

veel, ziniet, ir gruti tikt galaa ar neveiksmeem, bet kaa tikt gala ar veiksmeem ?

nu, labi, 3 sekundes jutos loti loti laimiiga
 
 
10 Augusts 2019 @ 17:55
"Mācītāja"  
Romāns ir par jaunu mācītāju, 34 gadus veco Līvu. Viņa ieradusies Norvēģijā no Vācijas strādāt par mācītāju pie mazas salas. Šajā vietā notika pirms 150 gadiem sāmu un norvēģu konflikts par bībeles izpratni.


Romānā cilvēki izdara pašnāvības, viņus ierauj tīklos zivju smalcināmā mašīna un pašus sasmalcina. Cilvēki nošaujas un sagriež sev vēnas. Un cilvēki protestē.

***

"Un, kamēr ir labi, nav nepieciešams, lai būtu patiesi." Taču Līvai nevajag labi, viņai vajag patiesi.

Un visi šie cilvēki, kas stāsta laikā iet bojā, visi simbolizē iekšēju cīņu ticībā. Kristus deva patiesu vēsti, taču cilvēki pārprata, Līva spriež.

Līva grib bībeles patiesību, kas saskan ar absolūto realitāti. Kas stāv pāri baznīcas birokrātijai, liekulīgiem semināriem un vīriešu noraidošajai attieksmei pret sievietēm mācītājām.

Līva grib atrast spēka vārdus, kurus izsakot no kanceles, viņa dotu tikai to, kam pati tic. Taču Līva savā dziļākajā būtībā tic tikai misticismam bībelē, tam, kas ir apslēpts aiz vārdiem. Viņa cenšas atrast vārdus, kas izteiktu būtību, taču tikai sapinas.

Romāns ir skaists ar savu skaudrumu. Vienīgais tēls, kurš sev nedara pāri, ir bērnudārzniece Lilliane. Viņa Līvai iedod līdzi vienu no savām lellēm, lai Līvai ir vieglāk. Ar to arī beidzas romāns.
 
 
09 Augusts 2019 @ 17:01
 
Lasīju kādā sieviešu žurnālā par gaileņu zibenīgu atgružošanu ar aukstu ūdeni un miltiem, bet nevaru atrast, kur to esmu pierakstījusi. Kāds bija pareizs process?
 
 
09 Augusts 2019 @ 16:55
Beziepakojuma šampūns.  
Sveiki,
padalieties, lūdzu, ar pieredzi, kurš jums licies visslabākais. Īpaši interesē viedoklis no cilvēkiem ar bojātiem matiem.
Paldies ;)
 
 
09 Augusts 2019 @ 12:36
 
Domāju par crazy aktivitātēm ārzemju viesiem un ne pie kā īsti nenonāku. Grupa ap 25 cilvēkiem, kas savstarpēji nav pazīstami. Ideāli, ja tas ir kaut kas ar gatavošanu saistīts/latvisks/citiem nepiejamā vietā/unikāls. Vēlams, ar maksimālu wow efektu un atmiņā paliekošs+pieejams Rīgā. Man patīk Viesistabas piedāvātā tūre pa Centrāltirgu ar kopīgu gatavošanu pēc tam, bet tur 5h nedaudz par ilgu+gribās kaut ko, kas nav tik “normāls”. Varbūt jums ir kādi ieteikumi?
 
 
09 Augusts 2019 @ 10:30
Seriālu nosaukumi  
Kaut kad ar pusaci manīju seriālu kurā bija divi naidīgi grupējumi, kuri ceļoja laikā uz senu pagātni kur vieni atbalstīja kaut kādu pirmatnējo cilvēku grupu bet otri centās to iznīcināt vai kaut kā tamlīdzīgi. Vai kādam ir nojausma kas tas ir par seriālu un kā viņu sauca?
Un tad vēl bija tāds seriāls kur zemē bija ietriecies meteorīts vai kaut kāds mega vulkāna izvirdums - visa pasaule bija ugunīs, civilizācijai gandrīz kaput un daži izmisīgi cīnījās par izdzīvošanu. Arī tam nosaukumu derētu.
Pateicos kar sakarīgām atbildēm.
 
 
08 Augusts 2019 @ 11:49
 
Iesakiet par skraidīšanas apaviem.
Vajag sporta/skriešanas apavus, pamatā skriešanai un pa visādām virsmām - asfalts, gumijas skrejceļš, lauku ceļi un meža celiņi. Neskriešu baigi daudz, pa kādam 5ītim 2x nedēļā, negribu tērēt virs 50 eiro.
Uz ko un kur skatīties? Tajos specveikalos, kur filmē un analizē, ir vērts, ja negribas dārgi?
Varbūt vispār pofig, ka tik der un zole elastīga? Neskriešu taču daudz. Iepriekšējās botas bija humpalās pirms miljons gadiem pirktas, jāmaina, jo zole kļuvusi cieta un jau daļēji sadrupusi :D
 
 
08 Augusts 2019 @ 09:26
#Laiks  
Vai Jūs plānojat ziedot Rīgas Laikam? Kas Jums šķiet adekvāta naudas summa?
 
 
08 Augusts 2019 @ 00:33
Ground Control to Major Tom  
Klau, kur vispār Rīgā/Jūrmalā, apkārtnē var aizvest izklaidēties sīko, kam pusotrs gads - nu tjipa staigā jau, bet vēl neko baigi nesaprot.
Vienīgo, ko varu iedomāties - dabu un uz zoodārzu dzīvnieciņus paskatīties...
Help?