20 Aprīlis 2019 @ 22:22
 
rāda Puiku
Tags: ,
 
 
20 Aprīlis 2019 @ 20:15
 
pirms 7 gadiem )
un tagad
 
 
20 Aprīlis 2019 @ 17:22
 
Ingmārs man dzenas pakaļ ar dēlēm
Tags: , ,
 
 
20 Aprīlis 2019 @ 14:33
 
tālsatiksmes autobuss stāv, visi gaida, kamer Simonam "zaļā pietura". Simons atnāk atpakaļ un paziņo, ka tā bija "dzeltenā pietura"
 
 
20 Aprīlis 2019 @ 11:10
Velo remonts  
Kur Āgenskalnā/Torņakalnā var salabot velosipēdu?
 
 
20 Aprīlis 2019 @ 09:09
 
raidījumā "Kaste-es te" viens čalis izskatās pēc Breivīka

Tags:
 
 
19 Aprīlis 2019 @ 23:20
datums  
Simona bieds ir Datums. bailes no Datuma patiesībā ir vienas no sliktākajām, kas var būt. tās nav kā bailes no spoka, dusmīgā vilka vai gremliniem koridorā, kuru nemaz nav. vai zirnekļiem, pelēm, augstuma, lifta utt., no kā var izvairīties. pat no saules gaismas var izvairīties, bet no Datuma nevar. un nabaga bērns ir panikā, prasa 'kāds šodien datums' un baidās.
sodien nevarēju noturēt istabā, pateicu, ka Datums ir virtuvē. un viņš man saka, nē, virtuvē ir Vecums!! "kad ir Datums, tad bļauj, kad Vecums - tad raud"
Tags:
 
 
18 Aprīlis 2019 @ 19:59
IKEA pārveidojama bērnu gulta  
Pārdodu lietotu IKEA "KURA" bērnu gultu, kuru var pārveidot, lai bērns var gulēt augšā vai apakšā.

Izmērs 209x99x116

Līdzi dodu IKEA atsperu matraci

Cena €50.
Pašsavākšana no Dārzciema.

Pieteikšanās komentāros, Lieldienu laikā iespējams savākt vakaros, pēc tam, sarunājot, var arī pa dienu.

... tālāk ... )
 
 
18 Aprīlis 2019 @ 12:35
 
Kur shobriid Riigaa (veelams Centrs - Purvciems - Pljavnieki) ir nopeerkamas silikona olu formas?

Ir recepte vegan shoko-olaam, vajag formas!
 
 
18 Aprīlis 2019 @ 12:23
Amatieru Koris Rīgā  
Sveiki Cibiņ Lāči!


Ļoti gribas dziedāt korī, meklēju gūglē - nekas neatrodas.

Varbūt Jums ir zināms, kāds amatieru koris Rīgā, kas uzņem dalībniekus?


Cieņā
 
 
Garastāvoklis:: bouncy
 
 
18 Aprīlis 2019 @ 09:54
Uzņēmīgs stikinieks  
Sveiki!

Vai zināt kādu stiklinieku, kas uzņemtos nestandarta darbus? Man ir viens DIY logs, kurā stikls iestiprināts ar silikonu, diezgan čakarīgi izņemt. Tuvējā darbnīcā man atteica.
 
 
Mūzika: Regina Spektor
 
 
17 Aprīlis 2019 @ 16:40
multene par bitēm  
labdien!

varbūt kāds atceras multiplikācijas filmu, ko diezgan bieži rādīja pa TV deviņdesmito beigās/divtūkstošo sākumā. aptuvenais sižets: bites vāc ziedputekšņus, bet vienai no viņām ir slikta redze, viņa dažādus atkritumus notur par ziediem, tāpēc seko aplauziens, kad pusaklā bite ar savu spainīti atgriežas stropā.
iespējams, tas bija tikai fragments no lielāka apjoma darba, atceros pavisam miglaini.
neizdodas neko sagooglēt - kas tā varētu būt par multeni? ļoti novērtēšu info, citādi naktī nevarēšu gulēt -_-
 
 
17 Aprīlis 2019 @ 15:35
 
karma bitch. Simons man katru vakaru prasa izdomāt pasaku par moci.
 
 
17 Aprīlis 2019 @ 14:05
 
pie Japānas vēstnieka rezidences izkārtas milzu karpas - koinobori, kas nozīmē, ka namā dzīvo puika. big boy
Tags:
 
 
17 Aprīlis 2019 @ 13:06
Datora iegāde  
Kur Rīgā doties, ja vajag nokomplektēt darba staciju? Maza konsultācija + komponenšu salikšana kopā.
Pirms gadiem patika Dataleks, bet pa gadiem varbūt kaut kas mainījies.
 
 
17 Aprīlis 2019 @ 07:09
 
Vai ir kādas 2 meičas, kuras gribētu palīdzēt ar humpalu drēbju/apavu šķirošanu?
Par samaksu, darbs šoceturtdien/rīt noliktavā Juglā, varu aizvest no centra un atpakaļ.
----
Protams, ka sev arī varēs paņemt (saprāta robežās).
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 17:33
 
izdegušas baznīcas ir vēl gotiskākas
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 16:41
Psihiatrs  
Vai zināt kādu labu psihiatru, kas orientējas panikas traucējumos un to sekās?
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 16:06
Vienā punktā  
Iedomājies, Tev būtu jāiet uz randiņu ar skaistu meiteni. Vai vismaz jauku, pievilcīgu un mīļu. Ko Tu viņai teiktu? Kur jūs ietu?

Iespējams, jūs nonāktu kādā Vecrīgas tējnīcā, kur skanētu ķīniešu vai japāņu tautas mūzika. Jums būtu silta tēja, segas un ļoti mājīga atmosfēra, cik vien tējnīcā tāda ir iespējama. Viņa klausītos Tevī ar vislielāko uzmanību.

Vai Tu viņai stāstītu par sportu? Par kvantu fiziku? Tev būtu pusstunda laika, lai pastāstītu to, kas Tev liekas visinteresantākais pasaulē. Turklāt tā, ka viņa noticētu, ka Tev tas patiešām ir ļoti, ļoti svarīgi.

Tev mājās ir slepena darbnīca, Tu man kādreiz parādīji to kā lielu noslēpumu. Jāatvelk no sienas skapis, tad aiz tā ir slepenas durvis, aiz kurām Tu retu reizi ieej, un tur ir darbagalds, spožas lampas un daudz materiālu. Tur Tu no plastilīna un putuplasta gatavo sīkas lellītes un zvērus, ko pēc tam uzņem animācijas filmās. Tad Tu filmas montē un centies piemeklēt atbilstošu mūziku. Tā ir Tava mazā un lielā pasaule, kur izveidot savu kārtību.

Vai Tu šo viņai stāstītu, vai paturētu noslēpumā līdz devītajam randiņam? Vai varbūt vispār daudz vēlāk tikai pateiktu?

Tu droši vien censtos daudz jokot un stāstīt smieklīgus niekus. Un vērotu, kas viņai patīk, kas uzjautrina, kāds humors nes vislabākos panākumus. Tu censtos parādīt, ka Tev ir talanti, ka dzīvē Tev daudz kas nāk viegli, jo Tu daudz dari un centies, un šī centība nāk teju pati no sevis. Taču Tu uzmanītos, lai nesāktu lielīties vai lepoties ar savu veiksmi.

Tu daudz prasītu par viņu, viņas hobijus, viņas mīļāko mūziku, krāsas, dzīvniekus, mīļākās filmas un grāmatas. Un skatītos, cik gari un plaši viņa atbild. Un censtos saprast, kur ir saskares punkti.

Varbūt jūs spontāni izdomātu, ka jāaizbrauc uz jūru vai jāaiziet uz kādu koncertu, kurā spēlētu liegu, pacilājošu mūziku.

Jūs tējnīcā nosēdētu divas vai trīs stundas, tad atvadītos un brauktu mājup.

Un Tu domātu, kāda bija jēga. Vai Tu juties labi par sevi? Vai Tu iepriecināji sevi un viņu ar šo tikšanos? Vai viņa smējās un smaidīja pietiekami daudz? Pēc cik ilga laika būs nākamā tikšanās, ja vispār būs? Vai nākamreiz jūs kopā aiziesiet uz grāmatas atklāšanu, par kuru runājāt? Vai viņa jutās droši ar Tevi?

Ja viņa Tev būtu teikusi, ka labprāt aizietu uz izstādēm, Tu noteikti nākamajā reizē atrastu kādu izstādi, lai tas būtu iegansts satikties.

Tev Jūrmalā ir māja, varbūt pēc piektās vai sestās tikšanās reizes Tu viņu uzaicinātu ciemos tur. Tad jūs ietu peldēties un brauktu ar riteņiem. Un ēstu kaut ko garšīgu. Un skatītos komēdijas vai fantāzijas filmas.

Tu noteikti gribētu ar viņu labi pavadīt laiku, vai tā? Un Tu gribētu saprast, vai ar viņu ir labāk nekā bez viņas. Jūs ātri noskaidrotu, kādas ir jūsu vēlmes un ko jums kopā vislabāk patīk darīt.

Taču varbūt viņa tikšanos atceltu, un tas viss nekad nenotiktu. Varbūt viņa atnāktu, un jūs pēc divdesmit gadiem dzīvotu savā privātmājā, ja tāds būtu jūsu mērķis.

Un Tu kādā vēlā vakarā pēc darba saliktu kājas sev priekšā pie kamīna un atcerētos, kāda viņa bija, kad viņai bija deviņpadsmit.

Un kā Tu centies atstāt labu iespaidu, bet ne pārāk labu, jo ikdienā jau tomēr ir citādāk nekā randiņos. Jūs varbūt vēlāk secinājāt, ka jums ir atšķirīgi priekšstati, cik bieži jāmazgā grīda dzīvoklī, cik kārtīgām jābūt telpām. Cik jābūt istabas augiem, cik lielai jābūt vannasistabai.

Un tad Tu pasmaidīji, jo atcerējies, ka viņa taču ir tik jauka meitene, ka jūs par visu vienojāties un spējāt sadzīvot. Un viņa ik pa laikam teica, cik laimīga ir ar Tevi.

Vai Tu juties kā pēc labi padarīta darba? Šie pēdējie vai nākamie gadi, šī iniciatīva, ka viņa jāsatiek, ka tas viss jānoved līdz harmoniskam un laimīgam stāvoklim, kurā divi pieauguši cilvēki ir atraduši un iemīlējuši viens otru?

Varbūt Tu jau daudzkārt izspēlēji šo scenāriju ar savām plastilīna lellītēm, taču neuzdrošinājies to sākt realizēt dzīvē.

Un tad tas notika. Un viss šķita tik viegli, ka Tu neticēji, ka tā ir īstenība.

Pirksti par lielu, plastilīns par smalku, Tu gribēji sīku, skaistu, līdz detaļām nostrādātu dzīvi ar komfortu pēc darba, ar mīkstu klubkrēslu un iemīļoto žurnālu, taču tā vietā Tu garāžā montēji savu nolietoto auto.

Taču auto izdevās salabot, drīz pienāca jauni pasūtījumi, palielinājās apgrozījums uzņēmumam, kurā Tu strādāji, varēja nopirkt jaunu auto, kaut kas notika.

Reiz viņa teica: "Aizved mani pie sevis!". Un Tu atbildēji, ka jūs jau dzīvojat kopā. Tu nesaprati jautājumu. Viņa par to raudāja pāris dienu un nenāca ārā no savas istabas.

Varbūt Tu šajā laika nogrieznī starp iepazīšanos un sēdēšanu pie kamīna brieduma gados kļuvi par citu Tu. Plastalīna pikas bija jāsamīca un jāveido par jaunu. Tev bija jāiebarikādējas savā darbnīcā un jādzīvo tur tik ilgi, kamēr Tu iegūtu atbildi, ko darīt.

Tu iznāci no turienes ar apziņu, ka ir vēl mazliet laika. Laika pietiks. Drēbes var izgludināt, dārzu izravēt, grīdu izslaucīt, var nopirkt jaunu zemes gabalu un veco ar visu māju pārdot.

Kaut kā Tev visu šo laiku bija pietrūcis, kaut viņas smaids un nomierinošā balss vienmēr šo sajūtu mazliet aizdzina.

Tu šo sajūtu mēdzi izjust pusaudža gados, varbūt īsi pēc piektās klases, kad radinieki sāka teikt, ka Tu jau tagad visu vari vienatnē.

Tev bija jāspēj, tikai paļaujoties uz sevi, uzbūvēt savu dzīvi tā, ka viss ir labi. Un vēl viņai radīt sajūtu, ka viss ir labi.

Varbūt Tu pie tā kamīna sēžot nonāci pie kliedzošas atziņas, ka nekad nav bijis labi, ka šie divdesmit jaunības gadi ir izmesti dzenoties pēc tāda "viss ir labi", kurš tagad liekas bērnišķīgs un naivs. Taču citi tajā laikā darīja to pašu, vēl vairāk radot iespaidu, ka tas ir pareizais "viss ir labi".

Varbūt Tu, tāpat kā citi, kuri piedzīvo pusmūža krīzi, aizbrauci uz Indiju vai citu tālu zemi, cerot iegūt jaunu skatījumu uz lietām. Un atgriežoties Tu iekārtoji savu māju pēc fen-šui principiem, taču tukšums nepazuda.

Varbūt Tu jautāji viņai, ko viņa vēlas vēl. Kas ir tas, kas jums patiešām pietrūkst. Taču viņa teica, ka viss ir.

Viss ir, bet nekā nav. Tu dusmojies uz sevi, uz dzīvi, uz pasauli kā tādu. Varbūt Tu iestājies boksa klubā, gāji dauzīt maisu, lai šīs dusmas transformētu rūpēs par ķermeni. Tur Tu satiki citus Tava vecuma cilvēkus, kuri arī dusmojās.

Pēc laika Tu ar boksa kluba biedriem iepazinies un sāki braukt kopā makšķerēt vai iet pārgājienos. Tu centies saprast, kā viņi dzīvo.

Un tad Tev bija laba sajūta, ka Tev ir draugi. Taču Tu turpināji sēdēt pie kamīna pēc darba un saprati, ka viņi nezina ne nieka vairāk kā Tu.

Kaut kad tam visam bija jābeidzas, Tu prātoji. Tas, ko no Tevis pusaudža vecumā gaidīja, Tu taču to izdarīji. Tu biji labs cilvēks.

Taču ar to bija par maz.
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 13:54
 
mašīnīt, lūdzu, palaid mani. es tikai gribu pārstumt savu ritenīti pāri ielai https://youtu.be/LLoVdMNXd3A
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 11:06
don't gotta go to glastonbury to get glassed'n'buried  

jaunajā birojā tik daudz jaunu seju un tām līdzīgu objektu, jēzus luīzovič. iepazinos ar ļoti skaistām meitenēm brendu un milku. brenda ir nenosakāma vecuma tumšādaina sieviete ar nodzītu pačku un brīnišķīgu garderōbi. un milka ir apburoša tumšādaina drostaliņa ar tumši rōzā-lillā twists [izskatās pēc bizes un dreda ārlaulības bērniem]. pienāca pašas iepazīties, lai pajautātu, vai mani mati ir īsti. mkēj :) man gribējās milkai teikt, ka "hah, another chocolate girl", referējot pašai uz savu vārdu, bet, izvērtējot potenciālos iznākumus, sapratu, ka šis dad joke nava persōnāldaļas sapulces vērts :)

vēl es nesen uzzināju, ka bimbōpuisītis manā trenažierzāles recepcijā ir.. [bungu rīboņa].. pa pusei latvietis. ņemot vērā, ka viņš savu latvisko uzvārdu nemācēja izrunāt, sapratu, ka jauneklis ir 2.paaudzes izlaiduma. kad es smējos un teicu, ko nozīmē viņa uzvārds latviski, viņš sasarcis nomurmināja, ka "yeah, so i've been told" :)

alsō, vakardien pīppauzē likās, ka es varbūt murgoju un vecuma marasmā iekāpuse, bet vēlāk feisbuķis apstiprināja manas pretīgās aizdomas - maiks [kāds atcerās maiku?] tagad dzīvo manā miestā. jājā, tas pats, kurš ar asti un kurvīti kājstarpē aizskrēja uz skotiju smilkstēdams. pie pēdējās šķiršanās reizes viņš man draudēja pārgriezt sprandu :) tagad viņš strādā pāri pretī manai trenažierzālei - mēs tur ar šeiniju katru dienu tieši bučojamies uz atvadām. pasaule jau arī uz vecumu saraujas, vai ne?

 
 
Garastāvoklis:: bļā
Mūzika: Fujiya & Miyagi - Collarbone
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 12:49
 
Cik maksā pieslēgties Rīgas ūdensvadam no privātmājas?
Es tak neko nezinu par ūdensvadiem, esmu no laukiem, kur lieto akas utml.
Tags:
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 12:21
Ļoti svarīgs jautājums  
Vai ir iespējams sastādīt elektrības rēķinu 200 eiro apmērā ļoti nelielā mājā ar sūkni, boileri un silto grīdu? Tas ir, mani vecāki maksā četrreiz mazāk par māju, kura ir četrreiz lielāka un kurā dzīvo vairāk cilvēku. Kā ir iespējams tik nenormāli notriekt elektrību? Vai tā var būt elektroinstalācijas vaina, vai arī man vnk klaji dirš un ražo bitkoinus pagrabā?
Moš kaimiņi zog elektrību? Māja sadalīta uz pusēm.
Nebūtu brīnums, jo tā sieviete aiz neko darīt vāra mūsu suņiem putras. Vnk tāpat, nesarunājoties. Vai arī ir kāds nelegālais īrnieks. Kr4, marasmātiska situācija, bet vīrietis gadiem neko nemaina un pieprasa, lai es šim maksāju par bezjēdzīgi milzīgu rēķinu.
 
 
16 Aprīlis 2019 @ 09:56
 
Kur lai eju pārdot gredzenu? Vajag, lai godīgi novērtē.
zelts 9k, ir sīki, sarkani akmentiņi
 
 
13 Aprīlis 2019 @ 22:06
tumsas kareivis atgriežas  
Tags:
 
 
13 Aprīlis 2019 @ 16:01
 
Miss Sarajevo (1995) ir Netflixā? Vai kaut kur citur legit noskatāmā veidā?
https://www.imdb.com/title/tt0416985/
 
 
13 Aprīlis 2019 @ 09:02
 
šodien LTV 10.30 bērnu filma Mākoņpuika ir laba. pirms 2 gadiem festivālā mūsu favorīte - par briežu audzētāju ģimeni Zviedrijas ziemeļos, puiku, kas dodas iepazīties ar šķirto ģimenes daļu, baigie skandināvu dabas skati un viegla drāma
Tags:
 
 
12 Aprīlis 2019 @ 17:00
Vajag elektriķi  
Sveiki labdien

Meklēju komunikablu elektriķi, kas par saprātīgām naudiņām vienā dienā atnāktu pie manis ciemos, paskatītos, kas jādara un pateiktu, vai to ir iespējams izdarīt + atnāktu citā dienā un par saprātīgām naudiņām actually to lietu izdarītu.
Saprātīgas naudiņas nav obligāti domāts maz - tas vienkārši nozīmē, ka negribu 3x pārmaksāt.

Priecāšos par atsauksmēm/ieteikumiem.
 
 
12 Aprīlis 2019 @ 12:03
Labs psihoterapeits Rīgā  
Radusies vajadzība pēc psihoterapeita (vēlams vīrieša), kurš specializējas arī BPD jeb borderline personality disorder. Vajadzētu kādu labu speciālistu.
 
 
11 Aprīlis 2019 @ 10:54
 
Kurā (konkrēti) veikalā visreālāk par saprātīgu cenu var sev nopirkt elegantu kleitu vai kostīmu 80 gadus veca žiperīga kundzīte?
 
 
11 Aprīlis 2019 @ 09:52
 
Pušķīši narcišu uz Ģertrūdes/ Brīvības stūra tika tirgoti pa 20, 25 centiem. Radās spontāna vēlme piekraut pinu velo grozu ar dzelteniem ziediem.
Bet kur tad es ar tiem brauktu. Nosaldēto, novazātu, un, desmitos vakarā atvestu mājās saņurkušas ļerpatas, ko iegrauzuši suņi un kas līdz galam nosmakušas terpentīnā un modeļu sviedros.
 
 
11 Aprīlis 2019 @ 00:35
...  
Šodien lasīju LU HZF bibliotēkā par to, ka 1990-to gadu sākumā ASV bijušas tikai 2 augstskolas, kurās iegūt Phd iekš Women's studies.

Ka jauno pieprasījumu pēc šādām studijām nācies aizpildīt entuziastēm, kuras, lai tiktu uztvertas nopietni, sākumā ieguva MA antropoloģijā, vēsturē vai socioloģijā.

Ka finansējums bijis mazs šādām studijām, un interdisciplinaritāte, ko piedāvā Women's studies, izmantota, lai post-graduate studenti/pētnieki ražotu zinātni citām fakukltātēm.

Ka recesija 2010s gados skārusi tieši šo jomu, jo tai visu laiku nācies pierādīt savu lietderīgumu, kamēr vēsture vai ģeogrāfija varējusi izdzīvot vieglāk.

It kā viss saprotams un virspusējs, taču es vispār tam pievērsu uzmanību tāpēc, ka tā ir viena no interdisciplinārām studiju jomām. Pat ja Latvijā nekad nav bijusi iespēja pat BA iegūt tajās.
 
 
10 Aprīlis 2019 @ 15:09
Vai vai komatiņš  
Vai šai teikumā vajag komatu pēc "miegu"?

"Vai tavs velo gulējis ziemas miegu vai spītīgi traucies cauri ziemas žļurgai, droši vien tam nepieciešama apkope, sākot jauno sezonu."
 
 
10 Aprīlis 2019 @ 13:53
"termins"  
ko nozīmē "nāni gatteri"?
 
 
10 Aprīlis 2019 @ 10:10
 
Simonam
Tags: ,
 
 
10 Aprīlis 2019 @ 09:40
XXI gadsimts  
pa TV rāda, kā taisa acu tušu
Tags:
 
 
10 Aprīlis 2019 @ 06:16
 
vairs neaizmigšu, 7os jāceļ Eižens uz olimpiādi
Tags: ,
 
 
10 Aprīlis 2019 @ 06:15
 
labākās idejas dzimst ap 5 rītā
 
 
09 Aprīlis 2019 @ 21:46
 
Simo izgudro arvien jaunas motorizētas ierīces. skatās ventilatoru video un pacietīgi taisa savu ventilatoru no keksa formiņas, elektromotoriņa un propellera. pats griež, lipina un negrib padomu. visbiežāk tas ir kaut kas, kam nav lemts darboties, bet viņš to attīsta ļoti tālu.
tajā es pazīstu sevi, es arī mēdzu ilgi iet bezcerīgi nepareizā virzienā.
 
 
08 Aprīlis 2019 @ 10:15
Fizioterapeits  
Sveiki!

Iesakiet, lūdzu, labu fizioterapeitu, kas specializējas kājās, it sevišķi pēdu jautājumos. Hronisks stājas, ne akūtas traumas gadījums.
 
 
08 Aprīlis 2019 @ 09:13
Krāsu izdruka.  
Labdien,
varbūt jums ir zināms, kur Rīgas centrā var lētāk tikt pie krāsainas izdrukas? 0.50 e šķiet par dārgu.
Paldies.
 
 
07 Aprīlis 2019 @ 12:58
 
normāli, 11000 zīmes. esmu caurmērā apmierināta, jūs varat nākt arī mājās no ZOO tagad.
 
 
07 Aprīlis 2019 @ 11:24
Diapozitīvu rāmīši  
Varbūt kādam interesē? Ir sešas kastītes, katrā pa 50 rāmīšiem, ražoti 1991.g.
 
 
07 Aprīlis 2019 @ 10:37
bateriju pasaule  
kamēr es strādāju...