Mr. Selfdestruct [entries|archive|friends|userinfo]
ELECTiC

[ website | Laika ceļotāja piezīmes ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Kāpēc tieši 1. aprilis? [1. Apr 2012|19:26]
"Katru gadu no jauna mēs dzenam jokus, ar draugiem, ģimeni, kolēģiem, pat lielas kompānijas reizēm izlaiž spēcīgus 1. apriļa jokus. Kur tas viss ir sācies un kāpēc tas ir 1. aprilis? Ja mēs skatamies vēsturiskā griezumā, tad saknes par to atrodamas jau četrpadsmitajā gadsimtā, kad tika svinēts muļķu festivāls (Festival of Fools), parasti ..."

Pilns teorētiski vēsturiskais pamatojums tālāk šeit: http://electic.lv/?p=581
LinkIzsakies...

Atrodiet laiku apstāties un priecāties par skaisto [10. Feb 2012|19:12]
Iet uz galu pirmā no aktīvajām pēdējām darba dienām, fonā skan 'Beck - Loser' .

Bet es jūtos kā uzvarētājs. Uzvarētājs, kas veic pēdējos maratona simts metrus raitā sprinā, ieguvis otru elpu.

Vakardiena bija milzīgā garā ceturdiena, kad es veltīju visu sev, mūzikai, ļāvu visai playlistei spēlēt visu mūziku, kas man ir sajauktā secībā, bija vienalga, kas skan, galvenais, ka ir fons, sajūta, ka neesi viens. Veltīju sevi daiļliteratūras valdzinājumam, lasīju grāmatas. Izlasīju veselas divas un iesāku vienu. Sāku lasīt ap pulkstens 1:10 naktī, līdz pabeidzu grāmatu un devos pie miega ap 3:30. Mierīgi izgulējos līdz aptuveni divpadmitiem un ķēros klāt jaunai grāmatai, fonā mūzikas ritmi un izpēles mijās dažādos stilos un mākslinieki uz manas skatuves nomainīja viens otru kā viseklektiskākajā mūzikas festivālā.

Kāpēc grāmatas man ir tik tuvas, ko es tajās rodu un kā es varu vispār tās lasīt. Tas taču ir tik ļoti garlaicīgi un nepraktiski. Lasi grāmatu veselu dienu, bet īstenībā vari noskatīties filmu divās stundās un gatavs! Ja Tu tā domā, tad es ieteiktu Tev nelasīt vairs tālāk, ko es rakstu, varbūt vispār ieteiktu Tev nelasīt Laika ceļotāja piezīmes un uz ātru roku atvērt kasjauns, mango vai kādu citu uz dzeltenas substances bāzētu portālu, kas tavās smadzenēs lēnām pa kvantam veido melno caurumu, kas alkatīgi iesūc sevī visādus dranķus.* Bet protams ne jau par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka nekāda atpūta nelīdzinās atpūtai, kad vari pavadīt laiku savā sabiedrībā kopā ar neskaitāmiem grāmatas varoņiem, piedalīties viņu piedzīvojumos, izdzīvot līdzi viņu dzīvēm.

Vakardiena bija miera diena, cik sen es nebiju tādu izbaudījis, visu laiku kaut kur jāskrien, darbs, draugi, ballītes, darbs. Šodienas pasaulē tā vien liekas, ka cilvēki nespēj apstāties uz mirkli un palūkoties uz kaut ko skaistu. Kā nesenais eksperiments ar Džošua Bellu, vienu no pasaules labākajiem vijolniekiem, kas ASV metro stacijā četrdesmit piecas minūtes spēlēja vienus no sarežģītākajiem skaņdarbiem uz vijoles, kuras vērtība ir aptuveni trīs ar pusi miljoni. Viņu gandrīz neviens nepamanīja, nebija laika, bija jāskrien savā trakajā dzīvē. Tā arī ikdienā cilvēki neapstājas savā dzīvē, lai pat veltītu laiku sev, lai paskatītos uz kaut ko skaistu. Nav laika, nav laika, nav laika. Bet kad laiks ir iztecējis, tad cilvēks saprot, ka dzīvē ir bijušas tik daudz neizdarītas, neredzētas, nebaudītas lietas, bet viņam nekad nav bijis laika, un tagad jau ir par vēlu.

Tāpēc es vienmēr cenšos noķert skaistos mirkļus, pakavēties pie tiem, pat ja es būšu iztērējis daudzas savas dzīves stundas par kaut ko priecājoties, kaut ko baudot, un nebūšu paveicis ko citu savā ātrajā dzīvē, tomēr tie mirkļi man paliks dziļi sirdī un atmiņās līdz mūža galam, atšķirībā no laicīgas skrienošās darba, sabiedrības tēla veidošanas dzīves.

Man katra izlasītā grāmata, kas ir atņēmusi daudzas stundas, ir devusi pretīm iztēles lidojumu reizēm neskaitāmu gadu vai pat vesela cilvēka mūža garumā. Es esmu spējis mirkļos izdzīvot mūžību. Es esmu ieguvējs, es iegūstu vairāk no tā nekā es iegūtu no dažiem desmitiem latu, kam vienīgā vērtība ir tā, ka bankas prezidents ir parakastījies uz tā aplicinot, ka ar šo banknoti es varu nopirkt maizi, pienu, pudeli šnabja vai vienkārši apģērba gabalu ar ko piesegt savu kailumu. Kas protams arī ir vajadzīgs cilvēkam un daļēji primārās lietas, pārtika, apģērbs. Bet garīgās vērtības nav nopērkamas par naudu, vai arī tās pārdod par smieklīgu vērtību. Piemēram viena no grāmatām, ko es iegādājos pa sešdesmit septiņiem santīmiem, man ir devusi milzīgu baudījumu un skaistus mirkļus, uz kuru fonu sešdesmit septiņi santīmi ir tikai sīki smilšu graudiņi milzīgā iztēles okeāna krastā, visi vienādi un galīgi nemanāmi.

Tās visas ir manas garīgās attīstības sastāvdaļas, no kurām es vēlāk gatavoju kokteili jums. Daudziem nav noslēpums, ka arī es lēnām radu skaistu daiļliteratūras darbu. Kāds tas būs, varat spriest pēc receptes, ko es jums pastāstīšu priekšā.

Ņemam 3 daļas iztēles sajaucam ar 1 daļu dzīves gudrības, paņemam pus glāzi atmiņu, trīs tējkarotes skumju, vienu ēdamkaroti laimes, vienu tasīti prieka, sajaucam ar trīs asarām un minūti ilgiem smiekliem, jaucam to visu ar mīlestību un no visas sirds. Pasniedzam servētu Pārsteigtā glāzē un dekorējam ar sapņiem.

Tāda lūk ir mana recepte pēc kuras es gatavoju grāmatu jums. Jo tikai tādu grāmatu var tiešām baudīt un sajust visu.

Tāpēc atrodiet laiku apstāties un priecāties par skaisto, atrodiet mirkli sev, atrodiet mirkli sev tuvajiem, ja viņiem nav laika apstāties un nedaudz pieturiet viņus skaistajiem mirkļiem, pēc tam būsiet tikai pateicīgi sev un tuvajiem, ka varat atcerēties šos skaistos mirkļus un stāstīt neiedomājamus piedzīvojumus saviem mazbērniem.

*visi notikumi un apvainojumi ir nosapņoti un nav reāli
LinkIzsakies...

Piecgades plāns! [27. Jan 2012|11:12]
Vakar biju Ļeņingradā, nu ne jau tajā, kas tagad saucās Santpēterburga, bet cafe "ЛЕНИНГРАД", kas uz kalēju ielas. Biju tur tāpēc, ka grupa 2tie spēlēja savu pēdējo koncertu kopā ar mani. Koncerts bija foršs, neskatoties uz to, ka mēs esam daudz, bet skatuves telpa ir maza, bet Diāna ne reizi neiedūra man ar lociņu (ja neskaita vienu, kad nedaudz pakasīja man galvu caur cepuri). Protams koncerta beigās palika drusciņ skumji, kad runāju mikrofonā.
Kā saka viens piecgades plāns ir beidzies (ar 2tie kopā biju teju visus sešus gadus) . Jāvirzās uz priekšu arī šādā plānā.
Vel vakar es secināju, ka man ir vienkārši lieliski draugi. Ejot mājās Roberts ar Aldi cīnījās par to, kurš nesīs manu ģitāru līdz mājām. Vismulsinošākais bija tas, ka Roberts domāja, ka viņš nes Džozefīni, bet izrādījās, ka Džozefīnes čeholā iekšā ir Alise.
Bazinga!!!
Protams beigās neiztikt bez mazās pastaigas pa kvartālu, kad smagā ģitāra un soma tiek nomesta mājās. Jo Džentlmenim pienākās pavadīt Dāmu līdz mājai nakts vidū, sazin kas pa nakti vazājas apkārt, piemēram, es ar draugu baru :D.
Nu ap kādiem trijiem mēģināju doties gulēt, atļāvu kaķim palikt istabā, bet pēc kādas stundas viņš pārvācās uz priekšnamu un virtuvi, neļāva gulēt. Bet viņam virtuvē ir personīgais dīvāns, viņam tur ir ļoti ērti.
Šodien visu dienu pavadīšu darbojoties!
LinkKāds 2 Domā|Izsakies...

Jaunais gads ar + zīmi [17. Jan 2012|20:40]
Rīt gatavošu vakariņas, sen neesmu neko kārtīgi gatavojis, izņemot uz sālsmaizītes ballīti pagatavoju chili con carne sautējumu, sacepu no gatavās mīklas siera un citādus pīrādziņus. Bet rīt vakar man ir jāparāda, ka es protu garšīgi pagatavot vakariņas. :)
Bet tas mani laikam uztrauc vismazāk, kā vēstule, kas tika iemesta pastkastītē un tuvāko dienu laikā sasniegs adresātu, būs awkward moments, bet jauks.
Vakarā iespējams mani uz pāris aliem nolaupīs Hellhammers, un spriedīsim par jauno mūzikas projektu vai pat grupu.
Baigās pārmaiņas notiek dzīvē, baigās, iesākumā dzīvesvieta, tad sieviete, tad kaķis, tagad tuvākajā laikā vai nu mainīšu darbu, vai mani nomotivēs palikt tur kur esmu. Jā pārstāšu darbināt savas stīgas grupā 2tie, kam nav slinkums, 26. janv. Ļeņingradā pēdējais koncis ar grupu. Bet sākšu darbināts taustiņus, ritumus, ģitāru kopā ar Hellhammeru.
Viss mainās, tagad tik atliekt nopirkt automašīnu un tad Ilze ies klosterī, pati tā solīja. :D Vel jāpabeidz grāmata, jo Freakart, jau vāciņu ir gandrīz sagatavojis pirmajam uzmetumam. Daudz, kas jāizdara šogad, un liekas, ka šī gada pirmajā mēnesī esmu izdarījis vairāk nekā pa iepriekšējo gadu kopā. Un vai nav laiks beidzot uzsākt savu biznesu? Ko tur strādāt citu labā, idejas ir pietiekami, vajadzīgs tikai darbs, jāstrādā pie visa.
Nu jā tāds ir mans lieliskais Janvāris, knapi pusē, bet tik daudz visa kā ir izdarīts.

Veiksmi arī jums jaunajā gadā!
LinkIzsakies...

So Long, and Thanks for All the Fish [13. Jan 2012|19:00]
Kaut kas tur bija, kaut kas ir un noteikti kaut kas būs! Gluži skaidri pateikt, kas un kā ir laikam ir ļoti grūti. Brīvdienās es dzeru vīnu un ēdu kūkas. Pēc tam darbadienās sēžu un domāju.

Domāju par.

31. decembrī es domāju tikai par situācijām, bet ne notikumiem un to virzības mērķi. Jau šodien es saprotu, ka divu nedēļu laikā viss ir tik ļoti izmainījies, ka es sāku pats sevi nepazīt, nu labi, tā gluži nav, pazīstu es sevi gana labi, tikai tagad uztvere ir nedaudz iekavēta, gluži kā manam retārdkaķim, kam pēkšņi paliek mēle ārā no mutes. Šim gadam es uzstādīju vairākus mērķus un daži jau sāk īstenoties un darboties pat gadam tā knapi iesākoties, ieskrienoties. Reizēm liekas, ka ir lietas, ko Tu vari darīt un censties sasniegt visu gadu un beigās nesasniegt nemaz, un ir lietas, ko Tu vari vienkārši sasniegt, tikai, ja Tu to ļoti vēlies un esi stiprs.

Šobrīd viss pēc sajūtām iet pareizo virzienu. Ir sajūta, ka Tu dari pareizi un neviens Tev nevar iestāstīt pretējo.

Es jūtu, ka esmu dzīvs, ka manī rit spēcīgs dzīvības spēks, es spēju just pasauli, es mīlu, es priecājos, es esmu laimīgs par to, kas man ir!

Paldies pasaule, ka Tu stāvi pār mani noliekusi savas sargājošās rokas, ka cilvēki man sniedz palīdzīgas rokas, smaida ar mani, priecājas ar mani. Paldies. Un viss vairāk paldies Tev!
LinkKāds 1 Domā|Izsakies...

Oriģinālais? [1. Nov 2011|18:18]
Iespied par mani pogu balsot!
Ja, nu es tiešām esmu oriģināls?
http://www.facebook.com/StoliLatvia?sk=app_109690879121757&app_data=finalists%2F79
LinkIzsakies...

Ir pagājis vairāk kā gads [6. Apr 2011|16:34]
Strange!
LinkKāds 1 Domā|Izsakies...

vocoders [24. Mar 2010|12:21]
Es gribu, gribu, gribu...
http://www.youtube.com/watch?v=7ebhqACZHQ4
http://www.youtube.com/watch?v=d_MFJwDThPg
LinkIzsakies...

no vēsturiskeim irc logiem [16. Mar 2010|13:19]
gnc: skatos ka Deep-Z taisas uzstaties ieksh da M-808 | bikinj domas mainijas par vinu... no sakuma domaju,ka vish prosta lammers,bet izradas tomer naf viss. So hez a DJ?! OK.
LinkKāds 1 Domā|Izsakies...

snieg visbaltākie sniegi! [15. Mar 2010|13:18]
Jā atkal un atkal snieg!
Vakar es uz mola (tā, kas Mangaļsalā ar bāku galā) piedzīvoju to, ka vētra var sākties pēkšņi un nenokurienes (pareizāk no jūras).

O.k. ne jau vētra bet tāds putenis, ka 20 metru attālumā nekā nevar redzēt un tad vienā mirkī pēc piespadsmit minūtēm pārgāja!
Kā saka extrīms!

Un vel es nesaprotu, kāda jēga vel ir sēdēt pie MK ar tām teltīm? Es šobrīd jau tur sakstu netīras teltis, kas patiesi bojā pilsētas ainavu un jēga tika tikai un vineīgi Gaiķēnam, kurš dabūja darba uz šī pamata!
LinkKāds 2 Domā|Izsakies...

Neko nenodedzināja, lai gan VUGD to gaidīja! [5. Mar 2010|12:22]
Sen nebija tik daudz tautas redzēts Arēnā!
Bija atbraucis Rammstein ar 17 kravas mašīnām.
Aigāju, pastāvēju, paklausījos, pafanoju, pabaudīju un apsildījos pie uguns liesmām, iedzēru aliņu un labi pavadīju vakaru.
Jautāsiet kāds bija šovs?
Teikšu dažos vārdos: Ou Fackin cool, owesome! Ja, Ja das mach mir spas! etc.

Jā man dikti patikās šovismsm, katras dziesmas pieskaņojums, izveidojumus un parādīšana!

Un iesildītāji Combichrist arī patīkami pārsteidza ar divu bundzenieku ašo bītu, sintēzes burvību un labi iekustināja publiku!

Šim koncertam es varētu dot 9 no 10, jo tomēr tika daži pirotehnikas elemnti izņemti no koncerta dēļ plīsušām ūdenstrubām!
LinkKāds 2 Domā|Izsakies...

un tad Neo satika VID [18. Feb 2010|11:24]
http://bit.ly/bLiucM
LinkKāds 5 Domā|Izsakies...

Žurkām nav vietas Tīģera gadā! [31. Dec 2009|15:38]
Tā nu sanāca, ka pirms nedēļas sāku noprast, ka man mājās ir ieviesies mājdzīvnieks, varbūt jau bija ieviesies kautkad senāk, bet nu pēdas tika pamanītas kādu nedēļu atpakaļ, tika pietverts šķērsojot vannas istabu, tad nu protams tika pamanītas, ka kanalizācijas trubas plastamsa ir nedaudz sagrauzta. Tad itkā pazuda, bet tad pamanot apgrauzto sveci virtuvē uz galda nācās secināt, ka ir pārvācies uz virtuvi. Veicot inspekciju atklājās,ka tas zem ledusskapja ieviesis savu noliktavu un tur ir ievilcis vismaz 26 maziņus kartupeļus un aiz gāzes plīts aizvilcis kādus ~8 kartupeļus. Nu tad mans mērs bija pilns un es uzsāku tīrīšanas kampaņu un kartupeļu likvidāciju no iedomātajām noliktavām, un lādējos, ka būs jāiet uz tālo k-rautu pēc lamatiņām, lai tiktu vaļā, bet tad bīdot leduskapi turp-un šurp mazais nelietis sevi nodeva un izrāpās ārā, lai pārbēgtu uz vietu zem izlietnes. Nu tad sākās medības, es sāku šo dzenāt no viena stūra uz otru, lai varētu tam pa ceļam uzbrukt, bet ziniet cik grūti ir būt vienlaicīgi medniekam un dzinējam. Bet beigu beigās žurks pat izlīda salīdzinoši atklātā vietā un man tikai atlika viņu....

Tad nu tagad man ir tīri iztīrīta un izspodrināta virtuve un žurks atdusas vienā no miskastēm pagalmā.

p.s. man nav iebildumu pret mājdzīvniekiem, kas atnāk un nosper paiku un aiziet, bet ja ierīko dzīvesvietu manā virtuvē un sagrauž gan tualetes podam kanalizācijas trubu, gan virtuvē izlietnei, tad es esmu nikns!
LinkKāds 1 Domā|Izsakies...

trokšņu fināls! [29. Dec 2009|10:22]
Kāds saka, ka grupa "2tie" spēlē mūziku dvēselei (par politiku, mīlestību un seksu), bet daži uzskata, ka dziesmas nav nekas vairāk kā joks un pretendē uz s*da statusu.

Tomēr virtuozie mākslinieki, startējot ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarēja grupas, kuras varēja uzskatīt par sīvākajiem pretiniekiem, tāpēc ieguva iespēju piedalīties finālā. Tas nozīmē tikai vienu - dziesmas un dažādais skatuviskais tēls uzrunā klausītājus, bet vēl vairāk - liek tiem balsot!

Ko viņi sagatavojuši rītdienai? To nezina neviens, bet kā paši teica - ja vienā no Sems raidījumiem Juris rādīja krānu, tad šoreiz būs Jāņa kārta.

Kas tur īsti būs, to varēs redzēt rīt, 29.decembrī pulksten 17:00, LTV7 ēterā. Bet, ja jau "2tie" ir tikuši tik tālu, ka video klips ir sasniedzams jau ar roku, tad palīdzi vēl šoreiz.

teksts /Ilze Malaševska/
... tālāk ... )
LinkKāds 2 Domā|Izsakies...

viņam bija kautkas ar affairu! :D [11. Dec 2009|16:27]
LinkKāds 1 Domā|Izsakies...

Kinokriticisms. [23. Nov 2009|13:40]
Brīvdienas vakarā nolēmu noskatīties jauno sci-fi šausmeni "Pandorium"

Biju redzējis pavisam nesenu šī vācu režisora (Christian Alvart) citu filmu "Lieta nr. 39 (Case 39)". Tā nu iedvesmots ar vienu labu šausmu filmu ķēros klāt otrajai šausmu filmai, kas galu galā izrādījās tīra sci-fi ar šausmu elemntiem un nekas vairāk.
Jau pēc pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka skatoties to tu pats saproti tik pat maz cik tie divi cilvēki, kas pamodušies. Visā visumā filma pusē pazaudē trilleriem un sausmenēm tik raksturīgo psiholoģisko spriedzi un pārvēršas par parastu sci-fi griežamgabalu (Slasher).
Īsumā: Kosmosa kuģī, kas lido no zemes uz jaunu planētu, pēc tam, kad zeme ir iznīcīnāta, no anabiozes pamostas divi apkalpes locekļi, kam nav skaidrs, kāpēc un kas viņi ir, bet ir skaidrs, ko viņi māk un, kas viņiem jādara. Cauri notikumu virknei, uzdevumam pārstartēt kuģa reaktoru, tiek satikti mutējoši monstrozi cilvēkveidīgi mežoņi, citi kuģa apkalpes locekļi. Visu laiku visas kaites tiek attiecinātas uz "pandorium" efektu. Katrā ziņā filma no sākuma nedaudz haotiska, tā, ka nav skaidrs pilnīgi nekas. Beigās izrādās, ka kuģis atrodas okenāna dibenā jau 800 gadus kā ir atlidojis. Ideja interesanta, bet globāli sūds.

Neatbildētie jautājumi:
Ja Peitons bija no to trīs apkalpes locekļu grupas, ko viņš nogalināja, tad kā viņam varēja būt uz rokas kods ar piektās grupas atzīmi tā pat kā Boveram, jo ja viņi būtu no vienas grupas tad Boveram būti bijas jābūt beigtam.
Kas notika ar monstrozajiem mežoņiem? Noslīka?

Katrā ziņa radās vel daži jautājumi, bet tos neatceros, jo bija mazsvarīgākai.

Tātad: 6 no 10 ne vairāk.
LinkKāds 3 Domā|Izsakies...

MM [16. Nov 2009|10:39]
Biju aizgājis uz Merlina koncertu, ne jau tā Merlina, kas karaļa Artūra galmā, bet to, kas Mensons. Kopējais skatījums nebija nekas spīdošs, visā visumā vecs, resns perdelis un viss, pat savu laik skatītais Iggy Pop savos se;sdesmit bija enerģiskāks un kārns kā trīsdesmit gadus atpakaļ.
Arī dziesmas no jaunā albūma nebija nekas īpašs, bet tomēr sanāca palēkāt līdzi vecajiem hītiem un paskatīties, kā pareizi pēc katras dziesmas jāmet prom mikrofons un jāgaida, kad atnesīs jaunu un jāspļaudās skatītājos ar aliņu
Protams lieta, kas izvilka bija Mensona pārģērbšanās uz katru dziesmu tematiski atbilstošā tērpā, pareizāk kautkādus aksesuārus uzvelkot.
kopumā koncerta vērtējums varētu būt 7 no 10.

dziesmu liste:

"Cruci-fiction In Space"
"Disposable Teens"
"Pretty As A Swastika"
"Irresponsible Hate Anthem"
"Four Rusted Horses"
"Devour"
"Dried Up, Tied And Dead To The World"
"Coma White / Coma Black"
"The Dope Show"
"We're From America"
"Rock Is Dead"
"Sweet Dreams (Are Made Of This)"
"The Beautiful People"
LinkIzsakies...

Nintendo un Orķestris [10. Nov 2009|13:14]
Mario
Legend of Zelda
LinkIzsakies...

muļķu gripa [9. Nov 2009|23:33]
Nedaudz pavēroju statistiku par gripām un ziniet, manas aizdomas krietni vien apstiprinājās!
Vai jūs ziniet cik cilvēku šogad (11 mēnešu laikā) slimo un ir miruši no cūku gripas?
Slimo: 885,311 un miruši 7,543 cilvēki pa visu pasauli!
Un kā jūs domājat, cik vidēju ik gadu mirst cilvēku visā pasaulē no parastās gripas?
Gribat zināt?
ahā!
Slimo: 350 miljoni līdz 1 miljards (Tas ir gandrīz katrs septītais)
Un kā jūs domājat cik mirst no parastās gripas ik gadu?
Nu bet protams: 250 līdz 500 tūkstoši, kas salīdzinājumā ar cūku gripas pandēmiju ir tā teikt.... piecdesmit reizes vairāk.
Vai es baidos no cūku gripas?
Nē, es vairāk baidos no Latvijas medijiem un to spēju viest cilvēkos paniku. Protams ir vieglāk kontrolēt tautu, kas no kautkā baidās....
Protams, ja kādam ir lieta, fakti vai sazin kas ar ko mani atspēkot, droši! Katrs mēs varam kļūdīties.
p.s. Eju uz veikalu nopirkt respirātoru un ausu aizbāžņus, lai nav pa TV un Radio jāklausās mediju gudrā diršana par lietām, ko tie nesaprot.
LinkKāds 5 Domā|Izsakies...

Shutdowner v0.1 beta [14. Okt 2009|23:11]
Beidzot esmu pabeidzis pirmo savu eksperimentālo aplikāciju, kas ļauj iestatīt atpakaļskaitīšanas laiku, pēc kura datoram izslēgties (shut down) vai restartēties (reboot).
Laipni gaidīti ietestēt šeit

par datora gļukiem un problēmām, kas rodas pēc manas programmas lietošanas, neatbildu, jo šī ir beta versija, ko jūs lietojat paši ar savu atbildību.
LinkIzsakies...

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]