kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
 
18.-Apr-2011 10:31 pm
jocīgi cilvēki darbā, hiperaktīvas draugu izdarības, pati ar pa gaisu.
cik forši, kad visu var norakstīt uz pilnmēnesi :) īpašs, kad viņš tik biedējoši un koši spīd aiz loga. nē, man ar gulēšanām/negulēšanām problēmu nav!
This page was loaded Jun 23. 2026, 10:14 am GMT.