kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Recent Entries 
13.-Jan-2016 06:58 pm
palasīju savus vecos ierakstus par kino šeit un sapratu, ka jāsaņemas atkal šeit rakstīt atziņas. nezinu vai dikti daudziem to i interesanti lasīt, bet pats svarīgākais, ka pašai ir vēlāk interesanti pārlasīt.


pagaidām gan varu tik ieteikt ļoti jauku seriālu par orķestri, Ņujorku un draudzību/mīlestību. "Mozart in the Jungle" - tikko ieguva divus Zelta globusus. 
šobrīd cenšos saprast Noa un Elisoni seriālā "The Affair" :)
slimošanai ir arī savi plusi
1.-Dec-2015 10:58 pm
cilvēku "komfortzonu" mīlestība ir kas neaprakstāms.
iespēja doties komandējumā, apskatīt iepriekš neiepazīto Varšavu, dzirdēt interesantas lietas, bet es daudz labāk rīt ietu uz darbu un strādātu ar vienu no foršākajiem klientiem/projektiem.
25.-Nov-2015 08:23 pm - Mister Ļeņin
kad domas iet paralēli
29.-Sep-2015 12:23 am
bet īstenībā gulēt arī būtu jāiet..
29.-Sep-2015 12:22 am
ja pusnaktī, ieraugot ar darbu saistītas lietas, tu iesmaidies un pēti tās nopietnāk, nevis izslēdz datoru un ej gulēt, laikam nozīmē, ka tev patiks savs darbs :)
27.-Maijs-2015 12:21 am
atkārtošos, bet šis ir par manu šodienu. skaisti noformēti vārdi par manu šodienu..
18.-Apr-2015 06:40 pm
kāpēc visam vienmēr jābūt tik sarežģīti.
pats sarežģī, citi ar.
27.-Feb-2015 10:03 pm
kā mēs visi zinām, tad mūsdienās alerģijas, īpaši bērniem, nav reta parādība. un tie, kas pazīst mani, zin, ka man ar alerģijām ir savas un ļoti nopietnas attiecības. dažreiz intereses pēc palasu kādus rakstus vai pat komentārus par šo tēmu, jo interesanti kā citi jūtas un domā.
un aizvien vairāk šai situācijā aizdomājos par savu mammu, kurai nebija simtiem portālu, kur apmainīties ar pieredzi un, kur pašai vajadzēja censties man izdomāt kaut kādu ēdienu, ko es panesu, jo nebija pat īsti skaidrs no kā man bērnībā nebija alerģijas (stāsti par ēdieniem, ko es ēdu bērnībā ir diez gan baisi, bet par laimi es to visu neatceros, tik šokolādes sieriņus, kur no manējā vienmēr tika nogriezta šokolāde).
bet visvairāk manī pārdomas izraisa tā aizliegšanas pasniegšana bērnam, jo man nekad nebija pat mazākās vēlēšanās ēst to no kā man kļūst, maigi sakot, nepatīkami.
un vēl, es ticu, ka mūsu prāts izdomā daudz lietas, kuras īstenībā nemaz nepastāv, piemēram, ka tev ir alerģija no kaut kā, lai arī patiesībā tev tās nav. bet tam ļoti ticēt, es domāju spēj tikai tas, kuram nav vai ir diez gan minimāla pieredze ar alerģijām, jo personīgi es vienmēr nopriecājos, kad saprotu, ka no konkrētās pārtikas lietas man nekad reakciju nav un drīkstu lietot to brīvi. tāpat ir pietiekoši daudz lietu no kurām atturēties.
19.-Feb-2015 11:37 pm
parasti cilvēki vēlas atjaunot attiecības ar citiem cilvēkiem, es šobrīd vēlos atjaunot attiecības ar sev mīļu mūziku.
šobrīd ar Radiohead, bet saraksts vēl ir pietiekoši garš.
4.-Feb-2015 02:34 pm
Ir kaut kāds uz jogu iešanas dresskods?
skatos uz visiem saviem ērtajiem tkrekliem un neko sakarīgāku par Mikijmausu vai Minjoniem neredzu.
This page was loaded Feb 13. 2016, 6:39 am GMT.