kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Recent Entries 
5.-Aug-2014 12:10 am
šī oficiāli ir mana skumjākā nedēļa darbā ( visu gandrīz 4 gadu ietvaros).
ceru, ka jums ikvienam ir kādreiz nācies sastrādāties ar cilvēku, ar kuru jūs saprotaties no pusvārda un darbojaties vienā domā. šādam manam cilvēkam šī ir pēdējā darba nedēļa.
vismaz liks man kustēt uz priekšu.
23.-Mar-2014 07:41 pm

beidzot noskatījos Blue Valentine. Lai arī darbā ar šādus cilvēkus un emocijas nākas redzēt nepieklājīgi bieži, tomēr biju ieplānojusi uz pusi mazāk skumjo domu..
20.-Feb-2014 10:24 pm
mēs nosodām, Sočus, bet priecājamies par hokeju.
visi nosoda Ukrainā notiekošo, bet neviens nepalīdz.

pēdējā laikā manī pasaules ir pārāk daudz
19.-Jan-2014 05:05 pm
Šubrovska klausīšanās, vienalga vai Hospitāļu ielas vai Mantas sastāvā, aizved pie sajūtām, ka esi jauns, nedaudz dumjš un pamatīgi naivs cilvēks, kuru sagaidīs ne tikai kaudze ballīšu un alus, bet arī vairākas apsišanās ar galvu pret sienu!
19.-Jan-2014 02:45 pm
caur skypu beidzot ieraudzīju savu jauno ģimenes loceklis.
lai ar sanāca redzēt pavisam neilgu brīdi, bet viņam, lai arī kucēna skatiens vēl, bet izskatās prātīgais skatiens. lai arī, protams, ir hiperaktivitātes pilns.
sadraudzēsimies!
17.-Jan-2014 11:41 pm
man ir 25 gadi un beidzot es tiku pie sunīša jeb kā es smejos pie brālīša. nav svarīgi, ka viņš dzīvo otrā Eiropas galā, ir ļoti maziņš un balts, un es nezinu, kad sanāks viņu apciemot, bet esmu sākusi uztraukties jau tagad cik netīrs viņa baltais kažoks būs, un cik bieži savas dzīves laikā viņam sanāks izlīt.
šobrīd man ir uzdots pienākums izdomāt vārdu, kas, protams, ir diez gan grūti, ņemot vērā, ka neesmu viņu pat redzējusi pagaidām :) bet tik un tā gribas izdomāt kaut ko vienlīdz mīļu un foršu! kā citi spēj izdomāt tik foršus vārdus saviem mājdzīvniekiem, es arī gribu prast
31.-Dec-2013 07:19 pm
neatceros citus gadus, kad man būtu bijusi Jaunā gada apņemšanās. Šogad vairākas.
strādāsim, redzēsim
24.-Dec-2013 04:51 pm
mēs laikam Ziemassvētkos atrodam to, kas mums visu gadu pietrūkst.
pat ja zvana nepazīstams telefons un tu sajauc zvanītājus :)

Priecīgus, tiešām no visas sirds priecīgus svētkus!
dodos pie ģimenes!
1.-Dec-2013 10:33 pm
kāda kursa biedrene savu saraksti ar ātrā kredīta firmu ir uzsākusi kursa epastā, kur mēģina noskaidrot, kāpēc viņas maksājums nav laicīgi ienācies. man tas pat nešķiet smieklīgi un arī ne stulbi, tik ja man būtu gadījies, ko tādu, kārtot kursa epastā, kurā ieskatās vismaz apmēram 20 cilvēki, jo rīt gaidām kontroldarbs, es šķiet būtu nosarkusi un sakaunējusies tik ļoti, ka rīt skolā savu kāju nespertu :)
30.-Nov-2013 08:05 pm
pabarošu, padzirdīšu un labus vārdus teikšu cilvēkam, kurš būs ar mieru attīrīt manu datoru no nevajadzīgā hlama
This page was loaded Okt 21. 2014, 6:44 am GMT.