kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Recent Entries 
9.-Apr-2017 04:15 pm - priecīgi!
ieej cibā un tā priecīgu ziņu pilna!! kaut biežāk tā :)
5.-Mar-2017 03:31 pm
kad tev ir pilna māja makaronu ( parasto un pilngraudu), bet tev sagribās tieši spagetī. un piemājas veikalā ir pieejami vai nu padārgi, salīdzinoši ar lielveikaliem, vai bailīgi lēti, salīdzinoši ar jebko.
sen šai veikalā ar nebiju pirkusi vīnu, ja agrāk tur varēja atrast vēl dažādus sausā vīna brīnumus, tad šobrīd vīna plaukts ir pārvērties par kārtējo kagora paradīzi.
31.-Jan-2017 12:09 pm
tik sen nebija būts cibā, ka tikko šķiet izlasīju visu. tā, protams, nav iespējams, bet tiku līdz kaut kādam padsmitajam janvārim un viss apstājās :)
nesaprotu, kāpēc negribas cibu ievazāt telefonu/darba datoru/mūžīgo sociālo tīklu pasaulē.
kāpēc negribas darba datorā, tas skaidrs, bet caur telefonu ar nekad negribas izmantot/lasīt
11.-Sep-2016 09:40 pm
apkārt vasara, vasara, bet gaisā tomēr ļoti jūtams rudens, iespējams piedomāju pati to klāt, jo, kauns atzīt, bet man patīk rudens. kad drīksti ietīties un ievīstīties šallēs. man gan ļoti arī patīk laiks, kad kleitas var nēsāt bez zeķubiksēm, bet tomēr rudens noskaņas kaut kā pievelk. iespējams tas arī tā studentu naivuma dēļ,kurš virmo gaisā septembra sākumā.
noteikti, ka pati vienmēr piedomāju par to naivumu, bet šķiet, ka vienmēr septembra sākumā pirmkursnieki staigā pa Rīgu ar sajūsmas pilnām sejām, ka viss vēl dzīvē tikai priekšā! iespējams viņi tādi ar nestaigā, iespējams, ka es tik pati to piedomāju, jo pati bija vienlīdz apgarota savā laikā :)
tomēr laikam līdz galam šogad to rudeni negaidu, jo parasti jau septembrī galva sāku dungot baložu - vasara ir nogurusi, un kas zin, kad sāks līt.
iespējams nedungoju, jo augustā jau tā bija daudz "un kas zin, kad sāks līt"

bet īstenībā ļoti gaidu atvaļinājumu. drīz, jau drīz..
24.-Jul-2016 08:39 pm
jau sākot ar martu bija gan bakalaura darbs jāraksta, gan pēc tam draugu kāzu organizācijā jāiesaistās, ka diži daudz laika pašas domām nepalika, tā nu tagad īsti neatceros par ko parasti domāju un ko daru. domāju sākšu atkal dzīvot ikdienā, bet nē, tēvs izdomājis, ka viņam nepieciešams izšķirt beidzot laulību ar mammu (kopdzīves viņiem gandrīz vispār nav bijis), laulības šķiršana kā šķiršana - vieni vienīgi papīra un birokrātijas darbi, bet visvairāk visā šajā mani sajūsmina tas, ka viņš manis uzrunāšanu iesāka ar to, ka es tagad jurists un visu tak zinu (neliels fakts, ka viņš ir Krievijā dzīvojošs Krievijas pilsonis).
īsāk sakot vēlējos no visa tā teikt - ja nezināt, kur varētu likt savu juridisko izglītību, tā vienmēr var noderēt jūsu vecāku laulības šķiršanas laikā
15.-Jul-2016 12:56 am
ew ew ew, jāiet sadarīt lietas!
6.-Jun-2016 08:51 pm
iesakiet, lūdzu, kaut ko iedvesmojošu.
nu ne gluži atziņu krājumus, bet kaut ko tādu, ka izlasi/noskaties/noklausies un tev gribas darīt visādas labas lietas gan pasaulei, gan sev :)
tas bakalaurs mani izrakstīja
16.-Maijs-2016 01:02 am
gribēju sūdzēties, ka pārāk daudz konvertējot no word uz pdf ir jāgaida 10 min, bet ieraudzīju, cik daudz iesat sarakstījušas un būs kā reiz :)

tad gan - izlasu, konvertēju, cenšos neatrast kļūdas, ielādēju un gulēt
11.-Maijs-2016 05:25 pm
viss.
uzkāros ar visām domām.
6.-Maijs-2016 05:16 pm - dzīve.zāles.bibliotēka
aizdevos uz katedru precizēt, vai viņi ņems pretī, ja baltvācu minoritāti nomainīšu uz vācbaltiešie bakalaura darba nosaukumā.
katedra sekretāre apgalvo, ka ņems pretī (iepriekš jau bijām to saskanojušas it kā, bet dubults neplīst), bet es tik ļoti esmu iebiedēta no viņu puses, ka pēkšņi kaut kas var nebūt ok, ka nespēju saņemties ticēt.

esmu atradusi ar no bibliotēkas, būs jāpierod uz pāris dienām atkal
This page was loaded Apr 27. 2017, 3:55 pm GMT.