kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Recent Entries 
22.-Jan-2015 10:45 pm
nezinu, tas no tā, ka palieku vecāka/gudrāka/stulbāka utt., bet pēdējā laikā aizvien biežāk jūtu, ka savas domas, kuras kā jau visiem var būt sabiedrības normālai neatbilstošas un līdz galam nesaprotamas. Vakar arī ar kursabiedriem atzīmējām pēdējo eksāmenu un kā jau vienmēr pie trešās cuba libre sarunas aizgāja globālās tēmās. Izteicu vienu savu domu, kuru jau tā biju izlaidusi cauri diplomātijas filtram, bet tik un tā saņēmu milzu neizpratni savā virzienā. Domāju sākt cilvēku izglītot ar lietām, kuras es zinu un, lai tad domā vai joprojām man nepiekrīt, vai vienkārši centies sarunu novirzīt citās sliedēs. Pēdējais man diez gan viegli arī izdevās.
Līdzīgi man arī bija dzīvojoties pa Latgales ciemiem, kur ar milzu sajūsmu klausījos stāstos par ierakumiem un cilvēkiem, kas tur bijuši, bet brīdī, kad man prasīja apstiprināt kādu sarkanarmijas varoņu faktu, noteicu, ka par šīm lietām nerunāju/nestrīdos, jo sapratu saknē, ka tas viss beigsies vai nu ar to, ka došos uz tuvējos bibliotēku (faktu atcerēšanās nav mana stiprā puse) vai sliktākajā gadījumā uz tuvējo šoseju stopēt automašīnas ceļam uz mājām.
tagad domāju, šī īpašība man ir, jo negribas bojāt attiecības ar cilvēkiem vai, jo slinkums ar viņiem strīdēties, lai man reiz teica, ka ar manu mīlēšanos strīdēties, juristos man ir īstā vieta.
9.-Jan-2015 03:06 pm
Клинт Иствуд: «За всю жизнь я не встретил ни одного гения, потому что гений, как мне кажется, — это тот, кто хорош в деле, которое ненавидит. Быть успешным и великим в том, что ему нравится, может каждый»
7.-Jan-2015 01:28 pm
par manu šodienu.

Bet katrs ir bijis sevi pazaudējis un sevi atkal meklējis.
Atkalmeklēšanana laikam ir īstā dzīve, citas dzīves īstenības man nav.
/I.Ziedonis/
21.-Nov-2014 03:28 pm
man kā jau visiem cilvēkiem, nepatīk diezgan daudz lietu, bet visvairāk es nevaru izturēt gaidīšanu.
vienalga vai jāgaida man, vai jāgaida uz mani.
bet vēl trakāk ir, kad tev pasaka termiņus, kuri ir iztecējuši, bet nekas nenotiek. arī tad vienīgais, ko vari darīt ir stulbi gaidīt.
14.-Nov-2014 05:29 pm
es zinu dažreiz pati tā rīkojos, bet mani tomēr fascinē tie cilvēki, kas var visu vakaru dzert Vecrīgā naudu neskaitot, bet, kad runa iet par biļešu pirkšanu, kur cenu atšķirība nepilns eiro, tad ir milzu diskusijas.
pati esmu novērojusi, ka ir lietas, kur 50 centu atšķirība šķiet milzu, bet ir lietas, kur galīgi neaizdomājies, cik daudz esi iztērējis.
un parasti to naudu žēl, tiešām prātīgām lietām
13.-Nov-2014 12:20 am
gatavojoties rītdienas Jumpravas koncertam un klausoties to, kas sen nav dzirdēts, gribēju ietvītot, ka man mīļākā Jumpravas dziesmas ir "pa vējam", bet šobrīd esmu jau apukusi starp "Baltā" un "Tālu aizgāja".

Protams, vājprātīgs prieks ( dīvains vārdu salikums :)) arī par Auroras atkārtotu dzirdēšanu.
25.-Okt-2014 02:07 pm
vakar, VFF salidojumā, konstatēju, ka brīdī, kad uz kanonisko jautājumu: Ko šobrīd dzīvē dari?, atbildēju, ka esmu bezdarbnieks, nevienam pat uzacs nesamirkšķinājās, bet pēc tam piebilstot, ka līdz šim 4 gadus nostrādāju tiesā, visiem kā vienam bija jautājums: Ko tu tur pazaudēji? :)

bet tā jau vakardienas pasākums bija jauks, kā pati VFF. tik varēja ierasties vairāk sen nesatiktie biedri
22.-Okt-2014 02:11 am - bezdarbnieka naktis
par to cik vecs ir smuku bildīšu blogs, tu vari pārliecināties pēc iPhone modeļa, kurš tajā tiek publicēts
22.-Okt-2014 12:48 am
lai arī šodien paziņoju, ka man kā bezdarbniekam ir pēc atvaļinājuma depresija, apziņa, ka no rītiem nav jāceļas agrā konkrētā stundā man ļauj priecāties par naktīm un mūziku.
5.-Aug-2014 12:10 am
šī oficiāli ir mana skumjākā nedēļa darbā ( visu gandrīz 4 gadu ietvaros).
ceru, ka jums ikvienam ir kādreiz nācies sastrādāties ar cilvēku, ar kuru jūs saprotaties no pusvārda un darbojaties vienā domā. šādam manam cilvēkam šī ir pēdējā darba nedēļa.
vismaz liks man kustēt uz priekšu.
This page was loaded Jan 25. 2015, 6:16 pm GMT.