kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Recent Entries 
6.-Jun-2016 08:51 pm
iesakiet, lūdzu, kaut ko iedvesmojošu.
nu ne gluži atziņu krājumus, bet kaut ko tādu, ka izlasi/noskaties/noklausies un tev gribas darīt visādas labas lietas gan pasaulei, gan sev :)
tas bakalaurs mani izrakstīja
16.-Maijs-2016 01:02 am
gribēju sūdzēties, ka pārāk daudz konvertējot no word uz pdf ir jāgaida 10 min, bet ieraudzīju, cik daudz iesat sarakstījušas un būs kā reiz :)

tad gan - izlasu, konvertēju, cenšos neatrast kļūdas, ielādēju un gulēt
11.-Maijs-2016 05:25 pm
viss.
uzkāros ar visām domām.
6.-Maijs-2016 05:16 pm - dzīve.zāles.bibliotēka
aizdevos uz katedru precizēt, vai viņi ņems pretī, ja baltvācu minoritāti nomainīšu uz vācbaltiešie bakalaura darba nosaukumā.
katedra sekretāre apgalvo, ka ņems pretī (iepriekš jau bijām to saskanojušas it kā, bet dubults neplīst), bet es tik ļoti esmu iebiedēta no viņu puses, ka pēkšņi kaut kas var nebūt ok, ka nespēju saņemties ticēt.

esmu atradusi ar no bibliotēkas, būs jāpierod uz pāris dienām atkal
4.-Maijs-2016 08:38 pm
reāli trūkst viegluma, visā ko daru. jo, kad ir vieglums, tad arī izdarītais ir viegls un jauks, nevis nopresēts un uztraukumu saraustīts. pat tas sasodītais bakalaurs.

pavasaris ir jauks laiks vieglumam un ziedošiem kokiem. vakar pusnaktī, izkāpjot no Rīgas mikriņa, pamatīgi apreibu no Ķekavas ziedoņa. forši dzīvot puslaukos
21.-Apr-2016 08:32 pm
tikko sadusmojos.
nebiju paredzējusi līst internetā, bet pēkšān ziņa par Prince nāvi, viss ir jāizlasa, protams, un tā.
un ta vegānu ēdienu facebook lapā pie kādas receptes izlasīju "alerģiski-cimperlīgi viesiem". es, protams, nereizi vien esmu uzskatīta par cilvēku ar galvas problēmām, kurš tikai izdomājis, ka no tās riekstu skaidiņas, vai daudz kā cita vēl viņam sāksies lielas problēmas, bet kaut kā ļoti dīvaini šķiet, ka vegāns, kurš pats rūpējas par to, ko ēd un galīgi neēd visu ko pēc kārtas, kādu sauc par cimperlīgu viņa veselības dēļ. un pat, ja tā tiešām ir izdomātā alerģija, kas šobrīd arī ir ļoti topā, lai nu kuram, bet vegānam šķiet būtu jābūt pirmajam, kurš saprastu cilvēku, kurš izdomājis no kaut kā atteikties.
labi, ka neko neierakstīju zem tā raksta.
paburkšķēju, nu varu atgriezties pie agrārās reformas
17.-Apr-2016 12:16 am
kā jau daudziem, kuriem noteikti sanāk strādāt pie dažādiem projektiem ir tādi par kuriem aizmirsti uzreiz, bet ir tādi, kuriem gribas pasekot un ieraudzīt, kas beigās būs izveidots.
šobrīd dikti gribas redzēt vienu tādu filmu, bet NAV TĀ LAIKA!!!1!!!11
15.-Apr-2016 11:00 am - dzīve. zāles. bibliotēka
ai

(skumīgs rokas vēziens uz leju)
12.-Apr-2016 12:05 am
Kas ir draugs un kas nav draugs?
Vai es pats sev esmu draugs

/Manta - Mazie un lepnie
3.-Apr-2016 08:36 pm
agrāk bibliotēkās parādījos tikai tik, lai atrastu un savāktu informāciju.
šajā nedēļā domāju, ka likšu kopā visu info un laimīgi mājās dzeršu kafiju.
nezinu, kas noticis ar manām koncentrācijas spējām, jo šobrīd vienīgais, ko mājās varu izdarīt ir blenzt sienu un domāt, kāds plaukts labāk tai piestāvētu.
kad, sestdien bibliotēkā paveicu gandrīz tikpat cik visas nedēļas laikā mājās, sapratu, ka no rītdienas pārvācos Letonikas lasītavu ar vienvietīgajiem galdiem.

---
šodien sanāca iziet pāris stundu pastaigā un saprast, cik ļoti svaigs gaiss tomēr palīdz mums gan domāt, gan nedomāt (šeit jāizvēlas pēc nepieciešamības:))
This page was loaded Jun 30. 2016, 11:43 am GMT.