kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Recent Entries 
24.-Jul-2016 08:39 pm
jau sākot ar martu bija gan bakalaura darbs jāraksta, gan pēc tam draugu kāzu organizācijā jāiesaistās, ka diži daudz laika pašas domām nepalika, tā nu tagad īsti neatceros par ko parasti domāju un ko daru. domāju sākšu atkal dzīvot ikdienā, bet nē, tēvs izdomājis, ka viņam nepieciešams izšķirt beidzot laulību ar mammu (kopdzīves viņiem gandrīz vispār nav bijis), laulības šķiršana kā šķiršana - vieni vienīgi papīra un birokrātijas darbi, bet visvairāk visā šajā mani sajūsmina tas, ka viņš manis uzrunāšanu iesāka ar to, ka es tagad jurists un visu tak zinu (neliels fakts, ka viņš ir Krievijā dzīvojošs Krievijas pilsonis).
īsāk sakot vēlējos no visa tā teikt - ja nezināt, kur varētu likt savu juridisko izglītību, tā vienmēr var noderēt jūsu vecāku laulības šķiršanas laikā
15.-Jul-2016 12:56 am
ew ew ew, jāiet sadarīt lietas!
6.-Jun-2016 08:51 pm
iesakiet, lūdzu, kaut ko iedvesmojošu.
nu ne gluži atziņu krājumus, bet kaut ko tādu, ka izlasi/noskaties/noklausies un tev gribas darīt visādas labas lietas gan pasaulei, gan sev :)
tas bakalaurs mani izrakstīja
16.-Maijs-2016 01:02 am
gribēju sūdzēties, ka pārāk daudz konvertējot no word uz pdf ir jāgaida 10 min, bet ieraudzīju, cik daudz iesat sarakstījušas un būs kā reiz :)

tad gan - izlasu, konvertēju, cenšos neatrast kļūdas, ielādēju un gulēt
11.-Maijs-2016 05:25 pm
viss.
uzkāros ar visām domām.
6.-Maijs-2016 05:16 pm - dzīve.zāles.bibliotēka
aizdevos uz katedru precizēt, vai viņi ņems pretī, ja baltvācu minoritāti nomainīšu uz vācbaltiešie bakalaura darba nosaukumā.
katedra sekretāre apgalvo, ka ņems pretī (iepriekš jau bijām to saskanojušas it kā, bet dubults neplīst), bet es tik ļoti esmu iebiedēta no viņu puses, ka pēkšņi kaut kas var nebūt ok, ka nespēju saņemties ticēt.

esmu atradusi ar no bibliotēkas, būs jāpierod uz pāris dienām atkal
4.-Maijs-2016 08:38 pm
reāli trūkst viegluma, visā ko daru. jo, kad ir vieglums, tad arī izdarītais ir viegls un jauks, nevis nopresēts un uztraukumu saraustīts. pat tas sasodītais bakalaurs.

pavasaris ir jauks laiks vieglumam un ziedošiem kokiem. vakar pusnaktī, izkāpjot no Rīgas mikriņa, pamatīgi apreibu no Ķekavas ziedoņa. forši dzīvot puslaukos
21.-Apr-2016 08:32 pm
tikko sadusmojos.
nebiju paredzējusi līst internetā, bet pēkšān ziņa par Prince nāvi, viss ir jāizlasa, protams, un tā.
un ta vegānu ēdienu facebook lapā pie kādas receptes izlasīju "alerģiski-cimperlīgi viesiem". es, protams, nereizi vien esmu uzskatīta par cilvēku ar galvas problēmām, kurš tikai izdomājis, ka no tās riekstu skaidiņas, vai daudz kā cita vēl viņam sāksies lielas problēmas, bet kaut kā ļoti dīvaini šķiet, ka vegāns, kurš pats rūpējas par to, ko ēd un galīgi neēd visu ko pēc kārtas, kādu sauc par cimperlīgu viņa veselības dēļ. un pat, ja tā tiešām ir izdomātā alerģija, kas šobrīd arī ir ļoti topā, lai nu kuram, bet vegānam šķiet būtu jābūt pirmajam, kurš saprastu cilvēku, kurš izdomājis no kaut kā atteikties.
labi, ka neko neierakstīju zem tā raksta.
paburkšķēju, nu varu atgriezties pie agrārās reformas
17.-Apr-2016 12:16 am
kā jau daudziem, kuriem noteikti sanāk strādāt pie dažādiem projektiem ir tādi par kuriem aizmirsti uzreiz, bet ir tādi, kuriem gribas pasekot un ieraudzīt, kas beigās būs izveidots.
šobrīd dikti gribas redzēt vienu tādu filmu, bet NAV TĀ LAIKA!!!1!!!11
15.-Apr-2016 11:00 am - dzīve. zāles. bibliotēka
ai

(skumīgs rokas vēziens uz leju)
This page was loaded Aug 26. 2016, 2:42 am GMT.