| jūtu, ka šodien būs diena- gribu dzert daudz kafiju:) un ne tapēc, ka beidzot ķeros klāt literatūrai par vienu no "jaukākajiem" cilvēces notikumiem- ļeņingradas blokāde, bet tāpēc, ka vienkārši gribas dzert daudz kafijas:) - music:livinstons- kur vien ej, tu satiec sevi
|
šito laikam nevajag stāstiit, citi padomās ka vēsturnieki stulba tauta, vismaz daļa, bet zinu ka daudzi un arī es mācoties eksāmeniem bieži vien sākam ar pamatskolas grāmatu, tad vidusskolas un tad var ņemt rokās normālus arhīvus un tu izproti to nozīmi.
bet ja gribas izprast pēdējo 2 gadsimtu Eiropas un ASV vēsturi, tad vislabākā grāmata ir H.Kisindžera grāmata "diplomātija", pēc izskata tā grāmata ir milzīga un smaga, bet tur ir viss, pie tam vēl ļoti jaukā un saprotamā valodā, tieši tāpēc mums to piemin ikviens pasniedzējs kā labu literatūru:) vai arī N.Davies grāmata"Europe History", diemžēl vēl nav latviski, bet drīz sola:)
bet ja par LV vēsturi, tad ņem ikvienu A.Strangas grāmatu- tas ir labākais pasniedzējs kādu vien var vēlēties, pie tam raksta saprotama stila grāmatas:)
jau protams arī daudz kas cits, tās pirmās visaptverošās lietas kas iešavās prātā:)