man jau patīk. bet es ļoooooti maz klausos mūziku, kas mētājas pa topiem un tamlīdzīgām vietām. jamie ir ļoti maigs, mīlīgs, džezīgs un pozitīvs. teksti viņam vispār lieliski. man vienas no visvismīļākajām dziesmām ir 7 days to change your life un arī These are the days. un vēl moš pamēģini groove armada, arī jauks, tikai nav tik mierīgs. un un un...hmm... filmas Chocolat soundrack :)
Jamie man jau ir tīri daudz atnācis, tuliit sākšu klausities:) ja pareizi atceros, tad veto ar viņu bij intervija. tur tiešām jauks šķita:) no groove armada ti sex and city sākums dziesma pazistama, bet pie tā ir dikti laba;)) lai ar lidz beigaam taa ar nav sanācis redzēt Chocolate ticu, ka soundtracl labs, to ar buus jānokačā:) paldies par ietekumiem, savādāk dusmas uz saviem 25gb muuzikas itin bieži peedeejaa laikaa uznāk;)
forši :))) prieks, ka patīk īpaši rūpīgi ieklausies 7 days to change your life tekstā - ...sometimes your life is a bitch... tik maigi un burvīgi paņemt šito pateikt :D
izskatās, ka man šodien šis albuums nenaaks:/ lab- atliskim uz riitu, tad cerams ar vairaaki kam ir šis buus ieslēguši dc:) lab- mans dosies palasit un paklausiities savu jauno draugu Jamiju:) ar labu nakti, kad sataisies;)
Tev arī saldus :) jamie ir arī lieliska guļammūzika, ja nu sagribas pa nakti atstāt kko ieslēgtu. tā man šis puisietis iedzīvojās absolūtā līdera lomā last.fm :D
ar gotan ir tā vispār, ka man viņš sākumā arī ne visai, bet iepatikās ar laiku dikti, dikti - tagad bieži skan kā fona mūzika mācībām un tamlīdzīgi :) atkarīgs no tā, kam tev to mūziku gribās :)
ar mani ir gaužām līdzīgi. uz cietā tik daudz mūzikas,emm,tūlīt pateikšu,cik apmēram - kādi 26 gb (tev vairāk/mazāk?),un lielāko daļu vispār neklausos. be t žēl dzēst ārā. jāteic,ka par nožēlu,pat kings of convenience man mazliet jau apnikuši,jo vienu laiku klausījos bez apstājas. tagad,kad gribās kaut ko klausīties,tieši viņus izvēlos nelikt.
man šķiet kādi 25gb tātad liidzig kā tev;) man tas pats- dzēst pavisam negribas, bet gribas ko jaunu. ar kings of convenience un vēl pāriiti man tas pats- mūzika tik nežēliigi patiik, bet jau tik daudz dzirdēts, ka labāk atstaat un pēc kāda mēneša paklausiities;) es iisteniiba tev jau sen gribēju uzprasit, bet tagad šķita, ka tev bij žetonvakars un atceros, cik man bij maz laika tai briidi, tāpēc tagad varu uzparasīt- tu kaut kad kaut ko rakstiiji par mūsdienu klasiskās muuuzikas kompanistiem/darbiem. ko varētu man labu ieteikt?! jo tu gan jau skolā ar viņiem biežāk saskaries kā es savā;)
protams,ka vairāk sanāk saskarties nekā tev,taču nevaru noliegt,ka ļoti daudz ko esmu palaidusi garām savas klātneesamības dēļ,par ko ir šausmīgi žēl,bet izlietu ūdeni vairs nesasmelsi,kā tajā teicienā (neesmu tā labākā skolniece...) turklāt,daudzus ierakstus,ko stundā esam klausījušies,un kas man,piemēram,tīri labi patikuši,nemaz tā nevar dabūt. saku to tāpēc,lai pateiktu,ka es labprāt tev palīdzētu,kaut ko ieteiktu,ja vien es būtu vairāk zinoša,nekā varētu likties esam. bet es tomēr negribu neieteikt galīgi neko,tāpēc atļauj man mazliet padomāt,ko tādu tev varētu ieteikt,un būtu labi,ja tu dotu kaut mazu norādi,piemēram,ka gribi dzirdēt kora mūziku vai tikai orķestri,vai kamermūziku,latviešu vai ārzemju. lai zinu,kurā virzienā pārskatīt savus mazos krājumus,kas man uz kompīša.
njaa- ticu, ka tā uzreiz ko ieteikt grūti. nu var gan kaut ko skumju, gan pozitīvu un vairāk lēnu nekā ātru. ārzemju vai latviešu nav īpašs svariigi. vienkārši šobrīd, kad visa mūzika sākusi apnikt, pašai palika interesanti kaut ko no mūsdienu klasiskās mūzikas paklausiities:) īstenībā der jebkura noskaņa izņemot tādu dikti ātro un jautro:)
un gotan project?