July 18th, 2024


neraate
04:51 pm
vispirms briesmīgi nobijos, tad palika pretīgi, pēc tam - interesanti. noskaidroju, ka tas, kas brauca man blakus sabiedriskajā varēja būt govju dundurs jo tas Latvijā ir vislielākais, lai gan tas literatūrā ir līdz 3,5 cm, bet tas pasažieris bija vismaz 4 cm rumpītī!
varbūt jāmācās no meitiņas un jāsāk staipīt līdzi tukša sērkociņu kastīte :D

(Leave a comment)

neraate
06:07 am
meža baloži arī aizlido? tēvs pie mājam redzēja baru ap 28, es tikko uz Rīgas un Kurzemes robežas 20 ir

(1 comment | Leave a comment)

July 17th, 2024


neraate
09:10 am
nedēļa!!! vēl nedēļa un manas dzīves lielākā katorga būs beigusies! b/d manā dzīvē daaaaudzus gadus bija vienkārši klaušas

jā, skola 12 gadi un citi 'sēž' mazāk, bet tas ir citādāk
Tags:

(5 comments | Leave a comment)

neraate
07:38 am
klau, ciba, kur Rīga var dabūt aktinīdijas pagaršot?

(6 comments | Leave a comment)

July 16th, 2024


neraate
02:12 pm
es nevaru izstāstīt cik ļoti es nevaru un iznevarēšana neko nepalīdzēs un nekas nepāries un nekas nekad nekļūs labāk, tikai sliktāk.
māte atbrauca no tām savām ārzemēm, ar mobinga panācu, ka nopērk sunim zāles. nopirka pimobendānu, kas jau bija un par šo bija apvainojusies, ko es saku, ka nav zāļu, zāles ir! lol, es saku vajadzēja sunim tās otras sirds zāles, ko kardiologs pielika papildus.
rīt viņa Rīgā, es šodien būšu klīnikā, varu nopirkt un atdot. misija 'paši atrod pēdējās vizītes izrakstu, protams, neveiksmīga, jo nevar atrast' un vispār tas ir viņa suns un viņa atkratās. es gandrīz stostīties sāku.
no vienas puses, protams, ne mana cūka ne mana druva, no otras mēs tomēr esam atbildīgi par tiem, ko esam pieradinājuši, suns pēc datu bāzes manējais un nu @#€& ja vajag divus medikamentus, tad vajag, jo ar pimobendānu vien pusgara laikā tomēr slimība progresējusi, bet nu zb kāda jebļa.
kā tur bija 'tu vari aizvest zirgu līdz ūdenim bet nevari piespiest viņu dzert'
karoče atkal migrēna

(2 comments | Leave a comment)

pajautaa
[dienasgramata]
02:08 pm
kāds atceras, kam bija veltīta Cibas kopiena (c)arii_zakjiits?

(4 comments | Leave a comment)

July 15th, 2024


missalise
09:36 pm
Mjā, galīgi nav forši, ka visas trīs vienas nodaļas darbinieces uzrakstīja atlūgumus un aizgāja. Mums uzgrūda viņu darbus.

(1 comment | Leave a comment)

missalise
10:51 am
Ekselis strādā šaušalīgi lēni - tā, ka pusstundu saglabā datus un es pa to laiku neko nevaru darīt. :( Būs laikam atkal jāpārceļ dati uz jaunu ekseļa failu. Pagājušajā reizē tas nostrādāja. Bet nu tagad es to nevaru izdarīt, jo man tie trakie lielie darbi jāpabeidz. :(

(Leave a comment)

July 13th, 2024


neraate
10:47 pm
nevaru izstāstīt cik ļoti sirdi lauž tas, ka mani vecāki ir veci cilvēki ar visu no tā izrietošo un cik drausmīgā veidā
nervi čupā

(1 comment | Leave a comment)

pajautaa
[pelnufeja]
01:38 pm
Sveiciens!

Zinu, ka tiešsaistē ir vietas, kurās atrodamas brīvpieejas bildes, proti, bildes, kuras netiek aizsargātas ar autortiesībām un kuras drīkst izmantot savām vajadzībām. Man ir jautājums, vai kaut kas līdzīgs eksistē arī mūzikas gadījumā. Ir tā, ka vienam mākslas projektam vajadzētu ilustrēt safilmētu materiālu ar vilciena un ūdens skaņām (youtube tādi materiāli ir kaudzēm), bet, iedomājos, vai ir tādi ieraksti, kurus es legāli drīkstētu izmantot un publiski rādīt gan Latvijā, gan jebkur citur. Pati nevaru ierakstīt, jo vairs nav daudz laika, un nav iespējas ierakstīt pietiekami labā kvalitātē.
Ja zināt vietnes, kur apkopota brīvpieejas mūzika (dziesmas), arī par to priecāšos.

(2 comments | Leave a comment)

pajautaa
[virginia_rabbit]
12:53 pm
kāds nevar izīrēt dzīvokli uz dažām dienām kaut kur centrā/brasā Briseles sievietei ar 2 meitām bērnudārzniecēm? jebkurā laikā starp 22/07 un 19/08
(viņām ir māja Saldū, bet grib paciemoties Rīgā)
(par samaksu)

(3 comments | Leave a comment)

July 12th, 2024


neraate
09:43 pm
vai lina kleita, kas drusku kož reiz pārstās to darīt vai vienkārši jāsamierinās?

(7 comments | Leave a comment)

missalise
06:38 pm
Sēžu vēl darbā. Arī pēc tam, kad priekšniece atnāca no atvaļinājuma, darbu ir lērums. Jo pie savējiem es īsti tā arī netiku, tos tad darīju pa galvu, pa kaklu. Un tad sameta šīs te anketas - pēdējā brīža piedāvājumus. Bet varbūt tomēr jāiet mājās, jau gandrīz vienpadsmit stundas te esmu.

(2 comments | Leave a comment)

July 11th, 2024


neraate
06:03 pm
nepietiek ar to, ka jāuzmanās no sarkanām desām, jogurtiem ar garšiņām (arī melleņu.lol) jo krāso ar bietēm, vēl izrādās daudzi lētie marcipāni taisīti no zemesriekstiem
grr

(Leave a comment)

neraate
03:03 pm
iekšā +27 ārā +29 o_O

(3 comments | Leave a comment)

July 9th, 2024


pajautaa
[grizzly_bear]
06:38 pm - Kur pirkt velo?
Kur Rīgā lai nopērk lietotu pilsētas velosipēdu? Kas tagad ir labākie veikali?

(3 comments | Leave a comment)

July 8th, 2024


neraate
07:23 pm
Aaaa svētdien 4:30 jūras malā bezmaksas ērģeļu koncerts (Apkalna), sestdien Bauskā viens un svētdien trīs bezmaksas senās mūzikas koncerti. ir arī maksas riktīgi krutie - AI rekonstruēta baroka opera un 23:00 pilsdrupās koncerts, bet nu būsim reāli
kā lai izvēlas?! un kā lai izdara, ja ir vēl citi štrunti jādara

(Leave a comment)

neraate
06:37 pm
lasu grāmatu par tenoru un tagad man gribas klausīties operas un aiziet uz operu kinoteātrī

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/146059-tenors_jonass_kaufmans.html

(Leave a comment)

July 7th, 2024


neraate
05:28 pm
izlasīju to "Mātes pienu". grāmata, protams, ļoti kruta, bet arī pavirša. tieši tik daudz reižu atkārtots, kā spermatozoīds nesatikās ar olnīcu, ka tu saproti ka tā arī domāts. par laikiem arī sekoju līdzi un man nesakrita, bet nu labi, ne pirmais fušieris daiļliteratūrā. un uz skolu meitene, kas dzimusi 69. gāja ar pildspalvām penālī
interesanti būtu vēlreiz noskatīties filmu

(11 comments | Leave a comment)

neraate
12:11 pm
pēdējo dažu nedēļu laikā esmu tikusi pie daudziem istabas augiem. tikko ar spirtu nomazgāju četrus (!) istabas augus ko vīrs atrada kāpņutelpā pie pastkastēm. bambusu, naudas koku, orhideju ar pumpurainu bebīti uz kāta un dracēnu. ieliku karantīnā uz mazā balkona ("cietumā") kā saka bērni, pēc atvaļinājuma brauciena varēs meklēt īsto vietu, pārstādīt, apgriezt u.tml. iestādīju arī piecus apsakņotus vaska puķes spraudeņus, ko nogriezu fermā un tagad esmu beigta un pagalam, jo puķu darbu būtu oioioi, bet tur sākas tetris ar pareiza izmēra podu un palikņu un vietas piemeklēšanu un man nav resursu par to šobrīd padomāt.
diemžēl smukā gaiši zaļā un rozā puķīte no kojām galīgi beigta, bet nu nekas, māja arī nav no gumijas :D

(4 comments | Leave a comment)

Friends

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba