| Nu tā, šonedēļ referendums. Domājat piedalīties/nepiedalīties? Ja piedalīties, tad kā balsot? Par atlaišanu vai pret?
Man pašam no vienas puses it kā tīri emocionāli gribētos nobalsot par, taču no otras puses atkal runā veselais saprāts un loģika, kas jautā vai kopējais galarezultāta efekts būs rakstāms ar pozitīvu zīmi?
Respektīvi, man grūti ir atrast pamatojumu kāds tieši no tā būs valstiskais labums, ja neskaita, ka tā var pateikt politiķiem „Jūs esat pideri.” Nu pateiksim, būs vēlēšanas un kas par to ja neskaita 2011. gadā palielinātu budžeta izdevumu pozīciju par X milijoniem latu, lai to organizētu. Vai tik tas nebūs beigās dārgākais „piderisma” gadījums Latvijā?
Kāda ir Jūsu argumentācija par labu vienam vai otram viedoklim, jo pats esmu kā balta lapa bez ar rūpīgi izanalizētu un argumentācijās pārdomātu viedokli. |
Bija pat nedaudz smieklīgi redzēt kā pēc referenduma ierosināšanas ZZS darbības pagriezās vnk par 180 grādiem, jo viņi lieliski apzinājās ko dara un, ka tas nepatīk arī viņu vēlētājiem, bet dzīvoja pēc principa "termiņš ir 4 gadi - pēdējā gadā taisīsim PR"
Nu un tagad viņi taisa vnk bezatbildīgu PR. Vienīgie, kas vispār jautā no kurienes lai rauj naudu pensiju indeksācijai ir Vienotība. ZZS, kam teorētiski būtu kā koalīcijas partijai jāizdomā jautājums līdz galam, ne tikai jābļauj "naudu studijā!", cenšas iztēlot Vienotību par ļaunajiem, jo tie, lūk, negrib nabaga penšiem no sazin kādas dirsas naudu izraut.
Kr4 ZZS ir tas, kas stāv starp Latviju un Saeimu, kurā vairākums ir, ja ne godīgi un profesionāli, tad vismaz puslīdz par sevi atbildēt spējīgi cilvēki. Latvijai pie tāda parlamenta tikt tik grūti nākas tādēļ, ka 20+ vietas ir defaultā rezervētas SC, kā rezultātā par kaut ko sakarīgu jānobalso nevis 51%, bet gan tuvu pie 70% latviešu.