01 Februāris 2023 @ 23:37
 
Es jums pastāstīšu, kā Samurajiņš palīdz cilvēkam neuzbaroties. Kad cilvēks ēd, Samurajiņš iznāk no sava anklāva, apsēžas ēdājam pēc iespējas pretī, glīti sakārto astīti un veido acu kontaktu. Actiņas ir lielas, skumjas un ļoti, ļoti izsalkušas.
Ja jums nav kauna un sirds, pēc neilga laika tiek padots skaņas signāls, prasīgs smilksts, es to saucu par augsto Do. Tā ir ļoti augsta skaņa, kura liecina par neatlaidību, sunīša grūto dzīvi, un liek justies ārkārtīgi neērti.
Ja jums joprojām nav kauna un sirds, jums uz ceļgala tiek uzlikta maza, nagaina ķepiņa. Ķepiņa maigi paskrāpē jūsu celi, acu kontakts neatslābst, augstais Do skan jo skaņi…
Vai tiešām jūs to gribat apēst viens pats? Tā kā vienītī? Bez sunīša?!
No gaļas ēšanas es atteicos jau pirms kāda laika, bet Samurajiņš iekāro arī manus rīsus, omletes, makaronus ar dārzenīšiem. Siers ir domāts sunītim. Kā gan Tu iedomājies ēst biezpienu bez sunīša? Samurajs ēd gurķus, viņam garšo burkāni. Auzu putrai ir kucēnības garša, un cik labi smaržo mannā putra!
Ēst nevar tikai tomātus, lapu salātus un kaut kādas ogas.
Plānoju pārcelt ēdienreizes uz vannas istabu. Tur var iekrampēties un netraucēti paēst.
 
 
Garastāvoklis:: Sunīgs
 
 
31 Janvāris 2023 @ 22:44
 
Kurš vakarā grib pastrādāt kantorī, iepazīstas ar cleaning ladies. Apkopēja kaut kā neskan labi, bet mums jau nav cita vārda. Vakar bija laipna kundze, kura nemaz nerunāja latviski. Viņa ļoti enerģiski, bet ne pārāk efektīvi darbināja lupatu, ar šo ne pārāk tīro slaukāmrīku noslaucīja arī mana galda aizsniedzamās vietas un - man par lielu izbrīnu - arī manu telefonu.
Kopumā mani novērojumi uzkopšanas frontē liecina, ka pareizi dara tas kantora planktons, kurš savu galdu noslauka pats.
Iepriekšējā kantorī es novēroju pavisam traku lietu, nu nemaz nezinu, vai vajadzētu jums to stāstīt, bet, ja jau sāku - vārdu sakot, ex kantora cleaning lady ar vienu un to pašu lupatu tīrīja gan galdu, gan podu!
 
 
31 Janvāris 2023 @ 12:39
komentu lapa  
Heijā! Kāds bija links uz cibas komentu lapu? Nu tāda lapa, kur rādās komenti man (ja esmu ielogojies) un linki uz maniem komentiem citu žurnālos. Kaut kur atkal pazaudēju linku, jopcikrazīt.
 
 
31 Janvāris 2023 @ 11:59
 
Vai native labāk būtu tulkot kā pirmiedzīvotāji vai pamatiedzīvotāji, vai vēl kā citādi?
 
 
30 Janvāris 2023 @ 19:29
Kādu mūziku klausaties pirtī?  
Draugs no ārzemēm dikti grib iemēģināt pirti. Gaidāma arī traditional spanking with birch. Lai kopējo pieredzi pastiprinātu, domāju par fona mūziciņu. Pats vien iedomājos par Prāta Vētras Veroniku. Varat ieteikt kādu vietējo mūziku? Paldies jau iepriekš!
 
 
30 Janvāris 2023 @ 18:54
 
vai zināt kādu, pie kura var vienmēr žigli un ne pārāk dārgi tikt:
1) ievilkt skriemeļus vietā,
2) KINEZIOLOĢISKI noteipoties.

Es vienu zinu, bet pie viņas pieraksts 2 nedēļas uz priekšu, un nupat jau sāk palikt grūti.
Masierus, kas nespēj iekrikšķināt muguru taisnu, fizioterapeitus, kas prot līmēt tikai puķītes, un dakterus, kas par 5 min darba ņem 60 eiro bez apdrošināšanas seguma, nepiedāvāt.
 
 
30 Janvāris 2023 @ 16:45
 
Īrēšanai parādījies mēbelēts vienistabas ( de iure vienistabas de facto 2 istabas) dzīvoklītis Purvciemā.
170 €/mēn + komunālie + 18 €/mēn ja negrib tur deklarēties
 
 
27 Janvāris 2023 @ 14:13
 
iztulko pa latviski: kāda būtu literārā forma "rauj jumtu"? (formā - tas un tas var jums noraut jumtu)
- sēt apjukumu? varbūt ir kāda cita ideja?
 
 
27 Janvāris 2023 @ 11:11
 
DELFI. Policija konstatē cilvēktirdzniecību zivju pārstrādes uzņēmumā
 
 
26 Janvāris 2023 @ 23:16
 
Visu mūžu lasīju, ka “pastinaks šitā un pastinaks tā”. Nu man likās, ka pastinaks ir kaut kāds kaucmindiešu zelta standarts. Un, kad nu es nopērku pastinaku un piegriežu tā dūšīgi pie buljona, viņš vārot sāk smirdēt tā ka pēc kuiļa.
 
 
26 Janvāris 2023 @ 00:23
 
Sveiki, labvakar!  

Ir sanācis tā, ka man ļoti vajag jūsu palīdzību jautājumā par gabaldarba samaksu.  

Jūsuprāt, cik ir adekvāta samaksa būtu par vienas preces aprakstīšanu, apraksta tulkošanu 2 valodās (lai kopā ir 3) un šī satura pievienošanu mūzikas instrumentu veikala mājaslapā?

Šajā adresē var redzēt piemēru, kā izskatās viduvēji paveikts darbs. 

Satura pievienotāja darba pienākumi ir:

1) netā jāatrod preces foto (dažreiz vairāk par vienu);

2) jāatrod vai jāizdomā (50/50) preces apraksts un jāpārtulko 3 valodās: LV, ENG, RUS;

3) regulāri jāveic info uzkope, rediģējot aktuālitāti zaudējušos faktus (visbiežāk - jaunas cena) par precēm vai izņemot pašas preces, kā arī labojot kļūdainus aprakstus. 

4) gan jau vēl kaut kas, ko esmu piemirsis;


Ceru, ka kādam būs ideja, kā to aprēķināt vai vismaz, kādu samaksas apjomu pieteikt bosam. Vārdu sakot, cilvēks ir stadijā, kur viņam piedāvā, taču tagad saruna nonkākusi līdz samaksai par 1nu pievienotu lapu. Nevienam nav pat aptuvena nojausma... Atkārtošanai- mans galvenais jautājums augstāk. Paldies! 
 
 
23 Janvāris 2023 @ 23:23
 
Vai kādam ir laba pieredze ar EMDR terapeitu Rīgā, ar kuru nebūtu žēl padalīties?
 
 
23 Janvāris 2023 @ 10:04
 
Iesakiet (ideālā gadījumā ar linku uz maps parādiet), lūdzu, pierīgā kādas vietas, kur var pastaigāties skaistā mežā. Vēlams, nepilnas stundas attālumā no centra vai Pārdaugavas.
 
 
 
21 Janvāris 2023 @ 17:08
 
Lidlā ir tādi skābēti gurķi, nu gandrīz kā māmuļas laikos. Kad vasaras mājas pagrabā bija tās burkas ar upeņu un mārrutku lapām virsū. Rosolā es lieku skābētus gurķus. Nē, nu es jau nenosodu tos, kuri liek marinētus. Bet, ja jūs neatšķirat skābētus gurķus no sālītiem, es jums nekādi nevaru palīdzēt!