pretty hate machine's Journal [entries|friends|calendar]
pretty hate machine

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[26 Oct 2014|10:56am]
Es reizēm domāju - kas man dzīvē pietrūkst? Ir tāda sajūta, ka tā nav pilnīga un piepildīta. Varbūt cilvēki, publika, tauta? Tad es izeju tautās, kas beidzas ar to, ka es saprotu, ka 'tauta' man pavisam noteikti nepietrūkst.
Tas, nu jau, ir kļuvis par ikmēneša ciklu. Tagad es cenšos saprast, vai tas ir paradoks, problēma, vai kas cits.

edit. Man pietrūkst cilvēki, kuriem nav vienalga.
post comment

Labrīt [11 Jan 2014|06:58am]
10 gadi, 6 mēneši un 25 dienas - tieši tik daudz laiks ir pagājis kopš mana pirmā ieraksta cibā. 
post comment

[26 Aug 2011|08:41pm]
Kas ir ar mani? Pēdējos mēnešus visi raksti, kas ir tapuši ir kaut kādi atgremoti notikumi vai nostaļģija. Tāda sajūta, ka manā dzīvē vairs nav nekā interesanta. CRAP!
Tostarp sāku skatīties True Blood. Nevar saprast... Itkā interesanti un intriga un sižets ir un story line arī ir, bet kaut kā tas viss šķiet tik redzēts.
Pēdējā laikā mani nekas nesajūsmina. Šodien vispār visu dienu nogulēju gultā klausoties mūziku un dzerot alu. Nē, nekas labs no šeiten tā te man nesanāks. Goodnight.
post comment

[09 Aug 2011|06:36am]
Un tieši tagad būtu ko rakstīt. Un rakstīt un rakstīt, un rakstīt, bet es negribu. Nevis tāpēc, ka slinkums vai nav spēka, bet tāpēc, ka es par to negribu rakstīt. Vakar sapratu, ka būs ļoti grūti sarautās saites atjaunot un sapratu, ka nekad vairs nebūs kā iepriekš... Tas bij lieki, to varēju arī nerakstīt. Tāpat jau skaidrs.
Šodien es pamodīšos un gaidīšu zvanu.

Jaunajā darbā smaržo pēc svaigi ceptas maizes, verī nais!
post comment

[08 Aug 2011|08:11am]
Hipster koki
post comment

[08 Aug 2011|03:31am]
Ahem, izlasīju visu savu žurnālu ar visiem komentāriem un shit. Varbūt nevajadzēja nomest zemē pēdējās pāris stundas. Tagad tas vairs nav svarīgi. Sapratu to, ka gribu atkal rakstīt. Gribu dalīties ar svešiem cilvēkiem. 
Vienīgi tagad visādas sen aizmirstas ainas un cilvēki vandās pa galvu. Laikam tomēr bij noderīgi izlasīt to visu, jo tā tomēr ir mana dzīve un es daudz ko no tā visa biju aizmirsis. Tagad skatoties atpakaļ daži periodi gan šķiet nedaudz dīvaini. It īpaši pirmie cibas gadi - viss ir sūc un viss ir DAMN un daudzpunktes... Tad sākās meitenes. Tiešām viena pēc otras, reizēm divas, bet nekad nebij labi. Ak, neapmierināmais es. 
Un tad pienāca 2007.gada marts un priekš manis iestājās jauna ēra un viss, kas bijis pazuda(cibu ieskaitot). Varbūt man vajadzēja šos gadus, lai pazustu no sociālās vides, lai parādītos atkal nedaudz citā veidolā. No otras puses es tagad saprotu, ka ja arī es rakstu nedaudz savādāk, tad būtībā tas viss ir tie paši vēži citā kulītē, bet es rakstu un rakstīšu. Laba sajūta.
1 comment|post comment

roflcopter [07 Aug 2011|03:33am]
post comment

[07 Aug 2011|03:03am]
Es jau domāju, ka esmu galīgi apdalīts, bet izrādās man tomēr garumzīmes ir! Centīšos būt gramatiski pareizs(hahaha, ja vel tas būtu iespējams).
post comment

[07 Aug 2011|01:20am]
I fucking hate dreams! Man jaasaak laikam baidiities no savas zemapzinjas or something. Tik diivainus sapnjus es nekad dziivee neesmu redzeejis kaa peedeejo nedeelju laikaa. Visaadas eermiigas mukshanas, moraali un veselo sapraatu shkobosha pornograafija un neatstaajosha trauksmes sajuuta - gluzhi kaa holivudas kases graaveejs tik ar nedaudz crazy piesitienu.
post comment

[07 Aug 2011|01:17am]
Vakar aizdomajos - kapeec cilveeki, ar kuriem es kopaa pavadu vairaak laikaa nekaa ar "katru tresho pazinju" saak man staastiit visvisaadas lietas par sevi. Es te seezhu vienkaarshi kluseeju, izbaudu vakaru un te peekshnji - bladaac - dziivesstaasts. Vai tas taa normaali vai arii es iedomiigi iedomaajos, ka tik ar mani taa notiek ?
post comment

[12 Jun 2011|02:26pm]
Fucking hell, tie jautajumi te ir tik debili. Kada velna pec manam darbadevejam ir jazin mans most embarrassing moment? WTF????
post comment

[30 May 2011|02:47pm]
Es jau jutu ka būs crazy gads. Tagad spīd iespēja pārvākties uz Londonu. 50% esmu jau izlēmis, otri 50% pagaidām neatbild.
post comment

[29 May 2011|07:32pm]
Nu jau fvairs nav jautjums vai bus kaut kada cwelosana tagad atlicis tik jautajums vai vispar bus nauda lai kaut kur aizbrauktu, jo taa kaa te lietas pedeja laika grozas visam paari saak karaaties liela jautajumzime.
Stulbakais ir tas ka principaa vienigais ko es varu darit ir gaidit pasi, jo bez taas es neko isti nevaru iesakt. Pat jaunu darbu isti nevaru meklet, jo viniem vajag ID kopiju un par cik man nav cita ID bez pases. FUCK!
post comment

[23 May 2011|04:35pm]
Ir dilemma. Ceļojums uz dzimteni vai dators.
Nav pat vel īsti zināms vai šī dilemma ir reāla un eksistējoša, jo mans finansiālais stāvoklis pagaidām ir atkarīgs no tā cik daudz man dod darbu un to nekad nevar iepriekš zināt līdz pašam pēdējam mirklim, kad tev pazvana, paziņo un tad ir jāskrien caur pilsētas centru lai tik nenokavētu.
Visi tik sola un dod cerības par to, ka tuvāko nedēļu laikā kļūs aizņemtākas darba nedēļas, bet fakts ir tāds, ka vienīgā pilnā nedēļa, ko esmu nostrādājis esošajā darba vietā ir pagājušā. Divu mēnešu laikā viena pilna nedēļa nav nopietni pat ar visiem tukšajiem solijumiem un nu jau šķietamām pasakām par mistiskiem kontraktiem ar milzu klientiem un dinozauriskiem darba apjomiem. Es viņiem vienkārši vairs neticu.
Ko darīt tālāk ? Ticēt, cerēt un lolot cerības uz to, ka tomēr kaut kas notiks vai ļauties racionālai domāšanai un savelkot jostu meklēt citu darbu ?
Tam visam pa virsu karājas braukšana uz mājām, datora/interneta trūkums un dzīvošana uz bankrota robežas.
Varētu meklēt citu darbu, bet nav garnatijas, ka kaut kas mainīsies līdz ar daba maiņu un vienkārši cerēt uz to labāku nav veselīgi. Ne tagad, ne šeit, kad viss ir atkarīgs tikai no manis un nav neviena, kam lūgt palīdzību.
Protams skatoties atpakaļ, es saprotu daudz savas kļūdas, izšķērdību, nepareizus pirkumus, lēmumus un tamlīdzīgas lietas, bet uz kopplāna fona ir tikai dažas lietas, kuras esmu izdarijis nepareizi un tā dēļ pašam tagad nākas ciest.
Es laikam atkārtošos, bet tomēr - ko darīt tālāk?
2 comments|post comment

[11 May 2011|03:24am]
BEST VIDEO EVAR!!!!
post comment

The Big Bang Theory [01 May 2011|04:49am]
Pārsvarā ir tā, ka gribas Šeldonam vienkārši rīkli pārgriezt, redzot to cik egoistisks var būt viens ģeniāls cilvēks... un tad viņš ņem un pasmaida un visas pasaules problēmas pazūd. Visiem cilvēkiem vaidzētu tādu smaidu.
P.S.Piecos no rīta viss šķiet nedaudz dīvaini.
post comment

[24 Apr 2011|07:24pm]
Nu ko, pirmo reizi izgāju ielās. Pastaigājām pa angļu klubiem, pabiem un fāstfūdiem. Notērēju vairāk nekā varēju atļauties, bet tas laikam piederas pie lietas, ņemot vel vērā to cik labā kondīcijā es biju izejot no mājas. Vispār nav slikti - ir vērts iet, bet dārgi, tiešām dārgi. Nu ja nu vienīgi reizi vai divas mēnesī nevairāk. Pārējās divas reizes īre jāmaksā, hehe.
Piedodiet, neko jēdzīgāku nēesmu spējīgs uzrakstīt, šodiena ir grūta un katra kustība ir jāveic ar piespieššanos. Kā jau uz kārtīgām pohām.
post comment

[18 Apr 2011|05:36am]
Kas tajā filmā ir tāds ? Man parasti nerodas jautājums par to kapēc man patīk kaut kas, bet šoreiz es cenšos saprast kapēc man šī filma tā piesaista un man neizdodas.
post comment

[03 Apr 2011|04:29pm]
Kā lai tagad saprot vai vēlme pēc datora ir tik liela dēļ atkarības vai nepieciešamības ?
1 comment|post comment

[19 Mar 2011|08:08pm]
Es atnacu, es ieraudziju, es iemīlēju! Dēļ šādas mūzikas var dzīvot un mirt
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]