egoiste

Friends

4/29/17 11:36 am - [info]zimbardo posting in [info]pajautaa

Kā latviski sauc brushed cotton?
Tags:

4/28/17 04:59 pm - [info]amievil posting in [info]pajautaa - Nike Air Max

Kur pašlaik visforšāk var nopirkt Nike Air Max? Sportland laikam atlaižu nav..

4/28/17 12:27 pm - [info]santech posting in [info]pajautaa

Kas tas ir par triku, ka mazgājoties ūdens maisītājs un dušas šļauka sit pa knaģiem ar elektrību? Kas nav sazemēts ar ko vai kā? Elektriskais boilers un metāla vanna.

4/27/17 08:51 pm - [info]kaukau posting in [info]pajautaa - espresso krūzītes

Saplīsa :(
Parādiet, lūdzu, kur jūs ņemat savas lielās (0.5 l +), perfektās tējas/kafijas krūzes! Smukas, apzīmētas un apcakotas, košas vai melnbaltas - kārtīgas, ne caurspīdīga porcelāna.

4/27/17 07:26 pm - [info]lokomatiive posting in [info]pajautaa

vai kāds zin visas tās vietas,kur Rīgā kontrole aptur starp pieturām? bieži sanāk braukt dažādos maršrutos, tāpēc derētu zināt kad var nepirkt biļeti

4/27/17 02:18 pm - [info]jimmy posting in [info]pajautaa - Labākais pieslēgums

Vakar uzzinaju, ka Bite ceļ cenas. Kāds ir Tavs vislabākais piedāvājums ko esi saņēmis pie Bite, Tele2 vai LMT? Interesē neierobežoti zvani/īsziņas un vismaz 1gb interneta cenā.

Par sevi varu teikt, ka saņēmu piedāvājumu 6.30eur +2gb no Bites un domāju vai pieņemt vai tomēr telekomunikāciju džungļos ir vēl kas labāks tomēr?
Tags:

4/27/17 01:37 pm - [info]santech posting in [info]pajautaa

kad lmt un tele2 pēdējo reiz cēla pakalpojuma cenas? cik sen? vai ir vērts mainīt operatoru, ja nomainītais arī pēc mēneša vai divie mpacels cenas? bite jau pagājušo gad izdomāja jaunus tarifu plānus, un tagad atkal. piedāvā man nevajadzīgus pakalpojumus bez iespējas tos nelietot un nemaksāt.

4/26/17 05:34 pm - [info]livia posting in [info]pajautaa

Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

paldies!

4/26/17 04:53 pm - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Bluetooth FM modulator

Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.

4/26/17 12:21 pm - [info]huinja posting in [info]pajautaa

Tāks. Varbūt kāds zina. Kad Rīgas satiksme uzliek sodu par parkošanos un laicīgu nesamaksāšanu, vai cilvēks var uzlikt mīksto, ja auto ir reģistrēts Lietuvā un tur cilvēks arī dzīvo? Vai arī viņi pēc tam sameklē un sūta vēstules?

4/26/17 11:25 am - [info]unpy posting in [info]pajautaa - Ātri uztaisāmas fotogrāfijas dokumentiem.

Kaut kur galvaspilsētas centrā ir tie smalkie aparāti, kuros ieej, samet šķirbā monētas, tevi safotografē un pēc brīža no citas šķirbas izlien fotogrāfijas?

4/26/17 12:37 am - [info]cabeverde posting in [info]pajautaa - Domuzīme afigeļi

Labdien!

Cik saprotu, Domuzīmes redaktori pēdējā laikā ir paveikuši teju neiespējamo - to, kas nav izdevies Karogam 70 gadu ilgajā mūžā, proti, viņus literātu vidē dēvē par miskasti un pat atklāti ienīst.

Zinu, ka Zēgners ir nosaucis žurnālu par miskasti, Konstes rakstu viņi izkropļoja, tāpat viņi regulāri "papildina" dzeju un prozu, kā arī daudzu jaunu rakstītāju recenzijas.

Man ir tikai viens jautājums - WTF?

4/25/17 10:32 pm - [info]grizzly_bear posting in [info]pajautaa

Vai jums nāk prātā kādi palindromu teikumi?

4/25/17 06:43 pm - [info]kio

It kaa nav, ko teikt. It kaa var mulljaat uz rinjkji. Esmu pilna un tuksha reizee. Manii ir tik daudz, un reizee tik ljoti nekaa. Nedaudz bail, ka uz riitdienas psihiatra tikshanos lieku tik daudz ceriibu. Mazums, liks man vnk mediteet un iet iet uz jogu.

Es ticu un neticu reizee. Gan vinjam, gan savam sapraatam.
taads raudaamgabals juutos.

Es kaarteejo reizi gribu pierunaat universu..nu neljauj manaam asaraam liit pa tuksho..

Aj, kad atceros visu, kas manaa galvaa sakriit puzlee, ka tieshaam varbuut par mani kaa fani vnk smejas, izmanto, izbauda uzmaniibu..vot tad gan es no vienas puses absoluuti sev ticu, gan arii ceru, ka esmu vnk praataa nelogjiska..

4/24/17 03:03 pm - [info]blond posting in [info]pajautaa

Labdien! Vai kāds tuvākajās dienās nebrauc no Rēzeknes uz Rīgu un nevar atvest man mazu paciņu? Atlīdzināšu, protams!

4/24/17 12:19 pm - [info]santech posting in [info]gribam_zinaat

pazuda saite ar taxify tarifiem ;-/
kur ir?

4/23/17 07:30 pm - [info]iguaana posting in [info]pajautaa - viesu nams/pirts pie jūras

plāns ar draudzenēm aiziet nelielā pārgājienā gar jūru, kurš varētu noslēgties ar nakšņošanu un pirti kādā viesu namā. varbūt ir ieteikumi par foršām, mierīgām vietām? labāk netālu no Rīgas

4/23/17 06:20 pm - [info]santech posting in [info]gribam_zinaat

Kuri ir tie laxti, uz palodzēm turamie, podos, kuriem ir ok dzīvot mūžīgā ēnā?

4/22/17 09:24 pm - [info]polija posting in [info]pajautaa - Zīdainis var/nevar satraumēties izkrītot no stāvoša auto?

Tātad es uzskatu, ka zīdaini, kurš vēl nestaigā, nekur nekāpj, tikai rāpo viskautkur NEVAR sēdināt auto priekšējā beņķī, kamēr no bagažnieka izvelk un saliek ratus, jo viņš var izvelties pa durvīm uz ielas vai novelties no beņķa autiņā ar galvu pa priekšu. Diemžēl otra pusīte domā citādi.
Tad nu jautājums citiem vecākiem - sieviešiem un arī vīriešiem (jo redz sievietes visu pārspīlējot drošības jomā :) ) Jūs uzskatāt, ka šādi atstāt 10mēn vecu bērnu, kurš pats vēl nekad nav ar kājām pa priekšu pat mēģinājis nokāpt no kādas augstākas virsmas (cenšos mācīt, bet pagaidām nestrādā), kamēr pats skraida ap bagažnieku/ratiem un nevar visu laiku paturēt bērnu acīs/aizsniedzamības attālumā ir/nav droši??

upd. Ja nu netapa skaidrs no paša ieraksta - bērns diespas nekur netiek vests autiņā tāpat, autobeņķis autiņā parasti nestāv (mikrorajons un tā) jautājums ir par noiešanu lejā no 4ā stāva un ratu, kuri glabājas auto grabažniekā, salikšanu un pretējām darbībām, atnākot no pastaigas. Man pieņemams šķita variants sēdināt zālē vai provēt žonglēt rokās ar bērnu un ratiem, bet katrā ziņa bija pamatīgi iebildumi pret bērna iesēdināšanu auto parastajā sēdeklī, atstājot durvis vaļā...

4/20/17 11:40 pm - [info]dienasgramata posting in [info]pajautaa

kādus jaunus un jaunizdomātus apsaukāšanās vārdus jūs esat dzirdējuši vai lasījuši? nu, tur tipa "liberasti", "sorosīti", "Trampistāna"... interesējos zinātniskos nolūkos

4/20/17 08:26 pm - [info]ttp posting in [info]pajautaa

kur rīt rīgā (āgenskalns/centrs) var tikt pie garšīgām brokastīm?

4/19/17 04:44 pm - [info]iive posting in [info]pajautaa - Saraksta sakārtošana

Sveiki!
Man Word dokumentā ir garš saraksts ar filmām alfabētiskā secībā. Katras filmas beigās ir izveidošanas gads, minēts iekavās.
Vajadzētu šīs filmas sakārtot pēc gada. Kā to visnesāpīgāk izdarīt? Vienīgais variants, ko es varu iedomāties, ir Ctrl+F "gads" un tad ķeksēt ārā jaunā dokumentā. Bet tas izklausās pēc laikietilpīga un laikā atpalicīga veida, kā apstrādāt datus.
Vai jums ir kāds ieteikums?
Paldies!

4/19/17 03:47 pm - [info]zazazumm posting in [info]pajautaa

Domaju taisit kapostu titenus, bet risu vieta velos kvonoju. No kvinojas NEKO nesaprotu. Risus apvara pirms maisisanas ar svaigu malto galu, ko darit ar kvinoju? Kadu kvinoju vispar pirkt (dazadas krasas)? HELP!

4/18/17 09:24 pm - [info]panacea posting in [info]pajautaa - Kādi tur ir cilvēki?

Sveiki!

Es te esmu apceļojusi pasauli un dzīvojusi dažādās valstīs un lai gan piekrītu, ka katrs cilvēks ir individuāls, tomēr valstu pārstāvjiem mēdz būt visispārinošas iezīmes. Tad nu gribēju lūgt cibiņus dalīties iespaidos par to valstu iedzīvotājiem, kurās attiecīgajam cibiņam gadījies dzīvot (vēlams norādot, cik ilgi tur tajā valstī apmēram dzīvots).

Piemēram no manas pieredzes, ko nācies novērot:

Beļģi (novērošanas periods 1 gads), samērā lieli pofigisti, kas izpaužas tā, ka piemēram ir netīras pilsētas, bet tas visiem pofig. Kaut kas valstī nestrādā -- piemēram ilgi nav valdība -- atkal visiem pofig. Diezgan arī tādi dzīves baudītāji, tendēti uz izēšanos - nacionālie ēdieni ir frī kartupeļi, šokolāde un alus. Paši par sevi saka, ka ir introverti, kam daļēji piekrītu, ka cilvēki pārāk nelielās ne ar ko un vēl viņiem ir liels komplekss par savu necilo vēsturi, it īpaši abiem pasaules kariem.

Amerikāņi (novērošanas periods 2,5 gadi, divās dažādās lokācijās). Vispār man amerikāņi ārkārtīgi patīk. Viņiem ir tāds diezgan liels iekšējs moto, ka kamēr tu ej uz darbu un kontributē ekonomikai, tad ir diezgan pofig par to ko tu dari mājās, kāda ir tava tautība, kādi ir tavi dīvainie paradumi. Pat ja dīvainie paradumi amerikānim riebjas, tad viņš ne vienmēr to atklāti teiks, jo it īpaši paviršā komunikācijā valda liels pozitīvisms un entuziasms. Kopumā tas sociālo saskarsmi padara diezgan vieglu un patīkamu. Amerikāņi savu smaidu un prieku piedevām neuzskata par samākslotu un parasti jūtas sāpināti, kad eiropieši viņiem to pārmet. Bet tai pat laikā, jā, ir arī tāds undercurrent, ka spiediens uz pozitīvismu un spēju sasniegt ir tik liels, ka nesmaidīšana jau vairs netiek sociāli akceptēta un tad ja ir depresija vai skumjas, tad cilvēkiem var būt grūti to pavilkt. Nu un vēl amerikāņi tiešām ir nācija, kas ļoti daudz strādā. Viņiem ir arī normāli celties 4-5os no rīta.

Īstenībā, visās nācijās, kur man ir nācies dzīvot, ir uzskats, ka tieši viņi strādā visvairāk. Es teiktu, ka visvairāk strādā USA, tad UK, tad LV, BE un NL apmēram vienādi, bet, manuprāt, gandrīz vispār nestrādā PT (hehe).

Gaidu jūsu novērojumus un paldies!

4/18/17 02:57 pm - [info]snauts posting in [info]pajautaa

Kas ir tas no kā tu visvairāk baidies?

4/18/17 11:42 am - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Atslēgas remonts

Sveiciens! Vai šādi salūzušu atslēgu kāds remontē?
https://fv16.failiem.lv/thumb_show.php?i=6ppmd2mm&view
Jā, zinu, ka turpmāk jāizvēlas viengabala metāla.

4/17/17 02:12 am - [info]santech posting in [info]pajautaa

Nabaklabā senos laikos bija slimnīcas kušete ar redelēm galos, no kuras bija uztaisīts stilīgs dīvāniņš. Kur tādu dabūt.
Kāpēc man liekas, ka esmu šo jau jautājis?
Powered by Sviesta Ciba