egoiste

Friends

8/4/15 07:33 pm - [info]dark_wood

Dažreiz es domāju par visiem šiem vīriešiem, ko satieku, ar kuriem reizēm pārguļu, kurus nedaudz iepazīstu. Ka esmu izvēlējusies šo ceļu, jo mācos cilvēcību. Mācos to, ka mēs visi šeit esam kā koki, unikāli un interesanti paši par sevi, bet ne kāda cita vēlmju un vajadzību īstenotāji. Dažreiz es cenšos saprast, ko vēlas vīrieši. No dzīves, no sievietes. Pamatā viņi meklē kādu vienu īpašu sievieti, kuru mīlēt. Pamatā viņi vēlas iemiesot sievietes vēlmes un idejas par to, kādam jābūt vīrietim. Tāpat kā sievietes cenšas būt tādas, kādas viņām liekas, ka vīrieši vēlas viņas redzēt. Bet tai pat laikā ir tik daudz pretrunu, tik daudz sadursmju, dažreiz pat karš. Ja mēs atmestu visu šo māžošanos, varbūt mēs spētu vienkārši būt. Bet visvairāk es mācos sevi. To sevi, kas var ļaut ienākt cilvēkiem savā dzīvē un to arī pamest. Brīžiem man liekas jocīgi, ka viss šis process var nemaz nesāpēt. Kāda tad ir jēga? Bet kaut kur ir jābūt jēgai... Un reizēm es uzdodu sev to jautājumu. Vai es vispār spētu kādu iemīlēt? Bet mīlestība jau nav tas, ko mēs bieži vien iedomājamies. Mīlestība ir brīvība no citiem, un arī no sevis. Mīlot man neko nevajag. Bet citādāk taču vajag. Citādāk taču aizvien gribas būt mīļotajai kādam. Vienkārši gribas būt sievietei, kas ir mīļotā kādam. Un tā ir savāda vēlme, pat dziņa. Tā nav godkāre, tā ir vienkārši vēlme būt maigākai un sievšķīgākai sevis versijai. Gaisīgākai, priecīgākai, labestīgākai. Jo mīļotā — tas skan kā saules sasildīta smilga. Mīļotā nedusmojas, mīļotā nenīst, neskauž. Mīļotā ir kā glāstoša plauksta. Es gribu būt tāda plauksta, es alkstu, es sapņoju. Nāc, padari mani par tādu! Bet neviens nenāk. Man jākļūst pašai? Vienkārši pašai no sevis? Jo viss, kas man vajadzīgs dzīvē, ir manis pašas rokas stiepiena, jeb domas stiepiena attālumā. Bet priekš kam tad man Viņš? Ko kāds Viņš man vispār var dot? Jo liekas, ka nevar un nedod. Ka Viņi to neprot, negrib, ir pārāk mazdūšīgi, lai padarītu mani par mīļoto, lai savaldītu visu šo spēku un vērstu maigumā. Tā nu es gaidu un nezinu, ko es gaidu. Vai tas vispār eksistē. Sirds saka, ka eksistē, jo tā ilgojas. Bet citādāk manas cerības ir izgaisušas. Es vienkārši esmu. Dažbrīd es.

8/4/15 06:25 pm - [info]flog posting in [info]pajautaa - Lisabona

kadam nav pazinjas kas dzivo Lisabona?
nepiecieshams padoms dzives vietas atrashanai

obrigado

8/4/15 11:35 am - [info]ziedinjsh posting in [info]pajautaa

Cik ir pieklājīgi dāvināt naudu kāzās, ja daļa no dāvanas ir arī "pakalpojums"?

8/4/15 10:56 am - [info]hurray posting in [info]pajautaa - Viesnīca, hostelis Amsterdamā

Varbūt kāds var ieteikt kādu jauku viesnīcu/hosteli, kur palikt Amsterdamā?
Budžets: līdz 50 EUR par nakti.

8/4/15 09:49 am - [info]lmyth posting in [info]pajautaa - Rīga vai Latvija un metāllējēji

Ja ir vajadzība atliet kapa pieminekļa burtus un nelielu cilni, kur atrast metāla liešanas meistarus?
Rīga būtu ļoti ērti, bet der arī citas vietas.

Gūglei jau paspēju apjautāties, bet tā nebija pārāk atsaucīga.

8/4/15 07:35 am - [info]dark_wood

Dzīve. Rāmi slīdošā plakne. Šoseja, kas aizslīd zem mašīnas riteņiem un ko aprij lietaina nakts. Standarta laika trūkumam klāt piedomāju papildus piepelnīšanās veidus. Tā, lai ir ko menedžēt. Varbūt mani nedaudz apbur doma, ka darbā paralēli ikdienai atbildu uz vēstulēm un norunāju lietas, un tas viss ir mans, mans mazais, noslēpumainais gandrīz bizness, vismaz idejiski. Vakar L. man rāda mežu, un mēs ilgi metam loku caur to. Un viņa saka, ka dzīve viņai vienmēr ir piedāvājusi dažādas iespējas. Iespējas pieredzēt nepieredzēto, pamēģināt lietas. Un viņa ir pieņēmusi šīs iespējas, un viņa ir bijusi dzīvei pateicīga par tām. Mēs bieži atstājam iespējas ceļmalā, dzīves piedāvājumus nobaudīt tās daudzveidību, jo tie nesola mirdzumu, bagātību, jo nesola mūsu vēlmju un sapņu piepildījumus un salūtu. Bet tas ir ceļš. Pieņemt dzīvi un iespējas. Tā viss atrisinās un ritinās.

8/3/15 06:20 pm - [info]psychokiss posting in [info]pajautaa - datorlietas

hey ! meklēju kādu saprotošu datorcilvēku.
man ir problēma ar manu 2-gadīgo mīļo lēto asus datoru.
viņš strādā perfekti, bet ir viens liels mīnuss - viņu nevar ieslēgt (jā, es zinu, cik tas smieklīgi skan).
slēdzot iekšā var dzirdēt, ka kaut kāda daļa elektronikas ieslēdzas, bet pats dators netiek ne līdz asus uzrakstam ne windowsam. reizēm pēc 10 minūtes/pusstundu/stundu gariem mēģinājumi viņš ieslēdzas.
iemesls tam visdrīzākais ir tas, ka viņš kādu laiku atpakaļ tika noliets (tika izžāvēts un iztīrīts) un klaviatūta beidza strādāt, bet netika nomainīta, un tā nu esam tikuši līdz jautājumam -
ja es nomainīšu klaviatūru, vai mans dators atsāks slēgties iekšā un strādāt, kā tas notika pagātnē?

8/3/15 04:03 pm - [info]adelise posting in [info]pajautaa - Skatītājus izklaidējoši šovi

Vienam pasākumam ir vajadzība pēc skatītājus izklaidējošiem šoviem, tādiem kā, piemēram - deju studiju priekšnesumi, triāla priekšnesumi, iluzionistu uzstāšanās utt, utml. Pilnīgi plaša spektra. Varbūt jums ir kādas idejas, ko varētu ieteikt (galvenais, lai tos ir iespējams realizēt Latvijā, t.i. ir kāds, kurš to šeit dara). Gaidīšu visdažādākos ieteikumus :)

8/3/15 02:55 pm - [info]escimo posting in [info]pajautaa - režisorkrēsli

Kur varētu dabūt/aizņemties/izīrēt režisorkrēslus? https://ridingbitchblog.files.wordpress.com/2014/02/director-chair.jpg
(teltis.lv jau zvanīts)

8/3/15 01:44 pm - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

Vai feisbukā var kaut kā uzstādīt, lai ziņu joslā nerādās paziņojumi "tamuntam šis patika"? Es esmu ar mieru lasīt pārpublicējumus, bet ne jau nu ka kādam no maniem paziņām ir "paticis", ka viņa draudzenes brālēna pusmāsa bijusi Engurē vai "paticis", ka viņa sievastēva māsas trešā vīra mazbērniņam jauns rāpulītis. Man šis spams ziņu joslā milzu daudzumos ir parādījies pēdējās dienās, līdz tam tādas dumības nemanīju.

8/3/15 12:59 pm - [info]gary_crant posting in [info]gribam_zinaat - BIODERMA photoderm

es ljoti atvainojos,
kaadas ir atsauksmes par BIODERMA saules liiniju?

taa kaa saakusies vasara, man vajadzeetu kaut ko kapriizai sejas aadai, iedeg vienmeeriigi, bet meedz uzmest nelielu alergisku reakciju.

pateicos

8/3/15 12:34 pm - [info]ttp posting in [info]pajautaa

Iesakiet, lūdzu, labu santehniķi, kas ir aktīvs Rīgas centrā.
Nepieciešama boilera nomaiņa.

8/3/15 12:04 pm - [info]virginia_rabbit posting in [info]pajautaa - forši tīņi

Varbūt jums ir zināms kāds vai jūs pats esat foršs tīnis? piedāvājums varbūt izklausās ļoti nopietns, bet īstenībā tas vnk ir jauks vorkšops un festivāla izrādes bez maksas.

http://satori.lv/raksts/9696

8/3/15 09:21 am - [info]toadbeauty posting in [info]pajautaa

Latnets sāk kaitināt. Atkal sakari pazuda! Atkal jūzeri ālēsies! Varbūt nomainīt provaideri? Bet vai cits būs labāks?


Poll #20462 nets
Open to: All, results viewable to: All

Labākais internets birojam ar visādiem serveriem

View Answers

Latnet
2 (14.3%)

Lattelekoms
11 (78.6%)

Cits varians - komentāros pastāsti vairāk
1 (7.1%)

8/2/15 11:01 pm - [info]mazliet posting in [info]pajautaa - tapetes - horizontāli?

hmmm, kā būtu, ja strīpainas tapetes līmētu nevis vertikāli, bet horizonātli? Kāds efekts būtu uz telpu, ja to izlīmētu horizontāli- ar vienādu strīpu platuma (12 cm, 12 cm) balti bēšām tapetēm? Līmēt tapetes horizontāli vispār ir prāta darbs? :)

8/2/15 02:53 pm - [info]decembris posting in [info]pajautaa

Čau. Kāds ir izveidojis pats savu gultu no koka paletēm? Ja jā, vai esat apmierināti ar attiecīgo gultu? Ja joprojām jā, kur īsti var dabūt koka paletes (vēlams nosaukt konkrētu uzņēmumu)? Cik tāds pasākums izmaksā? Paldies!

8/2/15 11:44 am - [info]ierindnieks posting in [info]pajautaa

Vai Tisenkopfs raksta ko jaunu, kà kàdreiz RL, man pietrûkst viña tekstu. Kur kaut ko no viña var palasīt?

8/2/15 10:03 am - [info]dark_wood

Kādu brīdi sēdēju un kā apburta skatījos, kā jaunieši dejo. Skaistas meitenes un nevērīgi glīti puiši. Seksīgas, izaicinošas meitenes, kas kustināja gurnus seksuālos ritmos. Meitenes, kuru ķermeņi vairāk kā jebkad agrāk vēstīja: ņem mani, glāsti mani, manus matus, manus gurnus, piekļauj mani sev, ieej manī, iegūsti mani, nav nekā vairāk, ko es vēlētos. Šis vēstījums likās tik tiešs, tik acīmredzams, ka es uz brīdi aizdomājos par to, kā ir mainījusies pasaule, un varbūt tiešām ir iestājusies kāda cita dimensija. Meitenes, kurai dejojot plīvo gari mati, dimensija. Sievietes kļūst par īstām, apbrīnojami skaistām un enerģētiski piepildītām dievietēm, viņas var pacelt spārnos šo pasauli. Kādā brīdī, klausoties Martas Asinis, es aizdomājos par to, kādēļ es neesmu tāda, kāpēc es aizvien neiederos plūsmās un noteicošajos vējos, kāpēc esmu malā ar domām, vienmēr ar domām un krēslainiem, atstatumā esošiem vīriešiem. Un kāpēc es patiesībā vēlos palikt malā. Drīzāk apcerēt dzīvi, ne izdzīvot to. Vai mana dvēsele ir izvēlējusies brīvdienas šajā dzīvē? Vai mana dvēsele patiesībā grib būt viena un brīva?

8/1/15 09:04 pm - [info]echoes posting in [info]pajautaa - Mājas vizītes

Lūdzu, iesakiet kādu dakteri/aprūpētāju, kas varētu mājas vizītē Rīgā (Vecmilgrāvis) apskatīt/diagnosticēt nelāgu brūci/iekaisumu (vecam cilvēkam, kurš grūti kustināms) un ieteikt risinājumus.
(Nē, tas nav izgulējums)
(Uz slimnīcu braukt atsakās. Pirms piespiest, vēlētos izmēģināt citas iespējas. No sava oficiālā ģimenes ārsta arī atsakās)

8/1/15 04:07 pm - [info]ena posting in [info]pajautaa - LV karaoke faili

Kur es vareetu lejuplaadeet karaoke video latviesu dziesmam? (man ir dazas konkretas kuras vajag - tadel nederes jebkuras). Varbut kadam datora ir kas saglabats? Youtube un un piratebay jau biju.

8/1/15 08:36 pm - [info]kvarks posting in [info]pajautaa - Zagaru sètas

Vai kadam ir pieredze ar zagaru un bambusa mìkstajám sètàm (kas noperkamas rulljos un stiprinamas pie dràsu zoga vai ka tamlidziga) - cik sezonu tàs kalpo? Tikai pàris vasaru vai kadas piecas? Paldies!

7/31/15 05:47 pm - [info]dzeina posting in [info]pajautaa

Liepājā neesmu atpūtusies pāris gadus. Iesakiet, lūdzu, kas tur tagad ir foršākās vietas, ko apmeklēt un lietas, ko redzēt.

7/31/15 01:46 pm - [info]kartona_kaste posting in [info]pajautaa - Stundu uzskaites programma darbiniekiem

Sveiki,

varbūt variet ieteikt kādu alternatīvu/globālu programmu darbinieku stundu uzskaitei?
Līdzīgi kā Desktime.

Paldies jau iepriekš!

7/31/15 01:30 pm - [info]3_5469mhz posting in [info]pajautaa - Zilo ezeru zeme

Vai zināt kādu konkrētu vietu pie kāda no Latgales ezeriem, kur ar auto var ērti piebraukt un nakšņot teltī? Interesē Ludzas apkaime, bet būtu interesanti dzirdēt par Latgales ezeriem kopumā. Varbūt zināt arī kādu, jūsuprāt, interesantu apskates objektu minētajā Ludzas apkārtnē?

7/31/15 11:36 am - [info]ierindnieks posting in [info]pajautaa

Vai kādam nevajag Laba Daba 3 dienu biļeti, atdodu pa 30 EUR.

7/31/15 09:35 am - [info]mafia posting in [info]gribam_zinaat

Tu izmanto Google+ ? Un otrs jautājums: tu saproti kko iekš tā Google+ ?
:D

7/30/15 10:53 pm - [info]atheist posting in [info]pajautaa - Tabaka pa pastu

Vai ir atļauts pasta pakās sūtīt tabaku? Neinteresē kontrabandas apjomi, bet 1-2 paciņas.

Paldies!
Tags: ,

7/30/15 07:48 pm - [info]toadbeauty posting in [info]pajautaa - smieklīga dziesma

Kādreiz jaunībā 1994. vai 95. gadā, varbūt par 96. bija tāds TV IGE vai KS vai kas tamlīdzīgs. Tur katru dienu kruķīja vienus un tos pašus dziesmu klipus. Daži bija tīri feini. Bet kaut kā nevaru atcerēties vienu dziesmu.
Bija tāda vienanejēdzīga un ritmiska dziesmiņa, kur japāņu/ķīniešu meitenes sēdēja rindiņā un vienā ritmā grozīja galvas un šūpāja kājas.
Tad vēl šitādas meitenes nebija ļoti modē, un tāds meiteņu klips bija tikai viens.
Kas tas vispār bija? Kāds lūdz neatceras nosaukumu vai izpildītāju?

7/30/15 07:35 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa - SWF hostings

Labs SWF failu hostings?
Nepieciešams, lai lietotāja profilā ir apskatāmas mazbildes visiem ievietotajiem failiem (režģis).
Tie saiti, kurus atrodu, piedāvā tikai tiešos linkus katram failam atsevišķi, kas ir sasodīti neērti.

7/30/15 07:06 pm - [info]skropstutussa posting in [info]pajautaa - ādas jaka

hei!

Šodien par 6 eiro nopirku satriecošu ādas jaku, bet . . diezgan par lielu, bet tā kā jaka ir pelēkā krāsā, es nevarēju atstāt to.
Vai Tu zini, kur es varētu labot jakas izmērus?
^^

7/30/15 02:30 pm - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

Kura skaisti brūnā matu krāsa nomazgājoties neatstāj rižu "pēckrāsu"?
(Esmu nolēmusi beidzot ķerties pie krāsošanas pašrocīgi, citādi frizētavu cenas mani bankrotā iedzīs.)

7/30/15 10:10 am - [info]dark_wood

Kaut kas manī noteikti ir ļoti mainījies. Vakar, guļot pilnībā kaila viņa priekšā un ļaujot sevi viscaur aplūkot un aizskart, es domāju, ka beidzot vairs nekautrējos no sava ķermeņa. Es apzinos tā nepilnības un lieko, ko esmu uzēdusi kā barjeru starp sevi un pasauli, bet man vairs negribas piesegties, man vairs neprasās neko aizklāt. Es esmu šis kailais augums tavās rokās. Šis ne-ideālais kailais augums. Tāda es esmu. Kā sacīja Zaļacainais vīrietis, ka cilvēka dvēsele atklājas viņa kailumā. Tāpat kā ar kokiem. Tad, lūk, es nebaidos vairs atvērt tev savu dvēseli, lūkojies tajā, pieskaries tai, man vairs nav bail, man vairs nesāp. Es varu būt patiesa. Un tajā ir brīvība.

7/30/15 09:34 am - [info]dark_wood

Šonakt sapnī redzēju kādu, kura vairs nav manā dzīvē. Viņš mani maigi apskāva, pieliecās tuvu pie auss un sacīja: "Es mīlu tevi." Tas notika pēc tam, kad bijām maigojušies kā priekšspēlē, bet vēl neizģērbušies, un viņam no uzbudinājuma bija pāragri nogājis. Izdzirdot vārdus es mīlu tevi, es uz brīdi sastingu, uz brīdi manī iestājās panika, bet tad es saņēmos un pateicu pretī es tevi arī... mīlu. Un paliku domājam, vai tā ir taisnība, vai arī es to pateicu tikai tādēļ, ka biju saņēmusi to, pēc kā taču vienmēr biju ilgojusies un alkusi. Vai es maz spēju just mīlestību? Noteikti to zināt?
Tāds sapnis.
Es nespēju sasniegt orgasmu. Kaut kā arvien grūtāk tas padodas. Pat pašai ar sevi. Kur nu vēl ar kādu kopā. Es nezinu, vai tas ir psiholoģiski vai fizioloģiski, droši vien abi varianti. Precētais vīrietis mani vakardien ilgi glāstīja, un brīžiem es tam tuvojos, bet, kā tas vienmēr pēdējā laikā atgadās, sajūta salūza pusceļā, tā parasti salūzt pusceļā. Brīžiem mani pārņem tāda nožēla un skumjas seksa laikā, ka es patiesi pazaudēju just spējas tieši mirkli pirms orgasma. Un nekā nav. Tukšums. Apziņa, cik tas kaitīgi veselībai. Ka mana čakra ir ciet. 2. un 4. čakra ir ciet. Enerģijas plūsma ir bloķēta. Un es varu saslimt tādēļ. Ar mani var atgadīties vēl daudz sāpīga tādēļ. Dažreiz es spēju sasniegt orgasmu psiholoģiskā uzbudinājuma rezultātā. Īpaši BDSM rotaļu iespaidā. Tie ir tādi viegli, mazliet uzsprāgstoši, bet kaut kā nepilnīgi orgasmi, tomēr atvieglojuma sajūta iestājas. Fizioloģiski man nepieciešama gan klitora, gan G punkta stimulācija, un tas ir sarežģīti vienlaicīgi. Čakra ir ciet, un enerģija neplūst tā, kā tai vajadzētu.
Vakar iemiegot, es domāju, ka man vairs nesāp. Ieraduma pēc es meklēju savu parasto sāpju punktu sirdī, to vietu, ar kuru parasti raudu, bet neatradu vairs. Patiesi, tajā apvidū viss pēkšņi bija palicis līdzens, gluds, āda it kā sadzijusi, un nekādu grubuļainu rētaudu. Šorīt veroties pelēkajā dienā, domāju par to, ka šādā laikā es atkal pietuvojos sev. Man vajag šo pelēko ainavu, šo mazliet skarbo, mazliet miegaino dienasgaismu, šos zaļos, piemirkušos kokus, debesu pelēko jūru, kas viendabīgi apskauj dienu. Vai tiešām vismaz mana sirds ir izdziedinājusies beidzot? — es domāju. Jo man nesāp. Man vairs nesāp, nesāp, nesāp! Es nezinu, vai spēju just, vai spēju mīlēt, man liekas, es mīlu vecākus, gan māti, gan mirušo tēvu, es tagad daudz par to domāju, ka es mīlu vecākus. Un manī ir gaisma. Un man vairs nesāp.

7/30/15 02:04 am - [info]_navnejausmas posting in [info]pajautaa

vai ir iespējams saglabāt savu klabi uz datora kā teksta failu, pdf vai kā savādāk?

tools->export your journal nepalīdz diži, pa vienam mēnesim tā? vai neprotu lietot.

7/29/15 10:56 pm - [info]dark_wood

Visdrīzāk es pati esmu emocionāli nepieejams cilvēks. Vai drīzāk es atrodos uz kāda savāda lūzumpunkta, vietā, kur laiks rit lēnāk un notikumi iestiepjas dūmakā. Dažreiz man liekas, ka drīz kaut kas notiks, ka viss šis mainīsies. Ka es esmu kā augsne, kas tiek gatavota. Pieņemšanai kādreiz būtu jānoved pie mīlestības, tā es to jūtu. Tas ir ceļš.

7/29/15 08:40 pm - [info]dark_wood

Viņš bija nopircis sarkanu lentu, ar kuru sasiet manas rokas, un šokolādes konfektes. Viņš bija jauks. Precētais vīrietis. Es raudzījos uz viņu un brīnījos. Uz viņa vienkāršību un nemaskēto jaukumu. Man nemēdz būt tādi vīrieši. Mani vīrieši klusē. Mani vīrieši distancējas. Viņi atver durvis, viņi nopērk kādu alkoholu, bet viņi nenoīrē numuriņu viesnīcā un nepērk šokolādes konfektes. Viņi nenododas ilgai mana klitora glāstīšanai. Un viņiem nav bijis tikai 3 partneru dzīvē. Bet pilsēta ir pielijusi šovakar. Un ugunis atbalsojas lietavu peļķēs. Gaisa daudz. Svaiguma daudz. Tumšos toņos sakultu debesu. Bet nav jūtu. Sterili tīri, sniegbalti viesnīcas palagi. Es kļūstu ļoti slapja no tā. Bet jūtu nav. Esmu kā atdalīta. Seksā nodalīta no gara pasaules. Pēc tam es varu stāvēt pie 6.stāva loga un vērties lejā uz pilsētu, uz to, kā krīt retas, bet smagas lietuslāses, un sacīt, cik skaista ir diena, un diena ir skaista, diena vienmēr ir skaista. Bet sekss bez... garīguma tomēr ir ar garšas trūkumu, ar patiesības trūkumu. Kā bezsvara stāvoklis. Tavs ķermenis savādi atdalīts kaut ko fiziski izdzīvo, reaģē. Bet nav gara, nav nekāda īsta prieka. Manas sirds muskuļu atmiņa atceras, ka par mīlēšanu es tapu sodīta. Ka par mīlestību es nesaņēmu pēcseksa glāstus un klātbūtni. Un ar katru reizi, kad esmu piedzīvojusi tuvības neesamību mirkļos, kad man šķitis, ka tai jābūt, esmu notrulinājusies un atteikusies. Un nu jau vairs nekā nav. Man īstenībā nevajag seksu. Tāpēc varbūt es tik daudz tam pēdējā laikā nododos un mainu partnerus. Jo man nevajag. Man nevajag šo bezgara aktu. Tas man neko nenozīmē. Bet nav nekāda jēga no nenozīmīgām lietām.

7/29/15 06:01 pm - [info]nulle posting in [info]smuki

... tālāk ... )

7/29/15 01:25 pm - [info]santech posting in [info]gribam_zinaat

Kādos pulksteņlaikos labāk zvanīt uz Lielo Ķīnas Mūri rezervēt galdiņu? Šorīt neceļ ;-[

7/29/15 12:20 pm - [info]virginia_rabbit posting in [info]pajautaa - aizņemties autokrēsliņu

Varbūt kāds dzīvo ~Tallinas/Brīvības un varētu aizdot bērnu autokrēsliņu sestdienai no 11.00 līdz 17.00?

7/29/15 09:27 am - [info]dark_wood

Vai es mēģinu sevi iztukšot, es domāju. Vai es mēģinu atrast to vairs nesāpošo plakni, no kuras sākties no jauna? Izkāpt no šī rudens ar lietavu nošķiestajām ielām un sadzeltējušu liepziedu pēdām? Vai arī tā ir cita sāpju un mazvērtības seja? Tā seja, kurā esmu tik ļoti, ļoti vīlusies mīlestībā. Tomēr liekas, ka ne. Vilšanās mīlestībā ir kā rēta, kas aizaug, arvien aizaug, rētaudu sārtums laika gaitā balē, līdz pielāgojas ādas tonim. Tas jau vienmēr paliek. Zināšanas par to, ka ir bijuši cilvēki un attiecības kā neizkustināmas klintis. Un es sitos kā jūra, caurām diennaktīm sitos, un reizēm arī lūdzos, lai klints beidzot sakustas vienā ritmā ar mani. Bet klints palika klints. Un jūra palika jūra. Divas tik atšķirīgas un nesakļaujamas substances. Tādas ir manas atmiņas par mīlestību. Tomēr tagad es vairs tā nejūtu. Varbūt es vispār nejūtu, bet visatvieglojošāk ir nejust rūgtumu, nejust nepiepildītas ilgas un gaidas ne no cilvēkiem, ne dzīves. Bet likumi par klintīm un jūrām aizvien paliek spēkā. Es raugos uz vīriešiem, kas šķērso manu orbītu, un nevaru iztēloties, ka mēs varētu pavadīt kopā ilgāku laiku, ka mums būtu, par ko parunāties. Un vai man maz to vajag? Manai dvēselei? Es neticu, ka neesmu satikusi savu cilvēku. Mēs visu laiku satiekam savus cilvēkus. Varbūt tas vīrietis, kas šorīt noiet gar dzelzceļa sliedēm, tas pats vīrietis pie veikala durvīm, mūsu skatieni sastopas, un es novēršos. Jo man ir bail pēkšņi, uz vienu nodevīgu sekundes simtdaļu man ir bail. Tāpat kā varonei Paulu Koelju grāmatā, kas nespēj noreaģēt, kad puisis, kurš viņai patīk, palūdz viņai zīmuli. Viņa sastingst, un mirklis ir palaists garām. Otrreiz viņš zīmuli neprasa. Bet viņai zīmulis ir, iespiests stingri dūrītē un sagatavots viņam. Beigu galā tā, protams, nav viņas vaina. Ja puisis nesadūšojas, ja klints paliek klints un nespēj paspert soli pretī jūrai, nekas nevar sanākt, tāda ir ģeometrija.

7/28/15 10:26 pm - [info]dark_wood

Kāds jauneklis gariem matiem noskatās manī lietū. Eju zem lietussraga, izbāzusi ārā kreiso roku, uz kuras ļauju krist lietum. Esmu raudājusi un tuvu Dievam. Varbūt es tobrīd izskatos pēc svētās maukas, nezinu pat, ko tas īsti nozīmē, zinu vien to, ka uz Satekles ielas līst tik ļoti, un manas asaras man nesāp, tās vienkārši ir. Vīrietis skūpstīja mani intīmi un kājas. Es ar siksnu braukāju pa viņa augumu, es aptinu siksnu viņa loceklim un savilku. Kundze, viņš sacīja. Jā, es biju Kundze šoreiz. Uz brīdi. Un pasaule ir pilna ar neprātīgiem cilvēkiem. Ar tādiem, kuri krāpj savas sievas un draudzenes, un viņas var kuru katru brīdi pārnākt, tomēr svarīgāk par visu ir pabeigt. Manas kājas ir plati un vienu viņš spiež sev pie lūpām. Pasaule ir pilna bezprātīgiem cilvēkiem. Izvirtušiem, ķertiem. Gataviem pārkāp robežas. Smilkstēt un skūpstīt kājas. Un tikmēr visžēlīgi ir sācis līt. Kad izeju uz ielas, Dievs ir lietus, un mēs pēkšņi esam tuvi. Varbūt tādēļ, ka es neizjūtu pašnožēlu. Dzīvība ir tāda. Cilvēki ir tādi. Mēs nevaram atlasīt ideālos, jo pasaule ir pilna ar ne-ideāliem un bezprātīgiem ļaudīm. Un tādi nu viņi ir. Un kādā brīdī atliek vien pieņemt visu šo cilvēcību tādu, kāda tā ir. Arī to, ka mēs neviens neesam ne ar ko labāki vai pārāki. Un tad Dievs pienāk tuvu. Vien mana sirds joprojām ir ciet.

viss pārējais ir meli
es atnākšu
un izaugšu par upi
kas aicināta dot
kas aicināta tevi spoguļot

(Knuts Skujenieks)

7/28/15 08:58 pm - [info]kants posting in [info]pajautaa - 13. gadsimta sinkrētisms

Vai kāds nav uzdūries plašākam aprakstam par to, kā Zobenbrāļu ordeņa bruņinieki pēc kaujas ziedoja zirgus un ieročus? Kādas analoģijas citur Eiropā šajā laikā? Fakts ir minēts Atskaņu hronikā, bet interesē detalizētāks apraksts..
Tags:

7/28/15 06:59 pm - [info]marmara posting in [info]pajautaa - bio skruļļi - ilgviļņi

meklēju pieredzi un atsauksmes saistībā ar dabīgajiem/bio ilgviļņiem! Kādas domas? Patīk/nepatīk? Nenožēlojiet? CIk maksā? Kurā vietā Rīgā vislabāk TO darīt?

7/28/15 04:59 pm - [info]dzeina posting in [info]pajautaa

Vergilijs vai Vergīlijs?

7/28/15 04:12 pm - [info]dark_wood

Ļoti kārdinošs potenciālais Kungs. Vēlas spēlēt disciplīnas spēles. Vai es meklēju ideālu? Labāko iespējamo variantu? Jo patiesībā es gribētu vienu rotaļu biedru. Vienu, kurš pārzinātu manas stīgas, kas mani patiesi satrauc, kā mani spēlēt.

7/28/15 11:15 am - [info]dzeina posting in [info]pajautaa - Gari mati, īss prāts

Kur Rīgā ir iespējams iegādāties normālas, kvalitatīvas matadatas? Tādas, kurām, atšķirībā no Drogās/ Rimi/ whatever nopērkamajām, nenāk nost krāsa, nenāk nost aizsargbumbiņas un kuras vispār ir cienījams, viengabalains priekšmets?
Tags:

7/28/15 09:22 am - [info]dark_wood

Es domāju par Zaļacaino vīrieti. Es domāju par to, kā viņš ieņurdas dzīvniekam līdzīgi, kad ir man virsū. Kā viņš skūpsta un koda manu kaklu. Kā es izslidinu pirkstus cauri viņa tumšajiem, spurainajiem matiem. Rīts. Bērzu lapās ieritinājusies saule kā daudzi vilnas dzijas kamolīši. Uz Brīvības ielas šalc mašīnas, tā ir pilsētas sirds mūzika, šī nepieklustošā artērija. Kādai sievietei nomiris bērniņš. Par to domāju. Domāju, ka reizēm dzīve ir kā atvars, tā mūs iesūc iekšā. Tā iesūc seksuālas kaisles mirkļus un bērniņus, un dažreiz šķiet, ka arī mūsu sapņi ir iesūkti iekšā kā caur salmiņu, pazuduši kaut kādā tumšā, noslēpumainā atverē, un no tiem pāri ir palikusi tikai atblāzma. Es visu laiku ar to dzīvoju, ar savu sapņu atblāzmu. Tā ir maiga gaisma, kas no rīta uzaust kopā ar sauli un kurai es tikko manāmi pieduru pirkstu. Tomēr es vairs neatceros, kādi bija šie sapņi. Kāda biju es pati. Pēdējā laikā liekas, ka esmu tikai mati, kuros iebrauc stingra roka un parauj. Pēdējā laikā liekas, ka esmu tikai gari svārki, kas ejot kuļas ap manām kājām. Pēdējā laikā liekas, ka esmu vasaras mulsums, šis iesprūdušais mulsums, šis ne īsti siltais, ne arī aukstais laiks, rudens nojauta, kas iespraukusies gaisā, beigu tuvums. Šalc mašīnas, mirst bērniņi, vīrieši ņurd seksa laikā. Tomēr patiesībā valda klusums. Es ieeju savā Mīlestības Dārzā un zinu, ka tur rotājas rudens. Lapas dzeltē, un saules spīdums ir zeltains un brīžiem vēl nedaudz silts, grauzdējošs. Kaut kur kliedz savāds putns, tā balss atbalsojas gaisos. Bet nekā cita nav. Vien savāda putna balss klusumā.

7/27/15 10:30 pm - [info]dark_wood

Vakariņoju kopā ar kādu precētu vīrieti. Nezināju, ka viņš ir precēts, līdz neieraudzīju gredzenu pirkstā tiekoties. Sēdēju viņam pretī, runājos un domāju, cik savādi man tas šķiet, ka es mēdzu apburt vīriešus. Viņu. Vienkārši esot sev pašai, vienkārši stāstot par savu dzīvi, savus noslēpumus. Tāpat kāds vīrietis piektdien man zīmīgi atvēra durvis pie ieejas veikalā. Vīrietis, kurš dzīvo netālu, kuru esmu redzējusi daudz reižu abpusēji pilnīgi vienaldzīgi. Pēkšņi viņš bija mani ieraudzījis, pēkšņi, redzot mani uz riteņa uz ielas, ir zīmīgi skatieni. Pēkšņi es esmu apburoša sieviete. Kaut kas ir mainījies. Cik dīvaini notiek šī ķīmiskā reakcija. Nevajadzēšana veicina ziedēšanu. Es neko vairs neprasu dzīvei, nelūdzos, nediedelēju dieviem. Vairs netupu uz ceļiem uz aukstas vannasistabas grīdas, stāstot augstākiem spēkiem, cik izmisīgi man vajag mīlestību. Izmisums ir aizgājis. Ir palikusi vienkārši dzīve. Vien es nezinu, kur esmu es. Precētais vīrietis vēlas mani par savu mīļāko. Es atbildu, ka diez vai, ka es neredzu šo scenāriju. Zvana draudzene un izstāsta, ka viņas vīrabrāļa sievai nomiris bērniņš. Es redzēju to sievieti vienreiz viesībās. Viņa vēl bija gaidībās. Man tik šausmīgi žēl, es saku. Un man ir. Milzīga melna cauruma izmērā šausmīgi žēl. Katram cilvēkam ir savs liktenis tomēr. Tas var šķist tik netaisnīgi, man daudzreiz ir šķitis. Bet liktenis ir. Ir arī izvēles. Bet liktenis ir. Un dzīve vienkārši jāpieņem.
Es dažreiz domāju, ka mana sirds ir mazliet stājusies. Nogājusi no laukuma. Vai arī tās ritms ir palēnināts. Vai tā guļ letarģiskajā miegā. Žvadz ķēdītes un rokudzelži, un es nezinu, kas es esmu un nezinu, kur ir mana sirds. Droši vien sirds ir tad, kad dzīvo citādāk. Bet es pieņemu dzīvi. Es pieņemu, pieņemu, pieņemu. Ir tāds rēgains ziedēšanas laiks. Kad debesis sagājušas tumšā tūskā, bet jasmīnziedi reibina ar krāšņumu un smaržām. Un tūlīt jau līs, tūlīt būs negaiss. Bet vēl nav.

7/27/15 08:04 pm - [info]udensroze posting in [info]pajautaa - Restorans vecpilseta?

Divata ar labako draudzeni gribam vakariņas vecpilsētā, kur cenas zemākas kā valterarestorans,bet pavisam pa lēto nav vajadzības. Lasu atsauksmes pëdëjā laikā atvērtajiem: neiedegas acis.

Ir jums kāda laba pieredze?

7/27/15 07:50 pm - [info]marule posting in [info]pajautaa - Melni leggingi

Kur šobrīd meklēt visparastākos, melnos leggingus?
Powered by Sviesta Ciba