egoiste

Friends

12/1/15 11:38 pm - [info]kisswithafist posting in [info]pajautaa - Sliktas austiņas

Labsvakars,

Vai kāds ir mēģinājis ar panākumiem atdot fiziskā veikalā pirktu preci ar iemeslu 'nepietiekama kvalitāte'? Stāsts ir par austiņām, kurām skaņas kvalitātes ziņā iekabina pat Supernetto lētākās, lai arī šīs ir citā cenu kategorijā. Tikai pie maksimālā skaļuma tās ir cik necik klausāmas, baudāmas gan ne. Mēģināt cīnīties, vai labāk uzreiz skatīties ko jaunu?

12/1/15 10:54 pm - [info]slepkava posting in [info]pajautaa - Victoria

Palaidu kaut kā garām un nemāku īsti atrast iepriekšējās rādītās filmas - http://www.imdb.com/title/tt4226388/ šis ir Latvijā uz lielajiem ekrāniem jau rādīts vai nav?

12/1/15 01:34 pm - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Taxify

Vai kāds ir Rīgā strādājis ar Taxify?
Kā ir? :)

11/30/15 06:28 pm - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Tehnisks jautājums par Samsung garantijas remontu

Man ir Samsung telefons, kuram parādījusies hardware vaina. Gribu nest uz garantijas remontu, taču esmu rootojis šo telefonu un uzlicis Cyanogenmod. Tehniski rootoshana atceļ garantiju. Šajā gadījumā gan tur nav nekāda sakara, jo vaina ir tīri fiziska. Tomēr - vai Latvijā uz to skatās? Teorētiski varu veikt unroot procedūru un uzlikt stock ROM pirms nešanas uz remontu, bet vai tas ir čakara vērts?

11/30/15 02:12 pm - [info]gribu_gribu posting in [info]pajautaa - Sklandrauši un citas bulkas.

Sveiki Cibiņi,Vai kāds no Cibiņiem ir izmantojis maizes ceptuvju aktivitātes,kā piemēram- cepam kopā žograušus, kliņģerus un citas kūkas.
Es domāju ko tādu, kur samaksā naudiņas pavāram - speciālistam un tā pavadībā tiek gatavots konkrēts konditorejas izstrādājums.
Gribu aizvest ģimeni uz šāda veida pasākumu, bet vēlos dzirdēt atsauksmes/viedokļus/komentārus par konkrētām vietām.

11/29/15 06:21 pm - [info]lidot posting in [info]pajautaa

Vasarā Rimi nopirku dušas želeju "Those lemonade days", gribu vēl, bet Rimi vairs nava. Varbūt kāds ir redzējis, kur vēl tās var nopirkt? (Drogās, Prismā, Sky'ā arī neatrodu)

11/29/15 04:23 pm - [info]ruebli posting in [info]pajautaa - Kā izstiept sarāvušos kleitu?

Sveiki!

Vai ir kāda brīnummetode, lai "izstaipītu" apģērba gabalu (īsti nav skaidrs sastāvs), kas mazgājot krietni sarāvies (10-15 cm)?
Tags:

11/27/15 03:25 pm - [info]ho_tai posting in [info]pajautaa

Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!

11/27/15 03:07 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa - avārijas santehniķis

ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.

11/27/15 02:33 pm - [info]iive posting in [info]pajautaa

Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

11/27/15 11:53 am - [info]safe posting in [info]pajautaa - ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību

Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?
Tags: ,

11/26/15 12:51 am - [info]sickboy posting in [info]pajautaa

Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?

11/25/15 10:18 pm - [info]dark_wood

Varbūt beidzot esmu pametusi uzgaidāmo telpu. Tagad es dzīvoju. Es negaidu gaišāku nākotni, patiesībā es neko daudz nedomāju par nākotni. Es domāju par sniegu. Par sniega smaržu. Par šīm retajām baltajām drupačām uz zemes. Es domāju par vīrieti, kas iet man pretī pa ietvi un paiet garām, gandrīz uzgrūzdamies man virsū, un bļauj uz mani: "pa labo pusi jāiet, pa labo pusi". Es viņu zinu, viņš ir vecs, slims cilvēks, ļoti izdēdējis, bet mani tas neuztrauc, viņš ir tur, kur viņam jābūt, un es esmu tur, kur jābūt man, mums katram ir sava orbīta. Es neko neizjūtu pret viņu, vien pieņemšanu, ka viņš šeit šobrīd atrodas tieši tajā veidā un formā, kādā viņš ir. Ka viņš varbūt domā, ka uz gājēju celiņa valda kādi īpaši kustības noteikumi, pa kuru pusi kuram jāiet. Bet tam visam ir vieta šajā brīnišķīgajā visumā.

11/25/15 08:35 pm - [info]dark_wood

Ir ļoti interesanti lasīt sev adresētā ziņā tekstu: "es vēlos būt tava rotaļlieta". Kaut kas seksīgs ir tajā.
Šķiet, ka pēdējā laikā slīdu pa dzīvi diezgan apmierināti, bez kādām īpašām sūdzībām. Stāvēju šovakar uz mazliet sniegotā perona, gaidot tumsā vilcienu, pazudusi savas jakas kapucē, uz ausīm klausījos Tiesto — Walking on Clouds, un mazliet brīnījos par to, kā laika gaitā ir mainījusies mana dzīves izjūta. It kā būtu uztrenēts kāds agrāk neaktīvs muskulis un uzradies jauns spēks. Spēks, par kuru jūtu, ka tas tikai tagad sāk iemājot manī, sāk raisīties un piepildīt mani. Zinu, ka būs arī sliktās dienas, sliktās dienas vienmēr atgadās. Tomēr laikam esmu pietiekami daudz reižu pārlauzusi sevi, lai izveidotos kaut kāda noturība pret lūzumpunktiem. Zināma brīvība no sava ego, kas ir daudzu ciešanu pamatā. Plašāks skatījums, kas ietver rāmu atziņu par dzīves neizbēgami jēgpilno plūdumu, pat ja tas kādā brīdī pāršķeļ tava ego rīkli, sašķaida visus tavus sapņus, jo pēc tam seko kas daudz augstāks. Savādi tagad atskatīties uz sevi. Tā meitene pirms 2 gadiem ar bezcerīgi salauzto sirdi nemaz nenojauta, ka kādudien jutīsies šādi. Ka viņas asinsritē plūdīs tāds rāmums un panesamība, ka neko tādu vairs nevajadzēs. Nevajadzēs vairs diedelēt liktenim kāda mīlestību, kurš nemaz nav tevis vērts.

11/25/15 11:24 am - [info]mafia posting in [info]gribam_zinaat

Uz kurām siltajām zemēm lai aizbrauc, ja visur teroristi un lidmašīnas krīt viena pēc otras? :(

11/24/15 04:39 pm - [info]malafemmina posting in [info]pajautaa - Dzija, vilna, cimdi

Jautāju to pašu pirms gada, bet nevaru vairs atrast:

Vai ir kāda vieta, kur vilnas dziju iespējams nopirkt lētāk kā ap EUR 5 par 50 gramiem? Un kur krāsu un toņu izvēle būtu liela?
Gribu adīt rakstītus cimdus, līdz ar to dziju vajag diezgan smalku.
Varbūt kādai vai kādam ir krāsaini vilnas kamolīši mājās, ar ko gatavs padalīties, pretī saņemot ko gardu?
Ja tā, tad var rakstīt tepat vai viapore pie inbox.

11/24/15 12:22 pm - [info]ninona posting in [info]pajautaa - 1987. gada PSRS + Sīrijas filmai "Загон" nosaukums latviski?

Šai filmai - http://www.kinopoisk.ru/film/45202/ ir zināms nosaukums latviski?
Ja kāds zina, vai vismaz "uz to pusi", lūdzu, komentāros :)

Paldies. Kaut ko izdomāju, vairs nevajag.

11/23/15 10:33 pm - [info]qgmr101 posting in [info]pajautaa - Filma par vikingu kapu un mājas degšanu - ?

Sen atpakaļ (pirms gadiem 15) Latvijas televīzijas 1. kanāls rādīja mākslas filmu, kurā bija pakalns, kurš bija vikingu kaps, un leģenda, ka, ja kapu sāks rakt, māja nodegs. Un tāda aina, ka puišeļi raka to pakalnu un sabijās, ka māja deg, jo saule atspīdēja logos un izskatījās, ka māja deg. Kas tā ir par filmu? Vēl tur bija ainas, ka autobusa vadītājs un puišelis čurā uz busa riteņa un vēl bija aina, ka tas puišelis noskatās, kā apmēram 20 gadus jauna sieviete peldas klints iedobē kaila, viņam stāvot blakus.
Tags:

11/23/15 09:49 pm - [info]klaudlet posting in [info]pajautaa

Klau, kāds varbūt vēlas kaut ko pasūtīt no killstar.com
Pati gribu tikai vienu lietiņu un gandrīz 15 eur par sūtīšanu no UK liekas pārāk sālīti. 
Ja kaut kas iepatīkas un esi gatavs sadalīt sūtīšanas naudu uz galviņām, tad dod ziņu patti_smith@inbox.lv!

11/20/15 04:59 pm - [info]sw posting in [info]pajautaa - Datu avoti (par ziedojumiem)

Lsm.lv lasu, ka, "atsaucoties uz Valsts ieņēmuma dienesta (VID) datiem, redzams, ka, piemēram 2013.gadā uzņēmumi sabiedriskā labuma organizācijām ziedojuši 32,7 miljonus eiro, iegūstot nodokļu atlaidēs 22,6 miljonus eiro". Kur viņi ko tādu varēja "redzēt"? Rokos krustu šķērsu un neatrodu, arī VID lapā. Ir jāpasūta Lursoft'am analītiskais pakalpojums?

11/20/15 01:26 pm - [info]sw posting in [info]pajautaa - Sabiedriskās organizācijas, biedrības, nodibinājumi

Varbūt kāds ir šito studējis un varētu man paskaidrot?

Cik rokos internetos par NVO Latvijā, atkal un atkal atrodu, ka "Latvijā ir divi sabiedrisko (nevalstisko) organizāciju veidi - biedrības un nodibinājumi". Savukārt, piemēram, Lursoft, nodala "sabiedriskās organizācijas", "biedrības" un "nodibinājumus". Kā īsti ir, sabiedriskās organizācijas ietver sevī biedrības un nodibinājumus vai tomēr tas ir pavisam kaut kas cits? Ir arī divi dažādi likumi, viens par sabiedriskajām organizācijām un otrs par biedrībām un nodbinājumiem, turklāt nevienā no abiem nav atsauces uz otrā likumā minētajām struktūrām.

Tātad sabiedriskās organizācijas = biedrības un nodbinājumi, vai tomēr ir atsevišķi sab. org., biedrības, nodibinājumi? "Man šķiet" atbilde šoreiz te nederēs, drīzāk ceru, ka varbūt kādam augstskolā vai darbā šis ir normāli skaidrots.

Upd. Atradu: http://www.ur.gov.lv/biedribas.html (pašā apakšā). Tiešām ir tā, ka "sabiedriskās organizācijas" ir pagātnes fenomens un tagad dzīvo tīri termina līmenī, mūsdienās viņas visas ir pārreģistrētas vai nu kā biedrības, vai nodibinājumi.

11/20/15 01:16 pm - [info]iguaana posting in [info]pajautaa - dzīvnieku draugiem

kā rīkoties, ja kaimiņi Rīgas nama pagalmā, kas ir kopīpašums, norobežojuši savu teritoriju (kas arī ir nelegāli) ar šaubīgu žogu, kurā tur suni- suns dzīvo netīrībā, izskatās, ka barots tiek, bet viņš nav pie ķēdes vai ar uzpurni. nepārprotiet, man patīk dzīvnieki, bet dzīvoju rīgas centrā un ta suns agresīvi rej dienu un nakti, lec žogā un rūc. sevišķi vakaros,kad nāku no darba , nejūtos droši savā pagalmā, jo liekas, ka viņš no niknuma to žogu salauzīs. kam man zvanīt un ar ko sākt, lai šo problēmu risinātu? ar kaimiņu runāt nav vērts- tie ir ķīnieši, kuri nesaprot latviski....

11/20/15 09:31 am - [info]zvaigzniit posting in [info]pajautaa - klases audzināšana

Sveiki!

Īsti nezinu, kur meklēt, varbūt kāds var norādīt, vai pats zina, kā ir - vai drīkst būt 1 klases audzinātāja 2 klasēm (ja tas ko maina, tad sākumskolā)? un uz veselu mācību gadu ne kā pagaidu variants, kamēr kāds slimo. Un ko darīt, ja audzinātāja vairāk pievēršanas savai "orģinālajai" klasei un otru atstāj mazliet novārtā? Viņi tomēr maziņi, ekskursijā fotogrāfijas ir tikai otrai klasei, tirdziņā jākrāmējas pašiem, jo audzinātāja palīdz otrai klasei. Un tās nav lielas klases, kopā nav pat 25 bērnu.

Un otra lieta, cik normāli ir uzdot 3. klasei patstāvīgos darbus? Tā ka stundas sākumā skolotāja atstāj uzdevumu un tad pārējo laiku viņi ir vieni, puse klase ārdās, ja stundas laikā nesaproti, tad nav neviena, kam pajautāt?

Un vēl trešā - bērnam ir problēmas konkrētā mācību priekšmetā, visos pārējos ir gluži vai izcilniece, bet vienā nē un tas nav slinkums, kas pie vainas. mācību priekšmeta skolotāja konsultācijās neko neskaidro, jo aizņemta ar tiem, kas labo darbus. skolas direktore paziņoja, ka skolotājam ar bērnu nav individuāli jāstrādā, vainīga ir māte, kas neprot bērnu audzināt. Vai tiešām konsultācijās nav iespēja sēdēt ar skolotāju un lai viņa palīdz un skaidro, ja stundas laikā tas neizdodas? Vienīgā iespēja ir privātskolotājs?

Ļoti priecāšos par norādēm uz likumiem, padomiem un visu, kas varētu palīdzēt vismaz daļēji kaut ko atrisināt. 80% klases vecāku ir apsvēruši domu mainīt skolu, bet, protams, apstākļi ne vienmēr to ļauj.

11/19/15 08:09 pm - [info]rasbainieks posting in [info]pajautaa - joga/pilates āgenskalnā

arhīvos atrodu, ka šeit ir apskatītas jogas iespējas centrā, bet ne āgenskalnā
apskatīsim, lūdzu?
interesē tīri elastības un stājas mērķiem, ne ezotērikai, ne arī gluži sportam
pilates der tikpat labi
kaut kam taču jābūt arī kreisajā krastā
Tags:

11/19/15 07:50 pm - [info]nenoteiksme posting in [info]gribam_zinaat - oi, mandarīni nāk

pif paf, cibiņi!
vai kāds jau ir provējis bodē esošos mandarīnus? ēdami vai tomēr vēl baisi skābi?

11/19/15 07:28 pm - [info]mirdzums posting in [info]pajautaa

Vai kādam ir gadījies, lidojot ar kādu lēto aviosabiedrību, ņemt līdzi kruķus?
Vai par tiem ir jāpiemaksā? Vai ir jāuzrāda kāds ārsta izsniegts apliecinājums, ka kruķi man ir vajadzīgi?

11/19/15 06:19 pm - [info]annuska posting in [info]pajautaa - Norvēģija

Cik eiro mēnesī Oslo vajag pārtikai diviem cilvēkiem - dzīvoklī ar virtuvi? (Ne pārāk izlepušiem, tomēr runa ir par pilnvērtīgu uzturu.)

11/19/15 12:34 pm - [info]kini posting in [info]pajautaa - kasetes

Vai kaut kur vēl ir nopērkamas audiogrāmatas vai kkādi stāsti kasetēs?

11/19/15 01:35 am - [info]ulvs posting in [info]pajautaa - briketes kurināšanai (lētas) - kur, pa cik?

Labvakar!

Kur var visizdevīgāk nopirkt briketes, ar ko kurina krāsni? Dzīvoju pie Matīsa/Avotu krustojuma - to minu tāpēc, ka iedomājos - moš tuvumā ir kāda jēdzīga vieta (vienīgo, ko spēju iztēloties, ir Staķiks, kas ir uz Čaka/Pērnavas (nav tik tālu).

Vai tās izdevīgāk ir pasūtīt vairumā? Un ja tā, kā tas process notiek? Un cik ir minimums (atkarīgs no piegādātāja, ne?)? Un cik izdevīgāk tas ir? Teiksim, ja jāpārziemo un tāpē tagad jāpērk briketes, tas taču būs izdevigāk, nekā pirkt mazumtirdzniecībā (jo mums ir pagrabs, kur var glabāt lietas). Tātad, vai izdevīgums ir vērā ņemams? Vai arī ir kāda kruta vieta, kur vislaik pa lēto (dempings, yo)?

Paldies par atbildēm!
Tags:

11/18/15 04:54 pm - [info]dark_wood

1
2
... un kāda ļoti skaista kolekcija...

11/18/15 01:24 pm - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

Kura bija tā fantasy grāmata, kas jālasa sakarā ar bēgļu invāziju un mūsu iespējamo nākotni?
Powered by Sviesta Ciba