egoiste

Friends

9/26/16 10:22 pm - [info]lemurs posting in [info]pajautaa - Sacra Rota

varbūt kāds zina pateikt, kā latviski pieņemts atveidot Vatikāna tiesu instanci Tribunal Rotae Romanae?
paldies jau iepriekš.

9/26/16 05:19 pm - [info]kisswithafist posting in [info]pajautaa - Tekstila nodošana

Kur Rīgā nodot novalkātas drēbes, lai no tā ir vismaz kāds labums tālāk par rajona bomžiem? Vai H&M joprojām ir "nodod drēbes, dabū atlaidi" iespēja (der arī bez atlaides, ka tik nodot)? Varbūt man līki pirksti, bet Latvijai specifisku informāciju neatrodu. Apjoms liels, kādi 200l tilpumā, taču nepavisam negribētos šķirot un meklēt, vai ir kas otrreizēji velkams, labprātāk nodotu otrreizējai pārstrādei. Paldies.

9/26/16 02:29 pm - [info]hotai posting in [info]pajautaa - Fajansss

sakiet lūdzu, vai Rīgā ir meistari, kas varētu drusku restaurēt fajansa šķīvi? respektīvi ir dārgs šķīvis ar mazu bukti malā. vajadzētu to bukti aizlāpīt. paldies!

9/26/16 10:09 am - [info]217 posting in [info]pajautaa - lv diaspora ārzemēs

Kur un vai ir iespējams uzzināt kopējo latviešu skaitu, kas dzīvo ārzemēs, pa valstīm, kaut vai aptuveni?
Mēģināju atrast kkādu oficiālu statistiku internetos, bet atrodas tikai kkādi veci tvnet raksti un nekonkrēti apgalvojumi, ka tas skaits pieaug, vai novecojusi informācija. Bet nekur nav apkopots pa valstīm, UK tik un tik, ASV tik un tik, utt.
Statistikas pārvaldes lapā atradu tikai izceļojošo kopējo skaitu pa gadiem, bet man ļoti noderētu kopējais skaits, cik pavisam kurā valstī dzīvo...

P.S. atradu :)

9/26/16 04:33 am - [info]po posting in [info]pajautaa - VISA

Kuras bankas VISA karti izdevīgāk ņemt (un kuras - labāk ne)?

9/25/16 10:15 am - [info]love_hacker posting in [info]pajautaa - Par Pāvilostu

Labrīt Cibiņ!
Gribētos, kādā no oktobra vīkendiem doties solo ceļojumā uz Pāvilostas pusi. Varbūt Tev zināms, kāds draudziņš, vai lēta iespēja palikt tur?

P.s Koučserfs klusē par Pāvilostu

Tencinu - jau iepriekš!

9/23/16 03:59 pm - [info]vilibaldis posting in [info]pajautaa - darba stāžs

Kās gadījumā nezin - No VID EDS savu darba grāmatiņu var izdrukāt vai nē?

9/23/16 02:04 pm - [info]az posting in [info]pajautaa

es to izdomāju, vai bija ziedonim tāds dzejolis, kur bija rinda

kāds šāva. kāds caur logu šāva

9/23/16 12:30 am - [info]santech posting in [info]pajautaa

Ir kāds kredītkantoris, kas neskatās kredītvēsturi?

9/22/16 01:32 pm - [info]reportiere posting in [info]pajautaa - Saimnieks neatdod drošības naudu

Kā rīkoties, ja dzīvokļa saimnieks neatdod drošības naudu?

Situācija: privātmājā 3 dzīvokļi, vienā dzīvo saimnieks ar ģimeni, otrā mēs, trešajā vēl viena ģimene.

Ievācoties tika samaksāta īre par pirmo un pēdējo mēnesi + drošības nauda/depozīts. Izvācāmies, laicīgi paziņojot, mēneša vidū. Ar saimnieku tika sarunāts atgūt pusi pēdējā mēneša īres + depozītu. Mantas izvedām, atslēgu paturējām. Vēlāk atbraucām atdot atslēgu (vienu, ne visas) - saimnieks saka - naudu atdošot pēc nedēļas, kad ievāksies un savu daļu samaksās jaunie īrnieki. Vienu atslēgu paņēma, "lai uzkoptu".

Nedēļa pagājusi, jauni īrnieki nav atrasti. Pēc dienas - it kā esot atrasti, tikos un tikos zvanīšot, lai pateiktu, vai ir samaksājuši vai nav. Protams, nezvana, pats arī vairs nav sazvanāms.

Trešā stāva ģimene arī paziņojusi par izvākšanos mēneša beigās, viņiem līdzīgs stāsts - saimnieks atdošot depozītu, kad izvākšoties. Tā kā mājā dzīvoja ilgāk par mums, zināja teikt, ka arī iepriekšējie depozītu neesot atguvuši.

Saimnieks ielīdis lielos parādos, protams, par māju nodokļi netiek maksāti, īre maksāta skaidrā naudā. Īres līgums ir. Mūsu samaksātajam depozītam gan vajadzētu būt uz rokas visu laiku, nevis "tad, kad ievāksies jauni īrnieki". Par pusi pēdējā mēneša īres jau vairs nav cerību...

Ko darīt?

9/21/16 04:42 pm - [info]po posting in [info]pajautaa - 4Z

Kā zobārstniecībā "4z" (Rīgā, Maiznīcas ielā) ar attieksmi, darba kvalitāti un cenu?

- piedevām pieņemu ieteikumus par labiem zobārstiem Rīgā. Derētu sarunāt ārpuskārtas vizīti, un negribas uzrauties uz zobu fejas mafiju.

9/21/16 03:40 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa

Kur Rīgā ir labs piedāvājums mazām sudrablietām?

9/21/16 12:21 pm - [info]shadow posting in [info]pajautaa - LV - UK

Kāds varētu padalīties ar info par labāko pasažieru pārvadātaju.?

Varbūt kāds dodas uz Uk un var paņemt līdzbraucēju

9/21/16 11:42 am - [info]digna posting in [info]pajautaa - Palīgā, torenti saplīsa!

Labdien! Ko man tagad darīt?!
Iegāju savā mjūūtorentā, bet tur priekšā pa visu ekrānu kaut kādi Vampires un nekā neprotu tos noņemt, lai tiktu pie parastā burtiņu un cipariņu skata. Kamēr čakarējos, man pienāca paziņojums, ka Vampires ir nokačāts. Downloads mapē nekā jauna nav. Vai tagad mans dators ir virtuālo vampīru apsēsts un tiks noēsts beigts un pa galam? Kas, pie velna, tie par vampīriem, kā no tiem tikt vaļā?
Vampīri atradās, pavisam citā mapē downloads mapē, citā cietajā diskā, kas dīvaini. Izdzēsu. Bet kā dabūt atpakaļ torentrīku?

9/20/16 02:05 pm - [info]sw posting in [info]pajautaa - Arhīvs ar KGB lietām

Reiz mazliet palīdzēju vienā filmēšanā, kas notika arhīvā. Plauktos bija daudz KGB lietu par cilvēkiem, kas, viņuprāt, bija noziegušies. Tagad vienam pazīstamam cienījama vecuma vīram, kurš meklē savu ģimeni, informācija par šādu arhīvu noderētu, taču es nespēju atcerēties, kura tieši bija tā ēka, mani pieraksti par 2011. gadu, kad braukājām pa objektiem, ir skopi. Atminos vien, ka Pārdaugavā un ka tā nebija Slokas-Kalnciema rajonā esošā. Viņiem ir vēl divas, viena Šampēterī, otra Imantā. Varbūt jūs zināt?
Tags:

9/20/16 01:09 pm - [info]hederas_sieva posting in [info]pajautaa - kur tetovēties?

Beidzot esmu sabriedusi uz miesiņas uzzīmēt ko paliekošu - samērā mazu, melnu, vienkāršu. Māte gūgle izskatīta, bet atsauksmes visai skopas. Interesē kur (pie kā?), neprasa visus zeķes ietaupijumus un kvalitāte. 

9/19/16 09:42 am - [info]santech posting in [info]pajautaa

Kā izdrukāt excel lapu ar libre office tā lai neizdrukājas šūnu background krāsa, bet tikai dati? Printera setingi vai paša Libre ofisa?

9/17/16 07:12 pm - [info]santech posting in [info]gribam_zinaat

Kā darbotos tāds koncepts, kā sensōri iebūvēti objektīvos? Nu tā, ka maini objektīvu kamerai, un pie viena arī izvēleis kuru objektīvu liksi - to ar kropu vai fullframe. Body tad paliktu principā tikai par rokturi. Bet tas strādātu tikai mirrorless kamerām, droši vien. Vecajām zerkalkām to būtu sarežģīti ieviest. Ja nu vienīgi ar tādu mehānismu, kas, mountojot objektīvu, pie savienojošā klikšķa atšauj sensoru bodija dziļumā lai ir vieta kur spogulim lēkāt. praktiski vs sarežģīti.

9/17/16 04:01 pm - [info]ena posting in [info]pajautaa

Kur Riigas apkaartnee varetu salasiit piilaadzhus? Ne celja malaa

9/16/16 02:44 pm - [info]anima_de_nera posting in [info]pajautaa - bada jautājums

vai nu ar jaunu zobu vai bez, bet bads būs.
iesakiet lūdzu SAVU labo (price/performance) zobārstu - protēzistu, kurš man ieliks un aprūpēs ēšanai svarīgu zobu drupu vietā un atstās arī naudiņu ēšanai ar to zobu!
Tags:

9/16/16 12:21 pm - [info]intenormal posting in [info]pajautaa - dr martens

vai kaut kur rīgā ir iespējams iehavot dr martens par sakarīgiem cipariem?

9/15/16 03:46 am - [info]khosmos posting in [info]pajautaa - Gumijas tastatūra

Tā kā salidzini.lv ir nokāries, varbūt kāds zina, kur var iegādāties gumijas tastatūru ar USB (nevis Bluetooth) pieslēgumu?

9/14/16 11:39 am - [info]hotline_bling posting in [info]pajautaa - Ilgmūžīgi T-krekli

Labrīt padomdevēji!

Kur Jūs Rīgā (vai sliktākā gadījumā - internetos) pērkat kvalitatīvus vienkāršos sieviešu un vīriešu T-kreklus? (Pārsvarā visi mani h&m un zaras un tamlīdzīgie vai nu saveļas vai savērpjas, sarodas mikrocaurumi un pēc pāris mazgāšanas reizēm ir ārā metami.) Kā ir ar kvalitāti tieši T-krekliem American apparel, COS, Uniqlo, Muji?

Paldies

9/14/16 09:20 am - [info]kaukau posting in [info]pajautaa - Mobilie operatori Luksemburgā

Mobilie operatori Luksemburgā - vai ir priekšapmaksas kartes, kurās, tāpat kā LV (es pieņemu, ka ir), whatsapp un varbūt fb ir par velti? Kāda vispār tur ir situācija? Man tikai uz dažām dienām vajadzēs, toties VAJADZĒS!

9/13/16 09:12 pm - [info]reportiere posting in [info]pajautaa - Lietoti CD

Vai Rīgā ir manīta kāda second hand vieta, kur pieņem un arī tālāk tirgo lietotus mūzikas diskus? Uzreiz prātā nāk Otrā elpa, bet varbūt kāds konkrēti zina?

9/13/16 07:58 pm - [info]avatar posting in [info]pajautaa - Cold Meat Industry 2.0?

Sveiki! Kādreiz ļoti patika Cold Meat Industry leibls, bet viņi jau kādu laiku viņpus eksistences. Vēl patīk Cold Spring Records un Fossil Dungeon.
Ko jūs ieteiktu kā CMI aizvietotāju?

9/13/16 08:49 pm - [info]iio posting in [info]unsend

ej dirst.

9/13/16 06:23 pm - [info]iokaste posting in [info]pajautaa

vai sievietes islamā arī ir ticīgās, jautāju, jo lūgšanu bildēs viņas nav redzamas
Powered by Sviesta Ciba