CannibalSmith - Kā uztaisīt geil face

About Kā uztaisīt geil face

Previous Entry Kā uztaisīt geil faceOct. 24th, 2013 @ 08:54 pm Next Entry
Uztaisi divas pigas, katru savā rokā, un pieliec sejai priekšā tā, lai īkšķi ķipa ir tavas acis.

geil vācu valodā nozīmē ķipa kruta, bet arī seksu/iekāri/smth.

Pēc ponijfesta es devos uz Groningenu, jo citur būt man īsti nebija kur. Sastapu kārtējo ceļojošo amatnieku un uzzināju dažādas stopēšanas gudrības. Divas no mašīnām, kas mani panēma, bija turki. Abi vispirms prasīja vai man ir ieroči, un vai grasos viņus nogalināt. Senēmuši noraidošu atbildi, turki kļūst ļoti draudzīgi cilvēki. Kā parasti, pie robežas jutos drūmi, jo vakara klāt, un vēl distance priekšā, bet kā parasti, stopēšana sevi atkal pierādīja, un dabūku turkus, kas paši uzprasījās, ko es daru benzīntankā, ā, vajag aizvest, ieroču nav, okei lec iekšā, še, tev turku maize. Aizveda līz durvīm.

Ernesta un Dāvija tajā brīdī nebija mājās, tāpēc aizgāju uz centru. Groningena ir studentu pilsēta, so, party everywhere. Un alus ir vissliktākais un dārgākais, ko esmu sastapis. Nepērciet alu Nīderlandē! It īpaši bārā!

Turpmākais mēnesis pagāja zaļi. Caur skaipu finalizējām darbā pieņemšanu ar BlueByte. Saņēmu darb līgumu pa epastu, izprintēju, parakstīju un aizsūtīju atpakaļ pa pastu. Trijatā dzīvojām sešos kvadrātmetos. Bet izrādījās ļoti omulīgi un forši. Taisījām ēst un ripinājām gurķi. Mēģināju kaut ko kodēt uz laptopa, bet atmosfēra bija pārāk mākslinieciska.

Edit: Also, nepērciet kebabus Groningenā!! Amsterdamā ir ok.
Tags:
(Leave a comment)
[User Picture Icon]
From:[info]redz
Date: October 27th, 2013 - 03:12 am
(Link)
leider geil?
(Leave a comment)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba