Friends

About Friends

Jan. 27th, 2023 @ 07:52 pm
[info]black_data
Ja nu ko viss šis man ir iemācījis, ir neteikt "hop!", bet ja man apkuri tiešām beidzot pieslēgst tad, kad ir solīts, es reāli sākšu apdzīvot jaunās telpas 1. februārī. Simboliskie datumi and all.
Tags:

Jan. 26th, 2023 @ 05:06 pm
[info]black_data
Šodien dzirdēju teoriju, ka pain of rejection (pat nemēģināšu latviskot) ir tāds pats evolūcijas produkts kā fiziskas sāpes. Tas, savukārt, rada visādas citādas pārdomas par bezmērķīgām ciešanām, un nekā nedarīšanu ar to. Neesmu gan iedziļinājies šinī jautājumā, tāpēc nojaušu, ka būtu kaitnieciski šo visu pārāk vienkāršot. Pieņemu, ka daudzos gadījumos ir cilvēki, kuriem drīzāk ir jādīlo ar savām nesamērojamām reakcijām, nevis jāmeklē fundamentālas problēmas savā dzīvē. Bet tomēr ir kaut kas interesants idejā, ka ar savām sāpēm, ko rada sociālā dzīve (vai tās trūkums), ir jādīlo apmēram tāpat kā ar lauztu kāju - jādara kaut kādas konkrētas lietas, lai to dziedētu. Nekad par to nebiju aizdomājies šādā veidā. Vai jebkurā citā, ja godīgi.

Jan. 25th, 2023 @ 08:59 pm
[info]src
Tie 20 ar kapeikām.

Izveidots:	2003-01-06 11:01:56
Pēdējais ieraksts:	2023-01-25 14:04:12, pirms 6 stundām

Jan. 25th, 2023 @ 02:03 pm
[info]src
Izbesīja tiešais telefoniskais mārketings. Jau vakar Go3 pateicu - paldies, nevēlos runāt. Šodien zvana atkal.

Jan. 20th, 2023 @ 04:40 pm
[info]black_data
Man patīk tas, ka tā vietā lai brauktu uz IKEA, es sazinājos ar vienu cibiņu (laikam jau vairāk ex-cibiņu), un esam diezgan strauji tikuši līdz rasējumam un pēdējiem precizējumiem. Ļoti kontrastē ar to pieredzi, kāda man ir ar apsaimniekotājiem, un infrastruktūras monopolistiem. Un man tīri labi patīk, kā tas viss šobrīd izskatās uz papīra. Pie tam šajā īsajā laikā skices ir piedzīvojušas vairākas kardinālas transformācijas, līdz mēs esam tikuši līdz risinājumiem, kas mums abiem meiko sensu.

Jan. 19th, 2023 @ 10:36 am
[info]black_data
Visos tizlajos sākumos ir kaut kāds šarms. Es jau biju uz stūra veikalu, kur es nopirku drusku ne tās lietas, ko es iztēlojos, ka es pērku. Iet vēlreiz pēc sērkociņiem, stāvot rindā aiz onkuļiem, kas uz trijiem pērk vienu odekoloniņu, man negribējās. Kad virtuvē viss sāka smirdēt pēc gāzes, es tomēr nolēmu aiziet pēc automāta kafijas uz blakus esošo bulkotavu, un risināt kafijas vārīšanas problēmas citreiz. Un vēl man ir plediņš, jo apkure joprojām nav pieslēgta, un šie padsmit grādi manā jaunajā karaļvalstī ir no sitajām trubām, kas ved pie kaimiņiem. Bet toties man būs ļoti labs galds. Eventuāli. Kad viņu sametinās, sazāģēs un saskrūvēs. Un šinī visā es turpinu nezvanīt dzīvokļa īpašniekam, jo man vēl nav ko viņam teikt. Ņemot vērā, ka viņš man arī nezvana, šķiet, ka viņam man arī ne. Bet nekas, kad man pieslēgs apkuri un signalizāciju, te parādīsies lielās tumbas, viss būs labi, un varēs zvanīt dzīvokļa īpašniekam.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba