BoRdo

About Recent Entries

Apr. 1st, 2020 @ 10:09 am
Karantīnas n šit. Pašam nepamet tāds iekšējais nemiers "A ja nu pa ceļam no mājām uz darbu, vai tai veikalā esi ieķēris to draņķi un tagad skraidi apkārt lipinādams citus?"
Protams tad jādomā cik tad apkārt ir staigāts. Darbs mājas studija un pārtikas veikals. Rokas arī tiek mazgātas un dezinficētas. Vis šis laiks tāds... da v pizdu vai da na huj.

Oct. 30th, 2018 @ 11:16 am
Svētdienas atklāsme: Man ir relatīvi viegli palicis pēc kardāna malšanas. Vainu esmu iemācījies nepārslogot kājas, vai arī endurance ir pamatīgi uzkačāta. Visdrīzāk jau abi...
Jāatceras uzfilmēt līdzīgu video kā laiciņu atpakaļ. Lai var salīdzināt progresu!

10 Novembris - Dpils. Koncis ar OP! Vēl pāris gabali, kas apgūti. Nu jau aptverē šķiet 12 gabali. Vēl pārītis un varēs sākt noslīpēt un improvizēt :D

Oct. 3rd, 2018 @ 04:03 pm
Dažreiz iezogas naiva cerība, ka cilvēki mainās, un tikpat ātri tā cerība izzūd. Ja pats nespēj mainīties, ko var gribēt no citiem?

Ķeksis sev - nu jau divi pilni konči aiz muguras. Paliek vieglāk ar.

Aug. 24th, 2018 @ 12:23 pm
Šonakt nevarēju aizmigt. Visu nakti nogrozījos. Tika sadomāts vis iespējamais un iekšā vētra! Dont ask me why!

Jul. 27th, 2018 @ 03:43 pm
Māzā atskaite.

Tātad kopš jūnija esmu aktīvi sācis mācīties Oceanpath repertuāru. Nu jau šķiet varu koncertu setlisiti (7 gabali pagaidām) kautkādā stāvoklī nospēlēt. Ir vel dafiga ko nepieciešams pielabot, bet man kautkā apņēmības netrūkst.
Septembrī (Ja neparādīsies kautkas vēl iepriekš) visdrīzāk būs mans pirmais pilnais koncis.
Other entries
» (No Subject)
Šodien sajūta kautkā šitā:
 
» Grupa?
Pirmoreiz piedalījos mēģinājumā kurā ir vairāk par vienu mainīgo...
Dizāsters uz pilnu klapi. Kamēr es spēlēju un dzirdu metronomu ir vis kruta, no problemo... bet tiko es pārstāju spēlēt un kāds kuram ir soļņiks aizlido kosmosā tā man iestājas kautkāds brain freeze! Savākties ir gandrīz neiespējami.
Bet ja neskaita to, teiktu priekš pirmā mēģinājuma ar grupu bija relatīvi zajebisj... Galvā jau virmo idejas kā sevi padarīt produktīvāku...
» (No Subject)
Tas moments kad tu saproti, ka “Ej dirst” autors ir nevis nabaga stūrī ierāvies random klients, bet iestādes bārmenis ir priceless. Es biju smagi pārsteigts, ka manis izvēlētais upuris nereaģēja uz manu vaicājumu “Kur man jāiet?” Bārmenis šķiet saprata ka nu ir sūdi nāca klajā, ka “Piedod es biju domājis, ka tu esi mans kolēģis”. Nebūtu šams atzinies es šķiet būtu vainu sadevis pa muti random kexam vai arī pats dabujis pa seju! Bet tas moments, kad es sapratu, ka esmu kļūdījies, ir neaprakstāms. Mani vairs neinteresēja ka man tiek piesolīti free dzērieni, un vel nez kādi labumi. Mani interesēja ka tik ātrāk notīties no turienes. Man pat doma vien, ka es gandrīz biju gatavs izrēķināties ar cilvēku kurš ne pie kā nav vainīgs, likās pretīga. Būtu es gadus 10-15 jaunāks, rezultāts būtu pilnīgi cits... “Kriminal inform - Aizturēts jaunietis, kurš kunga prātā neizturēja mutisku kritiku, un uzbruka pirmajam, ko acu skatiens tvēra!!!” Vai ar mani vis ir kārtībā??? Mlja....
» (No Subject)
Izskatās daudzsološi. Nākam nedēļ beidzas viens no projekta posmiem. Varbūt būs mazāk stressa beidzot?
» (No Subject)
Nu mlja kā netieku tā netieku vaļā no iesnām... Sāk jau besīt... Vakar gan saņēmos izvilkos uz Biljarda turnīru kuru orgaizēja Voodoo Casino kolektīvs.
3 vieta is all mine!
» (No Subject)
Aizeju uz googli ierakstīt mājas lapas nosaukumu, jo nestrādā tas kā es to domāju.

Googlei rakstu: Sports Direct
Google aizsūta uz: www.sportsdirect.com
- Es tak tā arī rakstīju huļi nestrādā?
nospiežam 2x back
http://sprotsdirect.com


» (No Subject)
Eku šeku atskaitīte:

Tā nu sanāca, ka 30 novembrī sanāca palidot uz "Siltajām zemēm". Malta jāteic lai arī maza sala, tomēr pēc satiksmes tur to nepateiksi. Korķi kā pie mums.
Laikapstāklis "Cik nu man izdevās to izbaudīt" Kā vasara vulgaris pie mums. Nu tā grādi no 19-22. Kamēr atrodies saulē sprāgsti nost no karstuma, kamēr ēnā dajoš Džemperīti.
Aizbraucu no sērijas pastrādāt. Izrādās tas ir tāds pēdiņās liekams termins. Internets viņiem ir liela trekna dārga problēma. Wifi vissur ir paslēpti aiz 10 atslēgām bezmazvai. Tākā braucot turp bija uzstādījums "Atbrauksi tad redzēsi ko darīt:" Instaļuhas arī nebija pietiekoši paķertas līdzi un tos dažus gigus softa vilku ap 24h in total. Bet nū stāsts nav par to. Grūti ir pārslēgties uz dienvidnieku mentalitāti. Ja viņš tev saka ka šodien tiks pabeigts konkrēts darbs tad jārēķinās, ka labākajā gadījumā tas būs rīt vai pat parīt. Makaronus kabināt ausīs viņi arī ir experti "Ne velti viņu paika sastāv no pasta,pizza,burger". Un tā viņi acīs skatoties tev var dirst kā nu tik būs šis un tas un tad vēl šitas izdarīt, tu tā paklausies padomā ka viss stāstītais ir reāli un jā tipa labi. Bet tas "Reāli" Būtu pie mums tikai. viņiem vienu 10m2 sienu krāso 2x kexi 2 stundas un otro kārtu liek nevis pēc 4h, bet 24. Būvgružu ķerru ved ārā 6 nigeri vienlaicīgi, jo vienam tas ir par smagu. Pastrādā 2h un "Šodienai pietiks". Smagi. Un tad vēl šamie ierauga, ka rekur viens strādā... un savus tempus samazina vēl 2x!

Un tā telpas kurās man jāstrādā man puslīdz ciešamā stāvoklī piegādāja nedēļu vēlāk nekā nepieciešams, 22:00 kas rezultējās ar negulētu nakti jo serveru migrācija, ifrastruktūras izveide aizņem tomēr laiku un no agra rīta citi džondžiki jau gaida, kad varēs sistēmas launčot.

Bonusā tam visam pa naktīm normāli gulēt nevarēju, jo tas ir pilnīgi normāli izmitināt mūs uz galvenās tusētāju ielas kautkādā gadjušņikā kur logi ir pavērsti uz bāru/diskoklubu pusi. Troksnis naktī ar aizvērtu logu ir kā pie mums bāru/naktsklubu ieejām! Sāk tussēt viņi tā ap 22:00 Un katru puss stundu skaļumu pagriež aizvien skaļāku un tā līdz 3:00. (Lieki piebilst, ka tumbiņas (Skandas) ir uz ielas tieši zem maniem logiem.

Skaidrs ir tas, ka turp ir jādodas tikai un vienīgi atpūsties. Strādāt turp doties neiesaku pilnīgi nevienam.
» (No Subject)
"Tas pirmais, kad panjem mutē..."
"Bet pēctam kad norij..." (C) Vika
Ja kas tas ir par vīnu :D
» (No Subject)
Tāk,

Līdzņemamā liste izveidota!
Darbā šķiet DB lietas novestas līdz kārtībai un 95% raportu utt nosūtīsies automātiski.
Cigarešu bloks iepirkts.
Tagad jāsaprot ko iesākt ar šķiltavām - Lidojot cik noprotu nedrīkst ņemt līdzi zippo šķiltavas un tas attiecas gan uz rokas bagāžu gan reģistrējamo (Vismaz tas ir info ko es tagad atradu netos) interesanti gan tas, ka, kad pa Ameriku lidinājos zippenes man atņēma tikai Hītrovā jo mudaks nebiju ielicis reģistrējamajā bagāžā, bet tur nopirktās izlidinājās 4 štatos un tad vēl mājupceļā līdzi (Tiesa gan reģistrējamajā)...

Vēl man īsti nav skaidrs ko darīšu vakaros. Ok ir tur Sievas kindlis uzinstalēts uz mana Telefona, ir novilkts viens pagarš seriāls, bet a ko tālāk? Cik noprotu tumš tur paliek diezgan ātri un strauji, līdz ar to baigā tur pa pilsētu skraidīšana pēc darba nesanāks. Bet nu tad jau redzēs.

Amm nemiers gan sāk parādīties. :)
» (No Subject)
hehe nu re būs man 2 nedēļu pasākums siltajās zemēs tomēr. 30 novembrī nomainīšu ziemas jaku pret pludmales kreklu :D Redzēs gan, kas tur beigu beigās būs sadomāts darīt.

Tagad tik jāsaprot kā tam visam sagatavoties :D
» (No Subject)
Hehe. Ciba tāda garlaicīga sāk palikt. Piemēram savā friendlistē redzu ierakstus tikai no 2x personām no kurām viena aizņem 90% no visas lapas :D
No offense though! Vainu es palieku garlaicīgs, vai man vienkārši nav draugu :D Vai arī Ciba vairs nav vieta kurā kautko interesantu atrast.

Šodienai gan bonuss. Varēju atkal jau roķeni autiņam patestēt. Mani Semi Slicks dara savu un uz vieglā sniedziņa autiņu sanes ļoti viegli. Skaidrs ir tas, ka algu saņemot būs jānoliek ap 180€ vismaz par 2x ripuļiem ja ne 360 lai nomainītu visus. Than again aizmugurē vēl vienu ziemu vajadzētu izturēt esošajiem. Katrā ziņā, ja uznāks lielāks sniedziņš, tā būs problēma un būs jāapsver K-Tupeļmotora izmantošanas iespējas instead!

Aa un tad vēl par to Maltu :D Pag piektdien uzzināju, ka vismaz šonedēļ tur nav jābūt. Kad būs un vai vispār būs jābrauc nav zināms, bet apstiprinājās manas aizdomas par to ka projekts aizkavēsies un pirmās termiņu korekcijas ir jau spēkā.
» (No Subject)
Aizbraucām vakar līdz Lidiņam. Pierijāmies. Tā īsti nearvienu nepakomunicējām. Aibraucām uz centru. Pa ceļam cik nu spējām apstarojāmies.

mhm
» (No Subject)
Hey hey hey! Šodien īsā diena. Varētu beidzot laicīgi gulēt aiziet ho ho ho... Labs joks man sanāca! :D
» (No Subject)
Tipa pēc voļļa te pāris nedēļas atpakaļ nolikos ar iesnām un kakla zarazu kautkādu. Liels bija mans prieks, ka zaraza bija ~3 dienas tāda un tad jau jutos labi.
Sūdi ir tie, ka kakls vēlaizvien jobans ir. Tipa klepot gribas, bet tur vairs nav ko izklepot. Čota laikam par ātru tomēr sapriecājies biju.
» (No Subject)
Zolīte tomēr ir fanī pasākums. Ja sākumā domāju, ka būs super neveiksmīgs vakars tad beigās kautkā pie lieliem plusiem pamanījos tikt. Protams kāršu salikums jau arī bija uberalles.
Vēl es vakar skaļi lamājos. Jaunais projekts izvilkti vājstrāvas vadi. Viss cool, bet ja reiz neuzknieb uzreiz rozetes tad huļi nevar atstāt normālu vada rezervi? Tā nācās knapināties ar to īso vadiņu ka tik nesapist tā super uzmanīgi jo ja nāktos pārtaisīt būtu jākasa pauris kā to vispār panākt.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba