BoRdo

About Recent Entries

Nov. 6th, 2015 @ 08:47 am
Vakar riktīgi vollis iecepīja. Sākās viss ar vienu feilu pēc otra, bet tad kautkāds zobrats ieklemmēja vai kāreiz ieeļojās un aizgāja, i uzcelt sanāca, i iegremndēt. Serves vispār šķiet spārdīja dibenu.

Katrā ziņā sāku domāt, ka ar vienu dienu nedēļā ir par maz :D Than again pierasts vienkārši ja spēlē tad ta no ~19:00 - 23:00 tas vasarā. A te 1.5h no kurām 30 min iesildies :)

Nov. 2nd, 2015 @ 10:28 am
Pakuģojos uz stokgoļmu:
1) Piedzēros
2) Izstaigāju superīgāko muzeju ever
3) Dominēju visās izklaudēs (Aļa galda hokejs, briežu šausanas, galda futbols, zolē)
4) Šķiet kopumā atpūtos
Vakar ar famīliju uz fantasyparku aizvilkāmies. 20€ notriektas visādā huiņā, bet ļoti patīkami pavadīts laiks. Laikam vajadzētu biežāk.

Un, kas te jauns?

Oct. 28th, 2015 @ 04:30 pm
Rīt jākuģo ar prāmīti, bet tā ka vessels vēlaizvien īsti nejūtos. Lab to viskiju padzert tāpat ganjau sanāks, ka tik nesanāk pēctam vēl uz kādu laiku nolikties. Atklātā jūra vējš un sadzēries kautkā neiet kopā parasti.

Oct. 27th, 2015 @ 02:36 pm
Reku pag nedēļ noķēru zarazu Vulgaris. Sākās vis nevainīgi - tipa tur šķaudi ik pa 5-10 minūtēm. Tad kaklā kautkāda katastrofa sāk briest. Tad palēnām galva/spainis! Vienvārdsakot forš vīkends.
Vakar bija doma, eeerm nū tak 2 dienas ir jau done varu arī pastrādāt... Pusdienlaikā sāku strādāt no mājām (Labi, ka ir tāda iespēja). Šodien šķiet jau tuvu normālai darbadienai, bet tomēr nejūtos zaļais gurķis...
Tad vēl tie kasjaki (Nū vēlaizvien tā jaunā sistēma) - šēžu un domāju, kā var vienā virzienā pieļaut tik daudz kļūdas. Un neesam tak mēs pirmie kuriem ir šāds sistēmu kombo. Tad jautājums kā tie pārējie ar šiem kasjakiem dzīvo, jo tiem ta šī sistēma jau darbībā pāri gadam būs...
Kārtējais piemērs, kur mēs uzņemamies iniciatīvu, jo vēlamies, lai sistēmas strādā tā kā tas ir paredzēts nevis workaroundus meklēt.

Oct. 22nd, 2015 @ 03:59 pm
Vakar biki sanāca konjaku padzerties. Šodien pamosties nevarēju, bet tagad kautkāds energy būsts parādījies. Ar nepacietību gaidu, kad varēs volli uzkapāt. (Cerams šoreiz silatis ūdens būs)
Other entries
» (No Subject)
Vakar noslinkoju un uz Volli neaizgāju. Bet nū bija arī savā ziņā iemesls. Darbā bija melnā pietkdiena ceturtdienā. Jaunieviestajā sistēmā viens gļuks pēc otra līda ārā.
Vakarā vispār nesapratu kurš gads. Drošinātājus smadzenēs bija izbliezis ap kādiem 16:00 vakarā.
» (No Subject)
Mmmm! 


» (No Subject)
Nezkādēļ šīsnakts sapnis ir ļoti spilgti iespiedies atmiņā:

Tad nu tā gadījās, ka G bija dzimene uz kuru neieradās praktiski neviens. Šķiet tikai es un K. Ārā bija par aukstu tādēļ izdomājām doties uz Māju, kurā nebija kūkas kura bija ļoti garda (Lasi tieši tā kā uzrakstīju).
Tas viss pēkšņi izrādās ir lauku mājās un tad nu pasākums beidzās un es caur Rēzekni braucu mājās. Kā gadījās kā, ne ārā ir vētra un priekšā korķis. Izlīdu no auto lai saprastu kas tur notiek, izrādās koks priekšā autiņiem. Un mēs vairs neesam uz šosejas, bet šaura zemes ceļa. Tad nu palīdzēju novākt koku un eju atpakaļ uz auto kura tur vairs nav. Tā es eju eju līdz nonāku līdz Rēzeknei kura izrādās ir tik maza, kā kautkāds vasarnīcu rajons. Tur atrodu backup auto uz kura stikla vietējie grasās līmēt uzlīmi, aļa "STOP HAM" jo noparkojis izrādās esmu stāvvietā kurā nedrīkst stāvēt. Tā nu tur izkasījāmies un ar tiem pašiem vietejiem ar to rezerves auto braucam meklēt manu volvi. Aizbraucam uz to pašu vietu kur pazaudēju auto un skatos no kalna, ka rekur tur tak tas auto stāv. Ejot ar kājām atkal neredzu nekur. Kautkā tur meklēju meklēju pēkšņi atrodu meža piebraucamajā ceļā. Kas zīmīgi auto ir pilns ar cilvēkiem kuri gaida šoferi lai kautkur aizvestu. (Šķiet stopētāji) un aiz mana auto nepacietīgi gaida cits šoferis kuram es traucēju tikt uz priekšu.

Pilnīgs WTF moments no rīta...
» (No Subject)
Viena super kreizī nedēļa pagājusi.

Sākās viss ar jaunas sistēmas ieviešanu. Respektīvi vecā 12+gadīgā kaka nomainīta pret kauto svaigāku. Protams tas ietver sevī neapmierinātus lietotājus, jo redz ir lietas kuras vairs nav kā agrā, bet stāsts nav par to.
Kautkā diezgan haotiski tas viss notika un pirmās dienas jānoraujās līdz vēlai naktij un tad vēl nedēļas beigās pasākums Voodoo. Tā no vissas nedēļas laicīgi mājās šķiet devos tikai 4dien. Ito caur volli.

Bet nū kaudze expas klāt un pie reizes arī zinu to, ka varu mierīgi piestrādāt par kautkādu tehnisko čali televīzijā.
Bonus tam vissam: Dabūju gardu 23 gadīgu rumiņu padzerties un pirmo reizi darbā atļāvos izdzert vairāk par vienu dzērienu pasākuma laikā.

Sestdien sanāca biki pašopingot un nākamais pasākums. Beidzās tas šķiet 5cos no rīta svētdien spēlējot zoli ļeņingradā! Sen nebiju piedzīvojis tik USELESS svētdienu. Pat svētdienas zoles vakaru galīgi negribējās.
» (No Subject)
Vakar pirmo reizi kopš šķiet 2003 gada spēlēju volli zālē. Jāsaka bija ko iespringt. Visa tā tizlošanās ar lekšanu, pirmo uz pirkstiem neņemšanu, utt jāmēģina atmest. Vēl man jāatceras, ka zālē izvilkt bumbu nav tik vienkārši kā smiltiņās. Par to man šodien atgādina nobrāzts elkonis un sāpoš gurns, jo izrādās grīda ir cieta. Mmhm! Bet pavisam traki es neizblamējos. Tiesa ir patīkami, ka lielākā daļa tur spēlē labāk par mani. Tā teikt ir kur tiekties.
» (No Subject)
Naktī lielisks sapnītis.
Braucu ar kolēģi pusdienās. Tākā uz izdomāto lokeišenu netiek jo priekšā kautkāds mega korķis ir doma uz "Olimpiju" aizšaut pierīties ar kādu trekno burgeri. Tā braucu no rīta un brīnos kādēļ vantinieks ir tukš abos virzienos. Izrādās, ka tilts pa vidu sabrucis. Griezu riņķī un nezkādēļ uz vantinieka tramvaja sliedes pa vidu.

Šķiet tas arī viss ko atceros. . . ;D
» (No Subject)
Vakar noskatījos Tomorrowland. Jāsaka pēdējā laika kvalitatīvākā bērnu filma, kas redzēta.
» (No Subject)
Es sāku pamanīt, ka komunicēšana sociālajos tīklos paliek krietni mazāka. Tas kā agrāk - Samazinājās satikšanās, lai parunātu jo ir taču soc tīkli - tad tagad izskatās vienkārši komunikācijas paliek krietni mazāk.
Tas ir vecums vai vienkārši pizdets mums ir ar laiku?
» (No Subject)
Tā jau ir.
Piektdien pa mierīgo Taka - Vests! Ekonomiskais režīms strādā un razkalbass neiestājas
Sestdien, pagulēt/pastaigāts/pageimots - Noskatīts Terminators. Baigi gribas redzēt ko viņi izdomās nākamajos sīkvelos since beidzās tā viss tipa (Nu beidzot tok viss)
Svētdien, Pārsteigums Ādažu bērnu laukumiņā atrodot uz soliņa Kama Sutras grāmatu, zolīte vakarā un relatīvi mierīgs vakars.
» (No Subject)
Beidzot aizmigu laicīgi. Tas rezultējās ar sapni kura laikā es ēdu kautkādas hz maizītes un piekožu grauzdētus zemesriekstus. Neatceros detaļas, bet sapnī bija uber garšīgi. No rīta samontēju sev gurķdesmaizi un atceroties sapni piegrauzu minētos zemesriekstus. Episkākā brokastu maize ever... Tā teikt redz kādi kulinārijas brīnumi pa nakti.
» (No Subject)
Rudens ar saviem pigoriem. Vakaros aizmigt neiespējami, no rītiem pamosties nereāli, staigā tāds saguris vissu dienu.
Tad vēl bija doma iedzert kādu aliņu. Sos beidzies galu galā. Konstatēju ka PESO ir tā patērēts dēļ visādiem atvaļinājumiem un grāmatvežu fuckupiem, ka īsti nav par ko dzert.
Jāmēģina atcerēties sulu nopirkt, mājās bij kautkāds sūdvisītis palicis.
» (No Subject)
Šodien sākās apmācības vienai sistēmai ko ieviešam. Šķiet tik neizteiksmīgu un garlaicīgu pasniedzēju sen neesmu saticis. Un vēl piedevām big boned lady.
Skolā šķiet ķimijas stundas pat bija interesantākas (un atkal jau tā ķīmija)...
» (No Subject)
Nu re. Svētdienas zolīte paspēlēta. Lai arī vienu brīdi biju pilnīgā pagrabā un vēlāk pilnīgs līderis, šķiet beigās kautkur ap nullīti arī paliku.
Pirmā vakara lielā atziņa, Es izskatoties ļoti sūdīgi priekš saviem gadiem. :D
Otrā, ir cilvēki no kuriem atvadoties var norauties pa seju, ja taisa kautkādus tur atvadu hugz! :D

Kopumā skaidrā spēlēt zolīti nav tik fun kā malkojot dziras...
» (No Subject)
Naktī sanāca izskriet biki no Rīgas. Tā teikt pēc 1.5h salda miega uzrāva augšā un jāskrien uz Ventspili.
Itkā nekas traks, ja neņem vērā, ka ārā supermigla kurai cauri līst lietus un tad vēl tas Staltais briedis ceļa vidū. Skaidrs, ka aizmigt vismaz pie stūres ar garantiju vairs nebija iespējams. Uzņemtais nikotīna daudzums pēc šī arī.
Tad vēl kontā gandrīz notriekta lapsa. Šķiet nenonesu tikai pateicoties 1 sekundei uz bremžu pedāļa. Vispār interesanti. ap 4:00 tāda dzīvā satiksme uz ceļiem (Dzīvnieku veidā). Šķiet tik daudz kustoņus visas vasaras laikā neredzēju kā viena 6h brauciena laikā.

Pārbraucot mājās pagulēt arī īsti nevar. Neviens jau nezin, ka tu pa nakti neesi gulējis un līdz ar to telefons ik pa laikam zvana kādam kautko darba lietās vajag a pavisam izslēgt arī īsti nevar... Tad vēl mazais tur dipado apkārt utt. Vienvārdsakot šodien viss ir sūds.
» (No Subject)
Sēžu jakā offisā un tāpat ir auksti. No pagraba lūkām var redzēt kā lietus līst. Sajūta kā skolā kad ārā sūds un tev jāsēž jāklausās kautkāda huiņa par ķīmiskām reakcijām (HZ tieši ķīmijas stunda).
Biki besī man latvijas klimats. Vasaras praktiski nav, rudens pretīgs, ziemas pēdējā laikā īsti nav un kreitni par garu, pavasaris kurš nav labāks par rudeni.

No otras puses. Biki pārtērēti līdzekļi pēdējā laikā un šādi laikapstākļi ir kā radīti lai netērētu vēl lieku kāpostu. Tā teikt ir arī pozitīvais.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba