SADISTI.lv

About Recent Entries

Pēdējās dieniņasFeb. 28th, 2005 @ 09:43 pm
Nu tā, sestdien bija trešais, pēdējais seminārs par darba lietiņām... vispār jau man patika gan tēma, gan pasniedzēji, gan aktivitātes, bet vislabāk protams disenīte pēc tam... It kā jau nekas izcils... tikai 25 cilvēki, taču laba atmosfēra, visiem patika... mūzika arī laba, turklāt kurš bija DJ ??? Laikam jau es!!! Aplausi pēc disenītes (man, protams) vispār lika justies satriecoši... Vai tad es biju pelnījis... Laikam jau... Šajos laikos pat aplausus par velti nevienam pakaļ nemet~! Mana smukā Saulīte ar kā vienmēr bija ar mani... tik mīļa ... (*) Tikai vakars noslēdzās sasteigti, nevarēju pat Saulīti pavadīt, laikam viņa apvainojās... Sorry... tāda man tā fakinā dzīve...
Nākamā diena gan sviesc, no Saulītes man nulles uzmanība, es jutos kā tukša vieta... laikam jaubiju to pelnījis... viņa aizgāja tusēt ar savām draudzenēm, es paliku viens kā muļķis... Vairāk komentu nav!
Šī diena arī tāda, nekāda... nav īsti ko teikt! Cerēsim un gaidīsim uz labāku rītdienu! Un SC draugiem.lv man jau 114 draugi !!! Daudz!
Current Mood: annoyed
Current Music: Ruuskij metal

Cita lieta !!!Feb. 25th, 2005 @ 11:24 pm
Nu ko... diena ir diezgan gara un tās laikā var notikt daudz izmaiņu... Man tagad ir tik labs garīgais :)) Tikai miegs nāk. Ar Asnati pirms brīža visu nokārtoju un viņa teica, ka raudot aiz prieka, tapēc, ka es ar viņu izlīgu! Nu man jau ar prieks, ka nav ar kādu jākašķējas! Ar savu mīļõ Saulīti arī visu noskaidroju par to vakardienas pazušanu un nerādīšanos, viņa teica, ka bija mājās un vienkārši gribējusi palikt viena... Tikai mani vēl neliek mierā viena doma - kāpēc viņa tā? Nu bet labi, ka viss ir labi!!!
Tātad: aR Asņuku viss OK, ar Sauļuku viss OK, ar rajona bariņu viss OK... bet, Sintija uz manis vēl lecās... Starpcitu, man tas ir galīgi pie kājas, ja viņai kaut kas neštimmē, lai iet dirst, tur, kaut kur pa kreisi...
Parasti es katru vakaru čatoju ar Māri un Jutu, bet šovakar viņu nav, Māris jau otro dienu... tas gan nedaudz bojā garīgo, bet tā viss OK!
Smaidi, un pasaule smaidīs līdz ar tevi!!!
Current Mood: crazy
Current Music: OffSpring

Help!Feb. 25th, 2005 @ 10:36 am
Vai jūs varat pateikt, kur ir taisnība??? Neviens man to nekad nevarēs pateikt, jo taisnības nav uz zemes, taisnība ir tikai jau zem zemes... Nu ko, atliek vien nepacietīgi gaidīt taisnības dienu!
Current Mood: annoyed
Current Music: nu atkal nav

Nu diezgan baisi paliek...Feb. 24th, 2005 @ 10:31 am
Es īsti nezinu, kas notiek ar tautu mūsu rajonā, kas notiek ar manu Saulīti, kas notiek ar maniem draugiem, kas notiek ar mani pašu ... Visiem tik ļoti patīk kašķēties, vienam otru apdirst un apvainot, ka nekam citam pat laika neatliek, vai tas nav burvīgi? Man šķiet, ka tiešām: laiks ir pienācis pazust no šī rajona, un Rīgas vispār... Un tā es arī taču darīšu! Nu bet a ko ta? Jaunie kadri rajonā nodzerās, atkurījās zāli un tad skraida ar plikām pakaļām un gāžas sniegā... nu jā, extreme, tjipa, COOOL! Galīgi garām... Tālāk, Viena tante teica, otra tante arī teica - un tu jau esi maniaks, bandīc un vispār nekam nevajadzīgs, tas ka no mušas var uzpūst septiņus ziloņus, ir taisnība! Vienk besī jau ārā! Un kur tad mana Saulīte...? Viņa arī, slikc garīgais katru dienu(nu es pirms laiciņa nebiju labāks), bojā man un citiem garīgo, lecās uz citiem... Nespēj ieraudzīt savu vainu, u.t.t. Viss iet sviestā! Visu laiku, gandrīz visiem, es esmu tas ļaunais! Bet ko tad es daru?!? Es pats nezinu, it kā jau strādāju, pa vakariem satieku Saulīti un nevienam neko pāri nedaru! Laikam muļķis esmu...
Current Mood: sick
Current Music: nav nekādas mūzikas bļin...

Smagi, smagi...Feb. 20th, 2005 @ 11:57 pm
A ko tad lai vēl saka, a? Tad nu arī tā vien bija kā bija ar to darbu - strādāšanu vai nestrādāšanu ... Pirmkārt es tikpat kā nebiju gulējis, otrkārt es gandrīz nokavēju, treškārt man darbā nāca miegs un es pat atļāvos darbā nosnausties, bet tur jau nebij ko atļauties... lūziens mani tāpat būtu nolicis gar zemi, agri vai vēlu es krāktu tāpat!
Bet nu tad tā; darbs nebija nemaz grūts, tikai ļoti ļoti apnicīgs, turklāt man nepatika visai ierobežotās iespējas palielināt tempu, bet nu... var paciest. Visu dienu nebiju tolcīgi ēdis, un neesmu ēdis pat šobrīd, vai tikai atkal neesmu slims (?) Viss var gadīties!
Pats trakākais, ka rīt laikam man būs ļoti neinteresanta darba diena, jo varbūt būšu, ja ne viens pats, tad vecu večiņu ielokā! Cool... To vien esmu vēlējies... Nu bet a kam tagad viegli?!?
Jāiet gulēt, lai rīt darbā nebūtu jāguļ :)) Draugiem.lv man jau 70 draugi, un pāri par 4500 draugu draugiem... Savukārt Hattrick.org viss pa vecam, tikai izdarīju niecīgas izmaiņas un veicu nelielu izmaksu un kadru uzskaiti!!!
Laps ir, gaidām rītdienu!
Current Mood: accomplished
Current Music: Linkin Park, Guano Apes, ...
Other entries
» Fuck!!!
Man tajos draugiem.lv baigi inčīgi bija palicis, un es visu laiku čatoju ar draugiem, bet tad pēkšņi serveris nojūdzās... Sāka rādīt visādus ERROR un gļučīt, tad es izgāju ārā un ... vairs nevarēju ieiet iekšā, jo man paziņoja, ka mans e-pasts vispār nav serverī reģistrēts, tā kā sanāk, ka es nežēlīgais lohs gribu iekļūt draugiem.lv bez logina... ?!? Ārprāc! LAikam labāk jāiet gulēt, rīt agri jāceļas!!!
» Vakars!
Diezgan patīkams vakars, bija tik jauki... Lai arī Sandis mani piečakarēja ar to automaģi un visu fakino naudu, tāpat tas nespēja piesmiet manu garīgo, jo ... man blakus bija mana mīlulīte. Tas arī viss, kas man vajadzīgs!
Vispār šī dieniņa tā tīri neko... Seminārs bija visnotaļ lietojams, tēma bija aktuāla, svarīgi un noderīga, turklāt, man bija tā ļoti retā, taču ārkārtīgi patīkamā iespēja pamatoti pastrīdēties ar kaut kādu ''nikno Jāni''... lohs!
Vakars tagad ar tā tīri neko, man jau draugiem.lv ir 63 draugi un vairāk nekā 3500 draugu draugi... Šovakar pieteicos arī www.tavidraugi.lv, bet godīgi sakot tas ir baigais sviests! Nekam nederīga huiņa! Nevar ne salīdzināt ar draugiem.lv Es jau atkal atradu vismaz 10 pazīstamos, kam nosūtīt uzaicinājumu draudzēties.
Rīt jādodas uz darbu, jo es savas lielās mutes dēļ sarunāju sev un Mīlulītei darbu! Stilīgi! Ne vienmēr visur un vienmēr iejaukties ir slikti!!!
Hattrickā diemžēl neko labu nesagaidīju un beigu beigās pēc pailgas sēdēšanas neko labu neieguvu, tā kā nebūtu nekāds brīnums, ja es savu pirmo komandu tā arī nolaistu postā, jeb tā sacīt, pa burbuli ...
» Sveiciens
Ja tu tagad, Saulīt, skaties šo ierakstu, tad zini - es mīlu tevi !!!
» Nākotne!
Baigi sen neesmu neko raxtijis. Tagad macos paaraakajaa shucee, RR8.VMV, pashaa lapaakajaa klasee, nu ahejenna labieklasesbiedri, ahujenna labie skolas biedri u.t.t. Te viss rullee!! Cool!!!
» Lai skan!
Nu jau ir pagaajis neliels laicinjsh ko??? Pardziivojis es to fakingu ar Sintiju esmu, bet es vinju ieniistu... Pati jau tagad atkal ir viena, un es to zinaaju, turklaat es vinju briidinaaju... nu bet taa vinjai vajag, ir pelniijusi...
Esmu tag saticis daudzus jaunus cilveekus, kurus taa isti pirms tam nepazinu, bet redzeejis biju... Vinji ir diezgan laipni pret mani un mees tuseejam kopaa, bet visi vinji ir maloljetkas... :) Bet man pie dirsas, bljin... kaada starpiiba!
» Crack!!!
Vai vispaar es pac aptvert speeju, kas ir noticies? Man vakar bija taadaa lieta kaa... MANI SINTIJA PAMETA, jo AIZGAAJA PIE CITA DZEKA !!! Bljin, kaa es juutos, tas ir shausmiigi, mani taa piedraaza cilveeks no kura es to nekad nebiju gaidiijis... Nekad nebuutu to speejis iedomaaties... Bljaaviens, atliek man aizbraukt uz Daarzinjiem, lai vinja jau ietu pa ielu ar kautkaadu tur Gizmo - Klizmo un jau AIZIET!!! Nu normaali, ka tu no riita atbrauc uz Riigu un jau sanjem SMS no ''labveeljiem'' kur teikts, ka Sintija redzeeta ar vienu lohu ... Stiliigi, ne? Aizgaaju noskaidrot pats, spiegi nebija kljuudiijushies! Es to kropli nositiishu!!! Un Sintiju arii, bljj...
» Parasta diena...
Pieceljos no rita 7:00. Kas noticis? Nekas, sodien ir pavisam parasta diena. 8:30 jau esmu darba un atkal neko nedaru, vienkarshi shitoju pa netu un bazareju ar pazinjam pa telefonu... Booring! Ap 14:00 jau esmu pie Blinka, ka uzzinu, jamais bijis pie mana nama durvim jau pirms divam stundam. Nu paseezham te pie jamaa un taisamies iet atkal rajona apgaitaa... Jaasatiek buus jau vakar redzeetie un apnikushie purni ar kuriem kopa tuseejam jau ilgaak kaa gadu, man vinjus piekaast, vinjiem mani nee! Kaads respekts, visi gaida sejas paversushi pret mani: ko nu es teikshu, patiik man taa ideja vai nee... It ka jau glaimojoshi, bet ja tas ir katru dienu... Gribas teikt ''Kas jums, idioti, pashiem smadzenju nemaz nav?'' Kaa buus shon? Taa pat!!! Un man jau gluzhi vienalga. Es biezhi vinjus panjemu un piedraazhu, aizeju kopa ar draudzeni, atstaju jamos, lai tusee un nodzeras pashi!
» Izmainjas!!!
Kopsh taas februara dienas VISS ir mainijies!!! Es esmu cic cilvex, nu nedaudz saglabajies mani ir ari vecais ieradumu klasts... Salabis ar draudzeni esmu un ko tur veel piebilst... Bljin, nu visas dienas man tagad ir ka liela medusmaize! Tas ir vienkarshi kaifigi! Tagad musu neliela mafija katru nakti demole mashiinas, autobusu pieturas, afishu stabus u.c. Uzminiet: kuraa rajonaa??? Nu tie kas izmanto nedaudz ari savas acis, zinas... Un tad vel kopa pavaditais laiks ar draudzeni, tas viss ir cool!!! Apsveicu ari Blinku ar vinja veixmi - Lasminju!!! Gan kopa vel paris celjazimes norausim un autinjiem stiklus izdauzisim, magjiiti izcelsim... !!! Bye!

» Riits!
Nu baaC !!! Totaali uzlabojies gariigais un arii situaacija uz sejas... Vajag tikai chata atrast paris draugus un taa smagi sabazareet... Situacija uz sejas protamz ir dabisks process, tape viss ir OKI!!! SMS es nosutiju dahuja un visu izdariju, kas jadara! Totali atkal izlozhnjaaju visas vecaas labaas lapas... Bija vismaz ko dariit, nu karoche esmu gatavs jaunai tuurei, jaunam prikolam, tikai ne tulit un tagad. Parmainjas peec no riita buus jaaieeed... Sen neesmu tadu lietu darijis. Bljee, un kas mani galeeji iepriecinaaja? Tas ka uz galda atradu meetaajamies vienu Captain Black, tuliit vareeshu uzsmoljiit... yea! A es domaju ka uz veikalu bus jaiet! Nu Cool !!! SC: Mekleju cilveekus, kam patik Statiks, SOAD, Bizkviitc, OffSpringz u.c. t.m.l. Vajag tak sabiedrotos ciinjaa pret urlaam un vinju hip-popu... Fuck-hopu... Visi heavy rulllee!!! Pashi jau zinat, johaidii !!!
» Whut da fuck ???
Bljin, es nesaprotu, ko es vispaar te shitoju, esmu nojuudzies vai??? Jaasaak visiem suutiit no neta SMS, kaa nekaa jau riiC!!! Tocna laikam nojuugshos te tizlojoties! Riit (tas shon jau) jaasatiek Garais un Aga 12:00 pie vinju skolas. Garajam stiipa vakar ieskaitiita. Atkaartosim vakardienas ceelienu atkal, shoreiz centraa! Tas protamz nenoziimee ka mees uz Zepu vairs neiesim, un kaa veel iesim!!! Tikai mazliet ieveerojamaakaa skaitaa, ar baseball bitaam un nejau gljeevulju sabiedriibaa... Buus pamatiiga izreekinaashanaas, un ne jau pirmo reizi taada notiks! Ir jau pieredze, bet tie lohi jau no kljuudaam nemaacaas, turklat vinji ir totaali miikstie, uzbruuk meiteneem un no mugurpuses. Apsveicami mums tie draudzinji! Iemacisim vinjiem labakas manieres un ieskaidrosim babuiinu dziives politiku. I`ts time to die, my darling!!! Esmu runaajis, priekshkars kriit! Adios!
» `briic !!!
Seezhu visu nakti tajaa nolaadeetaja chataa... Ko es daru tur? Da talkoju nejeedziigas sarunas, mekleeju draugus [neveicas, mani neviens nesaprot], pat man piedavaa virtuaalo - johaidii - kas man dariit nav ko, vai??? Klausos visadus Korn, SOAD, Offspring, Slipknot u.c.
Saprotu: esmu totaals NEderiigais izraktenis... izrakts no liela shit`a,
nezinu ko lai iesak dienaa... skola man nepastaav, darbs arii, totals bezsakars,
toties nesaprotu - esmu vispar human, vai varbut hello from Mars???
ShiC!!!
» Dzimshanas diena... :(
Kaads notikums??? Nu shodien (nee, vakar) notikums bija smuks. Rits: 10.20: Satieku tramvaja pietura Blinku (nu kaac tur brinums, bija jau sarunaac) un mochijam uz savu veco shuuli, lai satiktu vecos pazinjas - totalus alkaanus un markoshkas kuriitaajus... Aizejam, shiem sports un araa bljaustas dzirdeetas balsis... jep, TAS ir Vinnijs Puuks ( Ivis ). Ieejam skolas seetaa, satiekam visus ahujenos stulbos purnus, visi baigi laimigie, mani ahujena sen nebija redzejushi... Iecienaju jamos ar Captain Black un Livu alinju (pohuj ka skola) un viss OKI! Ejam prom un uznjemam reisu uz RAG`, kur iechekojam ko dara DJ KriX... Tie starpbriidii, protamz, iet kuriit aiz maajas. Nu ko, naakas pievienoties!!! Nu izluukojam ko jamie tur dara, un laizham uz maaju... Nakamais tuss gaidams ap 16:00 bembii. Sezhu majas, tikko iesledzu savu salaboto telefonu un jau pec 5 minutem zvana Blinks: Kur es esot iespruudis? Nu skrienu jau skrienu. Pec briza aizeju un redzu - tur jau vinji staav... Puuks, Blinks, LaaSMUX, Haljinka... Dienishkie sveicieni, apskavieni u.t.t., ka man tas apriebies no tiem shakaljiem - nodeveji, Koijoti johaidii! Sagaidam vell paris purnus - Zhuku, Kurmi, Agu un... tjipa manu draudzeni Sintiju, kura meloja man. Fuck vinju! Jaa, un vinjas draudzene Ilzite ar atlien: taa visu laiku censas mani ar Sintiju salabinat, bet TAA NEBUUS! Izchakarejamies tur, sutu Sintiju guleet u.t.t. tad draudziga chetrotne - Blade (es, protamz), Blink, Aga un LaaSMUX ejam uz Zepu tuseet pie Garaa. Nu ejam, satiekam 8. troljuka galapunktaa Jasi saperkam alinjus un LET`s GO!!! Aizejam uz Garaa maaju, tulit liidiisim lifta, nospiezham knopku, bet jamais taa kaa kaut kaac James Bond staav liftaa un smaida... OK, izejam ara un tempjam (viss kaa jaabuut). Satiekam tur visadus planeejoshus alkaanus :D Da COOL vinji visi, lai iztusee! Tad ejam pa visadiem podjezdiem un dzeram, tad veel savaacam DJ KriX un turpinam... he he. Bet tad luuk, nakot no Neldas, paarejot krustojumu, peekshnji, ne par ko, pienak man kekss no mugurpusses un ieshauj pa muuli. Pablenzhju ar kritisku (uzdauziitu) aci uz jamo, a tur vinji cetri ir, ka izradas. Es taadaa stulbaa tonii uzprasu - kas tie par jokiem. Jamiem laikam neiepatikas mana LV valoda un saak meediities un otrs mani klapee. Vot blje fuck. Man parauj shkrobi, bet Aga pienaak man klaat un saka: Ok, viss ok, ejam taalaak. Ejam, a shii peekshnji ieshot izskaidroties. Staavu un ka idiots bolos. Visi iet uz priekshu (miizeli), es staavu, Aga iet skaidroties. Izcili! Dzeki ierauga ka es tur staavu un bolos, griezhas back un naak aatraa solii. Staavu, gaidu! Pienak viens, gaidu first attack, bet tas paiet garaam un naakamais man atkal no muguras ar kaaju blje! Pagriezhos un atkal pa muti atrauju... A pirmais, pidars, iemauc Agai pa seju ar duuri. Totals miikstais!!! Sist meitenei? Aga nokriit, es pieskrienu klaat, siteeji aizskrien uz priekshu. Es paliidzu Agai pieslieties uz kaatiem un ejam shiem pakalj. Staav muuseejie un jamie. Domaju: tie buus pietureejushi, izraadas, savejie nomiizushi un knapi runaat speej. ??? Garais tak lieliijaas reiz ar saviem varenajiem sakariem un mafiju. Fuuu!!! Pieeju klaat un iedirshu '' Nu kaadas problemas, ko lecaties?'' Jooo, varenakais no jamiem skrien virsuu un sit, bet es blje mierigi jamaa shaavienus atraidu, bet mauka man ar galvu un es izrubos... sorry friends! Paarejie, iznjemot Blinku, prosta lupii! Draugi? Nee, vot, koijoti! Pat meiteni neaizstaav! Da uzvemt shiem....
Nu, karoche, peec tam bija lielaa meetaashana: ''Jaa, es buutu, ja tu buutu... '' Kretinismz, COOLiigie vinji ir pec 20 minutem, kad viss garaam! Tagad majas uzshauju sev pa vaigu, sajuutu smuku fingaali un konstateeju: bija tiiri veseliigi! Un arii to, ka man ir mazaak draugu, kaa saakumaa biju domajis! ...protams, iedzert kopaa visi ir gatavi...
Un veel shito pohu, kas tagad naak virsuu! COOL !!!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba