| Comments: |
Es pilnīgi piekrītu ka terapijai ir robežas jo mēs gluži vienkārši pārāk slikti zinām kā smadzenes strādā. Tāpat tas ka reliģiskajās/ maģiskajās praksēs var būt empīriski atrasti elementi/ paņēmieni/ prakses kas darbojas arī ir ticami, tas ir tāpat kā ar ārstniecības augiem - cilvēki zināja to īpašības un lietoja arī tad kad nezināja kas tur ir un kā tas strādā. Tāpēc studēt to visu ir lieta. | |