baur's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 4 friends' journal entries.

  Tuesday, March 28th, 2023
  inese_tk
  8:48p
  marts
  ja par vakardienas koncertu, tad pārsteidz no vairākām pusēm dzirdētās sūdzības par skaņu, jo man skaņa likās ļoti laba (stāvēju tālu aizmugurē), ja nu vienīgi drusku par klusu. visādi citādi man jau vismaz gadus desmit jebkāda veida koncertos ļoti gribas sēdēt. ilgi stāvot man sāk sāpēt mugura. visdrīzāk lordozes jostas daļā dēļ. toties bija interesanti uzzināt, ka neesmu tāda vienīgā un ir cibiņi, kas tam gatavojas laicīgi - ieziežot potenciāli sāpošās vietas ar ortofēnu. varbūt kādreiz jāpamēģina. man gan patīk Jura Šteinberga piegājiens - viņš redzēts nākam uz pasākumiem ar savu ķeblīti. bet par to drusku stresaini - vai apsargiem/iekšā laidējiem nebūs iebildumu. nujā, tātad koncerts bija foršs, bet ap kādu čeēsimto minūti starp mani un mākslas baudīšanu nostājās mugura. sāku dīdīties, knosīties, grozīties, staipīties un locīties un tā kā gaidīt, kad tad nu beidzot beigsies.

  Current Music: mamma klausās radio
  Sunday, March 26th, 2023
  inese_tk
  5:07p
  marts
  piezīmes par šonedēļu:

  * pirmizrāde. rezultāts man liekas ļoti labs un, lai arī producēšana nesa gana daudz stresa, man tiešām ir prieks un gandarījums par darbu pie šī projekta. vēl tikai atskaite no sevis jāizspiež. kas mani pārsteidz - aizvakar ielikām pārdošanā vienu papildizrādi un to izpirka pāris stundu laikā. mums tā nekad nav bijis. vēl pat neviena recenzija nav bijusi. man nelikās, ka tēma būs tāds kases grāvējs (ir pat jau 27 biļetes uz septembri nopirktas).
  * pavasaris. saulgriežus svinēt nebija laika. tieši sakrita ar pirmizrādi. bet esmu satikusi pirmos stārķus, ķīvītes, strazdus un vardes.
  * auļoju pa lucernas lauku kopā ar stirnu baru (~10 indivīdi). ļoti dzīvības pilnas sajūta.
  * bija garais Līgu mēģis ierakstam. introvertajiem Jāņiem. šobrīd ir saraustas jau 18 dziesmas. aiznākamnedēļ sāksim rakstīt. bet K aizņemtības dēļ gan jau ieraksts līdz šī gada Jāņiem nebūs izdodamā formā. pati programma gan cerams būs.
  * vakar nosvinējām zirdziņa 21. jubileju. īstais datums gan ir rītdien. bija ļoti forši un silti. tāda sajūta, it kā pašai būtu bijusi dzimšanas dienas. dabūjām visādas dāvanas (piemēram, papildbarības vairāk nekā mēnesim, lietotu ziemas segu, burkānu maisu, banānus, Jolanta bija uztaisījusi zirgam kūku, utt.). bija tiešām ļoti priecīgi. man vēl šodien seja velkas smaidā par to domājot.
  * šon izlīdu drusku dārzā. pastaigāju ar grābekli, apgriezu šo to, kas nebija paspēts apgriezt rudenī (bet palika vēl daudz griežama), izstiepu no pagraba sapuvušos ābolus. negribas to aukstuma vilni un šļuru nākamnedēļ. gar puramalu stāv ūdens, dārzs vispār ļoti slapjš.
  * Decibels nav redzēts, bet pirms pāris dienām uzpeldēja Roziņš. viņu neviens apkārtnē nebija kopš novembra redzējis. pati neredzēju, pie mums nebija, bet kaimiņiene ziņoja un K arī bija manījis sēžam ceļa malā.
  * abas mašīnas joprojām servisā/gaida rindā uz servisu. nu jau kādi 4 mēneši būs ar visu šo to čakaru.
  * gribēju tagad braukt staigāt uz mežu, bet kaut kā ļoti nāk miegs. besī man tā pulksteņa grozīšana. lai gan manā pasaulē vasaras laiks ir īstais laiks.
  * nākamnedēļa brīva. lielākā daļa kolēģu brauc atpūsties uz ārzemēm. es braukšu pie zirga un iešu ārā dārzā. un mežā.
  Monday, March 20th, 2023
  inese_tk
  7:14p
  visiem Decibela līdzjutējiem
  [18:23, 20/03/2023] Sarmīte: Čau, Decibels ir pie veča* Gaujas ielā
  [18:28, 20/03/2023] Inese: Ooo, kā Tu zini?
  [18:29, 20/03/2023] Inese: Viņš tā kā labprātīgi tur uzturas vai piespiedu kārtā?
  [18:31, 20/03/2023] Sarmīte: Mana draudzene bija to veci nokerusi un prasījusi vai nav pie viņa Decis,,teicis ka esot.Man liekas ka piespiedu kārtā
  [18:31, 20/03/2023] Sarmīte: Tad tik noteicis būšot kādu dienu jāizlaiž ārā

  *vecis ir kaut kāds vecis, kam ir kaķu kolonija samērā netālu no mūsu mājas. pagājšgad PVD izņēma no turienes ~17 kaķus. viņu zina arī lejā vetklīnikā, kaut kādas kaķenes viņš esot nesis sterilizēt, bet laikam piliens jūrā.

  ----
  vismaz uz brīdi varu aiztaupīt zvanu uz komunālo dienestu. taisījos zvanīt un jautāt vai nav pēdējā laikā savākuši kādu mirušu baltu kaķi ar rudu asti un rētu uz vaiga. viņi vāc un kādu laiku uzglabā kaķu morgā.

  Current Mood: notiek ģenerālmēģinājums
  Sunday, March 19th, 2023
  inese_tk
  12:00a
  marts
  vakar dzirdēju pirmos cīruļus un redzēju pirmo kabrioletu ar nolaistu jumtu. diena izgrauzusies cauri naktij.
  siltumnīcā izlīdušas janvārī stādītās tulpes. divu stirnu vietā šobrīd dārzā nāk viens stirnāzis. kāds no viņiem tomēr nograuzis dobē atstātos puravus. iepriekš tos neēda. tādi stumbenīši vien palikuši. šodienas pusdienām sanāca. var teikt, ka noslēdzu pagājušā gada dārza ražas sezonu.
  ledusskapī aizkavējusies maza kāpostgalviņa sākusi no vidus aug un atsprāgusi vaļā. gandrīz pāršēlusies uz pusēm. es arī tā gribētu spēt augt. tumsā, aukstumā, ledusskapja kastē, tik jaudīgi, ka uz pusēm jāsprāgst un jādzen jaunas lapas no vidus. kā viņa tur ledusskapī zināja, ka jāaug?

  ir milzīgs prieks par pavasari, bet vispār man vēl nepietika ziemas. es nepaspēju no viņas dabūt, ko gribēju. liekas tik jocīgi ko tādu teikt, bet tā nu man šobrīd ir.

  p.s. viens no lielākajiem pavasara priekiem pēc nepārtrauktajām šļurām, puteņiem, atkušņiem un lediem ir braukt pa tīru un sausu asfaltu. gaismā. izgāzties sēdeklī, rokas turēt klēpī un spiest gāzi. un nonākot galā vairs nejusties drausmīgi pārgurušai un saspringušai no pāris stundu cīņas, lai tumsā un šļurā paliktu uz ceļa.
About Sviesta Ciba