bauda

Nov. 19th, 2021 | 09:10 am
From:: bauda

Draugi, nav labi. (Patiesībā šis puksts ir veltīts tieši tiem cibiņiem, kuri nav mani draugi; jebšu draugi arī drīkst lasīt :^) Es brīnišķīgi apzinos, ka 1/2 cibas ir bail no nefolka, ok, var lietot citu vārdu 'bail' vietā, bet var just, cik ļoti te vairs nav 00ie vai 10o pirmā puse, kad VISS vēl nebija tik aizlaists (bez Manis! hehe). Nē, es neesmu sajaucis kontus. Tas ir cibas ētiskais buņģis bauda (jānis balodis), kas raksta. FB ir kādi 50-100 Jāņi Baloži, mierīgi drīkstat zināt, ka mani sauc tāpat kā Ulmaņa kara ministru, baigais kompromāts vai zinies. Visi zina, kā sauc cibas didžus un ingmārus, un pat pēdējā bērnus, bet neizskatās, ka tas kaut kā vispār būtu kaut ko sevišķi ietekmējis, izņemot vairojis attiecīgā cibiņa popularitāti.

Man tagadējais cibas stāvoklis atgādina situāciju ar to jobano šVAKCINĀCIJAS APTVERI valstī. Gadu ir ļauts netraucēti plosīties visiem lohveidīgajiem kvintiljardiem un aretardiem, kas ir no tās pašas ierakumu puses kā tie, kuri jūs besī visvairāk, tie, par kuriem ir parodiju konti, jo ne jau par normālu uzvedību tādus nopelna (vienīgie izņēmumi laikam ir zazis un aborigens), un rezultāts ir tāds, kāds tas ir, atvainojiet par tautoloģiju. Aptvere d...sā.

Kur ir līdzība? Lielākā daļa cibas raksta zem atslēgas, citas cibas tikai virina, kļuvusi slimīgi atkarīga no un smieklīgi norūpējusies par Latest Posts saturu. Kāpēc? Jo bailīgā/rezignētā cibiņa izpratnē vairs nekur cibā, kur nav atslēgas, nav tā proverbiālā safe space, un viss, ciba vairs nestrādā kā pirms pieciem gadiem. Bet kālabad kālabad? To orku, nepavisam, nav tik daudz! Kādi 10 vrb? Pie [info]resorc var paskaitīt, cik nopelnījuši parodijkontus. Bauda nav orks, jo ir orku pretinieks un cīnās pret tiem tā, kā prot, proti, ar sarkasmu un cinismu. Kāpēc tev, cibiņ, ir bail no baudas? Uzdod šo jautājumu sev, un, ja atbilde ir: tāpēc ka tev pašam bail cīnīties pret orkiem, tad tu esi atbildējis uz nepareizo jautājumu, bet vienalga pareizi.

Melīgais telohu farizejs Krprišjānis Lācis viens vien ar saviem 10 kontiem un visu cibas anonīmo komentāru rekordu gāšanu piecus gadus pēc kārtas ir radījis rēcoša tumsoņu bara fantomu, bet jūs taču redzat, cik tas tips ir smieklīgs. Tur nav ko baidīties! Paši vien esat vainīgi pie tā, kur ir ciba un vakcinācijas aptvere. Telohus un labējos inceļus vajag apkarot laikus un ne jau ar laikiem un tikumsignalizēšanu pie draugiem vai ar argumentu palagiem, vai vienkārši tukšu vārīšanos kā Extranjero, jo tas taču nekad nav strādājis, bet ar aukstu aprēķinu, ironijas sēru un sarkasma uguni un visur, kur the world of men is in peril.

Kauns jums. Shame shame shame, jūs ne ar ko neesat labāki (kā cibiņi) par zivi, bet viņš vismaz ir godīgs pret sevi

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
(will be screened)
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.