bauda

JBP+

Oct. 23rd, 2021 | 01:37 pm
From:: baudaTie, kas ir lasÄ«juÅ”i vai klausÄ«juÅ”ies Džordanu PÄ«tersonu, atsauci uz omāriem jeb lobsteriem noteikti saprot, bet tiem, kas nesaprot, sava dižpārdokļa 12 dzÄ«ves likumi. Haosa un kārtÄ«bas lÄ«dzsvars pirmaja nodaļā ("likumā") kanādieÅ”u psihologs, lektors un autors atsaucas uz kādu pētÄ«jumu, kas veikts ar omāriem ("lobsteriem") un pierāda cieÅ”u saikni starp paÅ”apliecināŔanos un serotonÄ«na kvantitāti Ŕīs dzÄ«vÄ«bas formas smadzenēs.

PētÄ«juma bÅ«tÄ«ba: Omārs, kurÅ” kā jau lielākā daļa dzÄ«vnieku pasaules Ä«patņu sava mūža gaitā ir kāvies un ticis dominanta lobstera sakauts, otrreiz vairs kauties nesaņemsies un tā arÄ« turpinās pazemÄ«gu betas eksistenci. Savukārt iedodot Å”im paÅ”am lobsterhuda lÅ«zerim papildu serotonÄ«na devu, viņŔ gan braÅ”i celsies un atgriezÄ«sies dominējoŔā tēviņa arēnā ar pirmajai reizei identisku vai pat vēl lielāku sparu. (Savukārt tas, ka uzvarÄ“Å”ana gan alfa lobsteram, gan cilvēkam kā lielajās, tā mazajās dzÄ«ves cīņas veicina serotonÄ«na ražoÅ”anos smadzenēs, ir apstiprināts fakts.)

Lobsterstorija part II</a>: Ŕī gada sākumā vai nedaudz agrāk tikai pamanÄ«ts, ka kāds no aktuālā MCU (Marvel Cinematic Universe) varoņiem kapteiņa Amerikas sāgā, nacistu superļaundaris un viens no HYDRA taustekļiem, Sarkanais Galvaskauss, kļuvis par vāji aizplÄ«vurotu jaunās maskulinitātes senseja gribas maksimas personifikāciju, kas savu ļauno vanlaineru starpā sācis bārstÄ«t teju burtiskas PÄ«tersona prātulas. (Es, protams, pārspÄ«lēju, bet... Captain America Goes to War with Jordan Peterson.)

JBP Ä£imene (+ meita Mihaila, kas ēd tikai gaļu un sāli un tā nosaukta par godu Gorbačovam; fakti) nosprieda pajāt uz Ŕī viļņa un sadrukāja ironisku merčiņu par "nacisma" / pÄ«tersonisma / omārisma tematiku, kuras pārdoÅ”anas ienākumus apsolÄ«ja 100% ziedot labdarÄ«bai. Hail Lobster lÄ«nijas atribÅ«tika patieŔām savāca vērā ņemamus lÄ«dzekļus, jebÅ”u... viena no labdarÄ«bas organizācijām JBP+ visai pieklājÄ«go ziedojumu principiāli pārskaitÄ«ja atpakaļ :/

Jordan Peterson Reacts To Marvelā€™s Red Skull Comic
Charity Rejects $70,000 Hail Lobster Donation from Jordan Peterson

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
(will be screened)
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.