/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa -
January 22nd, 2023
10:55 pm

[Link]

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Labi, ka pēc skolas iebraucu veikalā apskatīties velosipēda riepas.
Lielisks brauciens, izskatās, ka Stefans iet kā zvērs, Bertai tas ātruma ziņā ir maksimums, bet izskatījās, ka Stefans to lieliski saprata un bija pacietīgs. Tehniski arī bija skaisti, lai gan neredzēju kā tiek ātrumi pārslēgti, lai varētu teikt, ka 'perfekti', khrkhrkhr... 25min neizsakāma prieka. Tāds komunikacijas paveids, kad vienā ritmā un vienā virzienā. spogulis-pagrieziens-manevrs-skats uz priekšu-spogulis- spogulis-spogulis-spogulis-spogulis-15x bremze-spogulis-spogulis-spogulis... Saproti?!!!! Tžtž.Tžtžtžtžtēēēēēēēēēēž!

Šodien beidzot atkal satiku Peķku. Viņš pēc skata un uzvedības ir līdzīgs Eugene Hütz.
Ja ap 2014 gadu, runājot par Ukrainu viņš teica apm. ka 'viss nav tik viennozīmīgi, mamma saka, ka...', tad šodien viņš uzreiz pilnā balsī - 'kill them all!'. Viņa mammas laiva, ar ko evakuējās no Černigiv tika apšaudīta. Mamma ar brāli tagad ir te. Par apšaudīšanu viņa runā kā par kaut kādu joku, bet var redzēt, ka tur apakšā ir man nesaprotams, bet nenoslēpjams smagums. Vēl Peķka ar pilnu pārliecību saka, ka, lai gan uzbrukums no Baltkrievijas puses būšot, baltkrievu armija pa ukraiņiem nešaušot. Neesmu gan par to drošs.

Sapratu kāpēc nekad nebija paticis klausīties Black Flag - viņi nemāk spēlēt. Tāds sūdīgs amerikāņu Inokentijs Mārpls, kur ritmu nosaka nevis bundzinieks, bet gan ģitārists. Visi pārējie dalībnieki atrodas pastāvīgā saspringumā un ir gatavi jebkurā mirklī tikt iemesti ūdenī. Salīdzinoši Raimondiņš vēl ir samērā stabils. Vismaz kad nav reibis.
Turklāt, esmu diezgan pārliecināts, ka pat es ģitāru spēlēju labāk nekā Gregs Gins. Nopietni. ('He was 99th on Rolling Stone's list of "The 100 Greatest Guitarists of All Time"', muhahaaaaa!!!) Pārējie dalībnieki tagad gan bija ok, bet, iedomājos, ka, teiksim kaut kādā 1983.gadā, viņi uzstājas kaut kādā amerikāņu mazpilsētas zāģētavas kultūras namā un vienīgais, kas māk +/- spēlēt savu instrumentu ir bundzinieks, turklāt, vokālists ir kaut kāds pilnīgs ārprāts (sauksim viņu par Henry Rollins), kuram par dziedāšanu labāk patīk citiem pa seju sist... tas ne tikai sāk skanēt depresīvi, bet ir tāds pilnīgs pizģec, ka no tā ārā var tikt tikai vai nu sākot lietot visas iespējamās narkotikas vai arī nodibinot vietējo straight edge šūniņu. Jebkurā gadījumā vienaldzīgs nepaliks neviens.
Sapratu arī, kāpēc man viņi tagad patiks vēl vairāk - tieši tāpēc. https://youtu.be/X-cjgNWlV7w


Upd. Salīdzinājums ar Mārplu grupai lai paliek, taču Ginu kā ģitāristu laikam precīzāk būtu salīdzināt ar Renčiku.

Upd.2. Koncerta laikā izdomāju, ka, ja jau var šādi grupa uzstāties un būt ļoti ok, tad rudens braucienu man varbūt jāmēģina taisīt ar tagadējo motociklu. Ja lauzīšu kaklu, neviens nebūs pārsteigts, taču, ja izdosies līdz galam aizbraukt vienā gabalā, būtu diezgan forši. No sākuma gan man jaatbrauc vēl atpakaļ uz šejieni, kas paredzēts maijā. Tad pa ceļam arī izdomāšu ko un kā. Tāpat nav ko zaudēt.

(Leave a comet)

Powered by Sviesta Ciba