/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa -
August 13th, 2022
10:55 pm

[Link]

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Interesantas pēdējās 36 stundas.
- nopirku sev un Voitekam ļooooti dārgas koncerta biļetes, un tūlīt pēc to iegādes uzzināju, ka pasākums ir atcelts. Biļešu cenu pieminu, jo izskatās, ka esmu tās nopircis no pārpircējiem, kuri nevēlas atgriezt naudu. Nekas, sliktākjā gadījumā uztaisīšu čārdžbeku.
- priekšnieks izsauca uz steidzamām 'viens pret viens' pārrunām klātienē. Divas stundas analizējām finanšu ietekmi un dažādus rīcības scenārijus kā viņš pēc iespējas ātrāk varētu tikt pie motocikla tiesībām un paša aparāta.
- ļoti negribēju nekur braukt, bet ļāvos pierunāties doties 4.5h izbraucienā. Rezultātā negulāta nakts, vēl lielāks īgnums un vēl šis tas līdz mirklim, kad sākās kāpiens. Kalns tiešām bija episks, iespējams viens no visinteresantākajiem - karstumā, bez ūdens (es vienmēr aizmirstu paņemt līdz kalnos ūdeni. tāpēc, pa ja es saku, ka man tas ir pietiekami, lūdzu neticiet un paņemiet mazliet ekstra) tika pievarēti 1600 augstuma metri. tiešām episki skati. kaut ko ieliku ig un stravā. atpakaļceļā manā organismā kaut kur pazuda četri litri ūdens.

(Leave a comet)

Powered by Sviesta Ciba