April 2017   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Meitenes no reklāmbukleta

Posted on 2010.06.18 at 13:59
Current Mood: chipper
Alus gan bija tikai piedeva tam, ko runājām.

Vakar bija tāds notikums, mana vārdadiena, ko parasti nemēdzu svinēt. . Bet tā, kā vakarā biju ar dažiem draugiem sarunājis iet uz Groduma piemiņas koncertu Vērmaņparkā, pirms tam satikāmies, lai mazliet pasēdētu pie alus kausiem, pareizāk sakot vienreizējas lietošanas 0,5 izmēra plastikāta glāzēm.
Pasēdēšana notika vienā no Esplanādes kafejnīcā, ne tajā, kur tūristi sēž atzveltnes krēslos, bet citā,pie pavisam parastas nojumītes izvietotiem gariem soliem bez atzveltnēm.
No mans vietas skats gan bija labs -tieši pretim latviešu dižgars Rainis.

Viena meitene, kura strādā reklāma aģentūrā, bija atnesusi līdzi fotogrāfijas,tas ir modeļu fotogāfijas, lūdza , lai mēs izsakām savas domas par reklāmsejām. Tās esot tik daudz, bet vajagot tikai dažas, kuras piemērot Addidas preču reklāmbildēm.
Meitnes tiešam bija ļoti daudz. Cita par citu skaistākas Meitene no reklāmaaģentūras prasīja,ko es domāju,kura būtu vispiemērotākā.
Es teicu, ka pēc bildes man ir ļoti grūti pateikt, kāds cilvēks patiesībā ir, jo tas ir raksturīgi visiem cilvēkiem,, tiklīdz tiek ieslēgta kamera, cilvēki sāk uzvesties māksloti, sāk iestudēt savs pozas, jo nezkāpēc ir iedomājušes, ka tā viņi izskatīsies vislabāk..
.tas jau redzams arī tepat draugos.lv profila bildēs.. samākslotas, neīstas, sazin kāda meitenes izskatās īstenībā..

Tad meitenes no reklāmas aģentūras man parādija vienu seju no bukleta, viņa domāja, ka tieši tā seja izskatītos labi reklāmas bilde. Seja pēc tautības esot lietuviete.Kā es domājot, cik viņai gadu??

es sacīju, ka tas ir bezgala grūti, pēc fotogrāfijas noteikt gadus. Un arī dzīvē tas ir grūti.
ir tā, sākot no 3.- 4. kursa,. tas ir kaut kur mana gadagā'juma līdz apmēram 36-37 gadiem viņas izskatās gandrīz vienādi.. Bet pēc 37 ļoti daudzas nezkāpēc sāk cacoties.Spilgti krāsojas,. valkā minisvākus, īsus šortus, zemo jostu džinsas,. Kļūst tādas kā žagatas. Viņas, acīmredzot, grib nokļūt atpakaļ tajā periodā, kāds NEKAD viņām VAIRS NEBŪS

TAd es pievērsos vienai citai meitnei reklāmas bukletā. MAn viņa patika. man patīk spāņu izcelsmes tipi. BEt viņa nekad nebūs manējā, to es pateicu skaļi.

Kāpēc? , jautāja meitene no reklāmas aģentūras.

Tāpēc, ka es viņai netieku klāt. Pārāk kruta...

BEt tai tur citai , arī glītai meitenei, reklāmbukletā es nemaz negribētu tikt klāt.

Kāpēc??

tāpēc, ka nevar jau zināt, kāda ir jūtu ķīmija. VArbūt , sēžot kopā ar šo meitenei, tā kā mēs tagad te sēžam,man nebūtu ar viņu par ko runāt. Mēs varbūt mīlīgi smaidītu, bet es apmazām apjēgtu, ka tas nav mans tips..

Bet varbūt ar šo , lūk, citu meiteni, man būtu labi, kas to lai zina.

KO vispaŗ var apteikt pēc bildes??
IT NEKO:))

Previous Entry  Next Entry