07 Februāris 2023 @ 13:53
 
Nu tātad, es kārtīgi jūsu visu komentārus salasījos. Esmu atradusi vietiņu Zaķu ielā, neaizejot līdz Valmieras ielai. Man šķiet, būs ok, ne?
 
 
04 Februāris 2023 @ 20:08
Ides  
Rajona runči ļooti sparīgi debatē par teritoriju un dāmām. Man kaut kā bija šķitis, ka parasti tas tomēr notiek vairāk martā?
 
 
04 Februāris 2023 @ 18:15
 
Ne Ādamam ne Gideonam ne Mozum nebija pašapzinas. Toties Dāvidam & Jāzepam bija vairāk kā vajag.
 
 
04 Februāris 2023 @ 02:01
 
lai izbeigtu vienas otras pazīšanās, jāvar iet plašiem lauķa soļiem pat cauri vircas bedrei. Nevis kā es – skatīdamies, kur soli liek tā, ka ciskas berzējas.
 
 
03 Februāris 2023 @ 17:40
Randiņa pastaigas  
Iesakiet, kur ir forši aizbraukt pastaigāties šajā laikā. Ne gluži centrā, bet kaut kur Rīgas apkārtnē, tuvāk dabai. Ja vēl kāda laba ēstuve tuvumā, tad vispār ideāli.
 
 
03 Februāris 2023 @ 12:56
Stenografēšana  
Ahoi,
Gluži par klasisko stenografēšana ne, bet par visādiem meeting notes/minutes utt., ar ko sanāk saskarties profesionāli - ir kādi ieteikumu, kā to visu uzlabot? Kādi online/klātienes kursi, kkādi citi know-how resursi ar padomiem?

Man it kā ir labs rokraksts (ko citi teikuši), bet paša piefiksētās meeting minutes (ko rakstu ar roku un tam dodu priekšroku), kas ātrumā rakstītas un ar saīsinājumiem, pēc 10min kļūst par ārsta izrakstītu recepti, kad pats jau vairs skuju nevaru izpīpēt, kas uzrakstīts, lai pārnestu digitāli.

Ieteikumi, padomi utt.? Nu, viens ir nominēt kādu citu, lai nav tā, ka viens gan vada/runā, un arī cenšas kko pierakstīt, bet tas ne vienmēr ir iespējams.
 
 
03 Februāris 2023 @ 07:42
 
Šorīt pirms pamošanās sapņoju, ka es atkal esmu studente kādā mācību iestādē. Tur aktu zālē notika kaut kāds pasākums, pēc kura laikam bija paredzētas dejas. Pirms dejām es iegāj sieviešu ģērbtuvē, kurā meitenes posās pasākumam- tīrīja zobus, uzkrāsojās. Un es atcerējos, ka es vakar biju pakritusi un nobrāzusi sev vaigu un pieri, kā arī uz sejas man bija pamatīgs zilums. Un citas meitenes neticēja, ka es esmu pakritusi, bet domāja, ka mani ir piekāvis mans draugs. Tad es sazin kādā sakarā atjēdzos, ka nejauši esmu uzvilkusi citas meitenes krūšturi - jo tādu - ar tievu diedziņu lencīšu vietā - manā garderobē nav. Un tad mēs ar vienu meitenei, ar kuru mēs kādā citā sapnī bijām kopā dziedājušas kaut kādā ansamblī, kopā gājām uz Vecrīgu - jo bija piektdiena un mēs gribējām tikt uz kādu burziņu. Mums bija diskusija par mūziku un viņa visus manis nosauktos nosauca par baigo oldskūlu (arī Arianu Grandi un Dua Lipu). Un tad mēs nonācām pie kaut kādas sabiedriskā pieturas - Šķeteri - mana ceļabiedrene izlasīja tās nosaukumu. Un tad mēs konstatējām, ka kaut kādi jaunie aktieri veic performanci, kas vērsta uz to, lai sabiedrība vairāk domātu par to, ko runā. Un sākās performance ar to, ka kāds jauns aktieris nokrita ceļos pie pieturas stāvošo cilvēku priekšā un izteiksmīgi iesaucās "Twitteri, nepalielini limitu! ".
Tags:
 
 
01 Februāris 2023 @ 19:20
 
Draugi, vai kāds dzīvo/strādā Rūjienas, Lienes, Narvas ielas rajonā? Kādas atsauksmes par life in general tur?
 
 
31 Janvāris 2023 @ 12:39
komentu lapa  
Heijā! Kāds bija links uz cibas komentu lapu? Nu tāda lapa, kur rādās komenti man (ja esmu ielogojies) un linki uz maniem komentiem citu žurnālos. Kaut kur atkal pazaudēju linku, jopcikrazīt.
 
 
30 Janvāris 2023 @ 19:29
Kādu mūziku klausaties pirtī?  
Draugs no ārzemēm dikti grib iemēģināt pirti. Gaidāma arī traditional spanking with birch. Lai kopējo pieredzi pastiprinātu, domāju par fona mūziciņu. Pats vien iedomājos par Prāta Vētras Veroniku. Varat ieteikt kādu vietējo mūziku? Paldies jau iepriekš!
 
 
30 Janvāris 2023 @ 18:54
 
vai zināt kādu, pie kura var vienmēr žigli un ne pārāk dārgi tikt:
1) ievilkt skriemeļus vietā,
2) KINEZIOLOĢISKI noteipoties.

Es vienu zinu, bet pie viņas pieraksts 2 nedēļas uz priekšu, un nupat jau sāk palikt grūti.
Masierus, kas nespēj iekrikšķināt muguru taisnu, fizioterapeitus, kas prot līmēt tikai puķītes, un dakterus, kas par 5 min darba ņem 60 eiro bez apdrošināšanas seguma, nepiedāvāt.
 
 
30 Janvāris 2023 @ 09:33
Pavasaris mani sauc  
Terapeite pirmajā tikšanās reizē teica, ka es atstāju silta cilvēka iespaidu. Un es nevaru beigt par to domāt. I've been called hot, bet that's not the same, hehe. Es sev ar visu ko saistos, bet ne ar siltu, es jūtos pārāk tīģerīgi lecīgs un ar asiem stūriem, kas nav slikti. Vienkārši- citādāk.
Vēl man ieteica aiziet pie psihiatra un noskaidrot, vai man nevajag medikamentozu palīdzību ar ikdienu. Man liekas, ka šobrīd nevajag, turos šobrīd pie savām mazajām lietām, joprojām ir inerce iet ārā, gatavot ēst, gribēt lietas. Bet vispār man ir bail, ka es tur aiziešu un tāds grumpy onkulis man teiks- akdies, bet ko Jūs šeit esat atnākusi, Jums taču viss ir kārtībā, Jūs vienkārši esat ... es nez, slinka?! Vai ka šis ir human condition un tā ir un vienmēr būs un nekas nebūs citādāk, tā ir tā pieaugušo dzīve, nevis depresija, ja! Get over it!

Citās ziņās dīdos un dricelējos par to, vai man nākamnedēļ vakarā vajag braukt uz Mālpili skatīties Kalendārs mani sauc. Es ļoti gribu redzēt izrādi, bet es neesmu droša, ka manam pirmajam garajam braucienam jābūt tumsā, uz nepazīstamu vietu, pīķa stundā. Es gan varētu braukt agrāk un tad sēdēt mašīnā VISAS stundas līdz izrādei. Hmm, hmm, vispār laba ideja, jo pietiktu jau ar stundu agrāk izbraukt. Ha, fuck yeah!

Man ļoti patīk šis gaidīšanas laiks, kad pavisam, pavisam drīz būs pavasaris, sapņot par to kā es saulē sēdēšu hamokā, vedīšu puķu stādus balkonam (ko droši vien nedarīšu, bet man patīk sapņot par zaļu balkonu), kā saule spīdēs acīs, kā es no rītiem braukšu peldēties jūrā. Nu labi, man vienkārši patīk sapņot, not much into that šeit un tagad :)
 
 
28 Janvāris 2023 @ 21:02
Atšķirība izskatā, seksuālajā pievilcībā  
Pēdējā laikā sanāk ļoti daudz čatot ar dažādiem cilvēkiem. Viens man jautāja - atskaitot divas pirmās desmitgades, starp kuriem desmit gadiem ir vislielākā atšķirība seksuālajā pievilcībā, izskatā, skaistumā, novecošanā? Es, pirmām kārtām teicu, ka tie visi nav viens un tas pats, bet nu ok, pieņēmu jautājumu, un mums galīgi nesakrita uzskats. Tas cilvēks uzstāja, ka starp 20 un 30 gadiem visiem, bet es, ka atšķirībā pēc dzīvesveida vai nu starp 30 un 40 vai 40 un 50. Ja jāsaka viens, tad starp 40 un 50. Viņš teica, ka 20 gados gandrīz jebkurš, kurš nav slims, ar fiziskiem defektiem vai ļoti resns, kopumā ir pievilcīgs, bet 30 gados jau vairs tā jaunības skaistuma nav. Es tomēr tā nedomāju. Protams, ka tas ķerubiskais jaunības skaistums 30 gados vairs nav tik jauneklīgs, bet ļoti daudzi cilvēki vēl 30 gados izskatās konvencionāli labi. Mans uzskats ir, ka cilvēkiem, kuri par sevi rūpējas - par savu veselību un izskatu - vislielākā atšķirība ir starp 40 un 50. Pie 40 vēl ir konvencionālā skaistuma paliekas, bet pie 50 vairs vispār nav. Divdesmitgadnieks uz 40 gadīgo vēl var skatīties kā uz pievilcīgu, bet uz 50 gadnieku jau vairs reti. Ja cilvēks par sevi nerūpējas, ļoti apresnē, nesporto, nelieto prietsaules krēmu, nerūpējas par matu saglabāšanu, sāk ģērbties kā pagadās, tad lielākā atšķirība ir starp 30 un 40. Pie 30 vēl kaut kas no dabas dotā ir saglabājies, pie 40 jau vairs nē.
Kopumā dīvains jautājums un temats. Man ir bijis, ka patīk pilnīgi sirmi, acīmredzami pēc 50 gadu vecuma cilvēki, un ka 20 gadīgs liekas neglītāks, lai gan nekā tāda acīmredzami defektīva nav. Man vispār visādi patīk, dažādi auguma tipi, matu krāsas, ģērbšanās stili. Man ir daži "mans tips" personāži, bet ir bijis, ka iepatīkas arī ļoti citādāks cilvēks. Bet vispār man patīk apspriest šādus it kā netaktiskus, ne-woke jautājumus. Kāpēc nē? Man personīgi laikam pat nav nekādas preferences vecumā starp 20 un 30. Visi liekas vienādi skaisti. Skaistums kopumā sāk samazināties tikai pēc 30, bet tam cilvēkam, redz, īstais skaistums bija vecumā no 18-25. Uz 30 jau vairs nav tas. Un nē, viņš bija pāris gadus vecāks par mani, ne pats tajā jaunajā vecumā, kad uz vecākiem neskatās.
Abi gan vienojāmies, ka pa dzimumiem šādas atšķirības nepastāv. Vairums uzskata, ka vīrieši ilgāk izskatās labi, bet es nu noteikti nepiekritīšu. Vismaz Latvijā sievietes sevi kopj daudz vairāk un ilgāk, un tas ir redzams, jo nav runa tikai par drēbēm un kosmētiku. Runa ir arī par veselību. Daudzi vīrieši ilgstoši smēķē, lieto vairāk alkohola, neiet pie ārstiem, nedzer ūdeni, nelieto pretiedeguma krēmu, kas savecina ādu. Ja cilvēki par izskatu rūpējas, tad vienīgais īstais trūkums manās acīs ir tieši vīriešiem - plikpaurība. Jā, ir kam piestāv visu nodzīt, bet man tomēr patīk kupli, veselīgi mati, pat ja tie nav gari. Man minēja, ka sievietēm nokaras krūtis, bet tas atkal ir ļoti atkarīgs no izmēra un tā, vai ir zīdījusi, un ap 40 man vēl neliekas, ka vairumā gadījumu būtu traki. Labāk nokārušās krūtis nekā plika pļeška, vismaz manā uzskatā.
Tāda pilnīgi neētiska, riebīga saruna, bet man nez kāpēc likās interesanti.
Kā jūs domājat - kura desmitgade rada vislielāko atšķirību? Vai tas atšķiras pa dzimumiem?
 
 
28 Janvāris 2023 @ 11:27
 
pasaulē ir 5000 tautu, savukārt skudru sugas ir 6000 (vai vairāk)
 
 
26 Janvāris 2023 @ 00:23
 
Sveiki, labvakar!  

Ir sanācis tā, ka man ļoti vajag jūsu palīdzību jautājumā par gabaldarba samaksu.  

Jūsuprāt, cik ir adekvāta samaksa būtu par vienas preces aprakstīšanu, apraksta tulkošanu 2 valodās (lai kopā ir 3) un šī satura pievienošanu mūzikas instrumentu veikala mājaslapā?

Šajā adresē var redzēt piemēru, kā izskatās viduvēji paveikts darbs. 

Satura pievienotāja darba pienākumi ir:

1) netā jāatrod preces foto (dažreiz vairāk par vienu);

2) jāatrod vai jāizdomā (50/50) preces apraksts un jāpārtulko 3 valodās: LV, ENG, RUS;

3) regulāri jāveic info uzkope, rediģējot aktuālitāti zaudējušos faktus (visbiežāk - jaunas cena) par precēm vai izņemot pašas preces, kā arī labojot kļūdainus aprakstus. 

4) gan jau vēl kaut kas, ko esmu piemirsis;


Ceru, ka kādam būs ideja, kā to aprēķināt vai vismaz, kādu samaksas apjomu pieteikt bosam. Vārdu sakot, cilvēks ir stadijā, kur viņam piedāvā, taču tagad saruna nonkākusi līdz samaksai par 1nu pievienotu lapu. Nevienam nav pat aptuvena nojausma... Atkārtošanai- mans galvenais jautājums augstāk. Paldies!