Dzēšlapa

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Februāris 4., 2013


09:52 - ...
Es nezinu kā ir citus, bet mūsu jaunākais mani dzen izmisumā, tikko kaut kas nav tā kā vajag - tā puņķi un asaras. Un ja ne, tad paliek dusmīgs. Nogurdinoši.
Vidējam dārziņā problēmas ar cieņu - ir daži bērni, kas audzītes sauc vārdā, mēs esam kategoriski pret ka arī mūsējais tā dara, bet kā lai pastāsta audzinātājām, ka tas ir jāpārtrauc, ka nav Ivetas un Daigas, bet ir audzinātāja, kas jāuzrunā uz "jūs", nevis Tu!!! Mēs ta savam varam stāstīt ko gribam un prasīt no viņa ko gribam, bet citi tā nedara.

(4 raksta | ir doma)

Decembris 7., 2012


07:46 - Kā es gāju uz Lattelecom darbā iekārtoties...
Pa cik meklēju darbu, tad sūtu pieteikumus diezgan daudz un bieži. Aizsūtīju arī uz Lattelecom uz tirgus eksperta amatu - tas viss ir darīts, ir sapratne par to kur ko uzzināt, ko nozīmē visādas skaistas tabuliņas un cipariņi statistiskajos datos, tādēļ darīju to diezgan droši. Notika pavisam loģiski, ka mani uzaicināja uz pārrunām - parunājam par un ap statisku, datu ieguvi un citām lietām. Teica, ka ja būs ok, tad sūtīs man praktisko darbu. Nebiju es vēl tikusi mājās, kad man zvanīja un teica, ka esot nosūtīts praktiskais uzdevums, lai es sevi varētu apliecināt.
E-pastā mani gaidīja uzdevums no 3 punktiem, jaunu datu ieguve par konkurentiem Liepājā, par to cik cilvēki LV pametuši pēdējo 10 gadu laikā un lv interneta ātrums.
Lieki teikt, ka darbs aizņēma krietni daudz laika, jo nevieni no datiem nekur nav dabūjami. Tika konkrēts laiks dots, kura laikā tas bija jāizdara.
Kad to visu izdarīju, mani uzaicināja uz prezentāciju. Aizsūtīju prezentāciju, aizbraucu (jau otro reizi) uz Rīgu, noprezentēju, pēc pāris dienām - paldies, visu labu. Un mana prezentācija palika pie viņiem... viss sīkums, bet nākamreiz noteikti jāpieraksta, ka autortiesības pieder tikai un vienīgi man, un izmantot var tikai ar manu atļauju, citādi - labi padarīts darbs par pliku paldies.
Ir jau arī tāpat reizes, kad atsūta pārbaudes darbu - no sērijas - pastāstiet ko domājat par mūsu reklāmas projektiem, ko domājat par mūsu konkurentiem, kādu reklāmas stratēģiju Jūs varētu mums ieteikt un citas lietas, es automātiski atbildu, ka ar šādām lietām nodarbojas citi cilvēki un manas zināšanas netiks bez atmaksas izmantotas :)
Tā ka - esiet uzmanīgi, neļaujieties provokācijām,ja zinat, ka tas ir veids kā dabūt no jums informāciju, kura citā gadījumā maksātu naudu - konsultācijas vai darbinieka algu, neparaujieties uz to.

(ir doma)

Decembris 5., 2012


15:26
Jūs jau nodomājāt, ka esmu pazudusi :) Nē, tas nenotiks tik vienkārši un pasaules gals arī to neietekmēs :)
Nekā diži jauna nav, kā vien pāris atziņas un uzskati, kas nākuši klāt :) visādi citādi - pasaule joprojām rozā un pūkaina ;)
Vienkārši nez vai jums būtu interesanti katru dienu lasīt vienu un to pašu :) Jā, esmu aktīva darba meklējumos, par darba pārrunām gan varētu rakstīt. Tas būtu ne vien pamācoši, bet arī smieklīgi :) Līmenī - kā darīt nevajag.
Bet pagaidām - dzeriet siltu tēju ar medu un saudzējiet sevi :)

(3 raksta | ir doma)

Oktobris 5., 2011


17:55
Cepu bezē cepumus ;D Būs labi!

(ir doma)

10:37
Vakar maksimā nopirku par lētu naudu narcises, ļoti skaistas :) Tā ka jā kādam kārojas, aidā uz maximu! Nu jā, tur bija arī īrisi, tulpes, anemones un hiacintes :)

(3 raksta | ir doma)

10:14
Vakar izdevās noorganizēt ļoti izdevīgu maiņu - kazas pret stropiem! Un līdz ar to mums vairs nav kazu, kas īstenībā priecē :D

(2 raksta | ir doma)

Septembris 28., 2011


17:36 - Šis būs iztaikts mājsaimnieces ieraksts!!
Bietes! Parastās sarkanās bietes arī mēdz būt dažādas. Agrāk es domāju, ka visa vaina ir vārīšanā, lai gan sestdien noskaidroju, ka viss ir atkarīgs no biešu šķirnes!!!
Un paskatījos savu šobrīd mīļāko filmiņu :) kas iedvesmo, kas liek ticēt tam, kam es ticu :) Un liek smaidīt :)
Smaidīt, tas taču ir svarīgākai!
Ai, jāiet vīram vakariņas taisīt :)

(ir doma)

10:53
Šodien pa māju viena :) Nekādu bērnu, vīru un suņiem arī uzliku "neko nezinu" :)
Lēnām bakstos pa māju, paskatījos filmu (kas sniedz reālu patīkamu sajūtu, ka viss ir pa foršo) un tagad varētu arī pastrādāt :)

(ir doma)

Septembris 23., 2011


10:39
Šodien uz rīgu, atjaunot baltās tiesības :D zinu zinu, vienreiz šitas ir jābeidz, nu es domāju mācīties braukt!
Un vispār - un vispār! Uzbraukt Pēterbaznīcas tornī un iečekot rīgu!
Starpcitu, digitālajam fočikam ir AA baterijas, kas ātri beidzas, nez - vai ir tādas, kas nebeidzas ātri?

(4 raksta | ir doma)

Septembris 22., 2011


09:39 - Atkal pārmaiņas....
Sakarā ar dzīvesvietas maiņu ir jāmaina bataljons - nu es no sava mīļā 19. pāriešu uz nepazīstamo 54... tur es biju strēlnieks sanitārs komandieru rotā, kas būšu tagad, īpaši ja ņem vērā, ka tur ir inžiniertehniskais un nesprāgušās munīcijas cilvīši. Nesprāgušajā man nespīd, jo tur ir profi no NBS, a ko darīšu es??? Labi, ka vismaz 2 cilvēkus no 54. batiņa pazīstu, nebūs pavisam kā mežā. Bet tas nav tas pats, kas pazīt visus no savas rotas un nodaļas.... ex!

(4 raksta | ir doma)

Septembris 16., 2011


14:57
nu ja - vējš un lietus, lietus un vējš.
Un par spīti tam - šodien vismazākajam no brāļiem 2 gadu jubileja. Cilvēks sāk mācīties runāt un dara to ļoti amizanti. Armandam ar runāšanu būs ok. A Karmīns.... tas ir vispār kaut kas. Viņš runā daudz, garos paplašinātos teikumos un pat tad, kad viņam to nevajaga. Un ja Armands būs no klusajiem bērniem, tad Karmīns jau nu sasniegs savu, par to pati esmu pārliecinājusies. Armands ir šausmīgi pieklājīgs, viņš pat pie mums istabā no rīta ienākot saka "Labrīt" un runā tikai ar tiem cilvēkiem un par tām tēmām kas aktuāli, toties Karmīns runā ar visiem un visiem viņš ir draugs. Kristiāns arī būs visiem draugs, raksturi puikām tādi.
Pati vēl esmu pa mājām, nezinu gan, cik ilgi. Tad jau redzēs. Jāatjauno baltās tiesības, ja jau vizinās, tad lai ir legāli.
Arbūzi - divi jau paspējuši pārgatavoties un tik atdoti putniem. Melones esam jau atēdušies un tā īsti vairs nevienam negribas.
Un ļoti liels gardums ir cukura kukurūza.
Šodien fiksā ābolmaize jāuzcep :)
tas īsumā viss.
p.s. Fenikss no mazā jaukā baltā mincīša kļuvis par balto killeri! Malacis puika :)

(7 raksta | ir doma)

Jūlijs 12., 2011


14:15
Mūsu sētā bērnu laiks - bērni ir gan tītariem, gan vistai, gan zosīm. pelēkās zosis sāk tikai dēt, bet dara to cītīgi, tā ka drīz arī pelēcīši būs (turam īkšķīšus, lai būtu arī!.
Melnā zaķene izstrādāja joku - pirms pāris mēnešiem viņai piedzima trusis - balts, bet viens vienīgs. Kad jau ieraudzījām, ka mazais trusis klāt, tad trušu vīriņu ielikām atsevišķā būrī un liels bija pārsteigums, ka pirms pāris nedēļām trusenei atkal mazie, tikai šoreiz krietni vairāk - 10!! tā nu mums sanāca ģimenes papildinājums arī zaķiem.
Puikām dārziņā ir brīvdienas un mājās ir "svētās šausmas"!
Dārzā jau sen ir ēdami kartupeļi, kādu nedēļu jau ir ņemami savi kāposti, tomāti un gurķi arī tūlīt būs, toties sarkanās bietes un burkāni būs maz.... Ex
Ak, Jāņos noņēmām pirmo medu vairumā :) Ņammmmmmm

(11 raksta | ir doma)

Maijs 31., 2011


10:23
Vai ir kāds, kuru interesētu neliela, ātra piepelnīšanās? Vajadzētu uzrakstīt trakskriptus krievu valodā. Tiešām - ne garus.
ja ir kāds, uzrakstiet personīgi jugita@tvnet.lv

(ir doma)

Maijs 22., 2011


21:11
Izrādās, ka pagājušo nakti virs Latvijas nlo vai meteorīts laidelējos un es to neredzēju! žēl gan...
šodien skaista, krāsaina diena. un neliela atziņa - katru dienu pa 1.5 vagām un nedēļas laikā lauks ir sasēts.

(ir doma)

Maijs 18., 2011


10:02
ja es te pajautāšu "Vai TU jau parakstījies par bezmaksas izglītību valsts valodā" cik daudzi mani nolinčos?
un cik daudzi parakstījušies?

(11 raksta | ir doma)

Maijs 12., 2011


11:17 - swedbankas faniem nelasīt!
Es, principā, esmu lojāls šīs bankas izmantotājs. laikam jau jāsaka - līdz šim.
Pēdējā laikā esmu arvien vairāk vīlusies swedos. Šobrīd es vieņiem varētu veltīt daudz, sulīgus lamuvārdus dažādās valodās.
un tāpat tas manu dusmu nemazinās.
Šī nu ir tā reize, kad varu teikt - nasing personal, just bizness

(2 raksta | ir doma)

Maijs 11., 2011


14:34
Lai uzzinātu kas mājās ir galvenais, iegādājaties suni. Suns tiešām uzrādīs saimnieku. Ja viņa atbilde jūs neapmierina, iegādājaties kāmīti un kopā ar viņu veidojiet neatkarīgo opozīciju.
Ja kāmītis jūs neatbalsta – iegādājaties papagaili. Un lai viņš kā miera simbols lido pa visu māju un taisa uz visa pēc kārtas, ieskaitot despotisko varu.

(ir doma)

14:26 - Pa aņukam?
Jānītis aiziet pie tēta un vaicā: "No kurienes es esmu cēlies?"
"Mēs tevi atradām kāpostos."
Jānītis steidzas pie vecmāmiņas: "No kurienes cēlies tētis?"
"Atradām salātos."
Skolā Jānītis raksta sacerējumu: "Paaudžu paaudzēs mana ģimene ir vairojusies veģetatīvā ceļā, neiepazīstot baudu, ko sniedz intīmā tuvība."
***
Vecis atbrauc ciemos pie paziņas uz laukiem. Ziema, sals, paziņa sēž uz krāsns un spēlē akordeonu.
- Sveiks!
- Kur tad tava sieva?
- Ārā pie šķūnīša skalda malku.
- Klausies, tas ir kaut kā nepareizi! Tu te siltumā akordeonu spēlē, bet viņa salā malku skalda!
- Bet ko lai dara, ka viņa neprot akordeonu spēlēt!
****

Vecis atnāk pie ārsta ar sievu.
- Dakter, viņa... kā viņu tur sauca... sūdzas, ka es viņai nepievēršot pietiekami lielu uzmanību.
*****
Sieva kliedz uz vīru:
- Kāpēc tu atkal atnāci mājās piedzēries?
Vīrs lielā izbrīnā:
- Nu tu dod! Atnācu piedzēries? Tu ko, neredzēji, ka mani atnesa?

(ir doma)

10:09
Ziniet, kas man patīk šobrīd - izsataigāt ik dienas sētu un apskatīties, kur kas zied. Kur kas plaukst ;)
Paklausīties no rīta putnus, lēnā pastais solī ejot uz vilcienu atpūsties no pilsētas, pirms atkal esmu viņā iekšā.

(ir doma)

09:42
Jūs kaut kādi vakar esat bijuši gruzīgi... kur pazuduši taureņi, narcises, smaids un prieks?
Starpcitu, katru rītu, ap 4iem mostas putni. un tad ir tāds interesants efekts - klusums, iečivinās viens putns, tad pārējie. Un rodas sajūta, ka ārā ir trako nams :)

(2 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba