spams
22 Janvāris 2012 @ 00:08
 
ja tu dzīvo valodu, vsticamāk tu esi dzejnieks. Vai rakstnieks, žurnālists, redaktors...
ja valoda dzīvo tevi, tu esi pazudis cilvēks. ģenijs, tas ir, vai grafomāns.
domāju.
balss no 2. istabas: "a kurā līmenī tu esi?"
 
 
zem: ambivalence
spēlē: zem fira
 
 
spams
08 Jūnijs 2011 @ 18:18
 
Viena mana kolēģe atsevišķos brīžos sāk runāt tādā tonī, ka es to dzirdot vienkārši nevaru nevizualizēt, kā viņa laiza dirsu.
 
 
zem: samaitātības kalngala
spēlē: balsis
 
 
spams
08 Jūnijs 2011 @ 16:49
ķecerīgs jautājums  
nevilšus nonācām līdz jautājumam par to, vai Dievam ir sekss. īss sarunas atšifrējums.

1. balss: kāds jauks dievkalpojuma temats: kāpēc atturēties? Dievs nav pret seksu, Viņš ir par vislabāko seksu.
2. balss: jā, vai Dievam ir sekss?
3. balss: ķecerīgs jautājums. bet varētu rosināt interesantu teoloģisku diskusiju.
1. balss: sekss ir cilvēkiem, Dievam ir mīlestība.
2. balss: bet ja nu tomēr Dievam ir sekss, ar ko un cik bieži?
3. balss: nu, ja Viņam ir sekss, tad visticamāk nepārtraukti. un ar sātanu. citas otras tāda paša kalibra personības tak mums nav.
2. balss: nu, nē, es drīzāk domāju, ka Dievam tomēr ir māsa.
3. balss: ā, tātad labākās alternatīvas homoseksualitātei mums tagad ir zoofīlija un incests. (zoofīlija - ja ar cilvēku (piem., jaunava Marija) un incests, ja ar māsu)
 
 
zem: pekles karstuma nojausmas
spēlē: burzma
 
 
spams
08 Jūnijs 2011 @ 15:33
vakari  
man ir zināmas aizdomas, ka prāva daļa manu draugu un paziņu, stāstot par saviem piektdienas vakaru piedzīvojumiem, vienkārši dirš zaļu. reāli lielāko daļu no tā viņi ir piedzīvojuši nekādā nebūt ne vakarā, bet gan stipri pēc pusnakts. reizēm pat nākošās dienas rītā.
 
 
zem: šaubu ēnas
spēlē: baumu čuksti
 
 
spams
06 Jūnijs 2011 @ 18:58
Izrādās  
Gan manu kaimiņu, gan draugu, paziņu un pat tuvāko radinieku vidū ir Gvantanamo cietuma spīdzinātāju līdzinieki:

"Kā ziņots, «AC/DC» dziesmas «Hell's Bells» un «Shoot to Thrill» ir iekļautas to 33 skaņdarbu sarakstā, kurus amerikāņu specdienestu darbinieki izmantojuši ieslodzīto spīdzināšanai Gvantanamo cietumā.

Sarakstā ietilpst arī Brūsa Springstīna hīts «Born in the USA», «Metallica» dziesma «Enter Sandman», kā arī trīs repera Eminema dziesmas («White America», «Kim» un «Slim Shady»).

Aizdomās turēto teroristu spīdzināšanai izmantotas arī Britnijas Spīrsas, Selīnas Dionas, Prinsa («Raspberry Beret»), Kristīnas Agileras («Dirrty»), «Queen» («We are the Champions») un citu izpildītāju dziesmas."
 
 
zem: thrilled
spēlē: non(stop)
 
 
spams
06 Jūnijs 2011 @ 18:31
biroja frīstails trijās balsīs  
mūzikas vietā ritmiska (puslīdz) klaviatūras taustiņu klaboņa. Ik pēc noteiktas pauzes:

1.balss: Apčī!
2.balss: Ā, kondicionēts gaiss...
3.balss: Nav tik traki.

Nu, un tā uz riņķi, kamēr kādu dienu 1. balss vairs neierodas darbā...
 
 
zem: pienākumu sloga
spēlē: klaviatūras taustiņu klaboņa
 
 
spams
24 Jūlijs 2010 @ 01:26
kaimiņu būšana  
cik skaista var būt
tāda sēdēšana
naktīs
pa logu istabā ienāk
vēsa tumsa
sīks veldzējošs mierinājums
nekas
vēl nav solīts
nekas vēl nav jāgaida
ja nu vienīgi šaura
ausmas atblāzma kaimiņa logu rūtīs

cik sāpīga
var būt tāda sēdēšana
naktīs
kamēr klusējot rīts
tuvojas neizturami
lēnām
un gluži vinalga
vaļā acīm vai aizvērtām
aizžmiegtām acīm priekšā vīd
vienīgi kaimiņa logā ieraudzīts
gaišais
slaidais
svešas meitenes stāvs

cik vientulīga var būt
tāda sēdēšana naktīs
jau otro mēnesi nav darba
jau trešo nedēļu zvana tikai mamma
jau ceturto dienu
pretējās mājas logā
nav gaismas
un kas to zin
varbūt kanāriju, varbūt kaimanu salās atpūšas
varbūt te pat laukos
vai nu jau pavisam citur
dzīvo mans kaimiņš

cik mierīga
var būt tāda sēdēšana naktīs
ja bez vēja līst lietus un ritmiski
logā man pretim
savu gaismu izstaro ekrāns
un cik droša
jo itin nekad
es nezināšu
ko pa naktīm skatās
un caur logu slepeni filmē
mans kaimiņš
 
 
spams
22 Decembris 2009 @ 19:16
 
Kamēr citi čakarējās, es pabeidzu divreiz. Divreiz!
 
 
zem: i can get no satisfaction
spēlē: who fucing cares?!!! HA!
 
 
spams
01 Maijs 2009 @ 12:46
 
nez kapēc ienāca prātā - ja tu jau labu laiku zini, ka tavs klasesbiedrs veikalā regulāri zog šņabi, kāpēc tu par to esi šokēts tikai pēc tam, kad viņš ir pieķerts un, rokām trīcot tev par to klasaes preikšā stāsta skolas direktore?
 
 
spams
04 Marts 2009 @ 17:39
Kā tieši es mīlu savu dzimto zemi.  
Bļa.
 
 
zem: classic
spēlē: nenoskaņotas stīgas
 
 
spams
04 Marts 2009 @ 16:12
lnb  
es sēdēju pirmajā solā ar muguru tieši pret durvīm, man iepretī meitene. blondīne tāda ar lielām acīm un it kā jau iedzimtu sapņainu sejas izteiksmi. viņai priekšā sakrāmēti milzu ķieģeļi trijās grēdās, man tik vien kā Aristoteļa "Poētika", klade un maza dzejoļu grāmatiņa. jau no paša sākuma es ievēroju, ka pa logu man pretim var redzēt apputējušu kapiteļa sānu, viņam vēl nelielās rūtis biku priekšā. it kā nekas tāds baigi īpašs, bet inčīgi tomērt. mēģināju sākumā fočēt no tās vietas, kur sētēju, bet nesanāk, vajadzētu tipa tuvāk kaut kā pieiet, bet to davai vēlāk. atvēru dzejoļu krājumu, lasīju lēnām un cītīgi, brīžiem pablenzu laukā pa logu un vienmēr ar skatienu šķērsojot meiteni - nu, ne jau gluži ar tiešo, bet ar perifēro redzi jau točna. viņa sēž, slinki pāršķirsta miljoniem lappušu. ar laiku tā mana blendšana palika rvien glāžaināka, kapitelis piemirsās un meitene. es savā muļķībā vēl pat papūlējos trīsreiz atvērt kladi un kaut ko nervozi kricelēt. pēdējā reizē tad lūk ar tādu kā triumfu aizcirtu kladi - blīkš - un tas mani tūlīt kā ar mietu pa pieri atsita gadus piecus vai sešus atpakaļ. momentāli es sagumu savai grāmatelei pāri vēl lielākā kūkumā, rūpīgi necēlu acis vairs augšā, tikai brīžiem palūrēju galdam uz kājas. viss. tagd viņa mano novēro.
lai arī cik briesmīgs, viss ar laiku tomēt norime, es nomierinājos, izstiepu kājas, nāca vēl citi cilvēki iekšā, viens čalis pat gaismu ieslēdza. "Poētikai" es tā arī nepieskāros, kapiteli necēlos bildēt (tā tik vēl trūka), un tomēr - nopriecājos.
 
 
spams
14 Janvāris 2009 @ 13:54
Es par Godmani  
Arvienvārdsakot plančiks ira tāds, ka vajag normāli sataisīt plakātus un sadrukāt T - kreklus ar uzrakstiem ES PAR GODMANI, I LOVE SLAKTERIS u.t.m.l. un iet uz Vecrīgu normāli izkauties.

Bet vispār ja godīgi - kauns par latviešiem - nevar aš kārtīgu grautiņu uztaisīt. Tak būtu vismaz tā no sirds izārdījušies, normāli, ar Molotova kokčiem, ar plintēm, būtu ieņēmuši nafig to Saemu un MK un pāris ministrijas, un uz trim dienām, un šnabenes vispār visas sausas iznesuši, un banku, un autiņus visus tanī rajonā nahren lupatās. Nu haķabe kādu ministru būtu noķēruši un palaiduši pliku pa Brīvībeni, nu! Kaut ko vismaz tā lai jautri, nevis šitādus bērnudārza pekstiņus.
 
 
zem: dziļi vīlies
spēlē: večuka pukšķi lasītavā
 
 
spams
16 Maijs 2008 @ 20:40
Cibiņa mazās piezīmes.  
Reiz, pēc neatminamiem laikiem, pēc trejdeviņiem kāpieniem sev pāri, pēc simts un viena izvārīta pelmeņu katla, kad visi notinās tusēt un es visbeidzot sāku izlikties, ka li viņi visi iet vienreiz dirst, es ATCERĒJOS. Tad nu stāsts būs par to, kāpēc es kādreiz rakstīju cibā. Un te nu, protams, es nevaru solīt, ka viss būs īsi un saprotami, ka lasīsies viegli vai šķitīs, ka stāstītājs/-a ar to neko negrib pateikt par to, kāds viņš/-a nav, bet gribētu būt. Kurš tad bija tas sūdabrālis, kurš solīja, ka būs viegli?
Tad lūk: vakar es redzēju filmu "Das Experiment" un tā vairākos slāņos man vēstīja par to, kas īsti ir formālisms. Tiem, kas ir redzējuši, cerams, te varētu būt kādi jautājumi, dļa asoba neredzējušiem neskaidrošu, nav svarīgi.
Bet, kas varētu būt pieminēšanas vērts:
1)vāciešiem piemīt īpaša un visticamāk neatkārojama spēja radīt anekdotes, jo ja viņi reiz paņem kādu šablonu no, teiksim, amerikāņiem, tad viņi to arī REĀLI PAŅEM (un tās šoreiz nav vienkārši rupjības).
2)zinātniekiem, un jo sevišķi agrāk, piemīt tieksme imitēt kaut kādus apstākļus īpaši nepievēršot uzmanību tam, ar ko TIEŠI tie atšķiras no realitātes un vēlāk formāli atvainoties.
3)guvu sev apliecinājumu tam, ka ja reiz kaut kas ir formalitāte, atvaoinojiet, imitācija un cilvēka griba tiek ignorēta, tā automātiski pārvēršas savā pretmetā un Mērfijas smejas visgardāk (turklāt nevis par to, ka viņam ir taisnība, bet par to, ka, ja kāds ir piedzimis par muļķi, tad tā nav slimība - tas ir uz ilgu laiku).
Tad lūk. Sēžot pie datora brīžos, kas viss šķiet pārvērties pretmetā savā (rupji sakot, kad ir dirsā), es gribu "vienkārši" izklaidēties. Ko es daru? Tā kā darīt kaut ko formāli ir absolūts pretstats tam, ko es gribu, es sēžu netā un lasu lasāmo, turklāt cenšos to darīt ja ne truli, tad vismaz naivi (bet tā jau ir tikai formalitāte), tad sanāk, ka es reāli gruzos. Tā kā es reāli sagruzos, tad vajag pagruzīties, bet gruzīties nevar, tad neviens nelasa (it kā tas, ko es te daru būtu tikai kaut kāda formalitāte). Kaut gan, kā jau Tu, mīļais lasītāj saproti, man tavs viedoklis ir gluži lieks, un es nemaz neceru, ka tu tur lejā varbūt kaut ko pat iepičkāsi.
Tad nu redzi, es te nesēžu tikai tāpēc, lai pagruzītos, vai nosistu laiku, tass viss tikai tāpēc, ka man ir reāli apnikuši visi pārējie eksperimenti.
 
 
zem: Domāju, tu mani saprati.
spēlē: Nu, tad paliec sveiks, mans mazais klausītāj.
 
 
spams
08 Janvāris 2008 @ 16:04
NU KO MĪLĪŠI jeb PAR NAGLĀM  
tātad ir pilns dibuā ar to pašu tā, ka pa ausīm gāžās laukā - znač jāiet pēc alus
tātad ir divas afigennās ieskaites rīt, kur nekas nav skaidrs - znač jāiet pēc alus
tātad nav nekas normāli ēsts un gulēts pāris dienas - znač jāiet pēc alus
tātad rīt nepūs par ko braukt ne ēst - znač jāiet pēc alus
vobšem jābeidz dirsties un jāiet pēc alus
 
 
zem: naughty
 
 
spams
01 Novembris 2007 @ 22:15
back in the BK  
nebeidzams mitrums, nepaarredzami lauki, neizdibinaamas skumjas. varbuut tas ir no kafijas, varbuut no duumiem, bet varbuut no sunja. tad veel ir bailes. ne no kaa bailes - uzmaaciigaa sajuuta muuzhiiga kaa Rainis nee Platons. ir arii siiki rudeniigi priecinji, taadi kaa laviities piipeet klusinjaam, kameer neviena nav, tikai kjiploki grozinjaa ciinaas ar piparmeetraam, likt stafkas -kursh kuru un tureet iikshkjus.
 
 
zem: drebeklis
spēlē: imaginaarie zvani
 
 
spams
27 Augusts 2007 @ 02:11
 
It kā no vienas puses varētu te nesēdēt un netērēt savu ārkārtīgi dārgo laiku, bet gulēt aiziet es nevau. Un ne jau tādu izcili muļķīgu iemeslu dēļ, kā piemēram, ka nenāk miegs vai, kaut vai, ka ir jādaskatās kkāda stulba filma, vai, ka ir jāizdzer vēlviens aliņš un jāsagaida, kad visi beidzot notīsies, nē. tas ir tāpēc, ka negribas mazgāties. un mazgāties, tas vēl nebūtu nebūtu nekas, doma par zobu tīrīšanu vispār iedzen šausmās. un ne jau tāpēc, ka man tur, teiksim, būtu bail no ūdens vai patiktu drusku smirdēt - nē, tas ir tāpēc, ka man ir tā siltā, mīlīgi jaukā sajūta, kad šausmīgi nāk miegs un gribas tikai izsteiept kājas un aizvērt acis, un... jā, un, piedevām, ar visām drēbēm un vislabāk virs segas. bet ir absolūti skaidrs, ka tiklīdz es ielikšu kaut mazo pirktiņu ūdenī, šīs tīkamās, lai arī nedaudz mokošās sajūtas būs, kā ar roku, un man nāksies kārtējo reizi iemigt pusplikai un ar piparmētru garšu mutē.
tad vēl ir otra lieta - es nevaru aiziet uz virtuvi uzpīpēt. un ne jau tāpēc, ka tur sēdētu sencis un runātu pa telefonu ar papmāti, pat ne otrādāk, arī tāpēc nē, ka nebūtu cigarešu vai tamlīdzīgi. nē, ko domājies, tas ir tikai tāpēc, ka man patīk tā kņudēšana vēderā un vieglais reibums un visas pārējās fīčas, ko dod cigarešu atlikšana. tad var, piemēram iztēloties, kā tu varētu sēdēt uz poda un pīpēt. mēs gan, protams vannas istabā nepīpējam, un vispār, man liekas, ka kautko tik perversu varēja izdomāt tikai amerikāņu astoņdesmito gadu režisori, bet lai nu kā. varētu arī vannā, teiksim, tad tas būtu tas selindžera stāsts, kur visi varoņi, manuprāt, bija pārpīpējuši pēdējo jēgu. galu galā tā pat es tomēr pīpēšu un tas pirmais dūms, kā vienmēr būs pretīgs, un tam sekos tā murgaini paranoiskā sajūta...
labi, es eju pīpēt, tas sabojās gan to miega fīču, gan kņudēšanu, gan, visticamāk, arī piparmētru garšu.
 
 
zem: neko
 
 
spams
02 Augusts 2007 @ 16:13
 
labi. vakar bija viena no visizdraazti riebiigi pretiigi stulbi uuberkrenineejoshi suukaajoshajaakajaam dienaam peedeejo gadu historijaa, ja atmetam tragjeedijas un nomirshanas meegjinaajumus no tvana gaazes, piemeeram. BET TAI BIJA JAABUUT FUCKING LABAI DIENAI! P. bija jaadabuu kaaposts, mums bija jaaiet uz koncertu, Peecim bija jaabrauc uz laukiem, mums bija AHUJENNA MIERIIGI DIVATAA JAAIEDZER VIINS un kichiigi choina kapitaali jaadara TAS! un kaa jums liekas, kas notika taa vietaa? visi mazi lopinji atnaaca ciemos, piedzeeraas, sapiipeejaas, dazhi aizpisaas zipaat, dazhi citi satika TT un salaida visu PIIIILNIIIIGAAA PAKALJAA, tad divas stundas histeeriski raudaaja un staastiija P. kas ir dziive un tad histeeriski aizgaaja zipaat. nu, BLJIACH, kaa taa amerikaanju skaistule Bondaa buutu teikusi, kad vinju uzseedinaaja uz kraasninjas! un pat peecis nekur fucking neaizbrauca!
 
 
zem: un kaa tev skjiet?
 
 
spams
31 Jūlijs 2007 @ 12:18
sludinājumi  
sieviete. vecums:18 augums:156 svars:60 krūtis:3
 
 
spams
30 Jūlijs 2007 @ 13:05
 
pagjiraam ir raksturiigas ne tikai caureja, galvassaapes, reibshana un taadaagaraa, bet arii kkaadas pistiskas pasaules saapes. nu, fuck ar aaraa, kaapeec cilveeki nevar buut labi????!!!
 
 
spams
02 Jūlijs 2007 @ 20:46
 
smaga atbildēšana periodā, kad mājās nav siltā ūdens cicks ass. diezgan burtiski.