Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš Nākoš Nākoš
Meklē vai piedāvā darbu? - Vakance - finansists/finanšu analītiķis - Bankā
[info]darbs
[info]guvi
Add to Memories
Tell A Friend
Vakance - finansists/finanšu analītiķis - Bankā
PAREX BANKA AS
konkursa kārtībā aicina darbā

FINANSISTI/-U FINANŠU UN GRĀMATVEDĪBAS DAĻĀ

Prasības:
- augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai statistikā
- pieredze finanšu uzskaitē un/vai grāmatvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību
- vēlme strādāt Bankā, precizitāte, korektums, augsta atbildības sajūta
- spēja iegūt, apkopot un analizēt darbam nepieciešamo informāciju un patstāvīgi veikt uzticētos pienākumus
- labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
- labas datorprasmes (īpaši MS Excel)

Pienākumi:
- dažādu finanšu un/vai grāmatvedības datu apkopošana, apstrāde un analīze
- precīza pārskatu, atskaišu sagatavošana, iegūtā analītiskā materiāla prezentācija
- darbs ar datu bāzēm - datu apstrāde, bāžu pilnveidošana un kontrole

Piedāvājam:
- realizēt savu profesionālo zināšanu potenciālu
- pilnveidot savu pieredzi, strādājot lielā, universālā finanšu grupā
- saņemt motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas

Pieteikumus un CV ar norādi ”Finansiste/-s” sūtīt uz AS “Parex banka“ Personāla daļu, Smilšu iela 3, Rīga, LV-1522, e-pasta adrese: Personnel@parex.lv, fakss: 67010347, līdz š.g. 19.oktobrim.
Comments
juris_tilts From: [info]juris_tilts Date: 16. Oktobris 2007 - 16:16 (Ieraksts)
Motivējošs atalgojums ir tas pats, kas konkurētspējīgs atalgojums?
From: [info]guvi Date: 16. Oktobris 2007 - 16:38 (Ieraksts)
shiem diviem vaardiem ir divas pilniigi dazhaadas noziimes, tachu tie neizsleedz viens otra iipashiiibas
2 pirms manis vai mani tas interesē
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu