Mazāk [entries|archive|friends|userinfo]
Cits cilvēks

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 5th, 2021|08:38 pm]
"Mirkļa vājums" ir jauns un pārsteidzošs veids kā skatītīies uz savu un arī pasaules vēsturi.
linkdun dun

[Apr. 12th, 2021|09:34 am]
Manuprāt, ir pilnīgi skairds, ka Agesei Irbei ir jāatkāpjas no telos.lv galvenās redaktores amata. Par to, vai no visiem amatiem protālā, es neesmu drošs. Spriediet katrs pats.
Šāda kāda redakcijas darbinieka ārdīšanās internetā, cilvēku vajāšana, apvainošana, draudēšana nav savienojama ar darbošanos attiecīgajā portāla redakcijā, tas, manuprāt, ir pilnībā skaidrs. Viņa uzvedība nevis nedaudz, bet tālu pārsniedz visas robežas. Agnese Irbe nav spējusi nodrošināt, ka šī cilvēka (starp citu, iepriekš viegli paredzamā) uzvedība grauj portāla reputāciju un pilnībā diskreditē tā sludinātos mērķus un vērtības. Vietā par galveno redaktoru, manuprāt, būtu jānāk kādam, kas šādas situācijas iepriekš spēj paredzēt un nepieļaut un, ja tādas tomēr rodas, ātri un veiksmīgi spēj tikt ar tām galā.

Brīdinu, ka pie šī ieraksta beidzot arī manā žurnālā cilvēki var tikt izbanoti. Drīkst paust pilnībā pretējus viedokļus, bet civilizētā veidā.
link126 dun dun|dun dun

[Apr. 10th, 2021|11:09 am]
krishjaanis2: Jūzeris krishjaanis2 apgalvo, ka nav publiski izpaudis savu identitāti, baigi publiski cibā neafišē savu personu un neizliek to publiskai apskatei - ko arī visi ļoti labi var redzēt, ieejot konkrētā jūzera profilā. Grūti saprast, kā daži rakstīti komentāri saistībā ar Telos uzrāda un atklāj jūzera identitāti.
Savukār tu, lielais patiesības un morālo standartu cīkstoni, saki, ka krishjaanis2 savu identitāti ir skaidri atklājis un nav slēpis, turklāt krishjaani2 vēl nosauc par meli. Krishjaanis2 savukārt atkal uzsver, ka nekur komentāros nav publiskai redzamībai un lietošanai rakstījis, izlicis savu vārdu un uzvārdu. Te nav divu patiesību. Par cik es skaidri un gaiši apgalvoju un īpaši pagodinot tevi uzsveru, ka neesmu īpaši izcēlis, afišējis un paudis savu identitāti, man jāsecina, ka melis šajā vienādojumā esi tu."

also krishjaanis2: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:grf7z9LgADkJ:klab.lv/users/heda/238957.html+&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=lv

UPD: ja atvērsiet linku, tur skaidri un nepārprotami cibas lietotājs krishjaanis2 norāda, ka ir telos.lv redaktors Krišjānis Lācis.

UPD2: krishjaanis2: Paskat, šis stalkojošais krīps grib savos privātajos un hipertrofētajos krusta karos ievilkt vēl kādas trešās personas. Es saprotu, ka tevi varbūt aizskar kaut kādi abi redaktoru viedokļi, bet nu saņemies taču, proties kaunu. Aizej uz Telos un izlasi Aicinājumu, paraksti Memorandu, būsi šodien izdarījis vismaz vienu labu darbu un daļu no sastrādātā kauna nomazgājis.

juris_tilts: Bet kādā ziņā ievilkt trešās personas. Piem., ja telos.lv galvenā reaktore Agnese Irbe zinātu, ka otrs portāls redaktors Krišjānis Lācis ir melis un cibā kā krishjaanis2 izturas netikumīgi (gadiem ilgi) un necienīgi un nekā neatbilst telos.lv vadlīnijām, tomēr vienalga sadarbojas ar viņu portāla redakcijā, kas postulē augststus morāles standartus. Vai tādā gadījumā es uzskatītu, ka arī Agnese Irbe, telos.lv galvenā redaktore, izturas amorāli un neatbilst pašpasludinātiem tikumības standartiem? Jā, tieši tā es domātu, es uzskatītu viņu par liekuuli un meli.

UPD3: krishjaanis2: Nē, tu nevienojies ar mani, ka šī strīda iegansts ir metožu nesaskaņas, es tam nepiekritu. Man tas drīzāk izskatās tā, ka juris_tilts ļoti neapmierina portāla Telos darbība, jo, piemēram, viena no obligātām žurnāla nostādnēm ir cīņa pret viendzimuma laulību legalizāciju, kas, spriežot pēc agrākiem ierakstiem, ir ļoti svarīga juris_tilts. Tāpēc viņš ir gatavs nodarboties ar iespējami netīrāko un bezgodīgāko sišanu zem jostas vietas tikai lai aizsargātu tālāku Latvijas slīdēšanu pagrimuma, pazemojuma un laulības institūta iznīcināšanas virzienā. Šis nekrietnais juris_tilts nolūks ir tik acīmredzams, ka es nekādā gadījumā negrasos šim melīgajam, stalkojošajam un doksojošajam krīpam piekāpties un negrasos piekrist nevienam no viņa melīgajiem apgalvojumiem par mani, šo jūzeri un noteikta jūzera saistību ar konkrētu personu. Vai nu lietotājs juris_tilts atkāpsies un atsauks visus savus nožēlojamos, melīgos, demagoģiskos apgalvojumus, vai arī esi viņu izaicināšu uz duēli, jo šis ir goda jautājums.

UPD4: juris_tilts: Es izvēlos dūres! Būs drusku ilgāk kā citi ieroči, tomēr kaut kādā metafiziskā ziņā arī skaistāk. Vienīgi Tu man, man liekas, esi nedaudz lielākā svara kategorijā. Nedaudz negodīgi, bet lai iet.

krishjaanis2: Vispirms tu, nelietīgais meli, atvainosies Agnesei Irbei. Pēc tam redzēsim, varbūt jau būsi nožēlojis un nācis pie prāta, un izlasījis kādu Telos rakstu, piemēram, Aicinājumu.

UPD5: krishjaanis2: Es esmu neticami sasmērējies ar šo ģļēvo meli juris_tilts, kurš zvejo pa visu internetu informāciju tikai lai ieriebtu Agnesei Irbei. Tu esi tik dziļā šmucbedrē, ka pat grūti saprast, kā lai tu no tās vispār spētu izkāpt. Ja nu vienīgi atsaucot savus melīgos apgalvojumus un pret trešajām personām vērsto defamāciju.

juris_tilts: Tieši tā, Tu esi neticami sasmērējies un sasmērējis Krišjāni Lāci, Agnesi Irbei un Raivi Bičevski, un telos.lv.

Neredzu neko, kas man būtu jāatsauc.

UPD6: krishjaanis2: Harassments ir tas, ka tu simts reizes apgalvo to, ko krishjaanis2 nav apgalvojis un nav atklājis. Šo haassmentu pastirpina fakts, ka visā lietā iesaisti vēl trešās personas, kurām ar tavām spekulācijām un pārkairināto iztēli nav ne mazākā sakara. Te būs darbs visaugstākajām varas iestādēm, tāpēc es tev iesaku jau laikus pārstāt vnk komentēt un izplatīt melus, ka krishjaanis2 ar tavā, iespējams, viltotajā linkā daudznozīmīgi interpretējamās informācijas palīdzību ir sasaistāms ar kādu konkrētu REĀLU cilvēku, ka šī rīcība turklāt ir klasificējama kā PUBLISKA POZICIONĒŠANĀS, pat ja krishjaanis2 neskaitāmas reizes tev ir teicis, ka tā nav publiska pozicionēšanās, jo krishjaanis2 tikpat labi var izrādīties vai nu bots, vai daudzu personu eksperimentāls projekts. Nekavējoties atsauc savus melus un tūlīt pat atvainojies Agnesei Irbei. Citādāk tev būs daudz jānožēlo.

Es: es vairs turpmāk ar krishjaanis2, kurš sevi cibā viarākkārti ir poziconējis kā telos.lv redaktoru Krišjāni Lāci, diskusijās neiesaistīšos. Man ir apnikuši nepārtraukti draudi un apsūdzības. Ja viņš uzskata, ka viņam ir pamats vērsties varas iestādēs pēc pālīdzības, es pilnībā piekrītu, ka tās ir viņa tiesības. Pārējie var katrs pats izdarīt savus secinājumus un samierināt vai nesamierināt sevi ar savām sirdsapziņām.
link258 dun dun|dun dun

Non Fiction 2021 [Dec. 30th, 2020|03:03 pm]
Kādas svarīgas non-fiction grāmatas Tu ieteiktu citiem noteikti izlasīt?

Paldies!
link27 dun dun|dun dun

[Dec. 21st, 2020|12:09 pm]
.. )
link4 dun dun|dun dun

navigation
[ viewing | most recent entries ]