: who's that girl? -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Novembris 26., 2025


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
18:22
kaut kāds galīgs ne-fen-šuj darbā. nevaru noturēt iekšējo zen, pirms aizmigšanas izspēlēju dialogus, un kad šķiet, ka ir solis uz priekšu, tad uzreiz arī ir solis ne tikai atpakaļ, bet arī uz sānu, un trauksmes līmenis paceļas uz red līmeni, līdz es saņemos un nokratu to visu no sevis un saku, kā būs, tā būs, ja nesanāks, tātad nesanāks. un ja nesanāks termiņā, značit, nesanāks termiņā. bet laikam jau lielāko triecienu pašapziņai rada kļūdas. kļūdas, kuru, atpakaļ skatoties, varētu nebūt, ja vien es būtu izdarījusi, piemēram, x. labākais scenārijs būtu, ka "tu pārāk kritiski skaties uz sevi". bet man gan šķiet, ka visi no manis sagaida vairāk, un es pilnīgi jūtu to spiedienu. bet varbūt es pati to spiedienu lieku un saklausu citu vārdos to, kā tur nav. tas arī būtu labais scenārijs. bet varbūt ir. tas būtu sliktais scenārijs.  

šo rakstot esmu sapratusi, ka man vajag kaut kādu prioritāšu plānu. bet tādu, kāds vēl nav bijis, jo iepriekšējie diez ko ilgi nenoturas. 

(2 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]az
Date:27. Novembris 2025 - 09:22
(Link)
kaut kā līdzīgi jūtos šobrīd, un tas ir netipiski. parasti viss pats no sevis atrisinās, bet tagad viss ir sapinies par daudz.
[User Picture]
From:[info]vilibaldis
Date:29. Novembris 2025 - 12:43
(Link)
"tu vari labāk" ir tiešākais ceļš uz pārdegšanu :(

> Go to Top
Sviesta Ciba