Labdien, vai te būtu kāds īrnieks? |
[Nov. 3rd, 2008|05:57 pm] |
Labdien, mums te viens biedris vārdā Māris meklē īrniekus, ar ko dalīt dzīvokli. Dzīvoklis patiešām jauks, gaišs un tīrs (esmu tur ciemojusies un visu redzējusi), ir trīs istabas, virtuve, smēķētava (meitas istabiņa), vannasistaba, tualete, koridōrs - viss kā nākas. Atrodas Avotielas pašā sākumā. Par katru istabu tiek prasīti ~140Ls (tas esot kopā ar komunālajiem). Lieta steidzama. Lūdzam zvanīt uz 27830126 bāgātīgākai informācijai un lietiņu sarunāšanai.
Bilžu nav, jo es tur nedzīvoju. Ā, nē, ir viena bilde no dzimšansdienas svinībām, bet tur to dzīvokli tā īsti redzēt nevar.. |
|
|
Comments: |
From: | digna |
Date: | November 3rd, 2008 - 08:28 pm |
---|
| | Hmmm, nu labi.. | (Link) |
|
Bet es brīdināju, ka tur dzīvokli redzēt nevar!!  Vidusistabā ir gaišas puķotas tapetes un ļoti skaisti griesti - ar zilu joslu, kuru tajā bildē var redzēt, un visādiem tur skaistiem musturiem. Jauks tas dzīvoklis, patiešām. Un vispār, zvaniet Mārim, lai visu uzzinātu.
From: | purvainais |
Date: | November 3rd, 2008 - 09:00 pm |
---|
| | Re: Hmmm, nu labi.. | (Link) |
|
Labākā nekustamā īpašuma izīrēšanas sludinājuma bilde, ko es esmu redzējis. Ja man šobrīd vajadzētu istabu, es jau ar vienu roku raktītu šo komentāru, bet ar otru telefonā bakstītu cipariņus!
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/145193/8232) | From: | starsailor |
Date: | November 3rd, 2008 - 09:02 pm |
---|
| | Re: Hmmm, nu labi.. | (Link) |
|
taa tu? :D
From: | digna |
Date: | November 3rd, 2008 - 10:12 pm |
---|
| | Re: Hmmm, nu labi.. | (Link) |
|
Jā, protams!! :D
From: | dope |
Date: | November 4th, 2008 - 12:27 am |
---|
| | | (Link) |
|
man no sākuma likās diezgan jocīgi kad meitas istabiņā uztaisīta pīpētava. Uzreiz tāda aina priekšā - čalis izšķīries ar sievu, sieva savākusi sīko, čalim skumīgi vienam un galus ar nevar kopā savilt tapēc izīrē istabas un kā ekstru, vecajā meitas istabiņā uztaisa pīpētavu. Bet tad mana dārgā apskaidroja kas ir meitas istabiņa... | |