Members

About Members

21. Aug 2018 @ 15:00
[info]dienasgramata
DELFI. Pagājušajā nedēļā smiltīs Vakarbuļļu pludmalē "Delfi" lasītāja Marija Tuče smiltīs novēroja hieroglifiem līdzīgus veidojumus.

21. Aug 2018 @ 13:39
[info]dienasgramata
DELFI. Piena likšana durvīs, gaļas neturēšana speciālajās atvilktnēs, ledusskapja kondensatora netīrīšana, ēdienu kārtīga neiepakošana un dārzeņu neturēšana speciālajās kastēs – piecas izplatītākās kļūdas ledusskapja ikdienas lietošanā

20. Aug 2018 @ 23:16
[info]martcore
mani ieteikumi lgd pret virtus pro - instant ban broodmother, instant ban chen
a tālāk, kā zvaigznes sakritīs

upd: pirmie divi bani no lgd - čens un brūda. es saprotu šo spēli, vai ne

par dotu / the international 820. Aug 2018 @ 21:25
[info]martcore
skatos pirmo pleiofa spēli optic vs liquid, sajūta, it kā būtu ielējuši asinīs trīslitru burku ar adrenalīnu
liquid pēkšņi ņem alķīmiķi

18. Aug 2018 @ 22:53
[info]martcore
nesen paskatījos finčera "meiteni ar pūķa tetovējumu", agrāk nebiju redzējis, vispār jutos ļoti vīlies
a čo, stīgs larsons arī rakstīja samērā draņķīgus, pretenciozus un pārsvarā garlaicīgus detektīvus, naher ar to bija finčeram sasieties

18. Aug 2018 @ 11:51
[info]daria
Visi divi mani siblingi esot iesnieguši papīrus uz doktorantūru.
Man pat maģistra nav. Ehhh.

Zapte17. Aug 2018 @ 23:29
[info]mako
Pirmā ābolu zapte uzvārīta. Ar kanēli, kreicnagliņām, citrona sulu un miziņām. Ingveru ar pieliku. Saka, ka gards.

17. Aug 2018 @ 22:48
[info]anonymous
[info]iive šodien teicās redzējusi lapsēnu. Nācis pretī pa celiņu. Pats nupat arī vienu ieraudzīju – kad braucu mājup, drošā attālumā pārskrēja pār šoseju.

15. Aug 2018 @ 23:44
[info]anonymous
Šovakar man jau ir 2 circenīši virtuvē, abi sisina pamīšus.

15. Aug 2018 @ 18:42
[info]dooora
beibe runā tekošā swahilī. vai kādā tur hjundaj mēlē.

Arthroficial Intelligence has arrived

15. Aug 2018 @ 13:42
[info]dooora
novičox

IoT15. Aug 2018 @ 11:01
[info]mako
Kārtējais IoT risks... Hakeri var izrubīt elektrību veseliem rajoniem, ja izveido botnetu no daudz elektriskajām ierīcēm - kondicionieriem, sildītājiem, boileriem utt.
Un tad kādā brīdī ieslēgt tos visus - tīkls pārslogojas, apakšstacija netiek galā - un uiss, uz laiku elektrības nav. Avots - https://arxiv.org/abs/1808.03826

14. Aug 2018 @ 19:42
[info]dooora

Kontrabanda Ragaciemā14. Aug 2018 @ 16:42
[info]dooora
Pirmais no Ragaciema, uz vakaru pusi ap 8 verstu tālumā, ir jūrmalas Klapkalnu ciems. Vidusdaļa no viena ciema līdz otram apaugusi ar priežu mežu. Gājiens caur viņu vientulīgs un garlaicīgs, kamdēļ jūrmalnieki no seniem laikiem to sauc par «gauso jūdzi». Senos laikos ceļu garumi bijuši pavirši, pa daļai pat pēc acumēra apzīmēti, uzstādītie verstu stabi nopuvuši un nozuduši. Vecie pīpmaņi tālākos ceļojumos noieto gabalu vērojuši pēc izsmēķētiem pīpjiem, piem.: viens pīpis — 5 verstis, pusotra pīpja — jūdze, divi pīpji — 10 verstis.
Tālā Dundagas jūrā bijusi toreiz bagāta lesču zveja. Ragciemieši laivās braukuši turp, uzpirkuši svaigas lestes, veduši mājās un žāvējuši Rīgai.
Reiz viena radzinieku laiva zēģelējusi uz Dundagu pēc lestēm, un dažas jūdzes no ciema satikusi zēģelkuģi, kurš rāmā vēja dēļ gausi lievējis pret krastu, ar karodziņu to pieaicinājis un piedāvājis izcelt ap pusnakti malā, Cērkstes ceļa galā, gausjūdzē, kontrabandu, kur Tukuma bodnieki žīdi būšot jau pretim. Saruna veikusies, un ar dažādām preču kastēm, drānu pakām un tējas maisiņiem piekrauta pilna laiva. Kuģis, par izcēlumu samaksājis, aizgriezies selgā. Zvejnieki, krēslai uznākot, kavēdamies lēni virzījušies uz malas pusi, bet nevis uz Cērkstes ceļu, bet atpakaļ uz ciemu, pusnaktī nonākuši uz raga mežastūrī, steigā nesuši mantas pāri kāpām tuvējā mežā, un starp paeglīšiem glabājuši. Neviļus jūrmalā iznākdams, viens ciemietis to noskatījies, pateicis kaimiņam un abi steigušies turp, bet sievietes vēsti izpaudušas tālāk, kamdēļ drīzā laikā jau pusciems zinājis par notikumu. Ko pirmajie paspējuši ienest mežā, tūliņ citi slepeni nokampuši un aiznesuši. No Klapkalnciema puses ieraugot nākam vienu vīrieti un noturot to par zūkuru, uztraukumā daļa mantas mestas jūŗā, lai atvieglotu laivu un aizmuktu. Gājējs nav bijis zūkurs, un kad tas pagājis garām, mantas no jūras izzvejotas un ar vēl laivā palikušām aizvāktas un izdalītas. Drānu baķi izžāvēti, bet maisiņi ar cieti sapresētu tēju bijuši tikai no ārpuses apslapuši. Bez tam bijušas vēl dažādas citas mantas, pārpilnībā smukas porcelāna pīpju galviņas. Kad Ragmuižniekos bijušas kāzas, tad kāzinieki ar viņām gājuši sisties kā ar Lieldienu olām. Tiklīdz kādam galviņa sasista, tas tūliņ izvilcis no kabatas citu.
Pēc kāda laika zūkuri tomēr par notikušo saoduši un ar ciema policiju sākuši māju kratīšanu. Tad izcēlies liels jandāliņš. Kontrabandas mantas steigā glabājuši dārzu grāvju patiltēs, starp kartupeļu lakstiem un krūmājos, pat cukurgalvas ar reņģu žāvējamiem kokiem «šautriem» sadauzījuši un izmētājuši.
Divas kaimītes sarunājušās, un vienā svētdienas rītā uz Slokas baznīcu braucot, paņēmušas līdzi vienu tējas maisiņu, pēc dievkalpošanas pārdot Polmaņa bodē. Zirgu iebraucamā vietā piesējušas, tējas maisiņu ar sakšiņu apsegušas un gājušas baznīcā, bet iedamas ieraudzīušas, ka pa ielu nāk pretim zūkurs.
Domādamas, ka notiek kontrabandas meklēšana, pārbijušās, pustečus steigušās atpakaļ, tējas maisiņu ielingojušas cūku aizgaldā un iesteigušās baznīcā. Zūkurs aizgājis savu ceļu, bet kad kaimiņienes pēc dievkalpojuma iznākušas no baznīcas, maisiņu cūkas jau saplosījušas un tēju sabradājušas.
Nosūkājušās un bēdīgu sirdi braukušas mājā, viena otrai pārmezdama par skubināšanu sviest maisiņu aizgaldā.
[Jēkabs Štūlis. Bigauņciema un apkārtnes zvejnieki. Zemnieka Domas, Rīgā, 1937.]

14. Aug 2018 @ 14:27
[info]dienasgramata
DELFI Policija Dobelē aiztur iereibušu razbainieku

13. Aug 2018 @ 21:42
[info]dooora
augu dienu, nakti augu
drīz mans trambajs
trollībuss būs

TGIM

13. Aug 2018 @ 20:30
[info]anonymous
Nomēģinājām zirgu un vali. Abi bija ok.

The sphincter is a-coming13. Aug 2018 @ 19:42
[info]dooora

13. Aug 2018 @ 11:20
[info]dienasgramata
DELFI. Franču policija vasaras kāpšanas sezonas laikā apturējusi "pārdrošu" Latvijas kāpēju grupu, kura Eiropas augstākajā virsotnē gribējusi uznest 10 metrus augstu mastu ar Latvijas karogu, pirmdien vēsta portāls "The Times". Alpīnisti vēlējušies mastu ar karogu pacelt Monblāna virsotnē, lai atzīmētu gaidāmo Latvijas simtgadi.

.13. Aug 2018 @ 11:05
[info]kini
dziesma.
Mūzika: ansis — Zemes stunda (pied. Kristīne Pāže)

12. Aug 2018 @ 22:47
[info]martcore
a jūs vispār lasiet, kas ir rakstīts veikalos informācijas plakātos par alhola un cīgu iegādāšanos
tur ir rakstīts, ka tev ir jānēsā līdzi id līdz 25 gadu vecumam
a vot, ja tev ir 26, un tev vēl nav sākušas dīgt ūsas vai krūtis vai kas tur, un tev nepārdod koktēļus, tad man liekas, var droši veikalu sūdzēt tiesā

par boksu12. Aug 2018 @ 19:52
[info]martcore
Промоутер Боб Арум заявил, что чемпион мира в восьми весовых категориях Мэнни Пакьяо завершит карьеру в следующем году. «Пакьяо проведет еще три боя: один до конца 2018 года, два – в 2019-м. После этого он завершит карьеру. Ближайший соперник пока неизвестен. Возможные варианты – Теренс Кроуфорд, Василий Ломаченко и Амир Хан», – сказал Арум.
-------------------------
davai, pamēģināšu tagad uzminēt boba aruma domugājienu
amīrs hans - tas ir uzreiz nahuj. es neredzu nekādas jēgas ar viņu cīnīties ne tikai pakjao, bet arī visiem pārējiem profesionālajiem bokseriem. nu cik var, tas vairs nav smieklīgi
terenss kroufords - a no bablito ģenerēšanas skatpunkta viņš ir kas? kāpēc leģendai būtu par kaltētu zivju alus uzkodu iepakojumu jāaizstāv čempiona josta pret kaut kādu 30-gadīgu vanabiju
atliek lomačenko. nv slikti, un, davai, vēlreiz malaizijā )

10. Aug 2018 @ 23:41
[info]jim
Meklējot kādu konkrētu ierakstu, ieskatījos savos senolaiku cibas ierakstu arhīvos. Ak vai, cik mutuļojoši un noslēpumaini kādreiz izdevās reģistrēt dzīvi, cik līksmi un sadraudzīgi reiz dzirksteļoja visu komentāri. Kur tas viss palika? Kālab viss laika gaitā čūkstēdams nodzisa?

pirms anglijas premjerlīgas jaunās futbola sezonas10. Aug 2018 @ 16:46
[info]martcore
labākais joks mūsu galā


10. Aug 2018 @ 08:00
[info]martcore
forša intervija par zeitgeistu, palasiet

L'Øreal9. Aug 2018 @ 02:18
[info]dooora
imago dei

8. Aug 2018 @ 21:32
[info]wowow
Rupjmaize un alus nav priekš manis, dodiet kanēļmaizītes un aperolšpricu!
Garastāvoklis:: atpakaļ civilizācijā

8. Aug 2018 @ 19:42
[info]dooora
The serious problem is not that we do not understand anything, but that we appreciate our accumulated misunderstanding as knowledge or even scholarship.
/Gerrit Noordzij • Letterletter, p. 64
Top of Page Powered by Sviesta Ciba