Members

About Members

17. Feb 2018 @ 22:26
[info]martcore
Par to, kā filmēt labus un kā filmēt sliktus detektīvus. Lūk, teiksim, britu teatrāļa un šekspiroīda Keneta Branas "Slepkavība Austrumu ekspresī" pēc paši ziniet kādiem motīviem. Branu, kurš pats ir režisors, galvenās lomas tēlotājs, scenārists, producents, gaismotājs un apkopēja, ar Erkilu Puaro vieno ja nu tikai dziļā patmīlība, kas liek mūsu omegas tēviņam tiražēt ilgstošus personiskus tuvplānus - es jau neko nesaku, tas ir labāk par rumāņu ciskaridzes tofu-kungfu un citiem asiņainajiem špagatiem, ar kuriem skatītāju traumē pirmajās minūtēs, tomēr šeit līdzības apsēstībās arī beidzas. Jā, mēs smējāmies par Puaro simetrijas fetišu ar vārītajām olām un zirgāboliem, tas varētu arī zināmā mērā skaidrot daiļā dzimuma trūkumu slavenā detektīva dzīvē; kā zināms, sievietēm dažreiz viena krūts mēdz būt mazlietiņ lielāka par otru, un tas ir nepārvarams šķērslis. Ūsu biomasas divkārtēja koncentrācija nespēj kompensēt slaveno zaļo acu skatienu. Filma sākas pie raudu mūra Jeruzalemē, tur pēc tam bieži vien gribas atgriezties, lai ar asaru acs kaktiņā panostalģētu par Deividu Sušē.

Bet tas tā, ikdienas rantings. Cita lieta, ka snoupīrsera cienīgās ainavas ar kameru, kura dauzās pret vagonu griestiem, ne īpaši labi impregnē Agates Kristi izejmateriālu - detektīvfabulas smalkums ar dēmonu detaļās ir vēl mehanizētāks par pašu vilcienu. Tur, kur rakstniecei ir perfekti ievēroti taimingi, un pelēm speciāli izliktās siera kripatas ir jāapēd noteiktā brīdī, lai mēs dzirdētu aizcērtoties lamatas, norisinās zināms bardaks. Es saprotu, daudziem patīk Pēnelope Krūza, Mišela Faifere vai Maiks Vālbergs, bet teatrāļi velveta biksēs ar monokļiem pat atzīst Kenetu Branu, taču iespaids rodas viens. Filmmeikeriem bija pohuj uz sižetu un interesēja tikai dramatiskais varoņfināls. Kas arī ir tā uz trijnieciņu.

Un tagad paskatīsimies uz Stīvena Sēderberga "Mozaīkas" pirmo sešsēriju sezonu. Vienam no labākajiem amerikāņu režisoriem, kurš cik jau gadus atvadās no lielā kino, bet aizvien iemet ceļakāju, nulle zīben jau drīz būs tukšs, ir pavisam cits temps un pavisam cita klase. Sēderbergs dažkārt spēj ievilkt vienā atsevišķa filmā tādu Holivudas zvaigžņu plejādi, ka personālsastāvs sniedzas mazliet ārpus astronomijas robežām, taču šeit viņš ir aizgājis pa totālas askēzes zeļu. No daudzmaz atpazīstamiem cilvēkiem mēs redzam tikai latviešu estrādes dīvu Šeronu Stounu, viņa, šķiet, ir izlīdusi nevis no aizmirstības, bet kaut kur no zemapziņas dzīlēm. Ar fundamentālu smagnējumu "Mozaīka" lēnām atver acis, lai novērtētu pasauli apkārt un sāktu urbt dziļumā, kur liela nauda, franču impresionistu mākslas horizonti, savādākas cilvēku attiecību sistēmas. Sēderbergs speciāli atsakās no ierastajiem detektīvkanoniem - te vispār nav neviena asa sižeta pavērsiena, visas mīklas, izņemot divas galvenās, sākas ar to atminējumiem, absolūti viss koncentrējas totālā psiholoģismā. Galvenā varone, kas par tādu kļūst tikai palēnām seriāla gaitā, pēkšņi netransformējas par dedukcijas karalieni, viņa uzdod ļoti normālus jautājumus. Tiesa, mākslas zinātnieces acs dažreiz ļauj saskatīt būtisko tādos sīkumos, par kuriem no pirmā brīža nav iespējams aizdomāties.

Zobratiņi lēnām griežas dažādās kartes daļās. Sēderberga "Mozaīka" nav puzle. Tā ir tieši mozaīka. Labākais seriāls pasaulē uz šo brīdi.

17. Feb 2018 @ 16:56
[info]dienasgramata
iet uz Kraftwerk vai neiet uz Kraftwerk?

16. Feb 2018 @ 17:01
[info]snark
Un izcelsmi šai trešo personu iemaksātajai drošības naudai pašreizējā AML-CTF laikmetā jau (vēl aizvien) nepārbauda? Tā vietā, lai pārbaudītu, un vajadzības gadījumā arestētu arī šos līdzekļus un patramdītu iemaksātājus.


Rīga, 16.febr., LETA. Izspiešanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā apsūdzētajam bijušajam maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam izdevies divu dienu laikā savākt un iemaksāt pusmiljona eiro lielo drošības naudu, līdz ar to viņš šopēcpusdien tika atbrīvots no apcietinājuma un atstāja Rīgas Centrālcietumu.

Kā ziņots, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien nolēma Sprūdu atbrīvot no apcietinājuma pret 500 000 eiro drošības naudu. Apcietinājumā viņš atradās kopš pagājušā gada jūnija sākuma.

Sprūda advokāts Jānis Rozenbergs trešdien pēc tiesas sēdes teica, ka klienta rīcībā esošie līdzekļi ir redzami amatpersonas deklarācijā, un tie lielākoties ir arestēti, tādēļ līdzekļi drošības naudai jāatrod ar trešo personu palīdzību.

15. Feb 2018 @ 10:36
[info]dienasgramata
Šis jāsaglabā gadījumam, kad kādam ienāks prātā runāt par mūsu izcilo aktieru un režisoru neveiksmēm:

15. Feb 2018 @ 00:05
[info]jim
Tieši pirms pieciem gadiem kļuvu par dīdžeju.
No leģendārā Ciniskās Kuces un Ļaunā Džima Valentīna dienas KKC seta man nav nekādu fotogrāfiju, jo tas bija pirmsaifona laikmets, tāpēc klātpievienotā fotogrāfija no tā paša gada novembra, disenes, ko spēlējām ātri beigt pastāvējušajā "371". Paldies, Usne, par visu šo laikmetu, tik jauna kā tos dažus mūsu kopā pavadītos gadus līdz tam vēl nekad nebiju bijusi un domāju, ka nekad vairs arī nebūšu.


FB Fit4Mom Severn14. Feb 2018 @ 13:25
[info]daria
Roses are red,
and birdies have wings.
My kids are the reason
we can’t have nice things..

Roses are red
You are NOT a birdie
Please stay in bed
Past 5 - @&$! - 30!

Roses are red
Lipstick is too
And all of this romance
leads to all 4 of you

Roses are red
Violets are blue
Leave mommy alone
While she tries to go poo

Roses are red
Violets are blue
Will you please use
The potty to poo?!

Roses are Red
And some are Pink
Why am I the only one who
Puts their dishes in the sink?

14. Feb 2018 @ 20:42
[info]dooora
tikmēr pie AB bankas filiāles Šanhajā:

stoned robbery

parabellum officinalis14. Feb 2018 @ 20:06
[info]dooora
— are you on drugs?
— no. war is.

FreeRoss.org

14. Feb 2018 @ 12:58
[info]dienasgramata
DELFI. Pēc 36 gadu ilgas kalpošanas Juris Rubenis vairs nav LELB mācītājs. Viņš ir atdevis savu amata krustu arhibīskapam Vanagam, atdāvinājis savus kolārkreklus, albu un stolas draudzei.

P.S. es jau nez kuro reizi esmu aizmirsis, ka manām kedām ir atdalījusies zole un tās jau sen vajadzēja izmest, tā vietā atkal esmu uzvilcis un konstatēju to tikai jau darba dienas vidū

Humoriņš14. Feb 2018 @ 11:22
[info]mako

14. Feb 2018 @ 10:42
[info]dooora
lai attiektos no reklåmas, spied šeit.

14. Feb 2018 @ 10:14
[info]dooora
čaņbudisti, protōsociālisti, smagie envairametālisti un pārējie protagōnisti, jā, arī abi velkamisti, līgo!un love, kā zināms, killz. killz millionz of Marys'n'Billz.
kaukādā ziņā mēs visi esam survaivōri, for another day, gloria Dei.

13. Feb 2018 @ 12:22
[info]wowow
Vai kāds pirms 5-7 gadiem spēja iedomāties, ka Hyundai auto būs paaugstinātajā zādzību riska grupā?
(nē, pagaidām vēl nenozaga, vienkārši dabūju KASKO atjaunošanas piedāvājumu)

12. Feb 2018 @ 12:31
[info]dienasgramata
DELFI. Par Raiņa spalvaskāta un rakstāmmašīnas nozagšanu piespriež pusgadu cietumā.

No ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes atzinuma izriet, ka vīrietis ar psihisku slimību nav slimojis, bet viņam konstatēti organiski personības un uzvedības traucējumi.

12. Feb 2018 @ 15:11
[info]anonymous
Bet no otras puses - viesnīcas foajē skan Cocteau Twins, baseins gan nedarbojas, bet vismaz beidzot ir džins un toniks.

Par praķīti12. Feb 2018 @ 14:18
[info]anonymous
Ja šitā ir ar galvu, tā jau ar sirdi var pavisam viegli aiziet. Pēc gandrīz 5 stundu pārbrauciena iečekojos viesnīcā, un man prasa pasi. Pēdējā reize, kad atceros to redzējis, bija tad, kad pie pasu kontroles iebāzu praķīša iekškabatā. Praķīti kā šejienes klimatam lieku iebāzu skapī pirmajā viesnīcā. Praķīša tālāku cilāšanu neatceros, tāpat neatceros arī koferī likšanu vai nu vakar, vai vēl šorīt. TĀTAD VISS SKAIDRS. Saki vien man, dakterīt, ka ideālā galvā normālstāvoklī nav nekādu domu. Šajā brīdī mam galvā bija domu domas, kurās plāni par braukšanu atpakaļ mijās ar murgainām idejām par jaunas pases ieguvi, un ko tikai vēl ne. Drusku nomierinājos vien tad, kad koferī atradu praķīti (bez pases kabatā, ja kas), bet tas jau ir cits stāsts.

P.S. Pasi atradu pie zālēm, kas man izrakstītas, lai būtu mazāk jāuztraucas un jākreņķējas.

.12. Feb 2018 @ 00:20
[info]kini
galīgi garām tas vecums, kā neizguļos, tā sāp galva un tur nekas nemainās. stulbi diezgan. 
Mūzika: J.Views - Don't Pull Away (ft. Milosh)

11. Feb 2018 @ 23:48
[info]dienasgramata
Pamodos vien, kad jau diena aiz loga, viss nokavēts
trīspadsmit rāda telefons, kuram atlicis nomirt, bet
dīvaini cilvēki sapnī man lika apēst delfīna sirdi
labi, ka pamodos, kakls jau notirpis smeldza
delfīna sirdi apēst uz vietas, padomā tikai, kur prāts,
kas uz nakti pārslēdzas citā režīmā, izstrādā jokus
mēs taču esam ar tevi, saka vēl pirksti uz rokām
delfīna sirdi, no iekšām uz āru izgrieztu, sarkanu sirdi
asiņu straumītes ūdenī izveido lokus, pamodos
tieši īstajā brīdī, kad pelēka diena aiz loga
tirpstoši pirksti un sega uz grīdas, ir vismaz
kāpēc piecelties stāvus un nokratīt redzēto
sapnī, bet diena aiz loga, diena, kas pelēko krāsu
pieprasa pieņemt un parakstīt līgumu asinīm
zinu, ko delfīni domā un jūt nu gluži kā cilvēki
taču, es esmu, es piederu, radu, cilvēks es taču
kāpēc ik rītu, kad diena aiz loga, kāpēc tā skatās
pamodos mazliet par vēlu, es zinu, kā cilvēks
kuru es gribētu redzēt sev līdzās no rīta
tāds cilvēks, kur gan tas ir, kur tas skatās, es zinu

11. Feb 2018 @ 22:54
[info]dienasgramata
Rīt intervēšu Madaru Dišleri, to sīko Idu no Emīla nedarbiem

11. Feb 2018 @ 22:43
[info]dienasgramata
Getsbijs šodien aprēja pārīti, kas gāja pāri ielai neatļautā vietā. Pirms tam viņiem vispār nepievērsa uzmanību, bet brīdī, kad šie metās starp mašīnām, sāka dusmīgi riet. Labs suns.

Slavenās piecas minūtes11. Feb 2018 @ 23:16
[info]anonymous
Tas, ko nudien nespēju saprast, ir nupat izjustā selfiju mānija. Sveši vīrieši un jaunekļi (dažas meitenes arī, bet tas drīzāk bija drosmīgs izņēmums) nāk klāt un grib uztaisīt kopīgu selfiju. Nav svarīgs nedz tavs vārds, nedz vispār kaut kas, tomēr kopīgu bildi iegūt šķiet svarīgi. Droši vien tāpēc, ka pirms tam stundu pasēdēju uz skatuves un kaut ko parunāju mikrofonā. Jau iztēlojos tos daudzos fotoalbumus daudzās dažādās indiešu viesistabās, kuros nez kāpēc būs redzams arī mans nevienam nepazīstamais vaigs.

11. Feb 2018 @ 18:54
[info]wowow
Kad brauc slēpot uz Francijas Alpiem, tad ceļojuma foto ablomiņš izskatās apmēram šitā
Tags:

par elektriskajām spēlēm11. Feb 2018 @ 16:44
[info]martcore
fortnite, šķiet, ievieš mūsu leksikā tādus terminus kā nervous building, panic woodcutting, drīz būs arī psychoarchitecture
bet pēc mehānikas un balansa izskatās interesentāka par PUBG, ātrāka un agresīvāka arī

.11. Feb 2018 @ 16:26
[info]kini
un vēl viena dziesmiņa, pēc viņas issues šī ar ir nice - julia michaels.
Mūzika: Julia Michaels - Worst In Me

.11. Feb 2018 @ 14:45
[info]kini
atkal burvīga sia.
Mūzika: Sia - Helium

Nav sapnis11. Feb 2018 @ 00:22
[info]anonymous
Kad iegriezos festivāla norises vietā, paguvu tieši uz pēdējo grāmatas eksemplāru izpirkšanu, un bez liekas tielēšanās tajos ieautogrāfēju. Festivāla ēdnīcā šodien ārzemnieciska paskata ēdējiem tika piedāvatas arī karotes. Paņēmu, tomēr jutos kaut kā neērti, jo pārējie pie galda sēdētāji ēda ar pirkstiem, un tikai es tāds viens - sadomājis lēkt uz kruķiem. Pēcāk bija organizēta ekskursija, un lēkšanas tēma tajā bezgaumīgi turpinājās, jo pilnīgā bezsakarā gidu pavadīja [noteikti kādas labas lietas] "vēstnesis", jauns džeks sporta tērpā un šortos un ar to izliekto atsperes protēzi kājas vietā. Izvadāja mūs krustu šķērsu pa musulmaņu rajonu, līdz beigās nonācām lielā namā, kur krāšņi uzstājās mākslīgā zeltā sapucētas meitenītes un tika pasniegtas dāsnas vakariņās. Jau pēcāk uzzināju, ka tas bijis bāreņu nams.

P.S. Bet vispār grasījos ierakstīt par to, cik ļoti tracinoša ir nepārtraukta elektrības pazušana uz dažām sekundēm. Ar to ir gana, lai televizors atkal pārslēgtos uz kaut kādu TV šopa kanālu, kas ir pats pēdējais sarakstā, bet "mans jogas" kanāls ir 769.

P.P.S. Tikko šo ierakstīju, tā atkal nodzisa elektrība.

10. Feb 2018 @ 19:18
[info]wowow
Jauno serčiku ziņās - Counterpart un McMafia nav ne vainas. Patika arī Mindhunter un Manhunt:Unabomber.
Noskatījāmies "Красная королева" - līdz Оттепель līmenim gan neizvelk, bet skatīties bija interesanti, par spīti diezgan viduvējai režijai un atsevišķu aktieru, t.sk. galvenās lomas tēlotājas veikumam (runā, ka līdzīgais izskats ar attēloto vēsturisko personāžu, nevis meistarība, ir bijis galvenais atlases kritērijs).
No vecajiem, labajiem - Bron/Broen 4. sezona nepieviļ, Mr Robot jaunākā sezona, protams, arī.
Tags:

10. Feb 2018 @ 13:39
[info]anonymous
""Mums vajadzētu lietas tvert vienkāršākus seju," norāda "Nameja gredzena" režisors."

10. Feb 2018 @ 13:19
[info]anonymous
Šis, iespējams, ir otrs dīvainākais piedzīvojums pēc “reiz norvēģu teorētiskās fizikas profesores vīrs rītausmā savā teltī svilpoja Latvijas himnu”. Diskusijas, tikšanās ar Latviešu literatūru nelasījušamiem lasītājiem jeb mūsu priekšālasīšanas pasākuma noslēgumā sirms vīrs pirmajā rindā pavaicāja, vai mēs esam no tās zemes, kur notikusi dziesmotā revolūcija. Saņēmis apstiprinošu atbildi, viņš no visas sirds rāva vaļā “Dzimto valodu”. Varbūt melodija gluži nebija īstā, bet Grodums jau arī nebija parāk melodisks. Pirms tam viens vīriņš no skatītājiem pavaicāja, vai man esot bail no nāves, vai kaut ko aptuveni tādā garā - indiskās izrunas un štruntīgās apskaņošanas dēļ visu varēja viegli pārprast.
Bet vispār atlidoju šurp biznesa klasē, ar šampanieti tātad. Nezinu kāpēc, bet jau pie iziešanas uz lidmašīnu man tika nomainīta iekāpšanas karte un iedota vieta 4D – vienīgā vēl brīvā biznesa klasē. Tā nu es tur zvilnēju kā tāds kundziņš kopā ar indiešu uzņēmējiem, arābu antreprenieriem un viņu sievām. Mans blakusssēdētājs bija vai nu uz snaušanu, vai runāšanu, un izrādījās ļoti ieinteresēts par sniega apstākļiem Latvijā. ”Bet tad jau jūs ziemā neredzat ceļu, pa kuru jābrauc,” viņš aizrādīja, un nevarēja saprast, vai viņu šāda situācija tīkami satrauc, vai uzjautrina. “Jā, tad ir jābrauc ļoti lēnām un uzmanīgi,” es atbildēju. Pie biznesa klases pusdienām (izvēlējos indiešu veģetāro kukņu), protams, bija jādzer biznesa klases šampanietis, un mans ceļabiedrs dzeršanas un glāzes papildināšanas ziņā izrādīja grūti apsteidzamu tempu. Laikam tāpēc tūdaļ pēc ēšanas saldi aizmiga, un visā biznesa klasē nomodā paliku tikai es viens. Grauzu pie šampanieša līdzī iedotos riekstiņus, aizrijos, un tad arī iedomājos, ka tā nu gan būtu muļķīga nāve – kad esi pirmoreiz mūžā nonācis biznesa klasē, bet vēl neesi pat paguvis izmēģināt nedz elektroniskā izklaides centra iesēpējas, nedz visas mehāniskā krēsla regulēšanas pogas.
Bet viesnīcā starp visiem astoņsimt TV kanāliem atradu vienu, kura nosaukumā minēta joga. Kad nenotiek muzikāli priekšnesumi, kuru laikā pa ekrānu dejo datoranimēti indiešu dievi, tiek rādītas vai nu studijā, vai kādos masu pasākumos filmētas gudro skolotāju uzrunas. No viņu teiktā nesaprotu gandrīz ne vārda, ja nu vienīgi iesprūk kāds svešvārds. toties esmu paguvis novērot, ka viens no skolotājiem ir tik populārs jau daudzus gadus, ka televīzijai uzkrājies prāvs viņa ierakstu arhīvs, un tāpēc vienā vakarā viņu var sastapt ūsainu, bārdainu, bez priekšzobiem, bet pēc tam jau – ar, ar sirmām matu cirtām un gandrīz gludi skūtu galvu. Tāda, lūk, televīzijas mācība par praktisko nemirstību.

9. Feb 2018 @ 10:32
[info]daria
Man reāli riebjas telefonintervijas. Smadzenes sastingst.
Beigās gan atgriezos pie sinhronizācijas jautājuma un parunāju par busy waiting un dažādām prioritātēm, bet nu kā var šitā sastingt?
Uz atvadām es teicu, ka ceru, ka tikšu uz nākamajām kārtām, uz ko viņa atbildēja "I think so!", bet nevar jau zināt.
Tags: ,

Nākamais ceturksnis9. Feb 2018 @ 08:26
[info]daria
Piereģistrējos uz Intro to Pattern Recognition un Parallel and Distributed Computing. Abi pie vienas prof.
Kaut kā jāsaprot, ko ņemt kā trešo. Vai nu Intro to Statistical Inference (bet kā CSS major es varu piereģistrēties vien pēc 25.feb, kas var nozīmēt, ka nebūs vietu (EE un ME šajā kursā ir priekšroka)), vai arī Independent Study. Dimpsijs saka, ka tas, ko es* esmu ieplānojusi varētu nebūt 5 kredītpunktu vērts. No vienas puses, man derētu arī, piemēram, 3 kredītpunkti, bet, no otras, tad tā tāda mazliet žēlīga mācīšanās.

*īstenībā jau P ideja

Zilā uguntiņa9. Feb 2018 @ 21:30
[info]anonymous
Jau otro vakaru viesnīcas numurā skatos kaut kādu Jogas kanālu, kurā muzikāli priekšnesumi ar krāšņām datoranimācijām mijas ar visādu viedo sludināšanu. Domāju, šī ir neiearta niša Latvijas televīzijas pasaulē. Lai atceramies reiz raidījuma "Šeit un tagad" panākumus. LMT Straumei vai Lattelecom Shortcutam ar skubu būtu jāizveido Garīguma Kanāls, kurā vieta atrastos it visam, ko vien kādam ienāktu prātā par garīgumu nodēvēt. Zbigņevs tur runātu pamīšus ar Pēteri Kļavu, Juris Rubenis – ar Viesturu Rudzīti, un visiem būtu gan labi, gan ko redzēt.

P.S. 24 stundu TV formāts, protams, ir nežēlīga slodze, tāpēc pusotra vakara laikā esmu redzējis ierakstos vienu un to pašu džeku trīs dažādos un visai atšķirīgos vecumos - ar žilbinošu baltzobu smaidu bez matiem, ar melnām ūsām un bez zobiem un ar sirmām cirtām un tikpat sirmu paīsu bārdu.

naff iz naff!9. Feb 2018 @ 11:22
[info]dooora
frankmasōni arī iesaistās me2 kampaņā:
http://www.telegraph.co.uk/news/2018/02/08/freemasons-leader-appeals-end-discrimination-members/

9. Feb 2018 @ 14:32
[info]anonymous
Tualetes papīra rullītis tāds kā jau drusku lietots un aizlīmēts ar skoču - kāpēc ne?

9. Feb 2018 @ 10:12
[info]martcore
Poll #21157 fdhdfjhjgfjfgjgfjgfjhfgjfj
Open to: All, results viewable to: All

iespējas klausīties mūziku:

View Answers

man aizvien ir funkcionējošs magnētisko lentu magnetafons
0 (0.0%)

eksistē kasešnieks un ir kasetes!
20 (35.7%)

man ir plašu atskaņotājs un visādas nemodernas plates
9 (16.1%)

man ir figņa, kas prot spēlēt kompaktdiskus
25 (44.6%)

digital only
40 (71.4%)


8. Feb 2018 @ 22:54
[info]wowow
Nu re, neuzminēju, $TWTR jau pāri $30, pirmā peļņa ever par laimi/spīti anēmiskajam ieņēmumu pieaugumam. Iespējams, tieši palielinātais 280 zīmju limits ir galvenais iemesls.

no ziņām8. Feb 2018 @ 22:50
[info]martcore
Активисты из Южной Кореи устроили акцию протеста против участия спортсменов из Северной Кореи (КНДР) в Олимпиаде-2018.
Протест был устроен в порту Мукхо, куда прибыл корабль с представителями Северной Кореи.
--------------------------
kuģis? paga, ziemeļkorejiešiem nav sabiedriskā aviotransporta, tikai militārais?

8. Feb 2018 @ 18:51
[info]martcore
sakarā ar parādu epopeju, protams, nav kļova, kad cilvēks viņus neatdod, taču simtreiz hujovāk ir tas, ka arča nodarbojas cibā ar deanonimizāciju
nē, nu varbūt viņš tā redz pasauli caur savu feisbuka instagrama filtru, taču kāda šeit ir fiška piecos postos pierādīt, ka oponents ir pimpis, ja jau pirmajā postā par pimpi kļūsti tu pats
neskatoties uz trollingu un provokāciju

8. Feb 2018 @ 18:01
[info]dienasgramata
kā sauc šo novecot nobijušos vīriešu ģērbšanās stilu - samta žakete, melns t-krekls ar rebel popkultūras apdruku, apakšā (droši vien) džinsi? baidos, ka mani arī velk uz to pusi

8. Feb 2018 @ 19:23
[info]anonymous
Ja man īsi būtu jāpasaka, kāpēc man tik ļoti patika KEF, tā būtu beidzot arī vienā latviešu filmā noķerta sajūta, ka dzīve ir nepatikšanas, turklāt negaidītas.

je suis tonya8. Feb 2018 @ 15:25
[info]martcore
nedaudz savādi, ka toņu hārdingu štatos savulaik pozicionēja kā white thrash - lai arī viņas liktenis ir daudz vairāk līdzīgs tā laika afroamerikāņu jaunatnei, kurai ne tik daudz dažādu ceļu dzīvē, tur, sports, kriminaļčiks vai reps
hārdinga te, šķiet, vispār izsit straiku, ar sportu un kriminaļčiku viņa ir draugos tāpat, a reps māca močīt konkurentus arī tad, ja neraksta viens uz otru disus
tā, ka viņa vispār ir zināmā mērā nigga, nevis white thrash
a kas ir white thrash? white hypocrisy, piemēram. no tiesnešiem līdz žurnālistiem

rītuālā fingerošana8. Feb 2018 @ 10:42
[info]dooora
zem kādiem karogiem mēs maršējām pirms 35 gadiem:

KTP - TLF

7. Feb 2018 @ 18:23
[info]wowow
No jaunā gada apņemšanās saraksta izturējušas ir divas - likt malā datoru/smārtfonu vēlākais 23:00 un vēlākais 1:00 iet gulēt (un līdz tam lasīt grāmatu). Rezultātā izlasītas 8 grāmatas un iesākta devītā un tikai viena no tām ir latviski (Hoseinī "Un kalni atbalsoja" - ļoti forša grāmata, cieši iesaku). Metodiski piebeidzu Budžoldas Vorkosigan un Karda Endera/Shadows/Formic wars neizlasītās grāmatas- mazliet bēdīgi, ka mīļi autori vairs nevelk (Bujold) vai haltūrē/liek savu vārdu klāt viduvējiem ko-autoriem (Card).

6. Feb 2018 @ 11:58
[info]martcore
a) skatos depeche mode remāsterētos videoklipus, un nesaprotu, kas tur ir remāsterēts
tur aizvien ir nevis finčers, bet vēhāes ar betakamu

b) par ebingas bīlbordiem - bāc, nu tur makdonam taču ir tīri britu dialogi! faku koncentrācija scenārijā apmēram kā januči vai anglijas ziemeļdaļā, vai londonas metro, nu bet nekādi, kā kaut kādā amerikas aidaho vai misūri štatā. visādi savādāk, izcils megakino, protams, brāļu koenu līdzjūtēji fano par frānsesu automātā, un es vienmēr esmu zinājis, ka rokvels ir dižs aktieris. mīļākā filmas epizode - kad frānsesas eksdzīvesbrieža jaunā zoodraudzene ienāk par tēmu pačurāt, tā arī vajag rakstīt scenārijus.

6. Feb 2018 @ 10:35
[info]martcore
čo, varam apsveikt dārgās neofašisma lakstīgalas ar kārtējo uzvaru
es tikai par, man tur samērā pohuj uz grid vai ringmeitenēm, starp raundiem var un vajag iedzert, nevis to kalifornijas celibātu, a f-1 apļus divdesmit vispār var pagulēt, tas nav zaudējums
taču šajā ziņā ir tik daudz ironijas, vienkārši kilogrami ironijas, ka to nav jēgas pat iztirzāt - jūs, džeki, maksājiet sievietēm mazāk? mēs viņas vispār nahuj atlaidām no darba, etc, etc

6. Feb 2018 @ 09:24
[info]dienasgramata
Kāpēc sapņos nevarētu risināt normālas darba problēmas - izdomāt, ko rakstīt literatūras balvas pasniegšanas scenārijā, kā labāk pārtulkot kādu frāzi žurnālā? Izdomāt kaut ko dzīvē noderīgu vai pārdodamu? Kāpēc visu nakti jānodarbina smadzenes ar kaut kādu paralēlo realitāti - jādodas geju karagājienā uz Afganistānu vai jāglābj no mīlestības bada nāves nez kur atrasta izmirkusi vjetnamiešu, turklāt vēl apsolot viņu mīlēt līdz mūža galam, skaidri zinot, ka tie ir meli? Kāpēc man sapnī jāuzstājas kaut kādā Orbītas pasākumā ar uz vietas krieviski sacerētu improvizācijas poēmu atskaņās par ķīniešu prinča piedzīvojumiem, kurš atklāja, ka viņa māte patiesībā ir pārģērbies ārlaulības brālis, nodūra viņu un pēc tam arī savu tēvu un dzīvoja laimīgi divatā ar māsu savā plašajā ķīniešu pilī? Poēma bija lieliska, esmu pilnīgi pārliecināts, tikai neatceros ne rindiņas un kur lai arī es to liktu - tādu krievisku un par ķīniešu incestu? Nu, labi, tas geju karagājiens patiesībā bija jautras ballītes noslēgumā, kad mēs ar diviem pazīstamiem gejiem-cibiņiem iekūlāmies kaut kur, kur jau sāka šaudīties, es maskēšanās nolūkos nodzinu matus tā, ka palika tikai astīte uz muguras, gribēju jau paslēpt nogrieztos matus kaut kādos maisos ar visām pārējām mūsu klātbūtnes pēdām, bet tad viens no gejiem-cibiņiem sāka modināt guļošu afgāņu kaujinieku, tipa, baigi smieklīgi - šis pamostas un ierauga mūs sev apkārt. Nemaz nebija smieklīgi, skērī šit tas bija. Labi, ka es pamodos pirms tā afgāņa.

Now I've seen everything??4. Feb 2018 @ 21:31
[info]vedjmah
Diena, kurā no paša agra rīta es feisbukā uzskrienu komentāram ziņu lentā par to, ka Viesturs Rudzītis retvīto Alises Zariņas tvītu, kurā viņa pauž neizpratni par Rīgas Laikā publicētu Agneses Irbes komentāru, kurā mēģināts skaidrot šaubas par dažādiem ar viendzimuma laulībām saistītiem aspektiem, un Viesturs iesaka visiem Agneses komentāru izlasīt, gan tēvišķi aprādīdams, ka komentārs ir "godīgs, lai arī dažviet naivs"?

----
Jā, es apmēram 12 stundas domāju par šo jautājumu, un nekas tāds labs prātā neienāca. Kā mēs nokļuvām šajā punktā?

4. Feb 2018 @ 17:29
[info]jimmy
Tais āķos virves galā
ieķēries vējš

un vislielāko vētru saceļ tavas skropstas
veroties molā.

Es nenobijos un paliku turpat
redzēt kur nārstos tavas domas.

Tev rokās bija saujiņa smilšu
no kuras lēni, līdz ar gaismu, izdīga dzintars.

Tas ēda mākoņus kā miltus,
tas bija debešķīgs skats.

Es aizmigu starp akmeņiem
un pamodies mutē sajutu smiltis.

Es vairs nekad nespēšu būt tāds pats
un tur augšā nepriecāsies.

Šķiet debesis ar mani piekrāpa jūra
un man debesīs grūti klāsies.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba