Members [entries|archive|friends|userinfo]
muzons

[ website | TAGI ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 22nd, 2023|11:16 pm]

prtg
[Tags|]

Terminator 3: Rise of the Machines (2003)
linkpost comment

[Sep. 22nd, 2023|09:11 pm]

prtg
[Tags|]

In Vitro (2019)
linkpost comment

[Sep. 22nd, 2023|07:07 pm]

watt
Angliski ir tāds interesants vārds, unhinged. Burtiski tas nozīmē "izkritis no eņģēm", bet lieto to lai paskaidrotu ka kāds uzvedas dīvaini, runā dīvaini, vai pats ir dīvains un bīstams. Latviski, tuvs jēdziens būtu "nojūdzies". Bet interesanti par to kas runā: ka ikdienā tev ir jābūt savās eņģēs, jāvirinās kā durvīm, kā logam, tikai uz priekšu un atpakaļ, un nekur citur.

Jeb, jābūt iemauktam, apaušos un ilksīs, un jāskrien tur, kur tevi ir iejūguši skriet.
linkpost comment

uidzd [Sep. 22nd, 2023|08:39 am]

jan09
unikāla iespēja dzīvnieku draugiem:

https://jauns.lv/raksts/bizness/577097-nozare-kura-ir-daudz-brivu-darba-vietu-turklat-tajas-var-loti-labi-nopelnit

speciāli zazim, izvirtuļi nesnauž!:
***
...pagājušajā mācību gadā universitātē iestājās salīdzinoši daudz jaunu studentu, kas vēlējās apgūt zootehniku.
***

kā parasti, kas nemāk strādāt, tie vada (vai iet zinātnē):
***
“Zemnieku dēls, kuram vecāki teica, lai aiziet izmācīties un iegūt zināšanas, diez vai paliks [universitātē]. Mums ir bijuši mēģinājumi, bet parasti tie cilvēki beigu beigās izvēlas atgriezties savās saimniecībās, nevis turpināt zinātnieka karjeru. Zinātne ir ļoti plaša niša, kur stādāt,” Ruska teica un piebilda, ka zinātnē ir gan lielas iespējas strādāt, gan ļoti labi nopelnīt.
***
link2 comments|post comment

vp [Sep. 22nd, 2023|08:09 am]

jan09
virsrakstos pamanīts:

https://www.apollo.lv/7859784/video-dzivnieku-aktivisti-igaunija-uzdodas-par-vistu-fermu-darbiniekiem-atklajas-sausminosa-realitate

atcerējos anekdoti:
Pirms 2iem mēnešiem biju ekskursijā uz maizes ceptuvi - maize vairs neēdu. Pirms mēneša biju ekskursijā uz gaļas kombinātu - gaļu un desas vairs neēdu. Šomēnes ekskursija uz Latvijas Balzāmu - NEIEŠU!

kā jau cibā tika pieminēts, es pārfrāzēšu - cūka dubļus vienmēr atradīs. Šāda tipa video var uzņemt par jebko, bērnudārzu, slimnīcu, dabas parku ieskaitot.

mazliet fascinē cits aspekts.
Kā tad tā, apzinīgais vistu draugs? Tu taču tiki pieņemts darbā, lai nodrošinātu putnu labturību, kādēļ tad neveici savus tiešos darba pienākumus?
Vai bija par slinku, vai par stulbu, vai d.rsa par vieglu? Protams, glaudīt telefonu ir vieglāk, nekā laicīgi sekot putnu un kūts stāvoklim.
EU vistām, salīdzinot ar Ķīnas vai Krievijas vistām, ir daudz labāki apstākļi, iesaku pavērot video.
Vēl varēja atkārtot ūdeļu "glābēju" varoņdarbus, un izlaist vistas "brīvībā".

Ja paskatītos uz bioloģiskajām un piemājas saimniecībām, ne to vien varētu uzņemt. Zootēkas Sandis bija ielicis video ar "vistu glābējiem", fantastisks bardaks un sūdīgas mītnes, toties tipa brīvībā, bija smieklīgi.

Savulaik redzētie skati vistu kūti pēc lapsas un pēc caunas uzlidojuma, vai kā izskatās vanagam atsista vista, ir bijuši stipri iespaidīgāki.
Stc, savulaik ir pirktas "lietotās" dējējvistas no Iecavas, lietot var (dēšanai), bet neatmaksājas.

UK ir vesela "pisnesa" nozare, idioti atpērk dējējvistas no lielfermām, un nodod adoptācijā - 15-25 naudas par vistu, muahaha.
Cik maksā dzīvnieku viesnīca uz nedēļu 2ām vistām, paši sagūglēsiet, NAV lēti ;)

https://www.apollo.lv/7849827/video-pasaule-vecaka-vista-nosvinejusi-savu-21-dzimsanas-dienu
link1 comment|post comment

[Sep. 22nd, 2023|10:30 am]

dienasgramata
LSM. Serbijā ceļmalā atrasts pamests lauvu mazulis
linkpost comment

citaac [Sep. 22nd, 2023|06:19 am]

jan09
***
Ulmaņlaikos tika drukātas valsts finansētas reklāmas ar šādu aicinājumu - Pērkat Latvijas preces, jo katrs lats, ko izdodam par importa precēm, padara mūs nabagākus. Tas ir patiesi arī šodienai. Skolās apšaubāmu un kaitīgu uzskates materiālu vietā būtu jāmāca patriotisms un labklājības veidošanās pamati.
***
link12 comments|post comment

[Sep. 21st, 2023|10:51 pm]

iive
Un varbūt iemesls, kāpēc tu tieši tajà brīdī dzīvo miega badā, nesaķemmējies tik bieži, cik vajadzètu, ritmiski šūpojies un jūti smagumu rokās, ir tava iekšējā bērna atgriešanās zīdaiņa stāvoklī, tava ķermeņa neizbēgamā vajadzība un maģiskā spēja sevi atjaunot no šī kokona vèlreiz. Tu "turi sevi rokās" vai "saņemies", nevis uzliekot savai sejai masku, ērtu tikai citu skatieniem, nē, tu dari to sev, ar sevi, tu burtiski cel savu svaru un esi klāt savam katram kliedzienam un elsai. Tu turi tajās nogurušajās rokās savīšķītu sevis kokonu, visu nepiepildīto sapņu un visu sarežģīto sāpju atgriešanos neartikulētā kliedzienā, no kura visam atsākties vēlreiz.
linkpost comment

dpdl [Sep. 21st, 2023|06:37 am]

jan09
diži prāti domā līdzīgi

https://nra.lv/politika/429397-jurgis-liepnieks-vai-pienacis-laiks-izveleties-amatpersonas-ar-loterijas-palidzibu.htm

/tikai es esmu par VISU vēlēto personu, gan pašvaldības, gan valsts mērogā, izvēli loterijā.
No izlozētajiem Saeimas deputātiem tālāk izlozē ministrus, no izlozētajiem ministriem - prezidentu.
Ja esi vinnējis šajā loterijā, nākošo izlaid, tad atkal piedalies.
Vecuma limits 21-65.
Uzņēmumu padomju pārstāvjus arī izlozē, prasībās var ielikt nozares pamatizglītību.

//utt utjp - tikai tehniskas detaļas un politiskā griba. Dosim iespēju KATRAM būt deputātam vai ministram!
link5 comments|post comment

[Sep. 20th, 2023|10:45 pm]

prtg
Varētu ciniski pajokot, ka mūsu jaunā valdība savādā vienotībā ož péc zālītes un naftalīna vienlaikus. Tomēr vēlu veiksmi un panākumus kalpībā tautas labā.
link8 comments|post comment

mil [Sep. 19th, 2023|08:27 pm]

jan09
Made in Latvia

***
Pirmkārt, vajadzīga mūsdienīga izglītības sistēma, kas dos jauniešiem tādu izglītību, ar kādu viņi varēs atrast darbu ar piedienīgu algu Latvijā nākamajos 15–25 gados. Otrkārt, ir nepieciešams pievilcīgs investīciju klimats – investīcijas un modernas tehnoloģijas, kas nodrošina augstu ražību un augstus ienākumus. Treškārt, ir vajadzīga pievilcīga vide – normāls dzīves līmenis, kvalitatīva pilsētu infrastruktūra, sociālā aizsargātība u.c. Plus adekvāta nodokļu noslodze.
Piemēram, Kiprā, ja darba alga ir līdz 19 500 eiro gadā (1625 eiro mēnesī), ienākuma nodoklis ir 0 procentu.
Šodien Latvijā sanāk apburtais loks: nav labas izglītības – nav arī laba darba; nav laba darba – nav augstas darba produktivitātes. Nav augstas darba produktivitātes – nav lielu ienākumu. Nav lielu ienākumu – nav investīciju. Nav investīciju – nav nodokļu bāzes. Nav nodokļu bāzes – nav pievilcīgas vides. Un, ja nav pievilcīgas vides, nav arī gribētāju strādāt šajā valstī.
Pēdējos 30 gadus Latvijas rūpniecība izmantoja padomju, made in USSR, izglītības rezultātus. Es nemaz nejūtu nostalģiju pēc PSRS, bet fakts paliek fakts – šodien Latvijā nav izglītības sistēmas, kas nodrošinātu tautsaimniecību ar kvalificētu personālu.
Jā, padomju izglītībai ir bijuši savi trūkumi, citu starpā nebija profesionālas menedžeru sagatavošanas. Tas bija konveijers kvalificētu strādnieku, inženieru, tehnologu masveida ražošanai, kas varēja nodrošināt tautsaimniecību ar kvalificētām rokām un galvām. Mācību iestādes bija saistītas ar uzņēmumiem, studenti izgāja ražošanas praksi. Tagad notiek paaudžu maiņa – paaudzi made in USSR nomaina paaudze made in Latvija.
Mūsdienu absolventi nespēj apmierināt uzņēmējdarbības un ražošanas aktuālās vajadzības. Viņi visi jāmāca no jauna. Bieži vien vieglāk ir iemācīt no nulles, nekā no jauna mācīt jaunieti ar izglītību. Zinām to no savas pieredzes. Iespējams, ārstus un juristus māca labi, bet menedžerus, inženierus un tehnologus māca ļoti slikti.
Lūk, Šveice, viena no pasaules bagātākajām valstīm. Tur pastāv profesionālās tehniskās izglītības sistēma, kas gādā Šveices rūpniecībai kvalificētus darbiniekus. Pateicoties šai profesionālajai skolai, zināšanas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, nodrošinot Šveices ražojumu augsto kvalitāti, kas ļauj tiem būt konkurētspējīgiem visā pasaulē un nodrošināt Šveices strādnieku augsto ienākumu līmeni.
***

https://jauns.lv/raksts/zinas/576770-andrejs-zdans-mes-zaudejam-made-in-latvia-paaudzi
link4 comments|post comment

sb [Sep. 19th, 2023|07:43 pm]

jan09
senču balss

pēc padaudziem gadiem un grābekļiem, mēģinot izmantojot ārpakalpojumus, būsim nonākuši atpakaļ pie manas ģimenes 60/70 gadu modeļa:
sieviete - apmešana, špaktelēšana, krāsošana, uzkopšana,
vīrietis - santehnika, elektrība, galdniecība, materiālu sagāde, gružu izvešana.

/runa ir par mājas kapitālo remontu, un pašu spēkiem.
linkpost comment

zkm [Sep. 19th, 2023|03:46 pm]

jan09
zazis kārtējie meli:
***
pamuļķi, piena govis ir selekcionēts, lai ražot nedabīgi daudz piena, tāpēc tām ir problēmas ar skeletu, kas knapi tur pašas govs svaru.
ō, tev vēl piena industrijas govis iet ganībās. nez zem kura akmens un kurā gadsimtā tu dzīvo. govju speciālists atradies.
***

tai pat laikā LV

***
Slaucamās govis ganību periodā ganībās tiek iedalītas 2 grupās:
1. slaucamo govju grupa tiek ganīta līdzšinējā ganību sistēmā – aplokos;
2. slaucamo govju grupa tiek ganīta porcijās.
Vienā ganību ciklā pirmās grupas dzīvnieki ganās aplokā 7 dienas. Otrajā grupā, kur notiek porciju ganīšana, govis ganās (2+2+3 dienas) un aploku maina ik pēc 2 līdz 3 dienām. Uzsākot un nobeidzot katru ganību ciklu, tika noņemti zāles paraugi no 1 m2 platības sausnas ražas un kvalitātes noteikšanai.
Abi ganīšanas veidi (aploku un porciju) ir zālāju zelmeņa kvalitatīvai uzturēšanai un ganāmpulka produktivitātes celšanai daudz labvēlīgāki salīdzinājumā ar brīvo ganību sistēmu. Ierobežojot un mērķtiecīgi organizējot dzīvnieku pārvietošanos ganībās, tiek nodrošināta kvalitatīva zelmeņa izmantošana un celta ganāmpulka produktivitāte. Lopi tiek apgādāti ar augstvērtīgu zāli, un zelmenis tiek uzturēts labā kvalitātē visu ganību sezonu, jo zelmenis tiek noganīts vienmērīgāk un zāle var netraucēti ataugt.
***

https://new.llkc.lv/lv/nozares/ekonomika-lopkopiba/slaucamo-govju-ganibu-sistemas
linkpost comment

... [Sep. 19th, 2023|03:38 pm]

jan09
muahaha

jā, protams, slaukšana un piena, kas paredzēts teļam lietošanā, patērēšana ir perverss un arhaisks process, kurš civilizētiem cilvēkiem būtu jāatmet kā neētisks un neefektīvs.

/daži tagad bērnus baida ar industrijas govīm, muahaha
link2 comments|post comment

jnb [Sep. 19th, 2023|03:21 pm]

jan09
jautrība nebeidz beigties

jauna pērle:
pamuļķi, piena govis ir selekcionēts, lai ražot nedabīgi daudz piena, tāpēc tām ir problēmas ar skeletu, kas knapi tur pašas govs svaru.

/interesanti gan, tām piena govis, ar kurām esmu saskāries, nekad neesmu pamanījis nekādas skaleta problēmas.
Un skrien šamās tādā ātrumā, ka pat zazis ar riteni nez vai tiktu līdzi.
//cik ir nedabīgi daudz, gribētos jautāt? Izslaukums ir atkarīgs gan no gēniem (tādēļ arī patur pienīgākās), gan arī labas, sabalansētas barības.
Barotas ar pelējušiem salmiem, par zazis pieminētās mutantgovis (vai pateisi šķirni?) sāktu dot dabīgi mazu vai nekādu piena daudzumu.
///tbw, selekcija ir normāla parādība. Nez kādēļ tādi kā zazis lieto jaunāko modeļu telefonus, apavus, un velosipēdus, bet jaunāko modeļu govis, lūk ir evil.
Pat soju uzlabu, lai razo vairāk, un lai pasaulē esošajiem zažiem nepietrūktu.
link7 comments|post comment

[Sep. 19th, 2023|03:38 pm]

sodienliist
Es pirms pāris dienām Lionā uz ielas redzēju FAKIN Tomu Holandu. Es neticēju, ka tas ir viņš, tāpēc noignorēju, bet tagad Francijas ziņās raksta, ka viņš tur tiešām bija. Lai vai kā, braucu uz stalli. Lieliskas universitātes piedāvā lieliskus sportus.
linkpost comment

... [Sep. 19th, 2023|02:29 pm]

jan09
mazliet jautrībai:

pamanīju komentāru "...buļļus arī izvaro, prečom te mīlestība?..."
atsauca atmiņā anekdoti par vīru, kas iznāk no lāča būra, un jautā: "kur ir tā sieviete, kurai jāpaspiež roka?"

baidos jautāt par sīkākām detaļām, kas un kā tos buļļus izvaro :)

kas attiecās uz govīm, tad jau sen ir pazīstams termins "meklējas".
attiecīgi bullis aplec TIKAI tādu govi, vai teli, kas meklējas.

Tāda arī ir tā labturība, un mīlestība ;)

/sutenerismu gan te var piesiet saimniekiem, vai ne?
link27 comments|post comment

bb [Sep. 19th, 2023|08:08 am]

jan09
br'iviem br'i'ziem:

https://www.atvertaparvaldiba.lv/lv/viedokli
linkpost comment

muahaha [Sep. 19th, 2023|07:54 am]

jan09
nespēju paiet garām:

***
Skolotāja Ozola atturējās minēt konkurētu naudas summu, cik vajadzētu saņemt skolotājam, lai viņš varētu normāli dzīvot. “Es tiešām nezinu. Man ir ģimene, māja, saimniecība. Man ir nelieli ienākumi par rakstu darbiem. Es neesmu tas skolotājs, kurš dzīvo no plikas algas.
Tagad, kad man ir arī pensija, es varu atļauties iekrāt naudu, salāpīt zobus un izpalīdzēt mājai. Es tagad esmu bagāta! Ilgi tā gan nebūs. Kad būs tikai pensija, tad būs: “Vai, vai, vai!”"
***

https://jauns.lv/raksts/zinas/576796-ne-visi-vecaki-var-macit-savus-bernus-2-klases-skolnieces-vecaki-sanem-parmetosas-piezimes-no-skolas

/fascinējoši - sagaidīt pensiju, turpināt strādāt pamatdarbu, piestrādāt, un tikai tad spēt atļauties zobārstu...
//ahujeķ
link14 comments|post comment

sjus [Sep. 19th, 2023|07:35 am]

jan09
sacēlās jautājums, un stāv:

vai izpūtēju un biljarda bumbu var izvarot?
ja ir izvarošanas kultūra, vai ir gada kultūras darbinieka nosaukums? Un vai ir kvalifikācijas celšanas kursi?
ja saimniecības, kas izmanto apsēklotāja pakalpojumus, atbalsta izvarošanas, tad jau saimniecības, kas tur vaislas buļļus, atbalsta mīlestību?
ja apsēklotāji pielīdzināmi izvarotājiem, vai zootehniķi / vetārsti pielīdzināmi zoofīliem?
(par pedagogiem pat neturpināšu, kaut tēma par pedofīlēm arī ir daudzsološa).
link9 comments|post comment

bb [Sep. 19th, 2023|07:29 am]

jan09
brāzmas, brāzmas

Nemierīgi laiki daudziem UK:
sāk runāt par trade deals ar EU,
tiek aktīvi sijāti policijas spēkus - ķer sistēmā sēdošos "mentus", labo pirms gadiem notikušās štatu samazināšanas sekas, un ņem jaunus kadrus (jau gadus 3īs),
aktīvi streiko (vai gatavojas streikot) dažādas arodbiedrības, ne tikai mediķi, skolotāji un dzelzceļnieki, bet arī dazādu līmeņu rūpniecības darbinieki.
(tbw, kas pozitīvi, UK arodbiedrības nodrošina dažādu palīdzību biedriem, ieskaitot juridisko un materiālo).

/oi, un aizmirsu, tie ceļi, tie sūdīgie ceļi! ;)
linkpost comment

[Sep. 19th, 2023|01:01 am]

prtg
"Mediķi uz nažiem – Stradiņa slimnīcas iekšējo konfliktu risinās tiesas zālē" - jocīgi, ka ne operāciju zālē, ne?
linkpost comment

[Sep. 18th, 2023|07:25 pm]

prtg
Kurkiregiš biktikter
linkpost comment

Robotu apokalipse [Sep. 18th, 2023|01:45 pm]

unknown_entity
[Tags|, , ]

No trim debespusēm nāk automatizēto zāles pļāvēju panikas pīkstieni.

linkpost comment

[Sep. 18th, 2023|10:15 am]

laboratorija

link

[Sep. 18th, 2023|01:28 am]

prtg
Iztēlojos kā dzērājšoferi 'masveidā Rinkevičam lūdz apžēlošanu'. Rīgas pils, izklāti paklājiņi, u.t.t.
linkpost comment

fs halfcab unlocked [Sep. 17th, 2023|02:09 pm]

sramgni
Pārvarēju bailes, ka atsitīšu pakausi pret zemi, un pēc dažiem mēģinājumiem sanāca ciešams FS halfcab. Vēl nemāku BS 180, bet tur ir tās pašas bailes par pakausi.
link2 comments|post comment

Otrā āda [Sep. 17th, 2023|12:08 pm]

prtg
[Tags|]

Krekli un jakas nāk un iet, bet iztrūkušās pogas paliek, noglabātas atviktnēs. No nerealizētas iespējas piešūt, kad būs tam laiks, tās kļuvušas par atmiņu žetoniem. Līdzīgi atmiņās glabājam kļūdas no iepriekšējām attiecībām. Lielas, mazas, spožas, tumšas, gaišas un krāsainas.
link6 comments|post comment

[Sep. 16th, 2023|07:25 am]

rkktzd
Aizkustinošākais vakardienas koncertā bija tas, ka Lomika bērnu grupa Mentem pilnā sastāvā visu konci nostāvēja skatuves priekšā un headbangoja. Kkādā brīdī piefiksēju, ka spēlējam dziesmu, kuru rakstījām Hodilā brīdī, kad Mikam kaut kad drīz bija jādzimst
link1 comment|post comment

[Sep. 15th, 2023|08:46 pm]

dienasgramata
no epasta spama foldera: "Derila - spilvens #1 Latvijā, atvieglo no rūkšanas, muskuļu un galvas sāpēm."
link5 comments|post comment

[Sep. 15th, 2023|01:43 am]

dzheina
[mood |nepārāk]

tu, kas gribi cīnīties,
neaizmirsti brīnīties..
linkpost comment

[Sep. 14th, 2023|11:15 pm]

martcore
neskatoties uz to, ka esmu dižens lakrosa līdzjūtējs un atbalstītājs, nesen uzzināju, ka mums eksistē nacionālā vīru ūdenspolo blice 

nē, nu nevajag uzreiz, lūk, šito "kur ir zirgi baseinā" 
lai arī ūdenspolo, atšķirībā no rokasbumbas, dalībnieki viens otru var ietekmēt tik maksimāli dramatizētā veidā, ka pēc tam arī lakross likies figņa...tā var ilgi.
 ļoti patīk latvijas ūdenspolo federācijas (mums ir vesela federācija tam visam) vikipēdija ar sasniegumiem un medaļām
linkpost comment

[Sep. 14th, 2023|10:47 pm]

prtg
[Tags|]

Leopoldstadt
linkpost comment

[Sep. 13th, 2023|02:10 pm]

prtg
Tas, kas mūs nenogalina (t.i. gandrīz nogalina), mūs padara stiprākus vai sakropļo. Bet visbiežāk - gan, gan.
link2 comments|post comment

[Sep. 12th, 2023|09:41 pm]

gary_crant
To say that straight men are heterosexual is only to say that they engage in sex (fucking exclusively with the other sex, i.e., women). All or almost all of that which pertains to love, most straight men reserve exclusively for other men. The people whom they admire, respect, adore, revere, honor, whom they imitate, idolize, and form profound attachments to, whom they are willing to teach and from whom they are willing to learn, and whose respect, admiration, recognition, honor, reverence and love they desire… those are, overwhelmingly, other men. In their relations with women, what passes for respect is kindness, generosity or paternalism; what passes for honor is removal to the pedestal. From women they want devotion, service and sex.

Heterosexual male culture is homoerotic; it is man-loving.


(marilyn frye)
link2 comments|post comment

[Sep. 11th, 2023|11:08 pm]

sodienliist
Dzīve Francijā - tas ir parkā raudot nokosties brī siera rituli pa eiro un uzdzert rīslingu no pudeles.
linkpost comment

[Sep. 11th, 2023|03:41 pm]

wowow
Related - pie mums drīz alus maksās kā Zviedrijā?
link3 comments|post comment

[Sep. 11th, 2023|03:32 pm]

wowow
Mana darba (pašnodarbinātības) labākais aspekts - izdomāt, ka šodiena ir pārāk skaista lai strādātu, iet pastaigāties pēc bulciņām, izdomāt, ka tieši šeit un tagad gribu saldo katrupeļu frī un alu un negaidīt vakaru bet noparkoties strītburgerā, lasot mastodonu, gaiņājot lapsenes un ņukājot iekšā batatas fritas un madonas alu. Sliktākais - es to varētu darīt biežāk, bet nedaru.
linkpost comment

~~~ [Sep. 10th, 2023|11:13 pm]

sramgni
Ja es 17 gadus šajā žurnālā katram ierakstam esmu aizpildījis virsraksta lauku, kā lai es to tagad pārtraucu darīt?
linkpost comment

no sava zoba [Sep. 10th, 2023|11:11 pm]

sramgni
Šodien jutos ļoti labi par to, ka pirms trīs nedēļām tiku vaļā no sava zoba.
linkpost comment

[Sep. 10th, 2023|07:52 pm]

wowow
[Tags|]

siltie rudens vakari
linkpost comment

[Sep. 10th, 2023|04:11 pm]

mindbound
[Tags|, ]
[mood |working]
[music |Zanias - To The Core: Follow The Body]

Pārmaiņai pēc asenizācijas pasākumiem (AUC = 0.9996, precision = 0.9964, recall = 0.9933 no pusstundā uzcepta perceptrona pie randomas draņķības atpazīšanas uzdevuma ir good enough to prove my point un vairāk ievērības par to, ko dirsiens gēnu un baitu dīķī ir pelnījis anyway) un vilšanos sagādājušiem supravadītāju pētījumiem, laikam jāieposto kaut ko pozitīvu.

Par spīti vairākiem izgāzušamies agrīniem un pārsteidzīgiem startapiem, heterohronās parabiozes (asiņu transfūzijas no jauna organisma vecam) metodika novecošanas revertēšanai ne tikai turpina darboties, bet turpina parādīties jauni mehānistiski modeļi attiecīgā organisma atjaunošanās (somatiskas un kognitīvas, kas ļoti priecē) procesa izskaidrošanai! Šoreiz prožektora gaismā ir trombocītu atvasinātais augšanas faktors PF4 (kind of negaidīti, aktīva reģeneratīva funkcija no trombocītiem?) kombinācijā ar CXCR3 receptoru.

Pagaidām viss labums, kā parasti, tiek tikai pelēm, bet, ja lietas pa šo līniju turpinās notikt, paredzamā nākotnē var cerēt uz pirmo E. Batorijas vārdā nosaukto rejuvenācijas klīniku. :D

link5 comments|post comment

[Sep. 9th, 2023|11:43 am]

mindbound
[Tags|, ]
[mood |working]
[music |Linea Aspera - LP II: Entanglement]

LCF 0.5.3: https://gist.github.com/mindbound/4e96536c3287f9acbcb9b7d0ed8909a9

Izmaiņas:

  • Automātiska dzinēja izvēle ML filtrā
  • ML filtra modeļa arhitektūras un datu priekšapstrādes uzlabojumi
  • Koda uzlabojumi un kļūdu labojumi

ML filtra modeļa jaunākā versija nav savietojama ar iepriekšējām LCF skripta versijām.

link4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]