Members [entries|archive|friends|userinfo]
muzons

[ website | TAGI ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Jau atkal kaķurdiena? Tad lai iet! [Apr. 24th, 2014|04:36 pm]

phz
[Tags|, , ]

linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|03:31 pm]

coletya
[Tags|]

Looooooool!!!!!
Tikko sanāca jociņš.

Izklausījās, ka kāds ņemas ar durvju slēdzeni un kko tur ķeksē.
Sāku jau domāt, ka atkal kāds zaglis.
Skrienu pie durvīm veru vaļā - LOOOOL!!!!
Kaija knibinās.
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|04:17 pm]

chimera
ļoti laba diena slaistīšanai [-ās, -āsai...?], the field in england piebrokastu apskatei un re: visited apmeklējumam [es vienmēr visu apskatu pēdējā, jo kas var būt labāks par tukšumu izstāžu zālēs]; KĀ ARĪ! uzzināju, ka žurnāls "ceļš uz mājām" (par un ap vēdisko kultūru latvijā) kā vienu no 25 sievietes pienākumiem [bez tradiconālā "klausi vīrieti", "cieni vīrieti", "esi seksīga vīrietim" [lai arī "nēsā garus svārkus"]] min arī "lieto uzturā saldumus" (pienākums nr 10), sagādāt kurus, savukārt, ir viens no vīrieša pienākumiem.
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|04:13 pm]
chaika
[Tags|, ]
pusmēnesi būrīts karājās nevienam nevajadzīgs (ok, resnais strazds diezgan drīz labprāt gribēja okupēt,
bet nekādi netika iekšā).. a šodien skatos, tur jau vismaz 3 gab zvirbuļu pēkšņi pretendē uz īres tiesībām un plēšas savstarpēji!
tie arī kaut kādu mēnesfāžu upuri laikam..
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|04:03 pm]

fermenta
[Tags|]

Kaut kas sāka aizdomīgi pīkstēt. Tā kā skaņas virziens nebija nosakāms, aizdomas radās par ugunsgrēka signalizācijas baterijas beigu posmu, bet, lai par to pārliecinātos, uzkāpu uz benķīša, lai būtu tuvāk un tajā mirklī signalizācija sāka gaudot. Biju kārtīga sieviete un ar roku vienkārši nositu šo zemē. Tagad vairs nepīkst.
linkpost comment

kamēr Ušakovs «Vienotību» nosauc par kretīnu baru, tikmēr Ukrainā miers [Apr. 24th, 2014|03:45 pm]

samta
"Krievijas kara tehnikas kolonna brauc pa lielceļu Rostovas apgabalā, vēsta aģentūra «Bloknot.ru». Tīmekļa sociālajos tīklos parādījusies informācija, ka uz tanku, bruņumašīnu un kravas automašīnu sāniem redzams uzraksts «miera uzturēšanas misija»."
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|12:26 pm]

es_esmu_dzhims
[Tags|]

vakar, kārtojot skapi (glamūrīgs vārds manai istabai, kur nedēļas beigās uz pilnīgi visām virsmām atrodas apģērbs), konstatēju, ka man ir septiņas baltas blūzes. nestrādāju nedz par oficianti, nedz arī izliekos, ka katra diena ir pirmais septembris. esmu nedaudz sarūgtināta, ka kļūstu par vienu no šāda veida sievietēm, the again - visas blūzes ir tik smukas, ka roka sviest laukā neceļas. tādas, lūk, man, patiešām baltas, problēmas.
link2 comments|post comment

[Apr. 24th, 2014|11:32 am]

noisiite
Mēs tik ļoti šodien gribējām uz mājām tikt, ka centīgi pildījām visus uzdevumus. Mana rēta un viss pārējais ir ļoti labā stāvoklī. Helmīte mani klausīja un ēda tik dikti centīgi, ka diennakts laikā pieņēmāmies svarā par 200 gramiem, neskatoties uz to, ka viņa man ir maza kaku fabrika.
Piens man ir vajadzīgajos daudzumos, ne par daudz, ne par maz, nav nekādu problēmu (ceru, ka arī nebūs). Mazā ēd 5-10 minūtes, lieki neķeskājas. Paēd un apmierināti pabubina. Baroju pēc pieprasījuma, ja guļ, tad nemodinu. Ja kārtīgi paēd no abām krūtīm, tad uz trijām stundām ir miega/pļāpu periods. Ja tikai vienu un nedaudz, tad pupojamies ik pa stundai. Neizmantoju nekādas aplikācijas, nesekoju līdzi, kad, cikos un cik bieži baroju, nav ko satraukties par nevajadzīgām lietām.
Uz atvadām no slimnīcas, Vilhelmīne sakakāja slimnīcas gultu. :> Ja mamma pratās un neko nesašmucēja, tad bērns pacentās pēc pilnas programmas.
link2 comments|post comment

nhl [Apr. 24th, 2014|11:36 am]

martcore
kolambusa ar pitsburgu, protams, ir dievišķi
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|11:03 am]

superdudinja
vakar pēc trešdienas izrādes kārlis akceptēja mani kā draudzīgu viņu geju un lesbiešu savienībai. bet tas neveiklais brīdis, kad saproti, cik atkal maza ir pasaule, notiek diskusijas par šo komūnu Rīgā, un kas ko pazīst, kādi kam uzvārdi.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|06:44 pm]

skazhy
[mood |pavasara lietus ārā]

kaut kā liekas, ka viesnīcnieku grūti būs pārsist šī gada labāko albumu topā. noteikti iesaku paklausīties.
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|01:58 am]

es_esmu_dzhims
lai dzeršana ir mērķis, nevis līdzeklis
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|01:13 am]

noisiite
Uzvilku Vilhelmīnei cepuri ar uzrakstu 'I ♥ dad', nobildēju un nosūtiju vīram salda naktsmiera vēlējumus.
linkpost comment

[Apr. 24th, 2014|12:57 am]

wowow
[Tags|]

Man of Steel - nu vispār pretty fuckin' awesome. Specefektiem iztērētie miljoni nav nodzerti, uz lielā ekrāna droši vien vispār rautu jumtu (lai arī tā bliezšanās cauri debesskrāpjiem vienā brīdī kļūst apnicīga). DC Comics uzņēmis drūmo, nopietno, piesātināto filmu virzienu, bez gegiem un asprātībam (sveiciens Marvel), katrs nākamais Batmens aizvien skarbāks un tagad Supermens tajā pat kastrolī un skat - 2016. mūs sagaida Batman vs Superman šī paša Snaidera režijā. Nu nez, latiņa uzcelta ļoti augstu.
link1 comment|post comment

[Apr. 23rd, 2014|11:41 pm]

noisiite
Kā lieldienu zaķis atskrēja )
link13 comments|post comment

Cirvis, saldētava, paraugi, skaitļu virkne [Apr. 23rd, 2034|10:05 pm]

sveetaa_seeta
Man ir viens kolēģis, kurš ir pilnīgs cirvis. Viņu sauc M.

Par iespēju, ka M. ir cirvis, aizdomājos reizē, kad Lodzā bija arī Mētra, bet toreiz pieļāvu, ka pie mana dusmu uzliesmojuma vainīga ne pārāk labā gulēšana un vidējs alkohola patēriņš iepriekšējā dienā. Bet tik un tā šo dienu atceros ar šausmām. Bija tā, ka man bija jādara kaut kāda lieta, kur viņš īsti palīdzēt nevar - ja to dara divatā, tad tas nesanāk ātrāk. Pa to laiku tika atvesti ūdens paraugi, kas jāsagatavo likšanai mēraparātos. Tā gatavošana ir vienkārša, bet laikietilpīga. Ja to dara divatā, tad sanāk ātrāk. Bet, kamēr viens dara ko citu, tikmēr otrs jau var sākt sanumurēt paraudziņus, bočkas salikt pareizā kārtībā, sataisīt filtrus un vispār atrast visu nepieciešamo darbam. Es esmu izlepis, jo Rubentiņam man nekad nekas nav jāliek darīt, jo viņš pats visu saprot. Un, ja tur būtu bijis viņš, nevis Cirvis, tad, kamēr es pabeidzu savu darbu, viņš jau būtu sācis ķēpāties ar tiem jaunajiem paraugiem, jo mums abiem ir zināms tas, ka darbu beigsim kopā tajā mirklī, kad tas būs pabeigts, tāpēc esam ieinteresēti laiku tērēt pēc iespējas efektīvāk. Bet toreiz tur nebija Rubentiņa, tur bija Cirvis. Tad, kad atveda tos jaunos paraugus, man bija nepieciešama vēl apmēram pusstunda, lai pabeigtu iesākto, un man bija pilnīgi skaidrs, ka Cirvis otra labenes galā jau rīkojas, jo tā darītu jebkurš cilvēks, kurš kaut ko jēdz.
Pabeidzu savu darbiņu un gāju uz otru labenes daļu, pirms tam galvā aprēķinot, ka ir bijis gana laika, lai C visu jau būtu sagatavojis darbam. Kad es tur nokļuvu (jāiet 5 metri), man sāka reibt galva un es gandrīz noģību, jo C vienkārši sēdēja, bet tie jaunie paraugi pat nebija izņemti no maisa, kurā tie tika atvesti. Un pilnīgi nekas cits nebija sagatavots. Viņš vienkārši bija sēdējis un gaidījis, kad beigšu. Tomēr nolēmu nesākt kliegt, jo tad es būtu kā dāma no anekdotēm par sievietēm, kas domā, ka visas viņu vēlēšanās ir jāsaprot bez teikšanas. Un teorētiski šoreiz tā bija - es tiešām viņam nebiju teikusi, ka jāsāk kaut kas darīt.

Šodien mēs atkal strādājām kopā. Viena no lietām, kas jādara - ļoti uzmanīgi no sīkas tūbiņas jāpaņem daži šķidri mikrolitri. Ir vēlams, ka tajā mirklī neviens netraucē. To Cirvis nezināja, tāpēc, kamēr es tur piņķerējos, viņš stāvēja blakus, blenza man uz rokām un nemitīgi kaut ko komentēja un uzdeva jautājumus. Lai visu izdarītu pareizi, man ir jākoncentrējas tik ļoti, ka es tajā laikā nevaru nevienu pasūtīt dirst vai atbildēt uz kādu jautājumu. Tā ļāvu viņam 7 minūtes vārīties, līdz pabeidzu iesākto, lēni novilku cimdus, uzkāru halātu uz pakaramā un beidzot iesaistījos sarunā ar viņu, izsakot cerību, ka šī ir pēdējā reize, kad viņš runā ar mani šī konkrētā darba darīšanas laikā. Es biju ļoti dusmīgs, ja kas.

Pēcāk gatavojām kaut kādus paraudziņus. Vienu tūbiņu viņš sabojāja (tas ir normāli), tāpēc paņēma jaunu. Es atgādināju, lai neaizmirst uzrakstīt virsū numuru. Ar to bija grūti. Visas tūbiņas biju numurējusi es, un mana numurēšanas sistēma ir mazliet īpatnēja, bet tomēr ļoti loģiska. Tomēr viņš nevarēja saprast, kāds skaitlis jāraksta trūkstošā skaitļa vietā. Ir tā, ka, pat nezinot, kāda un kāpēc ir mana sistēma, jebkurš ar ceturtdaļintelektu apveltīts tīnis var izsecināt, kāds ir trūktošais skaitlis. Uzdevums Jums! Uzmini, kādam skaitlim jābūt zvaigznītes (nenumurētās tūbiņas) vietā:

...15 45 16 46 17 47 * 48 19 49...

Kad viss bija pabeigts, Cirvis paziņoja, ka mums esot uzticēts atkausēt saldētavu. Nav bazara - tas darbs bija jāizdara. Bet! To varēja paziņot un sākt no rīta, pa dienu ļaut visam atkust un pēcpusdienā viss jau būtu gatavs pats no sevis. Nē. Es atkal gandrīz paģību, un man gar acīm skraidīja melni cirvji. Tad atklājās, ka viņam nav ne mazākās jausmas, kā ir jāatsaldē saldētavas. Nu, ok - es arī daudz ko nezinu. Bet šī neziņa netraucēja viņam strīdēties ar mani - īstu mājsaimnieci. Viņš, piemēram, uzskatīja, ka atsaldēšana nav gana labs iemesls saldētavas atvienošanai no elektrības. Bija nepieciešams arī citu kolēģu apstiprinājums manai idejai saldētavu, un tas bija diezgan apkaunojoši visiem iesaistītajiem cilvēkiem. Kad šo darbiņu pabeidzām, viņš lepni paziņoja, ka pirmoreiz mūžā redz, kā izskatās atsaldēta saldētava. Es gara acīm iztēlojos, kā viņš jau trešo gadu mēģina atsaldēt savu personīgo saldētavu, kuru tā arī nav atvienojis no elektrības.
link17 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|11:25 pm]

kaarl
iepist svaigu ingvera gabalu ir tas pats, kas iedzert kautkādu nāves spirtu bez uzdzeramā. iedarbība gan ekstrēmi reversa spirtam.
link3 comments|post comment

Pūciņa. [Apr. 23rd, 2014|11:06 pm]

wensdy
Šonakt visiem After Light.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|10:34 pm]

martcore
a vot atskaņa kivičs-kvidičs, teiksim
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|09:30 pm]

noisiite
Es tak esmu beidzot izgulējusies un jūtos atpūtusies! (un esmu to nopelnījusi)
link1 comment|post comment

[Apr. 23rd, 2014|09:19 pm]

kristiiine
šis ir tieši tik burvīgi briesmīgs trešdienas vakars, lai beidzot iegādātos korķviļķi
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|08:48 pm]

samta
mīļā dienasgrāmatiņa, kas ar mani, kas ar mani šopavasar? liekas, ka dzīve nepārtraukti velk ar nagiem pa tāfeli. viss kņud, niez un kaitina.
link1 comment|post comment

[Apr. 23rd, 2014|07:27 pm]

noisiite
Izskatās, ka rīt ir lielā diena, beidzot tiksim uz mājām. Pati jūtos lieliski, pretsāpju medikamentus arī vairs nelietoju.
Mazā svarā šodien nebija vairs kritusies, svēra tikpat, cik vakar no rīta. Rīt jau būsim smagākas un dakteri varēs mierīgu sirdi laist mūs mājās. Pēc pirmās dienas ātri sapratu kādā pozā man ir vislabāk un pareizāk barot viņu. Pirmās minūtes gan ir patrakas, jo sāp dikti, bet tas ir tikai pāris minūtes, to var mierīgi paciest.
Šodien arī pirmoreiz izbaudīju to dīvaino sajūtu, kā tas ir, kad baro no vienas krūts bērnu un no otras pats no sevis tek piens. :)
Bet nu rausītis mums ir iedalīts vienkārši perfekts. Tik omulīga, ar visu apmierināta. Pēdējā diennakts vispār ir pagājusi idilliski, mīļojamies, ēdam un baudam brīžus, kad tētuks mums pievienojas. :)
(Planšete ar klaviatūru man visu laiku bija līdzi, bet tikai tagad to beidzot paņēmu rokās. :) Visu laiku esmu aizņemta skatoties uz to mazo un skaisto princesi un tas neapnīk un neapnīk! :))
link5 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|07:22 pm]

junija
Esmu sākusi spēlēt futbolu. Nezinu kāpēc. Lai sev parādītu vai citiem, bet tā nu ir. Otrdienas vakaros kāpju random mašīnā, kurš nu ved un braucu uz Bulduriem, kur stājos ierindā ar 9 puišiem. Mani nesaudzē, mani dzenā, pa mani zveļ ar bumbu un es izbaudu katru minūti. Ne sadistiskā veidā, bet tajā komandas gara padarīšanā un muskuļu sāpēs pēc spēles.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|06:10 pm]

anonymous
Kas tie tādi par malačiem, kas sākuši piesūtīt īsziņu ar kaut kādu h... t.i. "lui"?
link3 comments|post comment

Intervija. [Apr. 23rd, 2014|06:45 pm]

wensdy
No bērnu dzīves.
"Man pašam mājās ir kaķis. Varētu teikt, ka divi, bet pirmo kaķīti nobrauca."
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|05:33 pm]

coletya
[Tags|]

Ai nu nepatīk man tā jaunā vīriešu matu mode.
Nodzen sānus un visi kā tādi gaiļi sekstes pacēluši staigā.
Meh.
link5 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|04:29 pm]

coletya
Es nezz kāpēc, bet tā 'Stūra māja' mani vienmēr fascinējusi.
Es nezināju vēstures štelles līdz šim gadam.
Man vienmēr likās, nu kāpēc tur viss tukšs! Tik feina paskata iestādījums!
Domāju, ka krāšu piķi un pirkšu nost :D
Tagad nezzz, diezvai.
link1 comment|post comment

[Apr. 23rd, 2014|05:07 pm]

ttp
[Tags|]

Talsi, Martinelli - vienmēr lieliski
link1 comment|post comment

[Apr. 23rd, 2014|03:43 pm]
chaika
[Tags|, , ]
recepte: paņem šķēres, maisiņš un dodas dārzu ravēt - maisiņā iegriež nātres un pieneņlapas
tās zem krāna noskalo, liek traukā kopā ar banāniem un ābolu sulu, sablenderē
tad saskandina uz veselībām un triec iekšā |phonefoto
link4 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|03:07 pm]

es_esmu_dzhims
50 g )
linkpost comment

f [Apr. 23rd, 2014|01:16 pm]

ingmars

FUCK!

link5 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|12:48 pm]

martcore
Знайте: лет через 15 ваши дети вас возненавидят. Не за то, что вы страну просрали, а за то, что вы их щас голыми в инстаграм выкладываете.(c)
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|12:37 pm]

callisto
[mood |Drowning]

Drausmīgi mākoņaina diena.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|12:19 pm]

andzika
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|12:02 pm]

martcore
ušakovs slepeni apprecējās un slepeni pēc tam izšķirās, skaidrs kāpēc
jo laulības dzīve arī bija slepena jo slepena
bez parolēm sadarbība istabas konspiratīvajā stūrī nebija iespējama, komunikācija ierobežota, jo noklausās, un pat šmucspaini nils nesa ārā tikai pa naktīm, tērpies melnā triko un nolaižoties pa trosi no jumta, bet sievai uz būtiku bija jāiet ar pielīmētu bārdu un jāstādās priekšā kā nikolam oļegovičam fihelšteinam
linkpost comment

Čīkstieni. [Apr. 23rd, 2014|11:40 am]

wensdy
Kā man neveicas. Pat mana mīļākā kosmetoloģe šorīt paprasīja par vienu eiro vairāk, nekā parasti. Neliete, tgd viņa vairs nav mana mīļākā. Tā jau čeku nekad nesit un nodokļus nemaksā, tgd vēl vairāk grib. Pie tam lielākais viņas pluss bija tas, ka viņa nerunā. Piemēram, par jaunāko "Kas jauns?" numuru vai kkādiem kosmētikas līdzekļiem. Nē, bet nopietni, man neveicas. Vakar arī. Beidzot bija joga, beidzot varēja padarīt kko citu "tīram kombenes" vietā, bet, akdies, kā man tgd sāp muguras muskuļi. Tās ir daudz foršākas sāpes par "man sāp mugura", bet pēdējā laikā man visu laiku kkas sāp. Arī ribas nepāriet. Un sīkā Rūtiņa, kurai sācies pavasara drudzis, ņaud un plosa atvilktnes. Mani noteikti priekšā gaida kkas nenormāli lielisks, kāds pavērsiens, jo šitā galīgi nav forši. Viena čīkstēšana un raudāšana (priekš tam ir domāta Ciba). Pai, pai Ilzītei.
link3 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|11:20 am]

martcore
vēl, a kāpēc neviens nesaskata vardarbību šahā
lūk, "tornis nosit zirgu"
vai slengā "tornis apēd zirgu"
nevis noraida no laukuma vai ieņem darbnespējas vecumu sasniegušā zirga vietu, bet reāli athujāri līdz letālam iznākumam

kārtīs karaļi sit dāmas, varbūt karaļus uzreiz vaifbīteros attēlot

novusā, atvainojos, ir nepieciešams "izsist zobus". nu ko te vēl diskutēt

spēlējiet visi domino! ryba!!1
link5 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|11:11 am]

es_esmu_dzhims
vispār es te jau kādu brīdi domāju par atgriešanos skolā, ja viss sanāks, kā jāsanāk, tad kas būs, darba dienas rukāt un vakaros mācīties un arī sestdien no rīta līdz vakaram mācīties, un kas tad vispār paliek pāri, man jau tagad liekas, ka laika trūkst un visi striķi arī. ja pārrēķina klātienē atlikušos gadus, sanāk dahuja un pabeidzot jau būšu veca, naudu vajadzēs vēl daudz vairāk, tāpēc jāstrādā arī būs vairāk un atpūsties vairs nekad nesanāks, un kā vispār filozofiju var mācīties neklātienē, pastāstiet
link2 comments|post comment

fenm [Apr. 23rd, 2014|10:06 am]

ingmars
Mani aizrauj laika fenomens.
linkpost comment

Auto Cucumber II [Apr. 23rd, 2014|10:48 am]

sw
[Tags|, ]

Moonocababa
link3 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|10:18 am]

wowow
Pavasaris. Yes You Can Drink Wine with Spring Foods.
linkpost comment

oņegina vēstule ļeņinam [Apr. 23rd, 2014|10:12 am]

martcore
[Tags|]

vot kas tas ir
... )
aizsūti meiteni uz briseli gudrības mācīties, a viņa vienalga kaut kādā mudaku sektā ieperas un pavisam citā valstī
pesec
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|10:03 am]

martcore
no kurienes gan ir radies uzskats, ka izklaide obligāti ir kaut kas jautrs
piemēram, filma zāģis arī ir izklaide
un grupas sepultura koncerts
vai jūs esdat redzējuši, ka grupas sepultura koncertā kāds īpaši zviegtu?
link8 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|09:53 am]

es_esmu_dzhims
pēdējā laikā man šķiet, ka visas sarunas es jau esmu dzirdējusi, turklāt ne vienu reizi vien, frāzes "tikai daži ir vienlīdzīgāki nekā citi" (ko pateicu es pati, btw) un stāsti par sēņu tripiem, game of thrones vai to, kāpēc nevajadzētu ieguldīt naudu kažokzvēru audzēšanā.
vēl es domāju, ka visi draugi tādi mākslinieki, moška jābeidz dirst un jāatsāk spēlēt klavieres vai dzeja jāraksta
link3 comments|post comment

mind of an anorexic, body of a failiure [Apr. 23rd, 2014|09:23 am]

callisto
[Tags|, , ]
[music |Pieces of us were left on the tracks]

Vēders pa ilgiem laikiem ir smuki plakans, rokas un kājas kļūst ciešākas un pat dibens pacēlies. Pats seksīgākais - krūtis kļūst mazākas. Viss šis ir noticis pakāpeniski samazinot ēdiena un palielinot fizisko aktivitāšu apjomu, bet, nu, sasodīts, redzot šo pārmaiņu aizmetņus, man gribas ēst aizvien mazāk, pat kļūst bail dzert kafiju. Vakardienas ūdens garšoja pēc salda krējuma un likās, ka kaklā paliek trekni nosēdumi. Dievīgi, dievīgi.
Balstiņas galvā grib mani iznīcināt.
Es sen neesmu jutusies pamīšus tik laimīga un tik nožēlojama it kā vienā laika posmā.
link3 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|09:15 am]

chimera
[Tags|]

/pendžas intonācijā/ ja kādam sestdienas rītā nav ko darīt, droši var doties pie mums un piedalīties meža talkā. garantēju dafiga darba [jo īpaši privātmāju rajonā, kur pārdesmit metru attālumā no žogiem esošā iedobē var filmēt postapokalipsi] un savu nerunīgo kompāniju.

kopš kaut kur ir pazuduši vietējie mjanmieši [starp citu! pagaidām lielākais sezonas fail bija ieraudzīt, ka budistu karodziņi ir paplosīti un pabalējuši, un visu pārējo ir nomainījusi kārtējā 50. šašlikotava uz kvadrātmetru], vecāķos vairs nav nevienas talkas. porkē?
link8 comments|post comment

Peedeejaa laikaa... [Apr. 23rd, 2014|03:19 am]

nomirusi
...mani kaitina tas, ka man jaaraksta pie sava datora kaa urljikam.
...man liekas, ka man ir paaraak daudz pohuj. Kamon! Es eju prom no darba, bet ne mazaakaas entuziasma kripatas par... jebko.
...man bija pietruucis labu sarunu. Eh, paciemojos pie mammas. Bija labi. Totaali INTx. Labas sarunas.
...man ir auksti. Kaajas plaukstas siltas, bet pie sirds (ak, cik poeetiski) ljoti, ljoti auksti.
...es lietoju paaraak daudz alkoholu.
...es necenshos. Jaa es zinu. Es necenshos. Neredzu jeegu. (upd: neciešu nīkuļus!)
link2 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|08:18 pm]

porkus
get away from the gun
give me five dollars

ultra venus USA I feel bigger with a trigger, got a gun today hi tech, sex 'n rockets baby death wish crazy, crazy moscow rocks my baby
linkpost comment

[Apr. 22nd, 2014|11:52 pm]

wowow
[Tags|]

Free to Play - vai datorspēles pēc gadiem būs tāds pats sports kā hokejs, kur pie televizoriem hokeju nespēlējoši jūt līdz "savai" komandai?
Dredd - principā The Raid, tikai nākotnē un ar ķiveri galvā (komiski komiksi).

P.S. Vai ir jēga pierakstīt noskatītās filmas? Grāmatas? Vai tie būtu kādi atskaites punkti? Vai mani šāda retrospektīva kādreiz interesēs? Kāpēc lai tas interesētu kādu citu, kamēr nerakstu receziju, kas kādu citu varētu pamudināt to izlasīt/noskatīties vai izlaist? Atšķirībā no dzērienu uzskaitīšanas, šai "quantified self" izpausmei nav nekāda mērķa, negrasos taču veidot gada pārskatu kā Niks Feltons.
link4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]