Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš Nākoš Nākoš
Meklē vai piedāvā darbu? - 23. Oktobris 2007
daysleeper
[info]darbs
[info]daysleeper
Vakance - IS administrators
RIDemo – viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem Interneta
izstrāžu uzņēmumiem Latvijā sakarā ar paplašināšanos aicina darbā:

IS administratoru (pastāvīgam darbam)

Pamatpienākumi:

Nodrošināt sistēmu efektīvu un stabilu darbību;
Nodrošināt serveru kvalitatīvu darbību, pieejamību un drošību;
Nodrošināt IT risinājumiem nepieciešamos resursus;
Administrēt sistēmu lietotājus, pieejas tiesības, e-pastus;
Veikt sistēmu problēmu un kļūdu fiksēšanu, efektīvu atrisināšanu;
Veikt serveru un sistēmu regulāru atjaunošanu un uzlabošanu;
Administrēt datu rezerves kopēšanu, atjaunošanu un arhivēšanu;
Procedūru veidošana un ievērošana, paveikto darbu dokumentēšana;
IT infrastruktūras attīstības plānošana;

Prasības:
Atbilstoša darba pieredze IT jomā;
Labas zināšanas Linux serveru un Windows darbstaciju administrēšanā, daudzlietotāju sistēmu uzturēšanā;
Padziļināta izpratne par tīkliem, protokoliem, sistēmu aizsardzību, datu aizsardzību, ugunsmūriem;
Labas zināšanas Apache un MySQL administrēšanā;
Zināšanas datortehnikas komplektēšanā, instalēšanā un uzturēšanā.
Zināšanas par PHP, AJAX un citām web tehnoloģijām tiks uzskatītas par priekšrocību;
Zināšanas par versiju kontroles sistēmām (CVS, SVN) tiks uzskatītas par priekšrocību.
Ar IS administrēšanu saistīta izglītība ir vēlama.

Valodas prasmes:
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
Spēja lasīt un saprast tehnisko dokumentāciju angļu valodā.

Piedāvājam:
Strādāt vienā no Latvijas lielākajiem un pieredzes bagātākajiem Internet risinājumu uzņēmumiem;
Iespējas profesionālai un karjeras izaugsmei, piedaloties uzņēmuma IS uzlabošanā un attīstīšanā;
Darbam un panākumiem atbilstošu atalgojumu;
Atsaucīgus kolēģus.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz job@ri.lv, norādot vēstules virsrakstā “IS administrators”.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu