Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš Nākoš Nākoš
Meklē vai piedāvā darbu? - 25. Jūlijs 2006
daysleeper
[info]darbs
[info]daysleeper
RIDEMO: php programmētāja vakance
RIDemo - IT uzņēmums, kas specializējas WEB risinājumu izveidē, elektronisko datormultimediju izgatavošanā un prezentāciju sagatavošanā, sakarā ar paplašināšanos meklē PHP programmētāju.

Pamatpienākumi:
Sistēmas komponenšu izstrāde PHP vidē;
Sistēmas līmeņa prasību analīze, projektēšana;
Tehniskā dokumentēšana.

Prasības:
Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība ar programmēšanu vai datorzinībām saistītā specialitātē;
Vismaz 2 gadu pieredze PHP risinājumu izstrādē;
Ļoti labas MySQL, HTML, CSS, JavaScript un XML zināšanas;
Izpratne par objektorientētās programmēšanas pamatprincipiem;
Labas komunikāciju prasmes, spēja efektīvi strādāt komandā;
Spēja un vēlme izglītoties, apgūt jaunas tehnoloģijas;
Vēlama pieredze darbā ar SSL, SOAP protokolu un XML WEB servisiem.

Valodas prasmes:
Labas latviešu valodas zināšanas;
Spēja tekoši lasīt tehnisko dokumentāciju angļu valodā.

Piedāvājam:
Darbu pieredzējušā komandā;
Stabilu un darbam atbilstošu atalgojumu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz job@ri.lv
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu