Zum -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Maijs 16., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
10:51
Bija tātad 27. Martā bija sapulce, iedeva man plānu, kas jau pirms tam bijis vienkāršībā un pieticībā sagatavits. Tādad, lielā palīdzība ir sākusies vienotā frontē. Darba un drošības dienests ir padomdevējs. Nja. Man tas, protams, netika ziņots. Tātad darba iekārtošanas biroju es tagad ignorēšu.
§ 42 SGB VIII tikai stacionāri, neko citu, to sagatavojusi mana mīļotā Hauptg-Hellmen kundze, kurai nebija laika par autobusiņa naudiņu bērnam domāt. Jo tad citu divu mazu bērniņu māte citu var paveikt, censties citu mātu iebāzt psihenē protams? Dabūs vēl prēmiju par varoņdarbu cīņā pret citu valstu pilsoņiem. Viss tiek organizēts svētā Jozefa bērnu nama paspārnē, Bad Oldesloe.
Bērniņš jūtoties labi tajā nometinājuma vietā, ko par Din Bosco villu sauc. (Ņemam vērā, ka pārveda pirms vispār jebkāda ekspertīze bija sākusies, trīsteiz noteica tikšanos, tad augšminētā kundzīte saslima.) Bet nu bērns dabū strīdēties ar citiem bērniem, kāda laime. Ar māti jau strīdēties verboten. Telefonkontakti ar māti labi klappē, tā teikt jau no janvāra tiek trenēts meitēns ar stacionārā ieslodzīto māti telefiniski sarunas vest. Bērns priecājities par Lieldienām, ko pavadīs ar draudzenītēn, lielā priekā, kamēr māte tiks padarīta par kropli.

(ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba