Nevaru sagaidīt rītdienu.Rīt jādodas uz skolu.jauns faks,jauni kursbiedri.hehe.un lielas izredzes ka man mācīs kauko tāds slims cilvēks kā Streips.fuj.bet ko lai dara?ja nesaņemšu sevi cieši rokās un kko uzdirsīšu tā pa tēmu....liela iespēja nenokārtot sesiju........un kam to vajag?bļin, bet pretīgi gan.
hehe.tiko darbā saņēmu reklāmas bukletinus.Stulbie baltkrievi!!! šie saukļA IZJūTI PRIEKšROCīBAS vietā ielikuši izjūti PRIEKRAšCīBAS!!!GLUPIE...
|
Pēdīgie pūtieni...
Oktobris 2018
|
nu ko.diena iet uz beigām.darbā jāpasēz vēl 15 min.un tad aidāāā uz mājām.žēl,savu vīrieti nevaru sazvanīt.neceļ trubiņu.vai nu nedzird(ne ko dara???)vai arī atstājis kaukur.neesmu rdzējusi jau vaiākas dienas.šodien laikam jāpaliek mājās.nkur nedošos.naudes naf.da arī nekur negribas.ja kaukāds tagad mani mājās sagaidītu mājās ar siltām vakariņām....gribu ļoti ēēēst.nav nekas dabūts no vakrdienas.no rīta vnk aizgulējos...arī tā gadās.... |