zivs

23.. Jun, 2026 | 22:32
cibiņš ≡: zivs

Kopš sekoju Twin Peaks, meitenes ir tik ļoti. Es negribu nevienai tuvoties. Man vnk tas ir gaiss, ko elpot.

Ideāli jūtos viens. Un neesmu nolaidies. Es saslaucīju istabu pirms jāņiem, noskalojos. Gribu, un esmu kā krievu neformāļu Chicherinas dziesmā. "Tvoi svežij, čistij zapah. Ja idu na mjagkih lapah"

│Ҩ│ | knābāt visu


Reply

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: