Depresīva troļļa piezīmes - Post a comment [entries|archive|friends|userinfo]
zazis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

4:20min/km Jun. 28th, 2026|12:44 pm

zazis
Dīvainā kārtā laikam esmu nonācis līdz tam, ka noskriet 10km zem 45min ir normāli. Pēdējā izskrien Rīgu posmā pirmos 5km paskrēju līdz ātrākiem biedriem 21 minūtē, tad gan sametās grūti un bija jāpacīnās ar sevi, lai saglabātu 4:30min/km tempu atlikušajos 5km.
link Read Comments

Reply:
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.